4,5



Na základě 44 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Bílá, 50 listy782,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
Epson Fotografický papír Premium Glossy A3+, 20 listů, 255 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Premium-gloss, 20 listy, 255 g/m², 95%3 293,44 Kč/1kg
823,36 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
Samolepící diamantový holografický papír.20 ks A41 533,33 Kč/1kg
207,00 Kč
Prodejce: GP-TONER

Další informace o reklamě
MediaRange MRINK104, Vysoký lesk, 220 g/m², InkJet, Bílá, 50 listy, 100 mm387,95 Kč/1kg
85,35 Kč
Prodejce: M_plus_L

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
1 235,14 Kč/1kg
226,03 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Xiaomi Mi Portable Photo Printer Paper Fotografick papr 20 ks., rozmr 2x3 palce
3 136,36 Kč/1m
345,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Auronix

HP Fotopapír Everyday, lesklý, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 listů, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
884,38 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 40 listy
930,66 Kč/1kg
170,31 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

COLORWAY fotopapír/ matte 190g/m2, A4/ 50 kusů
1 273,68 Kč/1kg
242,00 Kč
Prodejce: Warehouse

MediaRange MRINK102, Matný, 200 g/m², InkJet, A4, Bílá, 50 listy
1 646,15 Kč/1kg
329,23 Kč
Prodejce: somnia24

Fotografický papír Canon A3 HR101
14,93 Kč/1kg
149,30 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Canon 0775B003, Lesk, 210 g/m², 100 listy, 210 µm, 100 mm, 150 mm
339,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

HP Everyday Glossy Photo Paper, 25 listů/A4/210 x 297 mm, Lesk, InkJet, 21x29.7 cm, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, Firemní, Enterprise, 15 - 30 °C
1 028,96 Kč/1kg
267,53 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK116, Matný, 105 g/m², InkJet, A4, 21x29.7 cm, Bílá
323,57 Kč
Prodejce: somnia24

Colorway PG2300504R, Lesk, 230 g/m², Bílá, 50 listy, 280 µm, 5 - 25 °C
202,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Colorway PG1800504R, Lesk, 180 g/m², InkJet, 10x15 cm, Bílá, Foto
180,70 Kč
Prodejce: Warehouse

Epson Premium Glossy Photo Paper - 2 za 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 listů, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g
1 439,22 Kč/1kg
367,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK118 MediaRange Fotopapier hochglänzend 210x297mm 220g 50 Blatt
344,18 Kč
Prodejce: somnia24

APLI 12626, Matný, 120 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
214,94 Kč
Prodejce: PolisElectro

Colorway PG230100A4, Lesk, 230 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
748,80 Kč
Prodejce: Warehouse
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ povrchu:
- Lesk
- Hmotnost média:
- 135 g/m²
- Tisková technologie:
- InkJet
- Velikost papíru:
- A4
- Barva:
- Bílá
- Listů v balení:
- 100 listy
- Šířka:
- 210 mm
- Výška:
- 297 mm
- Hmotnost včetně balení:
- 135 g
Foto papír MediaRange je ideální pro profesionální tisk vašich fotografií, brožur nebo jiných dokumentů. Speciální povrch umožňuje jasný tisk se všemi standardními modely inkoustových tiskáren.
Barva: bílá
Povrch: lesklý
Formát: DIN A4 (210 x 297 mm)
Hmotnost: 135 g
Balení: 100 listů
Rychleschnoucí
Dlouhodobá barevná stálost
Vhodný pro použití se všemi standardními inkoustovými tiskárnami
Fotografický papír MediaRange je ideální pro profesionální tisk fotografií, brožur nebo jiných dokumentů. Speciální povrchová úprava našeho vysoce kvalitního fotopapíru umožňuje vytvářet výkonné a živé tiskové produkty na všech standardních inkoustových tiskárnách.
Aby vaše výtisky fotografií skutečně zapůsobily, musí být použit ten správný materiál - s fotopapírem MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listů získáte vysoce kvalitní výtisky, které zanechají dojemPrvní informace o fotopapíru MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listů jsou k dispozici zde:DIN A4135 g/m2Vysoce lesklý povrchTisknout s inkoustovým tiskemVhodné pro kopírky, tiskárnyPřečtěte si zajímavé podrobnosti!Formát a gramáž papíru - hodnoty, na kterých záležíFormát odpovídá normě DIN A4. Standardní formát je ideální pro vaše každodenní úkoly. Hmotnost také udává, kolik gramů váží daný typ papíru na metr čtvereční. Díky tomu můžete přibližně odhadnout tloušťku a stabilitu. Fotopapír MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoce lesklý 135 g/m2 100 listů váží 135 g/m2, což znamená, že jej lze zařadit do kategorie těžkých papírů.objevte mnoho možností použitíTento produkt lze použít ve spojení s kopírkami a tiskárnami, zejména s inkoustovými zařízeními. Položka je vhodná pro profesionální tisk vašich fotografií, brožur nebo jiných dokumentů. Nyní už víte, k čemu materiál nejspíše využijeteS těmito speciálními vlastnostmi výrobek bodujeTento výrobek má následující speciální vlastnosti:Fotopapír MediaRange je vhodný pro profesionální tisk vašich fotografií, brožur nebo jiných dokumentůSpeciální povrchová úprava našeho vysoce kvalitního fotopapíru umožňuje vytvářet výkonné a jasné tiskové produkty na všech standardních inkoustových tiskárnách.Prezentujte se s větším leskemFotopapír MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoce lesklý 135 g/m2 100 listů s vysoce lesklým povrchem promění každý výtisk ve vysoce kvalitní vizuální objekt. Obdržíte 1 balení = 100 listů fotopapíru MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listů První informace o fotopapíru MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listů naleznete zde: Přečtěte si zajímavé podrobnosti! Formát odpovídá formátu DIN A4. Standardní formát je ideální pro vaše každodenní úkoly. Hmotnost také udává, kolik gramů váží daný typ papíru na metr čtvereční. Díky tomu můžete přibližně odhadnout tloušťku a stabilitu. Fotopapír MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listů váží 135 g/m2, což znamená, že jej lze zařadit do kategorie těžkých papírů a lze jej používat ve spojení s kopírkami a tiskárnami, zejména s inkoustovými zařízeními. Je vhodný pro profesionální tisk vašich fotografií, brožur nebo jiných dokumentů. Nyní již víte, k čemu materiál nejspíše využijete: Fotopapír MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoce lesklý 135 g/m2 100 listů s vysoce lesklým povrchem promění každý výtisk ve vysoce kvalitní vizuální objekt. Obdržíte 1 balení = 100 listů fotopapíru MediaRange MRINK107 DIN A4 vysoký lesk 135 g/m2 100 listů.
Hochglänzendes Fotopapier im A4-Format mit 135g/m², 100 Blatt.
- Šířka
- 21 cm
- Délka
- 22 cm
- DIN formát
- A4
- Barva
- Bílá
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 135 g/m²
- Výrobce
- MediaRange
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 135 g
- Kód EAN
- 4260283115631
- Číslo produktu
- MRINK107
- Šířka
- 21 cm
- Délka
- 22 cm
- DIN formát
- A4
- Barva
- Bílá
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 135 g/m²
- Výrobce
- MediaRange
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 135 g
- Kód EAN
- 4260283115631
- Číslo produktu
- MRINK107
K tomu se hodí také

MediaRange MRINK114, Lesk, 220 g/m², Bílá, 50 listy, 130 mm, 180 mm
181,64 Kč
Prodejce: M_plus_L

MediaRange MRINK104, Vysoký lesk, 220 g/m², InkJet, Bílá, 50 listy, 100 mm
387,95 Kč/1kg
85,35 Kč
Prodejce: M_plus_L

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 40 listy
930,66 Kč/1kg
170,31 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

10x Inkoustové kazety pro Epson 603XL XP2100 XP3100 XP3105 XP4100 WF-2830 2835 DWF
287,37 Kč
Prodejce: GP-TONER

Olympia 1x100 DIN A4 80 micron, Průhledná, DIN A4, 100 kusů
438,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Xiaomi Mi Portable Photo Printer Paper Fotografick papr 20 ks., rozmr 2x3 palce
3 136,36 Kč/1m
345,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Auronix

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
1 235,14 Kč/1kg
226,03 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Papyrus 88008174, Univerzální, A4 (210x297 mm), Matný, 500 listy, 80 g/m², Bílá
159,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
627,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

10x Kompatibilní PATRONY PRO TISKÁRNY CANON PGI-580 CLI-581 XXL PIXMA TR7550 TR8550 TS6150 TS8150
386,84 Kč
Prodejce: GP-TONER

HP 302 Dvojbalení originálních inkoustových kazet, černá a tříbarevná, Standardní, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na pigmentové bázi, Inkoust na bázi barvy, 3,5 ml, 4 ml
1 372,34 Kč
Prodejce: evomag

Samsung EP-TA20, Vnitřní, USB, Bílá
320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 kusů, Balení více kusů
1 406,88 Kč
Prodejce: somnia24

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Varta 06032, Baterie na jedno použití, CR2032, Lithium, 3 V, 5 kusů, 230 mAh
112,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Bestron AF357B, 3,5 l, 1 kg, Samostarný, Černá, 2000 W, 220 - 240 V
1 458,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

EMOS Domovní bezdrátový zvonek na 3x AA, P5723
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

Philips 3000 series Nose trimmer series 3000 NT3650/16 Zastř. chl. v nose, uších a obočí, Šedá, Nerezová ocel, Baterie, AA, 101 mm, 196 mm
517,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Canon PIXMA TS5350a, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, A4, Přímý tisk, Černá
5 096,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Dálkové ovládání SAMSUNG BN59-01315B
254,34 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Kuchyňská váha 2kg - WK3465 74489
265,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
73% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
73%14% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
14%7% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
7%2% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
2%5% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
5%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Papír
Jsem také s tímto produktem, je to přesně podle popisu a moje tiskárna neměla žádné problémy s podáváním papíru, ale raději zkontrolujte, kolik gramů může vaše tiskárna podávat před nákupem.
Ohodnoceno dne 9. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fotopapír
Optimálně čistý tisk k nerozeznání od profesionálního Jsem prostě velmi spokojen je také tisknutelný na obou stranách mohu jen doporučit
Ohodnoceno dne 11. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
"NEJLEPŠÍ PAPÍR !!!!
Rychlé dodání "geniálního papírového produktu !!!!" ALLERBEST !!!!
Ohodnoceno dne 8. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt
Dobrý poměr cena/výkon, produkt podle přání a dobrý.
Ohodnoceno dne 6. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fotopapír
S fotopapírem jsem spokojená. Má správnou tloušťku.
Ohodnoceno dne 7. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fotopapír
Fotopapír má vynikající kvalitu. Skvělý pro tisk fotografií!!!
Ohodnoceno dne 24. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá cena!
Ve specializovaném obchodě bych zaplatil třikrát tolik. Všechno je skvělé!
Ohodnoceno dne 21. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoká spokojenost
Cena, kvalita a dodání splnily 100% mých očekávání
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

50x třpytivý papír ve formátu A4: Barevný třpytivý papír s gramáží 250 g/m² - Ideální pro ruční práce a kreativní design - Fotokarton a papír do tiskárny
145,99 Kč
Prodejce: tkgruppe

Epson Papír Archival Matte A3+, 50 listů, 189 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Matný, 50 listy, 192 g/m², Bílá
1 521,20 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
8 048,68 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3, 20 listů, 255 g/m2, Premium-gloss, 255 g/m², A3, Bílá, RC/PE, Photo collage, Photo gifts, Foto
1 224,45 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
4 801,76 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3+, 20 listů, 255 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Premium-gloss, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
823,36 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
3 293,44 Kč/1kg

INRUI Retro Brown Texture Photo Background 1.8x2.4m Vinyl Portrait Professional
1 719,53 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Fotoalbum 10x15, 400 kapes, plátěné zasouvací album fialové barvy
1 436,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

INRUI Retro abstraktní hnědá textura fotografické pozadí 1,5x2,1m
1 329,00 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Epson Papír Archival Matte A3, 50 listů, 189 g/m2, Matný, 192 g/m², A3, Bílá, Paper, Kalendář, Cards and gift wraps, Photo collage, Foto
1 138,60 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
6 024,34 Kč/1kg

BioCork Tmavé pozadí 50x33x2,5 cm tmavé prodloužené pozadí
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PD Media, lesklý fotopapír, formát A4, 180 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, vysoce lesklý fotopapír
208,16 Kč
Prodejce: PDMedia

Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Bílá, 50 listy



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
782,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

PD Media, fotopapír, lesklý, formát A4, 150 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, extra lesklý, fotografický papír
162,17 Kč
Prodejce: PDMedia

Epson Photo Paper Glossy - A3+ - 20 Listů, Lesk, 200 g/m², A3+, Kalendář, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Foto, 20 listy, - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -...



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
801,45 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
566,40 Kč/1kg

Hudební poznámka Klipsy na papír,Klipsy na papír,Roztomilé klipy na papír,Barevné klipy na papír,Kancelářské klipy na papír,Kovové klipy na papír
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
9 875,00 Kč/1m

HP Lesklý profesionální kancelářský papír , 200 g/m2, A4 (210 × 297 mm), 150 listů, Laserový tisk, A4 (210x297 mm), Lesk, 150 listy, 200 g/m², Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,66 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
437,27 Kč/1kg

Canon 1033A001, Inkoustový tisk, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Bílá, 200 listy
955,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

SIGEL IP714 Inkjet Photo Paper Everyday - A4, vysoký lesk, 170 g/m², 50 listů
465,76 Kč
Prodejce: M_plus_L
724,35 Kč/1kg