4,5



Na základě 40 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Canon 2311B021, 260 g/m², A33 781,13 Kč/1kg
1 002,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
Canon 1033A001, Inkoustový tisk, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Bílá, 200 listy955,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
MediaRange MRINK104, Vysoký lesk, 220 g/m², InkJet, Bílá, 50 listy, 100 mm387,09 Kč/1kg
85,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Canon 6211B007, Satin, 260 g/m², Bílá, 260 µm, 10 - 35 °C, 10 - 35 °C3 344,35 Kč/1kg
869,53 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
1 379,73 Kč/1kg
252,49 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
2 529,93 Kč/1kg
341,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Xiaomi Mi Portable Photo Printer Paper Fotografick papr 20 ks., rozmr 2x3 palce
3 136,36 Kč/1m
345,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Auronix

HP Fotopapír Everyday, lesklý, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 listů, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
884,38 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

COLORWAY fotopapír/ matte 190g/m2, A4/ 50 kusů
1 273,68 Kč/1kg
242,00 Kč
Prodejce: Warehouse

MediaRange MRINK116, Matný, 105 g/m², InkJet, A4, 21x29.7 cm, Bílá
323,57 Kč
Prodejce: somnia24

HP Everyday Glossy Photo Paper, 25 listů/A4/210 x 297 mm, Lesk, InkJet, 21x29.7 cm, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, Firemní, Enterprise, 15 - 30 °C
967,46 Kč/1kg
251,54 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Fotografický papír Canon A3 HR101
18,97 Kč/1kg
189,73 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

sigel fotografický papír, DIN A4, 200 g/m2, oboustranně lesklý
855,32 Kč/1kg
1 144,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Colorway PG180050A4, Lesk, 180 g/m², InkJet, A4, 21x29.7 cm, Bílá
395,20 Kč
Prodejce: Warehouse

Epson Self-Adhesive Photo Paper - A4 - 10 Listů, Matný, 167 g/m², InkJet, A4, Bílá, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Seasonal decorations and gifts
2 374,44 Kč/1kg
427,40 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK119 MediaRange kleb Fotopapier hochglän. 210x297mm 115g 50 Blatt
338,26 Kč
Prodejce: somnia24

APLI 12626, Matný, 120 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
214,94 Kč
Prodejce: PolisElectro

Avery 2572-50, Vysoký lesk, 200 g/m², A4, 50 listy
3 958,60 Kč/1kg
791,72 Kč
Prodejce: somnia24

Avery Premium Colour Laser Photo Paper 120 g/m², Laserový tisk, A4 (210x297 mm), Lesk, 120 g/m², Bílá,Mix Credit
6 008,17 Kč/1kg
720,98 Kč
Prodejce: somnia24

Avery 2739, Vysoký lesk, 250 g/m², InkJet, A4, Bílá, 50 listy
1 232,33 Kč
Prodejce: Green_Country
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ povrchu:
- Matný
- Hmotnost média:
- 200 g/m²
- Tisková technologie:
- InkJet
- Velikost papíru:
- A4
- Barva:
- Bílá
- Listů v balení:
- 50 listy
- Šířka:
- 210 mm
- Výška:
- 297 mm
- Hmotnost:
- 200 g
- Rozměr média (1 stránka):
- A4
- Počet listů v balení:
- 50 listy
Vaše fotografie vytištěné na fotopapír MediaRange MRINK102 DIN A4 matný 200 g/m2 50 listů budou vypadat skvěle!
Všechny důležité informace o fotopapíru MediaRange MRINK102 DIN A4 matný 200 g/m2 50 listů naleznete zde!
Vše o formátu a gramáži papíru
Obdržíte stránky ve formátu DIN A4. Ideální pro vaše oblíbené fotografie! Výrobek lze dále zařadit do kategorie karton. Důvodem je gramáž papíru200 g/m2, podle které lze přibližně odhadnout stabilitu a tloušťku.
Objevte mnoho možností využití
Výrobek lze použít ve spojení s kopírkami, tiskárnami, konkrétněji s inkoustovými zařízeními. Zde si můžete přečíst, pro jaký účel byl materiál vyroben: profesionální tisk vašich fotografií, brožur nebo jiných dokumentů. S těmito znalostmi můžete výrobek ideálně používat. Fotopapír MediaRange MRINK102 DIN A4 matný 200 g/m2 50 listů je oboustranně natíraný. To znamená, že je vhodný právě pro oboustranný tisk.
Co je na tomto produktu výjimečného
Takto lze tento výrobek popsat:
- MediaRange fotopapír je ideální pro profesionální tisk vašich fotografií, brožur nebo jiných dokumentů
- Speciální povrchová úprava našeho vysoce kvalitního fotopapíru umožňuje vytvářet výkonné a živé výtisky na všech standardních inkoustových tiskárnách
Ideální pro vystavení nebo prezentaci
Povrch papíru se u jednotlivých produktů liší. Zde získáte matný produkt - ideální pro elegantní výtisky fotografií, plakátů a výkresů CAD. Další výhody: Díky matnému povrchu se výtisk neodráží a je méně citlivý na nevzhledné otisky prstů.
Vysoká kvalita výsledků je pro vás důležitá
Vynikající! Obdržíte 1 balení = 50 listů fotopapíru MediaRange MRINK102 DIN A4 matný 200 g/m2 50 listů.
Média
Typ média
Papír
Povrchová úprava
Matný
Povrchová úprava
Povrchová úprava
Velikosti médií
A4 (210 x 297 mm)
Technologie tisku
Inkoustový tisk
Zahrnuté množství
50 listů
Hmotnost média
200 g/m²
Vlastnosti
Oboustranný
Fotografický papír MediaRange je ideální pro profesionální tisk fotografií, brožur nebo jiných dokumentů. Speciální povrchová úprava našeho vysoce kvalitního fotopapíru umožňuje vytvářet výkonné a jasné tiskové produkty na všech standardních inkoustových tiskárnách.
Vysoce kvalitní matný inkoustový papír MediaRange, oboustranně potisknutelný, formát A4, 200 g, balení po 50 listech.
MRINK102 MEDIARANGE Fotopapier
MediaRange - matný - natíraný - A4 (210 x 297 mm) - 200 g/m² - 50 listů papíru
- Šířka
- 21 cm
- Délka
- 30.5 cm
- DIN formát
- A4
- Barva
- Bílá
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 200 g/m²
- Výrobce
- MediaRange
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 200 g
- Kód EAN
- 4260057125910
- Číslo produktu
- MRINK102
- Šířka
- 21 cm
- Délka
- 30.5 cm
- DIN formát
- A4
- Barva
- Bílá
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 200 g/m²
- Výrobce
- MediaRange
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 200 g
- Kód EAN
- 4260057125910
- Číslo produktu
- MRINK102
K tomu se hodí také

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
1 379,73 Kč/1kg
252,49 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
2 529,93 Kč/1kg
341,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Vileda 163229, Potah na žehlicí prkno, Bavlna, Pěna, Šedá, Obrázek, 1300 x 450 mm, 1 kusů
461,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

EMOS Domovní bezdrátový zvonek na 3x AA, P5723
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMOS

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový, Suché a mokré, 12 l, 80 dB, Černá, Červená, Stříbrná
1 631,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools

Fotografický papír Canon A3 HR101
18,97 Kč/1kg
189,73 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK104, Vysoký lesk, 220 g/m², InkJet, Bílá, 50 listy, 100 mm
387,09 Kč/1kg
85,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

VALUE USB 2.0 Cable, 0,8 m, USB A, USB A, Samec/samec, 0,48 Gbit/s, Bílá
43,75 Kč/1m
153,84 Kč
-118,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
35,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Městský batoh Školní práce a volný čas taška DINA 4 Outdoor školní batoh Sport
749,13 Kč
Prodejce: Tasche51

Genius 27061, Zelená
1 826,76 Kč
Prodejce: somnia24

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

HP 302 Dvojbalení originálních inkoustových kazet, černá a tříbarevná, Standardní, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na pigmentové bázi, Inkoust na bázi barvy, 3,5 ml, 4 ml
1 372,34 Kč
Prodejce: evomag

MediaRange MRINK111, Matný, 140 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
2 452,21 Kč/1kg
343,31 Kč
Prodejce: somnia24

Canon PIXMA TS3450, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
5 048,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

HP Fotopapír Everyday, lesklý, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 listů, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
884,38 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 40 listy
930,66 Kč/1kg
170,31 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mormark

3x filtr pro Dyson V11 Absolute Pro Animal Torque Drive Extra akumulátorový vysavač
572,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

SONGMICS Sada činek, sada činek 12 kg, šestihran, neoprenové činky
996,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

ZMH LED Strip 20m Light Smart RGB Tape Adjustable for Christmas Party Bar Interior Design
609,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: ZMH

INF Voděodolný držák telefonu na kolo - černý
343,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: INFshop

MONZANA® vyhřívaná podložka 150 x 80 cm, 3 stupně, 60 W, bílá, vyhřívaná deka, ochrana proti přehřátí, lze prát v pračce, vyhřívaná deka
630,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Ergonomická matracová podložka z komfortní pěny – 140 x 190 cm, vhodná na všechny matrace a postele s pružinovým roštem – matracová podložka
1 729,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

AREBOS sada 2 koleček pro nábytek | kolečková deska do 200 kg, protiskluzová
704,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

TESA 55225-02, Bílá, 20 mm, 2500 mm, 1 kusů, Blistr
4 233,33 Kč/1kg
254,00 Kč
Prodejce: CORWELL

MediaRange MRINK116, Matný, 105 g/m², InkJet, A4, 21x29.7 cm, Bílá
323,57 Kč
Prodejce: somnia24

Plastový zahradní stůl – rozměry cca 100 x 70 x 72,5 cm – barva: bílá
1 431,04 Kč
Prodejce: Special-trends
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Perfektní
Kvalita je super. Cenový výkon velmi dobrý. Jsme spokojeni.
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Papír do tiskárny
Papír do tiskárny za férové ceny
Ohodnoceno dne 7. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý poměr ceny a výkonu
100 % v pořádku
Ohodnoceno dne 6. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Canon 2768B067, Vysoký lesk, 300 g/m², A2, Bílá, 20 listy
2 141,02 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

50x třpytivý papír ve formátu A4: Barevný třpytivý papír s gramáží 250 g/m² - Ideální pro ruční práce a kreativní design - Fotokarton a papír do tiskárny
145,99 Kč
Prodejce: tkgruppe

Epson Papír Archival Matte A3+, 50 listů, 189 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Matný, 50 listy, 192 g/m², Bílá
1 518,58 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
8 034,82 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A2, 25 listů, 255 g/m2, Premium-gloss, 255 g/m², A2, RC/PE, 25 listy, 95%
1 401,09 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
5 494,47 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3, 20 listů, 255 g/m2, Premium-gloss, 255 g/m², A3, Bílá, RC/PE, Photo collage, Photo gifts, Foto
1 262,73 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
4 951,88 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3+, 20 listů, 255 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Premium-gloss, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
845,98 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
3 383,92 Kč/1kg

INRUI Retro Brown Texture Photo Background 1.8x2.4m Vinyl Portrait Professional
1 719,53 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Fotoalbum 10x15, 400 kapes, plátěné zasouvací album fialové barvy
1 436,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

INRUI Retro abstraktní hnědá textura fotografické pozadí 1,5x2,1m
1 329,00 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Epson Papír Archival Matte A3, 50 listů, 189 g/m2, Matný, 192 g/m², A3, Bílá, Paper, Kalendář, Cards and gift wraps, Photo collage, Foto
1 138,26 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
6 022,54 Kč/1kg

BioCork Tmavé pozadí 50x33x2,5 cm tmavé prodloužené pozadí
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PD Media, lesklý fotopapír, formát A4, 180 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, vysoce lesklý fotopapír
208,16 Kč
Prodejce: PDMedia

Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Bílá, 50 listy



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
782,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

PD Media, fotopapír, lesklý, formát A4, 150 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, extra lesklý, fotografický papír
162,17 Kč
Prodejce: PDMedia

Epson Photo Paper Glossy - A3+ - 20 Listů, Lesk, 200 g/m², A3+, Kalendář, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Foto, 20 listy, - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -...



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
912,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
644,52 Kč/1kg

Canon 2311B021, 260 g/m², A3
1 002,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
3 781,13 Kč/1kg

Hudební poznámka Klipsy na papír,Klipsy na papír,Roztomilé klipy na papír,Barevné klipy na papír,Kancelářské klipy na papír,Kovové klipy na papír
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
9 875,00 Kč/1m

HP Lesklý profesionální kancelářský papír , 200 g/m2, A4 (210 × 297 mm), 150 listů, Laserový tisk, A4 (210x297 mm), Lesk, 150 listy, 200 g/m², Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
886,23 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
436,57 Kč/1kg

Canon 1033A001, Inkoustový tisk, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Bílá, 200 listy
955,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

SIGEL IP714 Inkjet Photo Paper Everyday - A4, vysoký lesk, 170 g/m², 50 listů
464,55 Kč
Prodejce: M_plus_L
722,47 Kč/1kg