5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Samolepící diamantový holografický papír.20 ks A41 533,33 Kč/1kg
207,00 Kč
Prodejce: GP-TONER

Další informace o reklamě
MediaRange MRINK104, Vysoký lesk, 220 g/m², InkJet, Bílá, 50 listy, 100 mm387,95 Kč/1kg
85,35 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Epson Premium Glossy Photo Paper - 2 za 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 listů, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g1 443,14 Kč/1kg
368,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
HP Fotopapír Everyday, lesklý, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 listů, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%884,38 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
1 569,04 Kč/1kg
211,82 Kč
Prodejce: M_plus_L

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
1 442,62 Kč/1kg
264,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Xiaomi Mi Portable Photo Printer Paper Fotografick papr 20 ks., rozmr 2x3 palce
8 625,00 Kč/1kg
345,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Auronix

Colorway PG1800504R, Lesk, 180 g/m², InkJet, 10x15 cm, Bílá, Foto
180,70 Kč
Prodejce: Warehouse

MediaRange MRINK102, Matný, 200 g/m², InkJet, A4, Bílá, 50 listy
1 646,15 Kč/1kg
329,23 Kč
Prodejce: somnia24

MediaRange MRINK116, Matný, 105 g/m², InkJet, A4, 21x29.7 cm, Bílá
324,16 Kč
Prodejce: somnia24

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 40 listy
1 350,21 Kč/1kg
195,78 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Colorway PG2300504R, Lesk, 230 g/m², Bílá, 50 listy, 280 µm, 5 - 25 °C
202,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Colorway PG230100A4, Lesk, 230 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
748,80 Kč
Prodejce: Warehouse

MediaRange MRINK118 MediaRange Fotopapier hochglänzend 210x297mm 220g 50 Blatt
344,79 Kč
Prodejce: somnia24

Epson Self-Adhesive Photo Paper - A4 - 10 Listů, Matný, 167 g/m², InkJet, A4, Bílá, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Seasonal decorations and gifts
2 559,28 Kč/1kg
427,40 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

COLORWAY fotopapír/ ART matte "magnetic" 650g/m2, A4/ 5 kusů
369,21 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Epson Fotografický papír A4 Archival Matte 189 g/m2, 50 listů, Matný, 192 g/m², A4, Bílá, Brožura, Kalendář, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Seasonal decorations..., 50 listy
812,33 Kč/1kg
593,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Lesklý fotografický papír Glossy (130 x 180 mm), 200 g/m2, 50 listů, Lesk, 200 g/m², 13x18 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 50 listy, - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2010W -...
1 767,40 Kč/1kg
353,48 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Oboustranný fotografický papír ColorWay Matt, 20 listů, A4, 220 g/m²
256,10 Kč
Prodejce: Warehouse

Fotopapír A4, 180 g/m2, matný, bílý, 50 listů
561,11 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: Surtep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ColorWay Matte A4
Tento papír je zářivě bílý a poskytuje maximální kontrast. Papír má matný povrch. Tento povrch poskytuje výborný rozptyl světla a je odolný vůči škrábancům a otiskům prstů. Má široký barevný rozsah a dobré inkoustové vstřebávání. U papíru s nižší gramáží by mělo být menší plnění listu inkoustem. Matný fotografický papír rychle absorbuje inkoust. Je vhodný pro termický a piezoelektrický tisk. Doporučujeme, držet vytištěné fotografie v albech nebo v rámech pod sklem.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Formát: A4
Typ: matný
Gramáž: 190 g/m2
Počet ks v balení: 50 ks
Objevte matný fotografický papír ColorWay, který byl speciálně vyvinut pro vynikající výtisky v oblíbeném formátu A4. S gramáží 190 g/m² poskytuje každá strana stabilní základ pro vysoce kvalitní tisk. Toto balení 20 listů je ideální pro osobní i profesionální použití a nabízí matný povrch, který odlesky a zvyšuje hloubku barev. Matný fotopapír ColorWay je ideální pro fotografy, umělce a všechny, kteří chtějí mít přesné a detailní výtisky, a zajistí, že vaše snímky vyniknou čistotou a propracovaností.
Klíčové vlastnosti:
Typ papíru: Matný povrch, který odlesky a zvyšuje hloubku barev.
Hmotnost: 190 g/m² pro trvanlivost a kvalitu.
Formát: A4, ideální pro standardní fotografické výtisky.
Množství: 50 listů v balení, dostatečné pro různé projekty.
Proč zvolit matný fotografický papír ColorWay?
Matný fotografický papír ColorWay zaujme svou vynikající kvalitou a všestranností:
Fotografie: ideální pro zachycení živých detailů a přirozených barev.
Umění a design: Ideální pro přesnou a věrnou reprodukci uměleckých děl.
Osobní a kancelářské použití: Vhodný pro každodenní potřeby tisku, prezentace a kreativní projekty.
Kompatibilita a výkon:
Tento fotografický papír je kompatibilní se všemi inkoustovými tiskárnami a nabízí konzistentní a spolehlivý výkon. Matný povrch minimalizuje otisky prstů a šmouhy a umožňuje okamžitou manipulaci s výtisky bez snížení kvality.
Tipy pro použití:
Pro dosažení nejlepších výsledků upravte nastavení tiskárny na režim matného fotopapíru a manipulujte s výtisky opatrně, abyste zabránili vzniku šmouh. Ne papír skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla, abyste si zachovali kvalitu v průběhu času.
Zlepšete svůj zážitek z tisku:
Optimalizujte své tiskové projekty pomocí matného fotopapíru ColorWay, který pokaždé poskytuje výjimečné výsledky. Ať už se jedná o osobní snímky, profesionální portfolia nebo kreativní projekty, tento papír zajistí, že si vaše výtisky zachovají svou celistvost a vizuální působivost.
Formát: A4
Typ: Matný fotografický papír
Rozlišení: 2880 dpi
Balení: 50 listů
Velikost : A4
Hustota : 190 g/m²
ColorWay | 190 g/m² | A4 | matný fotografický papír
Technické detaily: Vhodný pro tisk na papíry s vysokou gramáží:
Model - Matný fotografický papír
Formát - A4
Hustota - 190
- Šířka
- 21 cm
- Délka
- 29.7 cm
- Plocha
- 0.063 m²
- DIN formát
- A4
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 190 g/m²
- Výrobce
- COLORWAY
- Počet kusů
- 50
- Hmotnost
- 190 g
- Kód EAN
- 6942941813100
- Číslo produktu
- 60809222
- Šířka
- 21 cm
- Délka
- 29.7 cm
- Plocha
- 0.063 m²
- DIN formát
- A4
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 190 g/m²
- Výrobce
- COLORWAY
- Počet kusů
- 50
- Hmotnost
- 190 g
- Kód EAN
- 6942941813100
- Číslo produktu
- 60809222
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

SANILO® WC sedátko s pomalým sklápěním a rychloupínáním v barvě betonu, WC sedátko přímo od výrobce, WC sedátko, WC deska, WC sedátko, WC deska
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24

Rychlonabíječka Samsung 25W EP-TA800 včetně nabíjecího kabelu typu C EP-DG977 bílá
399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

MediaRange MRINK116, Matný, 105 g/m², InkJet, A4, 21x29.7 cm, Bílá
324,16 Kč
Prodejce: somnia24

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 kusů, Balení více kusů
1 409,35 Kč
Prodejce: somnia24
![Obrázek produktu pro [KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ad15ad7e4fec0d886515e3fbcfc5ae3e.webp)
[KL] 10x Varta Knopfzelle Alkali AG13, LR44, LR1154, V13GA, 4276 (1er Blister)
206,04 Kč
Prodejce: TR8

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

MediaRange MRINK104, Vysoký lesk, 220 g/m², InkJet, Bílá, 50 listy, 100 mm
387,95 Kč/1kg
85,35 Kč
Prodejce: M_plus_L

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
1 569,04 Kč/1kg
211,82 Kč
Prodejce: M_plus_L

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
1 442,62 Kč/1kg
264,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Xiaomi Mi Portable Photo Printer Paper Fotografick papr 20 ks., rozmr 2x3 palce
8 625,00 Kč/1kg
345,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Auronix

Colorway PG1800504R, Lesk, 180 g/m², InkJet, 10x15 cm, Bílá, Foto
180,70 Kč
Prodejce: Warehouse

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,83 Kč
Prodejce: somnia24

MediaRange MRINK112, Matný, 250 g/m², InkJet, A4, Bílá, 50 listy
1 408,92 Kč/1kg
352,23 Kč
Prodejce: somnia24

MediaRange MRINK114, Lesk, 220 g/m², Bílá, 50 listy, 130 mm, 180 mm
182,35 Kč
Prodejce: M_plus_L

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
558,57 Kč
Prodejce: somnia24

Epson Expression Home XP-3205, InkJet, Barevný tisk, 5760 x 1440 DPI, Barevné skenování, A4, Černá
2 183,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

500W (1000W špičkový) 518Wh Přenosný generátor energie Solární úložná elektrárna Solární generátor Solární generátor Solární generátor, Power Generator Powerbank Power Generator Generátor baterií Camping Emergency SOS Energy Storage Charger
6 588,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Vyhřívací deka HOTseries 3 nastavení teploty 60 W
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

BOXILAND® ovoce ořechy & semínka adventní kalendář 2026 bio, 24 snacků
1 453,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

Colorway PG2300504R, Lesk, 230 g/m², Bílá, 50 listy, 280 µm, 5 - 25 °C
202,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Wawel Mieszanka Krakowska Czekoladowa 245 g
2 049,79 Kč/1kg
491,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Colorway PG1801004R, Lesk, 180 g/m², 100 listy, 215 µm, 5 - 25 °C, 100 mm
305,50 Kč
Prodejce: Warehouse

Dámské chytré hodinky, chytré hodinky pro mobilní telefon iPhone Android, vodotěsné IP68, s měřením srdečního tepu/spánku, fitness tracker s několika sportovními režimy, dámské, stříbrné
1 019,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

ieGeek 2K solární sledovací kamera venkovní baterie, PIR, 2cestný zvuk, Alexa, wifi
1 807,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Originální Samsung USB-C Datový Kabel - 1.5m - Bílá KP31222
128,16 Kč/1m
192,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Epson Lesklý fotografický papír Glossy (130 x 180 mm), 200 g/m2, 50 listů, Lesk, 200 g/m², 13x18 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 50 listy, - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2010W -...
1 767,40 Kč/1kg
353,48 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Woltu SK001WS, Bílá, 3 police/polic, MDF, MDF, 3 dveře/dveří, 595 mm
2 261,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 30. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše proběhlo k naší plné spokojenosti
Skvělý poměr cena/výkon
Ohodnoceno dne 24. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Canon 2768B067, Vysoký lesk, 300 g/m², A2, Bílá, 20 listy
2 295,12 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
7 650,40 Kč/1kg

50x třpytivý papír ve formátu A4: Barevný třpytivý papír s gramáží 250 g/m² - Ideální pro ruční práce a kreativní design - Fotokarton a papír do tiskárny
145,99 Kč
Prodejce: tkgruppe

Epson Papír Archival Matte A3+, 50 listů, 189 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Matný, 50 listy, 192 g/m², Bílá
1 523,08 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
8 058,62 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A2, 25 listů, 255 g/m2, Premium-gloss, 255 g/m², A2, RC/PE, 25 listy, 95%
1 405,71 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
5 512,59 Kč/1kg

DNP DS 620 Sada médií 10x15 cm 2x 400 listů
3 796,15 Kč
Prodejce: PolisElectro

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3, 20 listů, 255 g/m2, Premium-gloss, 255 g/m², A3, Bílá, RC/PE, Photo collage, Photo gifts, Foto
1 267,35 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
4 970,00 Kč/1kg

INRUI Retro Brown Texture Photo Background 1.8x2.4m Vinyl Portrait Professional
1 719,53 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Fotoalbum 10x15, 400 kapes, plátěné zasouvací album fialové barvy
1 436,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

INRUI Retro abstraktní hnědá textura fotografické pozadí 1,5x2,1m
1 329,00 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3+, 20 listů, 255 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Premium-gloss, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
847,37 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
3 389,48 Kč/1kg

BioCork Tmavé pozadí 50x33x2,5 cm tmavé prodloužené pozadí
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Bílá, 50 listy



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
784,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

PD Media, lesklý fotopapír, formát A4, 180 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, vysoce lesklý fotopapír
208,16 Kč
Prodejce: PDMedia

Epson Papír Archival Matte A3, 50 listů, 189 g/m2, Matný, 192 g/m², A3, Bílá, Paper, Kalendář, Cards and gift wraps, Photo collage, Foto
1 138,26 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
6 022,54 Kč/1kg

Hudební poznámka Klipsy na papír,Klipsy na papír,Roztomilé klipy na papír,Barevné klipy na papír,Kancelářské klipy na papír,Kovové klipy na papír
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
9 875,00 Kč/1m

PD Media, fotopapír, lesklý, formát A4, 150 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, extra lesklý, fotografický papír
162,17 Kč
Prodejce: PDMedia

SIGEL IP714 Inkjet Photo Paper Everyday - A4, vysoký lesk, 170 g/m², 50 listů
466,77 Kč
Prodejce: M_plus_L
725,93 Kč/1kg

Canon 2311B021, 260 g/m², A3
1 011,89 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
3 818,45 Kč/1kg

Epson Photo Quality Ink Jet Paper, DIN A3, 104g/m2, 100 list, Matný, 102 g/m², InkJet, A3, Bílá, Paper
1 600,67 Kč
Prodejce: PolisElectro
15 692,84 Kč/1kg