4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tyčinky Daim, čokoláda, 36 kusů2 286,39 Kč/1kg
2 304,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 758,11 Kč/1kg
428,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek 75g balení po 20 kusech692,22 Kč/1kg
1 038,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Eszet Schnitten 8 mléčných čokoládových tyčinek ořech 75g balení po 20 kusech696,24 Kč/1kg
1 044,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 1.4031.6, 112 g, Tmavá čokoláda, 4 kusů, Ořechy, Buráky, 514 kcal, 2143 kJ
599,02 Kč/1kg
67,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

merci® 140101-00 merci® Edel-Rahm Schokolade 4 St./100,0 g
663,40 Kč/1kg
66,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g
642,96 Kč/1kg
80,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Werther’s® Original 706604 Werther’s® Original Karamell Bonbons 153 g
336,44 Kč/1kg
53,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
588,75 Kč/1kg
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

merci® 140101 merci® Edel-Rahm Schokolade 100,0 g
31 820,40 Kč/1kg
3 182,04 Kč
Prodejce: Store-Germany

Merci Petits Milk and Cream Collection feine Schokoladen 125g
773,28 Kč/1kg
96,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch-Haselnuss 100g
798,20 Kč/1kg
79,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Luflee Alpská mléčná čokoláda Air Chocolate Čokoláda 100g
1 612,20 Kč/1kg
189,61 Kč
-28,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,22 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Lindt Alpenvollmilch extra jemná klasická čokoláda uzavíratelná 100g
1 603,60 Kč/1kg
160,36 Kč
Prodejce: Restocks-Home

Milka Čokoláda Alpské mléko 100g
443,50 Kč/1kg
44,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Storck merci Mandlové nápoj s ořechy jednotlivě balené tyčinky 100g
Mléčné tyčinky merci almond nápoj nut kombinují nejjemnější mléčnou čokoládu s křupavými mandlovými plátky a kousky lískových oříšků a vytvářejí tak harmonický chuťový zážitek, který dokonale kombinuje krémovou sladkost a křupavou strukturu. Balení o hmotnosti 100 g obsahuje jednotlivě balené tyčinky, které jsou ideální pro darování, sdílení nebo vlastní vychutnávání - kousek po kousku.
Proč merci mandlovo-mléčno-oříškové?
Protože je to mnohem víc než jen čokoláda. Kombinace krémové mléčné čokolády, pražených oříšků a jemných mandlí vytváří křupavý, krémový zážitek, který lze dokonale porcovat a vychutnat si ho v praktických mini tyčinkách - typické merci: chutné, stylové a vděčné.
Přehled informací o výrobku
100 g balení s jednotlivě balenými mini čokoládovými tyčinkami
Jemná mléčná čokoláda s křupavými mandlemi a lískovými oříšky
Vyvážená sladká, krémová a oříšková chuť - ideální pro každou příležitost
Jednotlivě balené - hygienické, praktické a ideální na cesty
Ideální jako malý dárek, ke kávě nebo do dárkových košů
Pro koho je merci Mandlové nápoj s oříšky vhodné?
Pro milovníky čokolády, fanoušky oříšků, znalce se smyslem pro kvalitu a lidi, kteří rádi dávají nebo sdílejí malé pohoštění - ať už v kanceláři, doma nebo při zvláštních příležitostech.
Nejlepší možnosti použití
Ideální pro dárky, občerstvení v kanceláři, sladké doplňky, dárkové koše, svátky nebo jako každodenní pochoutka ve skříni.
Kupte si nyní merci mandle-nápoj-ořechy - ořechové čokoládové potěšení v mini formátu
Objednejte si nyní a vychutnejte si jemnou oříškovou čokoládu ve velkém stylu!
Pořiďte si merci mandle-mléčný ořech - 100 g nejjemnější čokoládové tyčinky, které můžete darovat a vychutnat si je!
- Obsah:
- 100 g
- Model:
- Mléčná čokoláda
- Počet kusů v balení:
- 4 kusů
- Název typu alergenu:
- Mléko, Ořechy, Buráky
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 570 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 2374 kJ
- Obsah tuku (na 100 g):
- 37,4 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 16,7 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 47 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 44,3 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 9,8 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,15 g
- Tato sada magnetů se skládá z devíti praktických, snadno uchopitelných silových magnetů ve dvou různých velikostech: 6 magnetů je čtvercových (2,2 x 2,2 cm), 3 magnety jsou obdélníkové (4,5 x 2,2 cm).
- Díky epoxidovému pryskyřičnému nátěru se motivy skvěle lesknou a jejich povrch je mírně zakřivený,
- magnety jsou dodávány v průhledné dárkové krabičce.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné mléko (16,7 %), kakaové máslo, lískové oříšky (15 %), kakaová hmota, MANDLE (5 %), sušené máslo, MLÉČNÝ CUKR, emulgátor lecitiny (SÓJA), vanilkový extrakt. Může obsahovat stopy arašídů a jiných ořechů
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2374 kj Energie kcal 570 kcal Tuky 37,4GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 16,7GRM Sacharidy 47GRM Sacharidy, z toho cukr 44,3GRM Bílkoviny 9,8GRM Sůl 0,15GRM
- Alergeny
- Arašídy a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Prodejní název
- Čokoládová tyčinka Merci s mandlovým mlékem
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 1.4002.6
- Kód EAN
- 4014400914252
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, sušené plnotučné mléko (16,7 %), kakaové máslo, lískové oříšky (15 %), kakaová hmota, MANDLE (5 %), sušené máslo, MLÉČNÝ CUKR, emulgátor lecitiny (SÓJA), vanilkový extrakt. Může obsahovat stopy arašídů a jiných ořechů
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 2374 kj Energie kcal 570 kcal Tuky 37,4GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 16,7GRM Sacharidy 47GRM Sacharidy, z toho cukr 44,3GRM Bílkoviny 9,8GRM Sůl 0,15GRM
- Alergeny
- Arašídy a výrobky z nichSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- AUGUST STORCK KGWaldstraße 27, 13403 Berlin
- Prodejní název
- Čokoládová tyčinka Merci s mandlovým mlékem
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 1.4002.6
- Kód EAN
- 4014400914252
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

STORCK 1.4001.9, 100 g, Mléčná čokoláda, 4 kusů, Mléko, Ořechy, Buráky, 558 kcal, 2328 kJ
626,90 Kč/1kg
62,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

STORCK 1.4032.3, 112 g, Mléčná čokoláda, 4 kusů, Mléko, Ořechy, Buráky, 557 kcal, 2324 kJ
598,21 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: LAVONIO

STORCK 1.4031.6, 112 g, Tmavá čokoláda, 4 kusů, Ořechy, Buráky, 514 kcal, 2143 kJ
599,02 Kč/1kg
67,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Toffees 4014400018530 Čokolády, 125 g
424,00 Kč/1kg
53,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Čokoládová tyčinka Raffaello s kokosem a mandlovým krémem 90g
753,78 Kč/1kg
67,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětská dutá čokoládová figurka Otce Vánoc k zavěšení 55g
5 381,82 Kč/1kg
296,00 Kč
Prodejce: Anteros

Schogetten Stracciatella bílá čokoláda s kakaovými kousky 100g
742,30 Kč/1kg
74,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,35 Kč/1kg
1 007,35 Kč
Prodejce: somnia24

merci® 140101-00 merci® Edel-Rahm Schokolade 4 St./100,0 g
663,40 Kč/1kg
66,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ritter SPORT 4012 Ritter SPORT TRAUBEN NUSS Schokolade 100,0 g
479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Weisse-Schokolade 10030056 100g
489,10 Kč/1kg
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch-Haselnuss 100g
798,20 Kč/1kg
79,82 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trumpf Schogetten makadamové sušenky mléčná čokoláda balení 100g
489,10 Kč/1kg
48,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
743,24 Kč/1kg
1 066,55 Kč
Prodejce: somnia24

merci Finest Selection Coconut Collection Limited Edition 250g
5 781,24 Kč/1kg
1 445,31 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Děti 4008400280127 Dětské čokoládové bonbony Čokoládové bonbony, BIG PACK 300 g
1 153,87 Kč/1kg
346,16 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Sada dvou polštářů z mikrovlákna | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Vhodné pro alergiky
397,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Milka 300896 Milka Caramel Schokolade 100,0 g
3 585,60 Kč/1kg
358,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
2 468,60 Kč/1kg
493,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi spokojen
Hmotnost 0,1 kg
Skvělé produkty! Všechny !!!❤ Děkuji
Ohodnoceno dne 1. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,112 kg
Ohodnoceno dne 10. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,112 kg
Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,1 kg
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,112 kg
Ohodnoceno dne 22. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,112 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg