4,8



Na základě 4 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Čisticí sada "The Pink Stuff" na okna, 850 ml599,30 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Další informace o reklamě
Krystal na podlahy s alfa alkoholem 5 l63,00 Kč/1kg
373,00 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
315,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
Elbow Grease, čistič skla, 500 ml129,98 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
emsal 3604755008 emsal Stein & Fliesen Bodenreiniger 1,0 l637,92 Kč/1l
637,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ČističPolyuretanpodlah, Čistič na PU, 750ml pro 750m²
641,21 Kč/1l
480,91 Kč
Prodejce: boni-shop

Čistič na podlahy, čistič naPolyuretanpodlahy, 5 litrů pro 5000m², prostředek na mytí podlah
345,20 Kč/1l
1 725,98 Kč
Prodejce: boni-shop

BiOHY čistič podlah pro mopovací roboty, péče o mopování podlah, 1l BY01022001
484,15 Kč/1l
484,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BiOHY

Péče o utěrky na podlahu 500ml
503,06 Kč/1l
251,53 Kč
Prodejce: taleoo

Čisticí prostředek na laminátové podlahy, 750 ml, neutrální čistič vhodný pro všechny laminátové podlahy
905,63 Kč/1l
679,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

CLEAMEN 122 podlahy s leskem 1 l
91,60 Kč/1l
91,60 Kč
Prodejce: INTERPAP

Čistič podlah, hloubkové čištění, čistič na podlahy, 10 litrů
473,15 Kč/1l
4 731,47 Kč
Prodejce: boni-shop

Čistič na podlahy, 5 litrů, čisticí prostředek na podlahy
655,19 Kč/1kg
3 275,93 Kč
Prodejce: boni-shop

Odstraňovač leštidel na podlahy 1 litr, základní čistič podlah, remover na podlahy
482,87 Kč/1l
482,87 Kč
Prodejce: boni-shop

Čisticí prostředek na podlahy a dlaždice, objem 1l
149,80 Kč/1l
149,80 Kč
Prodejce: LAVONIO

WOCA ošetrujúci olej biely 1l
655,98 Kč/1l
655,98 Kč
Prodejce: Parkettboerse

Čistič podlah, čistič na podlahy, úklid podlah
678,41 Kč/1l
508,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Čistič na podlahy 1 Liter, univerzální čistič podlah, prostředek na čištění podlah
461,24 Kč/1l
461,24 Kč
Prodejce: boni-shop

Čistící prostředek na podlahy 1 l, aktivní, Inolit Aktiv
424,85 Kč/1l
424,85 Kč
Prodejce: boni-shop

Lamintov koncentrt Poliboy, 500 ml
566,30 Kč/1l
283,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Gel Clean - biologický čistič podlah 3v1 5 l
125,58 Kč/1l
627,90 Kč
Prodejce: cleaning-shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Matný čistič podlah 5 l kombinuje efektivní odstraňování nečistot s ochranou povrchů, aniž by zanechával nežádoucí lesk. Díky šetrnému složení je určen pro laminát, vinyl, keramickou i kameninovou dlažbu. Jedno balení vystačí na údržbu až 100 m² podlahy, což představuje optimální poměr ceny a výkonu. Technické parametry: Objem: 5 l Vydatnost: až 100 m² Forma: tekutý koncentrát Příprava a použití: Nejprve vysajte nebo zametejte podlahu. Smíchejte čistič s vodou v poměru 1 : 10 až 1 : 20 podle míry znečištění. Namočte hadr či mop, dobře vyždímejte a setřete podlahu. Nechte volně uschnout, není nutné oplachovat. Tipy pro optimální výsledek: Testujte nejprve na malé ploše. Pravidelně měňte roztok pro zachování účinku. Skladujte v suchu a mimo dosah dětí. Díky této kombinaci čištění a ochrany vaše podlahy získají svěží vzhled a odolnost proti opotřebení. Využijte výhod tohoto profesionálního řešení a zajistěte si dlouhodobě krásné matné povrchy ve vaší domácnosti či komerčních prostorách. Objednejte si ihned a získejte podlahy jako ze salonu!
CC - Mat - 3000PU 5 l - polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobníPolyuretanúpravou povrchu. Optimální především pro ošetřování elastických podlahovin v domácnosti. Matná optika. Profi prostředek pro podlaháře. Spotřeba Ošetření/Oživení: cca 2 litry na 100 m2Běžné čištění: cca 0,2 litru na 100 m2 Dodatečné údaje: EUH208 Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
CC - Mat - 3000PU 5 l - polyuretanovo-polymerní disperze pro ošetřování elastických podlahovin v objektu v případě, že není možné použít některou CC-Tvrdou ochrannou vrstvu nebo CC-PU-ochrannou vrstvu. Je ideální pro rychlé oživování podlahovin s výrobníPolyuretanúpravou povrchu. Optimální především pro ošetřování elastických podlahovin v domácnosti. Matná optika. Profi prostředek pro podlaháře. Spotřeba Ošetření/Oživení: cca 2 litry na 100 m2Běžné čištění: cca 0,2 litru na 100 m2 Dodatečné údaje: EUH208 Obsahuje Směs látek 5-chlor-2methylisothiazol-3(2H)on a 2-methylizothiazol3(2H)-on s chloridem hořečnatým a dusičnanem hořečnatým. Může vyvolat alergickou reakci.
- Objem
- 5 l
- Výrobce
- Dr. Schutz
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 5 g
- Kód EAN
- 4001936026054
- Číslo produktu
- IZS-12501-001
- Objem
- 5 l
- Výrobce
- Dr. Schutz
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 5 g
- Kód EAN
- 4001936026054
- Číslo produktu
- IZS-12501-001
Pozor
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.K tomu se hodí také

Čistič na podlahy, čistič naPolyuretanpodlahy, 5 litrů pro 5000m², prostředek na mytí podlah
345,20 Kč/1l
1 725,98 Kč
Prodejce: boni-shop

HP Tříbarevná / černá originální inkoustová kazeta 305, dvojbalení, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, Inkoust na bázi barvy, Inkoust na pigmentové bázi, 2 kusů, 120 str.
628,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

nabbi Podstavec pod slunečník MPOR 10 l - antracit
220,41 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

ČističPolyuretanpodlah, Čistič na PU, 750ml pro 750m²
641,21 Kč/1l
480,91 Kč
Prodejce: boni-shop

BiOHY čistič podlah pro mopovací roboty, péče o mopování podlah, 1l BY01022001
484,15 Kč/1l
484,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BiOHY

Osvěžovač parket, péče o dřevěné podlahy, obnova parket, 1 litr
1 117,43 Kč/1l
1 117,43 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: everybuy_at

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Čistič podlah, čisticí prostředek na podlahy, objem 10 litrů, určený pro plochu 10 000 m²
236,72 Kč/1kg
2 367,21 Kč
Prodejce: boni-shop

Mountfield Azuro 3,6 x 1,2 m RATTAN – bez žebříku a filtru s mimoosovými otvory
18 107,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Krups Mini Me KP123, Kapslový kávovar, 0,8 l, Kávová kapsle, 1500 W, Černá, Nerezová ocel
1 896,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Kärcher WV 2, Černá, Žlutá, 0,1 l, 28 cm, 50 - 60 Hz, 220 - 240 V, Lithium-ion (Li-ion)
1 499,75 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Robot na čištění oken, inteligentní režim vodního spreje, 90W vysavač oken, 5600Pa, čistič oken, s ochranou proti výpadku napájení UPS, tři automatické režimy čištění
1 875,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Tvrdý lak na podlahy, lak na podlahy, objem 5 litrů, pro přibližně 100 m², matný povrch
639,80 Kč/1l
3 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mosolut

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Šatní skříň Dětská šatní skříň Šatní skříň se závěsnými dveřmi 105 cm Bílá/Bílá Figo 06
5 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

ANTTEQ AB42D1, televizor, 42 palců (107 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, mediapřehrávač přes USB, včetně hotelového režimu
8 497,13 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Arboremedia

Gorenje GV663C60, Plně vestavěné, Plná velikost (60 cm), Černá, Dotyk, LED, Studený, Horký
17 347,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: HAI-END

Ohnivá mísa Kynast BRAZIER Ø 60cm 613-400214
1 588,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

Šatní skříň Fortuna Lai, přenosný policový systém, 8 kostek z plastu s 1 tyčí na šaty, šatní skříň do ložnice Bílá, 136 x 69 x 50 cm
2 665,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Nafukovací vířivka AREBOS | Ø208cm | 6 osob | 130 trysek | 1000L | kryt
10 908,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
8 407,96 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Šatní škříň 70 cm PRISCILA - bílá
3 165,00 Kč
-161,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 004,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Veneti

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Sada paletových polštářů, 3dílná, vhodné pro venkovní použití, hnědá
Použité
1 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein

Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dr.Schutz plná péče
Objem 0,75 l
Vynikající článek, vynikající prodejce!
Ohodnoceno dne 26. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 0,75 l
Velmi dobré pro dřevěné podlahy
Ohodnoceno dne 11. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
o.k.
Objem 0,75 l
o.k.
Ohodnoceno dne 26. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,75 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAVIETTE Pro-Clean 500 ml – přípravek pro údržbu podlah – s mikroorganismy určený pro čisticí zařízení, jako jsou parní mopy, zametací stroje a robotické vysavače – účinný a šetrný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,12 Kč
Prodejce: Baviette
862,24 Kč/1l

Gel Clean - biologický čistič podlah 3v1 1 l
220,80 Kč
Prodejce: cleaning-shop
220,80 Kč/1l

emsal 3604755008 emsal Stein & Fliesen Bodenreiniger 1,0 l
637,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,92 Kč/1l

Krystal na podlahy s alfa alkoholem 5 l
373,00 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
315,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
63,00 Kč/1kg