5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Sonax PROFILINE Microfibre Wash, 1 kusů
596,68 Kč/1l
596,68 Kč
Prodejce: somnia24

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
518,82 Kč/1l
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Tekutý prací prostředek 20l, univerzální prací prostředek, prací gel
94,82 Kč/1kg
1 896,30 Kč
Prodejce: taleoo

Ariel, Odstraňovač skvrn na barvy, 500g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
321 576,92 Kč/1kg
167,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prací prostředek na vlnu a hedvábí 750 ml, prostředek na jemné prádlo, na praní vlny
125,14 Kč
Prodejce: taleoo

Intenzivní Prací Kapalina s Optimalní Barvou, 20 Dávek - Kvalita Korál
480 309,98 Kč/1kg
480,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ariel, Weiss&Color, Odstraňovač skvrn ve spreji, 750 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
9 743,40 Kč/1l
487,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

Prací prostředek na barevné prádlo 10l, Tekutý prací prostředek bez vůně, Eko prací prostředek
112,40 Kč/1kg
1 329,43 Kč
-205,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 124,00 Kč
Prodejce: taleoo

Prací prostředek na vlnu, prací prostředek na hedvábí, 500 ml tekutý s lanolinem, prací prostředek na jemné prádlo
614,46 Kč/1l
307,23 Kč
Prodejce: Ka_SHOP

Waschkonig Uniwersalny żel do prania, 3 l
67,01 Kč/1l
201,03 Kč
Prodejce: Katomix

Woolite 5900627056945
76 736,95 Kč/1kg
352,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Waschkonig Żel do prania, lawenda, 5 l
55 766,00 Kč/1kg
278,83 Kč
Prodejce: LAVONIO

Woolite, bílý prací prostředek, 3,6 l
82 855,26 Kč/1kg
314,85 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Prací prostředek na záclony Hoffmann's - Nejlepší způsob čištění záclon a závěsů
Hledáte prací prostředek, který je dostatečně silný na to, aby odstranil odolnou špínu a nečistoty z vašich záclon? A zároveň hledáte přípravek, který je dostatečně šetrný, aby nepoškodil jemné tkaniny? Pak jste s pracím prostředkem na záclony Hoffmann na správném místě. Tento prací prostředek byl speciálně vyvinut tak, aby důkladně vyčistil vaše záclony bez rizika vyblednutí nebo sražení. Přečtěte si více informací o tomto úžasném výrobku a o tom, jak jej můžete použít, aby vaše záclony získaly nový, zářivý vzhled. Prací prostředek na záclony Hoffmann's 660 g obsahuje speciální směs pracích prostředků a změkčovadel, které společně působí tak, aby vaše záclony vypadaly a voněly svěže. Prací prostředek proniká hluboko do vláken látky a odstraňuje nečistoty a špínu, zatímco změkčovadla zajišťují, že vaše záclony jsou měkké a Díky této kombinaci složek je prací prostředek na záclony Hoffmann's Curtain Wash 660g ideálním řešením pro hloubkové čištění vašich záclonPokyny pro použití pracího prostředku na záclony Hoffmann's
Použití pracího prostředku na záclony Hoffmann's je jednoduché a přímočaré. Než začnete, přečtěte si pozorně pokyny na obalu. Poté nalijte doporučené množství pracího prostředku do pračky. Pokud perete záclony ručně, rozpusťte prací prostředek v kbelíku s teplou vodou. Poté vložte záclony do vody a nechte je alespoň 20 minut namočené. Poté záclony důkladně vypláchněte čistou vodou a pověste je, aby uschly. Chcete-li z pracího prostředku na záclony Hoffmann vytěžit co nejvíce, použijte správné množství pracího prostředku pro množství záclon, které chcete vyprat. Příliš málo pracího prostředku není účinné, zatímco příliš mnoho pracího prostředku může způsobit vyblednutí nebo sražení záclon. Je také důležité vědět, že prací prostředek na záclony Hoffmann's 660g není vhodný na hedvábné nebo vlněné záclony. Závěr: Prací prostředek na záclony Hoffmann's je dokonalým řešením pro hloubkové čištění vašich záclon. Jeho speciální směs pracích prostředků a změkčovadel je dostatečně silná, aby odstranila odolnou špínu a nečistoty, aniž by poškodila jemné tkaniny.Součástí dodávky:
Hoffmann's Curtain Detergent 660 g Hoffmann's Curtain Detergent - Nejlepší způsob čištění záclon obsahuje speciální směs pracích prostředků a změkčovadel tkanin dokonalé řešení pro hloubkové čištění záclon proniká hluboko do vláken tkaniny
Prací prostředek na záclony Hoffmann's s Oxi Powerweiss 11 pracích dávek
Prací prostředek na záclony Hoffmann's s aktivním kyslíkem rozpouští odolné skvrny, jako je nikotin, mastnota a prach. Odstraňuje nepříjemné pachy a zajišťuje dlouhotrvající svěží vůni. Vhodný i pro choulostivé tkaniny.
Reckitt Benckiser Deutschland GmbHDarwinstr. 2-4
69115 Heidelberg
Pozor!
Varování před nebezpečím:
Způsobuje vážné podráždění očí.
Obecně:
Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě potřeby lékařské pomoci,Mějte po ruce obal nebo identifikační štítek.
Prevence:
Neplatí.
Reakce: V případě, že se jedná o nebezpečnou látku, je možné, že se jedná o nebezpečnou látku:
Při zasažení očí: Opatrně několik minut vyplachujte vodouvypláchněte vodou. Pokud je to možné, odstraňte kontaktní čočky. Pokračujteopláchněte. PŘI POŽITÍ: Pokud se necítíte dobřeZavolejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM nebo lékaře. V případě přetrvávajícího podráždění očí:Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.
Skladování:
Nepoužije se
Likvidace:
Nepoužije se
Nebezpečné složky(DPD):Neuplatňuje se
Nebezpečné složky(CLP): Nepoužije se
Doplňující informacePrvky označování(DPD):
Nepoužije se
Bezpečné použití výrobku. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku.
Složení:
>30 % zeolitů, 5-15 % aniontových povrchově aktivních látek, bělící činidla na bázi kyslíku. <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty- Obsahuje optické zjasňovače, vonné látky, hexyl cinnamal.
Varování před nebezpečností:
""/>
Bezpečnostní upozornění: ""/>
.
UPOZORNĚNÍ
Způsobuje vážné podráždění očí.
V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
PŘI POŽITÍ: Pokud se necítíte dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO nebo lékaře.
PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně několik minut vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování.
Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.
Adresa společnosti:
RB Hygiene Home Deutschland GmbH
Darwinstr. 2-469115
HeidelbergProstředek na záclony dodá vašim záclonám lesk! Péče o záclony nebyla nikdy tak snadná! Prací prostředek na záclony HOFFMANNS pere do zářivě bílé barvy a je ideální i pro ty nejjemnější tkaniny. Odstraňuje i odolné nečistoty, jako je nikotin, mastnota a prach. Účinně odstraňuje nepříjemné pachy. Pro všechny bílé závěsy ze smíšených tkanin a syntetických materiálů.
Prací prostředek pro zářivě bílé záclonyPrací prostředek na záclony HOFFMANNS rozpouští pomocí aktivního kyslíku odolné skvrny, jako je nikotin, mastnota a prach. Silný HOFFMANNS Curtain White proniká hluboko do tkaniny.dlouhotrvající vůněProstředek na záclony Curtain White odstraňuje nepříjemné pachy a speciální svěží aktivní složky zajišťují dlouhotrvající svěží vůni. Prací prostředek rozvíjí svou čisticí sílu při teplotě 30-40 °C a chrání tak jemnou tkaninu vašich záclon během praní.věnujte prosím pozornost pokynům o nebezpečnosti a bezpečnosti:Varování před nebezpečím:-způsobuje podráždění pokožky.-způsobuje vážné poškození očí.bezpečnostní pokyny:-nedávat do rukou dětem. V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal výrobku nebo etiketu.-Po manipulaci s výrobkem si důkladně umyjte ruce. Používejte ochranné rukavice.-Při zasažení očí: Opatrně několik minut vyplachujte vodou.-Pokud je to možné, odstraňte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře.Signální slovo: NebezpečíTřída/kategorie nebezpečnosti:- poleptání/podráždění kůže kat. 2 - vážné poškození očí/podráždění očí kat. 1
Prací prostředek na záclony Hoffmanns (balení 1x660 g)
Ať vaše záclony září! Péče o vaše záclony nebyla nikdy tak snadná! Prací prostředek na záclony HOFFMANNS pere zářivě bíle a je šetrný i k těm nejjemnějším tkaninám.
- Objem
- 660 l
- Složení produktu
- > 30 % zeolitů, 5-15 % aniontových povrchově aktivních látek, bělící činidla na bázi kyslíku. <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty- Obsahuje optické zjasňovače, vonné látky, hexyl cinnamal
- Složení
- Hoffmanns, Odstraňovač skvrn na tkaninách, 660 g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Počet kusů
- 143
- Hmotnost
- 0.7 g
- Kód EAN
- 4002448034506
- Číslo produktu
- g23236
- Objem
- 660 l
- Složení produktu
- > 30 % zeolitů, 5-15 % aniontových povrchově aktivních látek, bělící činidla na bázi kyslíku. <5 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, polykarboxyláty- Obsahuje optické zjasňovače, vonné látky, hexyl cinnamal
- Složení
- Hoffmanns, Odstraňovač skvrn na tkaninách, 660 g (VÝROBEK Z NĚMECKA)
- Výrobce
- Počet kusů
- 143
- Hmotnost
- 0.7 g
- Kód EAN
- 4002448034506
- Číslo produktu
- g23236
Pozor
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
P301 + P312 PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.
P337 + P313 Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc, ošetření.
Nevyžadují se žádné údaje
P220 Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.Nevyžadují se žádné údaje
H315 Způsobuje podráždění kůže.K tomu se hodí také

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

50x věšák na oblečení s otočnými háčky a protiskluzovými prohlubněmi, 40 cm PAFEN černý
708,74 Kč
Prodejce: PAFEN

Láhev na pití Relaxdays z nerezové oceli, nepropustná, na studené i horké nápoje, vakuově izolovaná láhev 500 ml, outdoorová, růžová
538,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

12ks ruských trysek na zdobení dortů +1 profesionální sáček na zdobení dortů 20cm sada 27ks
348,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
Prodejce: VISO

SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
1 029,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Podstavný sušák Pegasus 200 Solid Comfort
1 429,32 Kč/1m
1 357,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 687,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LED vánoční světelná řetězec, vícebarevná - 40 LED diod / 6 metrů - barevné dekorativní osvětlení pro venkovní použití s časovačem
337,25 Kč
Prodejce: Special-trends

Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Kuschelweich Sommerwind Płyn do płukania, 1 l
74,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

5 párů sportovních ponožek kompresní ponožky pro sportovní kompresní ponožky 35-47 dámské pánské XXL (44-47)
536,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Vileda mop na podlahu Ultramat 2v1 Colours 1 ks
2 292,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tefal YS22Q25, 6 l, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna, Černá, Nerezová ocel, 22 cm, Nerezová ocel, 6 člověk/lidí
2 148,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

MaiMed obklady z netkané textilie sterilní 25x2 kusy/krabice 4násobné | 10x10cm
1 990,69 Kč/1m
286,66 Kč
Prodejce: apohealth

ZMH Stropní Světla LED Stropní Lampa Kulatá 28cm Stropní Lampa Stmívatelná S Dálkovým Ovládáním Tenká 30W Kuchyňská Lampa Pro Obývací Pokoj Ložnice
846,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: ZMH

SONGMICS (3 ks) Balkonový nábytek, sada zahradního nábytku, 1 stůl, 2 židle, skleněná deska, černá barva
3 048,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Pouzdro na mobilní telefon pro Samsung Galaxy A55 5G flipové pouzdro Bookcase Flip Cover Pouzdro na mobilní telefon Barva: zelená
1 278,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

6 černých sklenic na pití 420ml sklenice na vodu sklenice na džus sklenice na koktejly sklenice na dlouhé nápoje
509,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Loomaid 4052926094249, Toaletní štětka s držákem, Šedá, Nerezová ocel, Bílá, Nerezová ocel, Silikon, 1 kusů
621,02 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Bohemia Cristal Matura, Jediná konvice, 650 ml, Černá, Průhledná, Sklo, Kov, Plast, 120 mm
238,04 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Metaltex 25.17.21, Hliník, Hliník, 140 mm, 100 mm, 260 mm
994,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lock & Lock HPL813, Krabice, Obdélníkový, 1,8 l, Modrá, Průhledná, Polypropylen (PP), 151 mm
187,81 Kč
-13,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,48 Kč
Prodejce: VISO

Tefal Hard Titanium PRO G28904, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
3 502,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: NovaMBSmart

Remington S3500, Žehlička na vlasy, 15 s, Černá, Keramický turmalín, 1,8 m, 230 °C
590,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

20M 200 LED pohádkové světlo teplá bílá 8 světelných režimů vodotěsná strana zahrada vnitřní dekorace vánoční světla
567,99 Kč
-11,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
556,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. října 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 831,98 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
366,40 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 465,09 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
293,02 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 1L speciální péče o peří Down Wash double



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
609,03 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
609,03 Kč/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
518,82 Kč/1l

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Kuschelweich tekutý barevný prací prostředek Frischetraum pure freshness 20WL
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,30 Kč/1l

Intenzivní Prací Kapalina s Optimalní Barvou, 20 Dávek - Kvalita Korál



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
480,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed
480 309,98 Kč/1kg