EUROLITE SMOKEFLUID -B2D- Basic, 1l mlhové kapaliny
122,18 Kč
plus 362,24 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
karpal Fog Machine 500W Kouřový stroj Profesionální a přenosný Halloween pro svatební divadlo Party Club DJ efekt1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Další informace o reklamě
TolleTour Fog Machine 500W kouřový stroj Profesionální a přenosný Halloween pro svatbu divadlo párty klub DJ efekt1 035,72 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Yuet-Chi

Další informace o reklamě
Eurolite P 1L Náplň do výrobníků mlhy 1 L339,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Další informace o reklamě
12barevný 500Watt mlhový stroj s dálkovým ovládáním 9 LED světel Kouřový efekt pro DJ Disco Vánoční večírek1 904,06 Kč
Prodejce: Easybuy

BeamZ 160.582, Kapalina připravená k použití, 5000 ml, Žlutá, Dóza
228,09 Kč/1l
1 140,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

EUROLITE Smoke Fluid -B- Basic, 1l mlhové kapaliny
122,18 Kč
Prodejce: TRIKON

eurolite fog fluid vůně, 20ml jahoda
128,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

EUROLITE Smoke Fluid -P2D- Professional Fog Fluid 1l
146,62 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE Set N-10 černá + B2D Basic mlhová kapalina 1l
1 099,66 Kč
Prodejce: TRIKON

Eurolite N-10 Výrobník mlhy
1 219,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

EUROLITE Smoke Fluid -E2D- Extreme Fog Fluid 5l
684,23 Kč
Prodejce: TRIKON

Eurolite N-10 výrobník mlhy
1 390,80 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 342,80 Kč
Prodejce: Music_Center

Eurolite Nebelmaschine N-19 inkl. Kabelfernbedienung (N-19)
3 436,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Buy-Store-Official

EUROLITE Dynamic Fog 600 + sada kapalin
1 808,33 Kč
Prodejce: TRIKON

Eurolite NH-110 Nebelmaschine (51701989)
13 880,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TRIKON

Eurolite N-10 Nebelmaschine mit Füllstandsanzeige, inkl. Kabelfernbedienung (51701944)
1 050,79 Kč
Prodejce: TRIKON

HAZEBASE Base*S mlžná kapalina 5l kanystr
327,45 Kč/1l
1 637,27 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE Smoke Fluid -E- Extreme, 25l mlhová kapalina
5 034,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TRIKON

EUROLITE N-130 Tour-Fogger (51702065)
15 102,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TRIKON

Antari Z-1000 II výrobník mlhy
9 588,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Music_Center
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
EUROLITE SMOKEFLUID -B2D- Basic, 1l mlhové kapaliny
- Pro mlhový efekt se střední hustotou a dlouhou životností
- Bez zápachu
- Bez nebezpečného složení bez glycerinu a DEG
- Toxikologicky bezpečný pro životní prostředí
- Neškodí zdraví
- Snadno biologicky odbouratelný podle OECD 301E/EHS 84/449 C3
- Nehořlavý, bez omezení přepravy, bez nebezpečných látek
- Podléhá neustálé kontrole
- Vhodný pro použití, např. Svatby, galavečery, akce, malé půjčovny, párty sklepy, kluby, taneční školy
- Mlhová kapalina na vodní bázi připravená k použití
Rozsah dodávky:
- 1 x 1 litr EUROLITE SMOKEFLUID -B2D- Základní mlhová kapalina
Technické údaje: - barva: zelená, - barva: zelená, - barva: zelená, - barva: zelená, - barva: zelená, - barva: zelená:
| Velikost nádoby: | 1 l |
| Typ kapaliny: | Kapalina pro mlhu na vodní bázi připravená k použití |
| Hmotnost: | 1,00 kg |
Pro efekt mlhy se střední hustotou a trvanlivostí
- Mlžící kapalina připravená k použití pro mlhovače
- Doporučené použití: jemná mlha pro laserové a světelné show a trvale stojící mlžné plochy
- Na vodní bázi
- Bez zápachu
- Bez nebezpečného složení bez glycerinu a DEG
- Toxikologicky bezpečný pro životní prostředí
- Není zdraví škodlivý, pokud je dodržena koncentrace na pracovišti (MAK)
- Opakovaně použitelný kanystr
- Snadno biologicky odbouratelný podle OECD 301E/EHS 84/449 C3
- Nehořlavý, bez omezení přepravy, bez nebezpečných látek
- Podléhá neustálému monitorování a splňuje požadavky nařízení REACH
| Hmotnost: | 1,00 kg |
Velmi kvalitní náplň do výrobníku mlhy vhodná nejen pro laserové show, ale také do klubu či na soukromou domácí párty. Je vyrobená novým technologickým postupem, na vodní bázi bez obsahu Glycerinu, není toxická, zdravotně nezávadná, není hořlavá. Biologicky rozložitelná dle normy OECD 301E / EHS 84/449 C3. Permanentní kontrola kvality v souladu s nařízením REACH. . K dostání také v 5l a 25l kanystrech.
- Rozměry
- 27 cm x 8 cm x 8 cm
- Model
- -B2D- Basic
- Výrobce
- EUROLITE
- Hmotnost
- 1.1 kg
- Kód EAN
- 4026397552553
- Číslo produktu
- 51703750
- Rozměry
- 27 cm x 8 cm x 8 cm
- Model
- -B2D- Basic
- Výrobce
- EUROLITE
- Hmotnost
- 1.1 kg
- Kód EAN
- 4026397552553
- Číslo produktu
- 51703750
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

BeamZ 160.582, Kapalina připravená k použití, 5000 ml, Žlutá, Dóza
228,09 Kč/1l
1 140,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

LED jevištní osvětlení Seven Mini Moving Head Light jevištní osvětlení barevné světlo pohyblivé jevištní světlo
1 743,13 Kč
Prodejce: GreatDEshop2021

karpal Fog Machine 500W Kouřový stroj Profesionální a přenosný Halloween pro svatební divadlo Party Club DJ efekt
1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Jopassy Fog Machine Fog Machines 500W Smoke Machine DJ Fogger LED Show Fog Effect White Fogger
1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Jopassy mlhový stroj podlahový mlhový stroj 500W 13 barev bílý opar mlhový efekt LED show
1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Jopassy Fog Machine DJ Stage Fogger White Wedding Floor Fog Machine Stage Effect LED
1 035,72 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Yuet-Chi

Eurolite P 1L Náplň do výrobníků mlhy 1 L
339,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

HQ Power Pro high-density smoke liquid 5L
152,84 Kč/1l
764,19 Kč
Prodejce: PolisElectro

EUROLITE Smoke Fluid -C- Standard, 1l Fog Fluid
121,90 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE Smoke Fluid -B- Basic, 1l mlhové kapaliny
122,18 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE Smoke Fluid -E- Extreme, 1l kapalina do mlhy
171,05 Kč
Prodejce: TRIKON

Disco light Party light, hudbou řízené DJ disco světla s dálkovým ovládáním, mini přenosné 360° otočné RGB disco světla jevištní laserové světlo,
1 523,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

EUROLITE Smoke Fluid -X- Extreme A2, 1l mlhové kapaliny
195,49 Kč
Prodejce: TRIKON

4x LED jevištní světlo RGBW Par Light DMX světelné efekty Disco Stage Lamp Stage Light DJ Disco Light
1 381,80 Kč
-27,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 354,16 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: GreatDEshop2021

Cameo DJ 5L Náplň do výrobníků mlhy 5 L
123,80 Kč/1l
619,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

EUROLITE Smoke Fluid -C2D- Standard Fog Fluid 1l
146,62 Kč
Prodejce: TRIKON

Eurolite B 5L Náplň do výrobníků mlhy 5 L
390,99 Kč
Prodejce: TRIKON

12barevný 500Watt mlhový stroj s dálkovým ovládáním 9 LED světel Kouřový efekt pro DJ Disco Vánoční večírek
1 904,06 Kč
Prodejce: Easybuy

LED disko koule světelné efekty hudba řízené 3 barvy strana strana scéna osvětlení 3W dálkové ovládání imitace klubu disko osvětlení Retoo
241,65 Kč
-102,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
139,29 Kč
Prodejce: Retoo

EUROLITE Smoke Fluid -DSA- efekt, 1l mlhové kapaliny
219,93 Kč
Prodejce: TRIKON

EUROLITE Smoke Fluid -P2D- Professional Fog Fluid 1l
146,62 Kč
Prodejce: TRIKON

8-IN-1 USB C Hub Type-C Dokovací stanice Multiport Adaptér s 4K HD RJ45 Ethernet USB 3 PD Nabíjecí port Čtečka karet SD TF Kompatibilní s MacBook Chromebook Matebook
542,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

21-Eye LED RGB světlo DJ projektor Disco Stage Lighting Light Effect DMX Effect Spotlight Party Bar Narozeniny
2 169,18 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easybuy

HISENSE QLEDTV 80cm FHD 60Hz DVBT2/C/S SmartTV HDR G sw
12 266,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: NovaMBSmart

LED projektor pro DJ, osvětlení pro diskotéku, pódium, bar, světelný efekt, 10W
919,60 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A++.
Prodejce: Easybuy

EUROLITE UV-Leiste Komplettset 48LED 60cm classic slim (51930332)
781,98 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: TRIKON

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Lotronic SMOKE1L-N, Kapalina připravená k použití, 1000 ml, Žlutá, Láhev, 1,1 kg
788,99 Kč/1l
788,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Glemo

Náplňová láhev Pustefix Maxi1000ml
337,18 Kč/1l
337,18 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější


Doprava zdarma






Eurolite P 1L Náplň do výrobníků mlhy 1 L



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
339,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

13-barevný 500 W mlhový stroj s dálkovým ovládáním 18 LED RGB světel Stage Effect Smoke Machine pro DJ Disco Christmas Party



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 205,10 Kč
Prodejce: Easybuy

12barevný 500Watt mlhový stroj s dálkovým ovládáním 9 LED světel Kouřový efekt pro DJ Disco Vánoční večírek



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 904,06 Kč
Prodejce: Easybuy

24V zvlhčovač vzduchu s měnícími se barvami a ultrazvukovým rozprašovačem pro jezírka a akvária, 12 LED diod
436,43 Kč
Prodejce: Zanjo24

1500W 3v1 mlhový stroj DMX LED světlo RGB mlhový stroj s dálkovým ovládáním Fogger



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 048,00 Kč
Prodejce: Easybuy

eurolite fog fluid vůně, 20ml jahoda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
128,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Mlhový stroj s diskotékovými světly a 9 světly 500W kouřový stroj Halloween s bezdrátovým dálkovým ovládáním Automatický přenosný venkovní pro strany Stage (9 LED světel)
1 939,00 Kč
Prodejce: Easybuy

600W Sparkular Spark Machine Mlhové stroje Cold Spark Machine DMX DJ Stage Effect Ohňostroje
10 795,00 Kč
Prodejce: Easybuy

3500 W stroj na suchý led - 220 V mlhový stroj přenosný s vysokou energií a regulací teploty pro Vánoce, Halloween, párty, svatební scénu
10 795,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Eurolite N-10 výrobník mlhy
1 390,80 Kč
-48,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 342,80 Kč
Prodejce: Music_Center