4,8



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletací příze2 921,57 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Zelená
5 697,20 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Žlutá,Modrá
4 961,54 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: PADU

Schachenmayr Bravo Baby 185, 50 g přírodní příze pro ruční pletení
2 725,29 Kč/1kg
138,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Alize Softy 55 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
149,00 Kč
-111,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,07 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Softy 374 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
128,99 Kč
-91,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
37,07 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Softy 115 Pletací příze
25 942,00 Kč/1kg
1 297,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Softy 321 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
37,07 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Softy 485 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
37,07 Kč
Prodejce: Assarion

Bavlna Soft příze 5 x 100 g 65
0,17 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Softy Plus, 374 tmavě modrá
13 324,50 Kč/1kg
1 332,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Softy Plus 31 Pletací příze
13 324,50 Kč/1kg
1 332,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Příze SOFT WOOL - 100 g, 134 m - Modrá,Růžová
1,56 Kč/1m
209,44 Kč
Prodejce: VISO

YarnArt Dolce, 750 růžová
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Burcum Batik 1986 Pletací příze
13 366,00 Kč/1kg
1 336,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Příze ÁJA - 50 g, 217 m - Modrá
129,32 Kč
Prodejce: VISO

Příze PUFFY - 100 g, 9 m - Modrá
2 540,00 Kč/1kg
254,00 Kč
Prodejce: MegaCompany

Příze WENDY - 100 g, 190 m - Modrá
0,92 Kč/1m
174,48 Kč
Prodejce: VISO

Příze TEREZKA - 50 g, 155 m - Modrá
2 848,60 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Příze LENJA SOFT
Schachenmayr Baby Smiles Lenja Soft
Lenja Soft je nejměkčí příze z naší kolekce Baby Smiles. Díky svému nadýchanému plyšovému efektu působí jako měkké rouno a objímá jemnou dětskou pokožku jako obláček. Děťátko úžasně zahřeje a je ideální na obzvlášť příjemné ponožky, čepice nebo zvířátka na hraní.
Všechny příze Baby Smiles jsou zaručeně šetrné k pokožce, neobsahují škodlivé látky, snadno se udržují a jsou obzvlášť měkké - ideální pro jemnou dětskou pokožku.
Barvy
na výběr je 26 různých barev
Vzorek stehů
10x10 cm: 20 ok x 29 řad
Průměrná spotřeba materiálu
Dětské ponožky 10 g, dětská čepice 15 g, dětský svetr 90 g
OEKO-TEX/STANDARD 100 -
Útulné, útulné, nejútulnější. Více je vlastně sotva možné. Lenja Soft je ideální volbou, když je třeba, aby byla obzvlášť útulná útulné. Příze s třásněmi je vyrobena ze 100 % polyesteru, takže je velmi odolná, a tak se třásně z příze neuvolňují z úpletu, byly texturovány a zaháčkovány do příze strukturu příze na jedné straně a na druhé straně vytvářejí rouno na druhé straně se vytvoří rouno. Příjemné je, že se Lenža Soft odpouští drobné chyby a nepravidelnosti při pletení. Tento jsou jednoduše překryty rounem. Hodí se zejména pro lenja Soft je vhodná zejména na deky, útulné polštáře a svetry pro drobné plyšové aplikace se zvířecími motivy. Příze je mimochodem stejná jako všechny ostatní příze Baby Smiles, certifikována podle normy 100 OEKO-TEX®, třída výrobků I, lze prát v pračce, sušit v bubnové sušičce, a tudíž Vhodná a testovaná pro dětské oblečení. 100 % polyester / polyester / Poli.ster / poliestere
- Délka
- 85 m
- Materiálové složení textilu
- 100% Polyester
- Barva
- Modrá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- Schachenmayr
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 26 g
- Kód EAN
- 4053859108447
- Číslo produktu
- 9807560-01052
- Délka
- 85 m
- Materiálové složení textilu
- 100% Polyester
- Barva
- Modrá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- Schachenmayr
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 26 g
- Kód EAN
- 4053859108447
- Číslo produktu
- 9807560-01052
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Zelená
5 697,20 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
1,68 Kč/1m
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Šedá
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Žlutá
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Žlutá,Modrá
4 961,54 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: PADU

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Fialová
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
5 478,08 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Alize Velluto, 55 let, bílá
13 753,50 Kč/1kg
1 375,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya VELVET (100g/120m) 90001 weiß
0,68 Kč/1m
81,17 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Mink, 334 světle šedá
0,81 Kč/1m
152,47 Kč
-91,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,06 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Piuma 4401 Pletací příze
0,50 Kč/1m
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Yarnart Piuma fleecová příze modrá 4408, 100m/50g, 100% polyester, ideální pro kreativní projekty
0,50 Kč/1m
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Nákupní košík
83,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Třpytivá souprava šperků s krystaly Preciosa 39160.1
1 882,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Lanberg PCU6-10CC-0025-G, 0,25 m, Cat6, U/UTP (UTP), RJ-45, RJ-45, Zelená
550,20 Kč/1m
137,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Disney Minnie Mouse čepice a sluneční brýle - roztomilý doplněk pro dívky
278,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Schachenmayr Bravo Color 02134 Lagoon Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Obojek Flamingo Delu, červený, nastavitelný: 47–57 cm
369,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Příze BIKINI - 50 g, 165 m - Oranžová
0,77 Kč/1m
126,41 Kč
Prodejce: VISO

Samsung Galaxy S10 SM-G973F, 15,5 cm (6.1"), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 9.0, Černá
16 980,10 Kč
Prodejce: G-Electronics

Karl Krüger G3808F, 7 l, Černá, Ocel, Smalt, 380 mm, Krabice
682,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koupelnová sada Alpina, toaletní kartáč, hrnek na zubní kartáčky, držák na zubní kartáčky, dávkovač mýdla, mýdlenka a odpadkový koš, plast a bambus
655,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
83% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
83%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Počet kusů 1
Naprosto krásné
Ohodnoceno dne 28. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mobilní telefon
Počet kusů 1
Velmi praktické
Ohodnoceno dne 25. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Lehká vlna
Počet kusů 1
Vlna se velmi snadno plete. Svetr velikosti 42 je rychle hotový. Díky nástřiku vypadá vždy jinak podle toho, jakým směrem se na něj díváte a jak na něj dopadá světlo. Je velmi lehký a příjemný. Jediné, co mi na něm vadí, je jeho chlupatost.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 17. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Ohodnoceno dne 6. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Počet kusů 1
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Grass | 126)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1900)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg