5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 15kg JosiDog Adult Sensitive123,57 Kč/1kg
1 853,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 200062, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový194,50 Kč/1kg
2 431,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový162,50 Kč/1kg
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Bosch MAXI ADULT, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), 3 kg
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch Active 15kg
98,39 Kč/1kg
1 475,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch SENIOR, Senior, 12,5 kg
88,08 Kč/1kg
1 100,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52010015, Štěně, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
95,74 Kč/1kg
1 436,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52220015, Dospělý jedinec, Brambor, Losos, 15 kg
83,27 Kč/1kg
1 248,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch MAXI JUNIOR, Štěně, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, 15 kg
108,58 Kč/1kg
1 628,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera JosiDog Economy 15 Kg, Dospělý jedinec, Vepřové, Zeleninová, 15 kg
63,28 Kč/1kg
949,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52070015, Dospělý jedinec, Jáhly, Drůbež, 15 kg
80,73 Kč/1kg
1 210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Belcando 557825, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 12,5 kg, Bezlepkový
176,94 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Bosch 52190015, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
122,78 Kč/1kg
1 841,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera SENSIPLUS, Dospělý jedinec, 900 g
196,71 Kč/1kg
177,04 Kč
Prodejce: VISO

Bellfor suché krmivo pro psy s hmyzem bez obilovin 7,5kg | 28439
394,27 Kč/1kg
2 957,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Belcando Adult GF Beef, Dospělý jedinec, Obrovský (> 45 kg), Velký (26 až 44 kg), Střední (11 - 25kg), Malý (5-10 kilogramů), Hovězí, 12,5 kg
196,36 Kč/1kg
2 454,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Bosch 52050015, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
103,27 Kč/1kg
1 549,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch Plus Strauß & Kartoffel - 12,5 kg
253,61 Kč/1kg
3 170,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bosch Adult Menue 15kg
bosch
Adult Menue - Kompletní krmivo - směs kroket pro dospělé psy všech plemen
Rozmazlujte svého psa podáváním Bosch Adult Menue, vysoce kvalitního krmiva pro psy s normální aktivitou.
Pro krmiva Bosch používají pouze speciálně vybrané suroviny a suroviny, které byly zpracovány pečlivým procesem zpracování do lahodného, optimálně vyváženého a dokonale stravitelného krmiva pro psy. Masové složky krmiva splňují standardy výživy pro lidi.
Složení:
drůbeží protein sušený (21 %), kukuřice, ječmen,pšenice, drcená pšenice, drůbeží tuk, pšeničná kaše,rýže, hydrolyzované bílkoviny, rybí moučka, řepná dužina (bez cukru),rybí oleje, sušené pivovarské kvasnice (0,1% mannooligosacharidy,0,06% β-glukan), hrách sušený,kukuřičná bílkovina sušená, sušený špenát, sušená mrkev,chlorid sodný, sušené bylinky (0,1 %), sušený pórek, extrakt ze zeleného mušle (0,1 %),uhličitan vápenatý, chlorid draselný, čekanka (sušená).
Analytické složky: Bílkoviny 23,50% Hrubý tuk 13,50% Hrubá vláknina 2,50% Hrubý popel 6,50% Vápník 1,15% Fosfor 0,95%
Nutriční doplňkové látky na kg: vitamín A 12.000 I.E. vitamín D3 1.200 I.E. vitamín E 70 mg měď (jako síran měďnatý, pětivodý) 10 mg zinek (jako oxid zinečnatý) 70 mg zinek (jako aminokyselinový chelát zinku, hydratovaný) 45 mg jód (jako jodid vápenatý, bezvodý) 2 mg selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg
80 630
Hmotnost psaDenní porce 2,5 kg 50 g 5,0 kg 90 g 7,5 kg 120 g 10,0 kg 150 g 12,5 kg 175 g 15,0 kg 200 g 20,0 kg 250 g 25,0 kg 295 g 30304 g.0 kg 50,0 kg 495 g 60,0 kg 565 g 70,0 kg 635 g 80,0 kg 705 g * krmivo lze podávat nasucho i po namočení ve vodě
bosch Krmivo pro zvířata Adult Menue. Věk zvířete: dospělé, plemeno psa: všechna plemena, příchuť krmiva: kukuřice, drůbež, hmotnost: 15 kg, obsahuje antioxidanty
- s 12 cennými bylinkami
- šetrné k žaludku a snadno stravitelné
- Extrakty z mušlí pro chrupavky a klouby
- s manany a glukany pro stabilizaci střevní flóry a imunitního systému
Obecně
Věk domácího mazlíčka
Dospělý
Plemeno psa
všechny rasy
Chuť krmiva
kukuřice, drůbež
Hmotnost
15 kg
Obsahuje antioxidanty
Ano
Vlastnosti
Věk zvířete
Dospělý
Chuť Krmivo
Kukuřice, drůbež
Hmotnost
15 kg
Plemeno psa
všechny rasy
Obsahuje vitamíny
Vitamin A, vitamin B1, vitamin B12, vitamin B2, vitamin B3, vitamin B5, vitamin B6, vitamin B9 (kyselina listová), vitamin C, vitamin D3, vitamin E, vitamin H (biotin)
Účinky na zdraví
Péče o zažívání, celkové zdraví, kyčle a klouby
Obsahuje antioxidanty
Ano
Složení krmiva
Drůbeží masová moučka, ječmen, kukuřice, pšeničná mouka, pšenice, živočišný tuk, masová moučka, pšeničné otruby, rýže, hydrolyzované bílkoviny, rybí moučka, řepná dužina (bez cukru), kukuřičný lepek, rybí olej, kvasnice (dehydratované, 0,1 % mannan oligosacharidy, 0,06 % ?-glukany), hrášek, špenát (dehydratovaný), chlorid sodný, mrkev (dehydratovaná), extrakt ze zelenoústých mušlí (0,1 %), pórek (dehydratovaný), bylinky (dehydratované), chlorid draselný, čekanka (sušená)
Výživové údaje
Bílkoviny
23,5 %
Obsah tuku
13,5
Surový popel
6
Surová vláknina
2,5
Fosfor
0,95
Vápník
1,15
Sodík
0,3
Obsah hořčíku
0,13
Obsah draslíku
0,5
Metabolizovatelná energie (ME)
15,8 MJ/kg
Obsah biotin
250 µg/kg
Obsah vitaminu C
70 mg/kg
Obsah železa
170 mg/kg
Obsah manganu
10 mg/kg
Obsah mědi
10 mg/kg
Obsah jódu
2 mg/kg
Obsah selenu
0,2 mg/kg
Obsah vitaminu A
12000 IU/kg
Obsah vitaminu D3
1200 IU/kg
Obsah vitaminu E
70 mg/kg
Obsah thiaminu (vitamínu B1)
10 mg/kg
Obsah riboflavinu (vitamín B2)
10 mg/kg
Obsah niacinu (vitamín B3)
40 mg/kg
Obsah kyseliny pantotenové (vitamín B5)
20 mg/kg
Obsah vitaminu B6
6 mg/kg
Obsah kyseliny listové (vitamín B9)
2 mg/kg
Obsah vitaminu B12
30 µg/kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy
ADULT MENUE je vyvážená směs různých druhů granulí s obsahem bílkovin a zeleniny, doplněná o směs 12 kvalitních bylin.
Obsah bílkovin (23,5 %) a tuků (13,5 %) byl zvolen tak, aby dospělí psi s normální aktivitou i psi s vyšší aktivitou dostávali s krmivem ADULT MENUE optimální výživu.
- s 12 cennými bylinami
- šetrné k žaludku a snadno stravitelné
- Extrakty z mušlí pro chrupavky a klouby
- s mannanem a glukanem pro stabilizaci střevní flóry a imunitního systému
Složení:
Sušené drůbeží maso, ječmen, kukuřice, pšeničná mouka, pšenice, živočišný tuk, masová moučka, pšeničné otruby, rýže, hydrolyzát surových bílkovin, rybí moučka, sušená řepná dužina (odcukřená), kukuřičný lepek, rybí olej, kvasnice (sušené, včetně 0,1 % mannanoligosacharidů, 0,06 % β-glukanů), hrách, špenát (sušený), chlorid sodný, mrkev (sušená), extrakt z mušlí se zelenými okraji (0,1 %), pórek (sušený), aromatické byliny (sušené), chlorid draselný, čekanka (sušená)
Analytické složky:
Hrubé bílkoviny 23,5 %, hrubý tuk 13,5 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubý popel 6,0 %, vápník 1,15 %, fosfor 0,95 %
Doplňkové látky:
vitamín A 12 000 IU, vitamín D3 1 200 IU, vitamín E 70 mg, železo (ve formě oxidu železa) 170 mg, zinek (ve formě oxidu zinečnatého) 70 mg, zinek (ve formě chelátu zinku a aminokyselin, hydratovaného) 45 mg, měď (ve formě síranu měďnatého [II], pentahydrátu) 10 mg, jód (ve formě jodidu vápenatého, bezvodého) 2 mg, selen (ve formě selenitu sodného) 0,2 mg, antioxidant, ,
Doporučené dávkování:
| Hmotnost psa | Gramy denně |
| Hmotnost psa | Gramy denně |
| Hmotnost psa | Gramy denně |
| Domácí mazlíčci jsou domácí mazlíčci | |
| 2,5–5,0 kg | 50–90 g |
| 5,0–7,5 kg | 90–120 g |
| 7,5–10,0 kg | 120–150 g |
| 10,0–12,5 kg | 150–175 g |
| 12,5–15,0 kg | 175–200 g |
| 15,0–17,5 kg | 200–225 g |
| 17,5–20,0 kg | 225–250 g |
| 20,0–25,0 kg | 250–295 g |
| 25,0–30,0 kg | 295–340 g |
| 30,0–35,0 kg | 340–380 g |
| 35,0–40,0 kg | 380–420 g |
| 40,0–45,0 kg | 420–460 g |
| 45,0–50,0 kg | 460–495 g |
| 50,0–60,0 kg | 495–570 g |
| 60,0–70,0 kg | 570–640 g |
| 70,0–80,0 kg | 640–705 g |
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Hmotnost:
- 15 kg
- Specifické potřeby zvířete:
- Aktivní
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamín B6, Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
- Složení krmiva:
- Poultry meat meal, barley, maize, wheat flour, wheat, animal fat, meat meal, wheat middlings, rice, hydrolysed protein, fish meal, beet pulp (sugar removed), maize gluten, fish oil, yeast (dehydrated, 0.1 % mannan oligosaccharides, 0.06 % β-glucans), peas, spinach (dehydrated), sodium chloride, carrots (dehydrated), green-lipped mussel extract (0,1 %), leek (dehydrated), herbs (dehydrated), potassium chloride, chicory (dried).
- Bílkoviny:
- 23,5%
- Obsah tuku:
- 13,5%
- Hrubý popel:
- 6%
- Hrubá vláknina:
- 2,5%
- Fosfor:
- 0,95%
- Vápník:
- 1,15%
- Sodík:
- 0,3%
- Obsah hořčíku:
- 0,13%
- Obsah draslíku:
- 0,5%
- Metabolizovatelná energie (ME):
- 15,8 MJ/kg
- Obsah biotinu:
- 250 μg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 70 mg/kg
- Obsah železa:
- 170 mg/kg
- Obsah zinku:
- 70 mg/kg
- Obsah manganu:
- 20 mg/kg
- Obsah mědi:
- 10 mg/kg
- Obsah jódu:
- 2 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,2 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 12000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 1200 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 70 mg/kg
- Obsah Thiaminu (vitamín B1):
- 10 mg/kg
- Obsah riboflavinu (vitamín B2):
- 10 mg/kg
- Obsah niacinu (vitamín B3):
- 40 mg/kg
- Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5):
- 20 mg/kg
- Obsah vitamínu B6:
- 6 mg/kg
- Obsah kyseliny listové (vitamín B9):
- 2 mg/kg
- Obsah vitamínu B12:
- 30 μg/kg
Kompletní krmivo pro dospělé psy
ADULT MENUE je vyvážená směs různých bílkovinných a rostlinných granulí doplněná o složení 12 vysoce kvalitních bylin.
Obsah bílkovin (23,5 %) a tuků (13,5 %) je zvolen tak, aby ADULT MENUE optimálně zásoboval jak běžně aktivní dospělé psy, tak psy se zvýšenou aktivitou.
- s 12 cennými bylinami
- šetrné k žaludku a lehce stravitelné
- Výtažky z mušlí pro chrupavky a klouby
- s manany a glukany pro stabilizaci střevní flóry a imunitního systému
Drůbeží masová moučka, ječmen, kukuřice, pšeničná mouka, pšenice, živočišný tuk, masová moučka, pšeničné otruby krupice, rýže, hydrolyzát hrubého proteinu, rybí moučka, sušená řepná dužina (odcukřená), kukuřičný lepek, rybí tuk, kvasnice (sušené, vč. 0,1 % mannanoligosacharidů, 0,06 % &beta-glukany)hrách, špenát (sušený), chlorid sodný, mrkev (sušená), extrakt ze slávky zelenoústé (0,1 %), pórek (sušený), byliny (sušené), chlorid draselný, čekanka (sušená) Hrubý protein 23,5 %, hrubý tuk 13,5 %, hrubá vláknina 2,5 %, hrubé popeloviny 6,0 %, vápník 1,15 %, fosfor 0,95 % Vitamin A 12.000 I.U, vitamin D3 1 200 I.U, vitamin E 70 mg, železo (jako oxid železitý) 170 mg, zinek (jako oxid zinečnatý) 70 mg, zinek (jako aminokyselina chelát zinku, hydrát) 45 mg, měď (jako síran měďnatý, pentahydrát) 10 mg, jód (jako jodičnan vápenatý, bezvodý) 2 mg, selen (jako seleničitan sodný) 0,2 mg, antioxidant, ,
| Hmotnost psa | Gramů na den |
| Hmotnost psa | Gram na den |
| Poids du chien | Gramy za den |
| 2,5 - 5,0 kg | 50 - 90 g |
| 5,0 - 7,5 kg | 90 - 120 g |
| 7,5 - 10 kg | 120 - 150 g |
| 10,0 - 12,5 kg | 150 - 175 g |
| 12,5 - 15,0 kg | 175 - 200 g |
| 15,0 - 17,5 kg | 200 - 225 g |
| 17,5 - 20,0 kg | 225 - 250 g |
| 20,0 - 25,0 kg | 250 - 295 g |
| 25,0 - 30,0 kg | 295 - 340 g |
| 30,0 - 35,0 kg | 340 - 380 g |
| 35,0 - 40,0 kg | 380 - 420 g |
| 40,0 - 45,0 kg | 420 - 460 g |
| 45,0 - 50,0 kg | 460 - 495 g |
| 50,0 - 60,0 kg | 495 - 570 g |
| 60,0 - 70,0 kg | 570 - 640 g |
| 70,0 - 80,0 kg | 640 - 705 g |
Kompletní krmivo Suché krmivo Drůbež Ječmen,kukuřice,rýže,pšenice Bez brambor,monoprotein
Bosch Menu pro dospělé 15 kgBosch
0
pro dospělé -
Kompletní krmivo - směs kroket pro dospělé psy všech plemen Rozmazlujte svého psa vysoce kvalitním krmivem Bosch Adult Menue pro psy s běžnou aktivitou. Pro krmivo Bosch se používají pouze speciálně vybrané suroviny a přísady, které byly pečlivým procesem zpracovány do podoby chutného, optimálně vyváženého a dokonale stravitelného krmiva pro psy. Masité složky krmiva splňují normy lidské výživy.
Složení:
složení: sušené drůbeží bílkoviny (21 %), kukuřice, ječmen, pšenice, drcená pšenice, drůbeží tuk, pšeničná kaše, rýže, hydrolyzované bílkoviny, rybí moučka, řepné řízky (bez cukru), rybí oleje, sušené pivovarské kvasnice (0,1 % mannooligosacharidů, 0,06 % β-glukan), sušený hrách, sušené kukuřičné bílkoviny, sušený špenát, sušená mrkev, chlorid sodný, sušené bylinky (0,1 %), sušený pórek, extrakt ze slávky zelenoústé (0,1 %), uhličitan vápenatý, chlorid draselný, čekanka (sušená).
| Analytické složky: | |
| Bílkoviny | 23,50% |
| Hrubý tuk | 13,50% |
| Hrubá vláknina | 2,50% |
| Hrubý popel | 6,50% |
| Vápník | 1,15% |
| Fosfor | 0,95% |
| Výživové doplňky na kg: | |
| vitamín A | 12.000 I.E. |
| vitamin D3 | 1.200 I.E. |
| vitamín E | 70 mg |
| měď (jako síran měďnatý, pentahydrát) | 10 mg |
| zinek (jako oxid zinečnatý) | 70 mg |
| zinek (jako chelát aminokyseliny zinečnaté, hydratovaný) | 45 mg |
| jód (jako jodid vápenatý, bezvodý) | 2 mg |
| selen (jako selenan sodný) | 0,2 mg |
Dávkování:
| Hmotnost psa | Denní dávka |
| 2,5 kg | 50 g |
| 5,0 kg | 90 g |
| 7,5 kg | 120 g |
| 10,0 kg | 150 g |
| 12,5 kg | 175 g |
| 15,0 kg | 200 g |
| 20,0 kg | 250 g |
| 25,0 kg | 295 g |
| 30,0 kg | 335 g |
| 35,0 kg | 380 g |
| 40,0 kg | 420 g |
| 50,0 kg | 495 g |
| 60,0 kg | 565 g |
| 70,0 kg | 635 g |
| 80,0 kg | 705 g |
| *lze podávat v suchém stavu nebo po namočení ve vodě | |
Kompletní krmivo pro dospělé psy ADULT MENUE je vyváženou směsí různých bílkovinných a rostlinných granulí doplněných o složení 12 vysoce kvalitních bylin. Obsah bílkovin (23,5 %) a tuků (13,5 %) je zvolen tak, aby mohli být krmivem ADULT MENUE optimálně zásobeni jak běžně aktivní dospělí psi, tak psi se zvýšenou aktivitou. s 12 cennými bylinami šetrnými k žaludku a lehce stravitelnými výtažky z mušlí pro chrupavky a klouby s manany a glukany pro stabilizaci střevní flóry a imunitního systému
- Hmotnost
- 15000 g
- Objem
- 15 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Prodejní název
- Bosch
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- vysoce proteinový
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015598013666
- Číslo produktu
- 52180015
- Výrobce
- Bosch Tiernahrung
- Schvalovací číslo
- n/a
- Hmotnost
- 15000 g
- Objem
- 15 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Prodejní název
- Bosch
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Psi
- Doplňkové látky
- vysoce proteinový
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4015598013666
- Číslo produktu
- 52180015
- Výrobce
- Bosch Tiernahrung
- Schvalovací číslo
- n/a
K tomu se hodí také

Bosch MAXI ADULT, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), 3 kg
397,54 Kč/1kg
1 192,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Bosch Active 15kg
98,39 Kč/1kg
1 475,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Zahradní domek 21051, XL, kůlna na nářadí, 2,77 x 1,91 m, antracitový (InternetovaZahrada)
9 437,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Bosch 52070015, Dospělý jedinec, Jáhly, Drůbež, 15 kg
80,73 Kč/1kg
1 210,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Bosch 52080015, Dospělý jedinec, Jehněcí, Rýže, 15 kg
81,13 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bosch 52220015, Dospělý jedinec, Brambor, Losos, 15 kg
83,27 Kč/1kg
1 248,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

WoofRider multifunkční přívěs pro psy, skládací, do 40 kg - šedý
3 325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

tonies 01-0189, Postavička do hrací skříňky, 4 rok/roky, Hnědá, Žlutá
2 084,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Bosch SENIOR, Senior, 12,5 kg
88,08 Kč/1kg
1 100,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Intex Pull-Out Sofa, Šedá, PVC, 2 sedadlo/sedadel, 200 kg, 2310 mm, 2030 mm
1 666,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Bosch 52050015, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
103,27 Kč/1kg
1 549,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Bosch 52010015, Štěně, Jehněcí, Rýže, 15 kg, Bezlepkový
95,74 Kč/1kg
1 436,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pelíšek pro psy KINGDOG 100x75 cm personalizovaný voděodolný černý
959,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Postel Paris 28902, čalouněná, umělá kůže, s LED a lamelovým roštem, černá, 140 x 200 cm
4 132,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Bezpečnostní postroj Hunter Vario Rapid M-L červený
995,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Elektrické polohovatelné TV křeslo COMHOMA s masážní funkcí, LED světly, dálkovým ovládáním, úložnou taškou, 2 držáky na nápoje.
9 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Wiltec skládací přepravní box pro psy, kočky XXL (106x71x81cm), robustní, lehký, bezpečný, box pro psy s odnímatelným polštářem, černý
1 932,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Intex DuraBeam Classic Downy King, Dvojitá matrace, Obdélník, Vnitřní a venkovní
872,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

tepro Mayfield 2 plynový gril se dvěma hořáky 6 kW, Tepro 3160
7 007,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Swirl M 40, Oranžová, Bílá, Miele S 2 - S 2000... 2999, Miele S 400i - S 456i, S 600 - S 658 series, Krabice, 166 mm, 234 mm, 74 mm
234,07 Kč
Prodejce: M_plus_L

WISFOR Pelíšek pro psy Ortopedický polštář pro psy Pohovka pro psy Podložka pro kočky Omyvatelná voděodolná - D: 92x56x8cm
1 062,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Polsterbett 90x200 Grau Bettkasten Tagesbett Schlafcouch Gästebett Ausziehbar
8 032,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homestyle4u

Wiltec skládací přepravní box pro psy, kočky XL (94x66x74cm), robustní, lehký, bezpečný, box pro psy s odnímatelným polštářem, černý
1 517,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Gorenje FH30EAW, 297 l, 16 kg/24h, SN-T, 37 dB, E, Bílá
23 733,14 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Dragtek-com
![Obrázek produktu pro SERASAR | Peněženka z Hovězí Kůže [Genius] z Leather | Barva: Hnědý | Délka: 9cm](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/0602950ee7cef155f16b8a4bec4fc1e4.webp)
SERASAR | Peněženka z Hovězí Kůže [Genius] z Leather | Barva: Hnědý | Délka: 9cm
902,00 Kč
-55,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
846,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SERASAR

Select Míče Derbystar Bundesliga V22 Brillant Replica, 3955100055
1 280,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Objem 15 lHmotnost 15 kg
Dobré jídlo a super rychlé dodání
Ohodnoceno dne 24. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 15 lHmotnost 15 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg

Carnilove Dog Lamb & Wild Boar Adult - jehněčí a divočák 12kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 195,60 Kč
Prodejce: superbrandshop

Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg

Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg

Acana Wild Coast Classics 14,5 kg
2 822,83 Kč
Prodejce: SuperMerchant
194,68 Kč/1kg

Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Prodejce: superbrandshop

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg

Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg

Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg

Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg

Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l

Granule pro psy králík a jehněčí, dýně a ananas 9 kg
2 117,68 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Josera Bavaro 18kg Solid 20/8



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Prodejce: superbrandshop

Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 776,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,08 Kč/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 777,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
148,17 Kč/1kg

Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Prodejce: superbrandshop