5,0



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Forma na pečení chleba 37x20x7 cm DECORA610,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Orion silikonová forma na pečení / forma na pečení MUSCHELN sušenky pralinky 20 kusů160,00 Kč
Prodejce: Vilde

Další informace o reklamě
2x silikonová forma na vafle srdce 5dílná - nepřilnavá, žáruvzdorná do 220 °C, červená barva610,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Raptor

Další informace o reklamě
Silikonová forma na želé bonbóny SRDÍČKA608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dr. Oetker 2531, Pudinková forma, Další, 2,5 l, Hliník, Hliník, 1 kusů
1 195,60 Kč
Prodejce: Di-Life

CONTACTO forma na pudink, obsah: 1,20 litru, výška: 140 mm, ø: 160 mm
1 167,01 Kč
Prodejce: getgastro

Dr. Oetker 4044935023624, Dortová forma, Kulatý, 400 °C, 75 mm, 26 cm, 1 kusů
1 352,41 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

DR.OETKER Formy Na Tartaletky 6 Ks Ø 10 cm 1701
294,62 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Dr. Oetker 1448, 230 °C, Černá, 310 mm, 1 kusů
467,99 Kč
Prodejce: NeuertsShop

ORION Schillerlocken formy na rohlíčky s krémem 30 kusů
149,00 Kč
Prodejce: NaseNadobi-cz

Forma na nugát 2 ks
164,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Patisse 4500, Forma na bábovku, Další, Hliník, 24 cm, 6 kusů
784,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Forma Na Koláč 29X4Cm
186,82 Kč
-12,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
174,40 Kč
Prodejce: VISO

DR.OETKER Flexxibel Love Forma Na Koláč Ø 26 cm 1267
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dr. Oetker Silikonová forma na pečení Myška 29,5x16x6,5 cm
463,17 Kč
Prodejce: NeuertsShop

DR.OETKER Tradition Forma Na Ovocný Dort Ø 22 cm 1457
244,07 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Patisse 4501, Forma na bábovku, Další, Hliník, 24 cm, 6 kusů
1 212,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Fondant Motivmatte
291,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Silikonová forma velikonoční vejce
252,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Patisse forma na dort 24 cm P03623
520,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Použití: Snadná příprava pudinkové směsi Dr. Oetker a dalších dezertů
Rozsah dodávky: 1 x sada 6 pudinkových forem (Ø cca 7,5 x 6,5 cm) - špičková kvalita od Dr. Oetker
Praktické: vždy jedno víčko pro ochranu chuti a uvolnění vakua - objem náplně cca 150 ml
Materiál: Formy na pudink jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu - lze mýt v myčce nádobí
Oetker
Formy na pudink Dr. Oetker MODERNÍ PEČENÍ - RETRO DESIGN (množství: 1 ks)
Formy na pudink v sadě se šesti formami a dvěma víčky, každá z konceptu Dr. Oetker ""Modern Baking Retro - Design"", jsou ideální pro přípravu pudinkové směsi Dr. Oetker a dalších dezertů. Formy mají průměr přibližně 7,5 cm. Jsou vyrobeny z plastu a mají působivý objem až 150 mililitrů. Každá forma na pudink má dvě víčka: velké pro ochranu chuti a malé pro uvolnění vakua a následné vyklopení pudinku. Po použití lze formy jednoduše vložit do myčky nádobí. Jedno balení obsahuje šest forem na pudink, každou se dvěma víčky v módních barvách růžové, světle zelené a světle modré.
Kvalita je nejlepší recept
- Přibližné rozměry: 7,5 x 6,5 x 7,5 cm
- Materiál: Formy na pudink jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu
- Barva: Formy na pudink ve 3 módních barvách: růžové, světle zelené a světle modré
Se značkou Dr. Oetker vkládáte důvěru do rodinné firmy, která se ke svým spotřebitelům chová s péčí již více než 125 let. Všechny formy na pečení a kuchyňské pomůcky Dr. Oetker jsou testovány a certifikovány ve vlastní zkušební kuchyni Dr. Oetker. Díky dlouholetým zkušenostem s kvalitou a spolehlivostí se můžete na kuchyňské pomůcky Dr. Oetker vždy spolehnout.
- Model:
- Forma na pudink
- Barva:
- Vícebarevný
- Objem:
- 150 ml
- Počet kusů v balení:
- 6 kusů
- Víčko v ceně:
- Ano
S formami na pudink Dr. Oetker se pudink snadno připravuje a lze jej vyklopit a podávat přímo na dezertních talířcích. Nové trendy retro barvy upoutají pozornost v moderní kuchyni.
- 6 forem na pudink včetně víka
- Velké víko pro ochranu chuti, malé víko uvolňuje podtlak pro vyklopení
- Lze mýt v myčce nádobí
Measures:
Výška: 6,5 cm
Objem náplně: 150 ml
Průměr: 8 cm
Barva: růžová / světle zelená / světle modrá
Materiál: plast
Číslo výrobku výrobce: 1799
Tyto barevné formičky oživí pudink. Formy na pudink jsou vyrobeny z plastu a mají víčko, které chrání chuť. Mají také další malé víčko, které uvolní vakuum, když se forma obrátí. Čištění je také snadné, protože formy lze jednoduše umýt v myčce nádobí. Tyto malé formičky jsou pro milovníky pudinků naprostou nezbytností!
Technické údaje: Pudingy jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu:
| Název | Hodnota |
|---|---|
| Značka | Dr. Oetker |
| Barva | vícebarevné |
| Směs materiálů | Nerezová ocel |
| Výška | 6.5 cm |
| Průměr | 8,5 cm |
| Kapacita | 150 ml |
Sada 6 forem na pudink Dr. Oetker 150 ml
Materiál: plast Barva: růžová, zelená, modrá Rozměry: cca 8 x 6,5 cm Objem: 150 ml Velké víčko chrání aroma, zatímco malé víčko při pádu uvolňuje vakuum Vhodné do myčky nádobí
- Průměr
- 8.5 cm
- Materiál
- Nerezová ocel
- Model
- Modern Baking - Retro Design
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.253 kg
- Kód EAN
- 4044935017999
- Číslo produktu
- 1799
- Průměr
- 8.5 cm
- Materiál
- Nerezová ocel
- Model
- Modern Baking - Retro Design
- Výrobce
- Dr. Oetker
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.253 kg
- Kód EAN
- 4044935017999
- Číslo produktu
- 1799
K tomu se hodí také

Leimerova strouhanka 400g
73,35 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

10 x knoflíková baterie CR2025 Wilhelm Lithium 3V CR 2025 průmyslové zboží
866,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Reisenthel Toiletbag XL, Polyester, Vícebarevný, Vzorovaný, Zip, 3 kapsy/kapes, 4 l
773,97 Kč
Prodejce: Ranzenmaxx

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Kuchenprofi Formy na pudink, 150 ml, 6 ks.
242,00 Kč
Prodejce: Nordcook

NORDIC SCHILLER Skleněná konvice Premium, žáruvzdorná skleněná konvice s víkem Konvice se sítkovou vložkou Konvice Thermo s nerezovým filtračním sítkem, Tea Mak
1 280,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kaffeeservice 18 tlg. Double Shanti
2 839,82 Kč
-578,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 261,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

BRUBAKER Sada 101 kusů vánočních koulí s vrcholem stromu Krémově bílé ozdoby na vánoční stromek
779,74 Kč
Prodejce: BRUBAKER

Meica drůbeží párky ve vlastní kůži extra jemné 6 kusů 180g
460,56 Kč/1kg
82,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Instantní třešňové želé, 1 balení (1 x 100 g)
438,90 Kč/1kg
43,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GEFU RAVENNA, Formička na ravioli, Ravioli, Plast, Nerezová ocel, 114 mm, 231 mm, 26 mm
657,00 Kč
Prodejce: Nordcook

Sendez 6 sklenic na latte macchiato 300 ml s rukojetí a 6 lžiček z nerezové oceli Sklenice na kávu Sklenice na čaj
399,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Plážový stan 145x100x70cm - tyrkys - šedý
424,53 Kč
Prodejce: Dareknaklik

Konferenční stolek VASAGLE, obývací stůl, ve tvaru X, vintage hnědočerný
2 010,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

sada 20 ks vykrajovátek na sušenky - na pečení Vánoc a Vánoc - vykrajovátka na sušenky a vykrajovátka na sušenky a vykrajovátka na sušenky
107,91 Kč
Prodejce: tkgruppe

Creative Home Dřevěné Krájecí Prkénko s Drážkou na šťávu | 30,5 x 22,5 x 1,5 cm | Oboustranné Krájecí Prkénko | Dřevěné Kuchyňské Krájecí Prkénko Ideální na Chléb, Maso, Zeleninu, Sýr a šunku
579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CreativeBrandsEU

24W LED stolní lampa 80 cm s možností stmívání 5 barevných teplot Nastavitelná stolní lampa s ochranou očí pro kancelář, čtení, učení
1 294,08 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: lapamax

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašídy 30g
727,33 Kč/1kg
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Relaxdays 10027891, 1 kusů
593,91 Kč
Prodejce: dekoraciedobytu

Pędzel silikonowy z końcówką 21 cm
453,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Samsung EP-TA20, Vnitřní, USB, Bílá
320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Vancasso HARUKA jídelní servis, 16dílná porcelánová sada, kombinovaný servis s talíři, dezertními talíři, miskami, hrnky
1 764,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER

Konzervovací kleště Weck Zvedák na sklo 50230507
2 263,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Sada z nerezové oceli Těsto Press Maker Knedlík Koláč Ravioli Forma Ravioli Bývalý knedlík
588,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Zmile Kosmetický kufřík Beauty Case Velvety
1 126,44 Kč
Prodejce: Bambule

Pandora Charm 790800C00 Entwined Infinite Hearts Stříbro 925/1000
472 489,98 Kč/1kg
944,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Silikonové pouzdro pro Samsung Galaxy A14 4G / 5G Protective Cover Matt Black Backcover Pouzdro na mobilní telefon
200,00 Kč
Prodejce: CoolGadget

Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
700,49 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý produkt
Objednala jsem tyto formy jako dárek, protože je již sama používám a jsem velmi nadšená z toho, jak fungují. Díky dvěma víčkům se pudink z formy velmi snadno vyklopí a při podávání vypadá jednoduše lákavě.
Ohodnoceno dne 27. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Snadný pudink
Moje žena si s formami na pudink užije spoustu legrace. Díky otvoru ve spodní části se pudink snadno vyndává z formy. Vřele doporučuji
Ohodnoceno dne 4. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Zboží bylo dodáno velmi rychle. Formy jsem hned vyzkoušela a udělala jsem vynikající panacottu. Všechno šlo opravdu dobře.
Ohodnoceno dne 1. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Forma na pudink
Velmi dobré. Pudink se z formy velmi snadno vyjímá.
Ohodnoceno dne 2. května 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Formy na pudink
Vše je v pořádku
Ohodnoceno dne 9. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Formy na pudink Dr. Oettker jsou skvělé
Velmi dobré
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Forma na pečení chleba 37x20x7 cm DECORA
610,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant

8 Nástroje pro modelování marcipánu: Vytvářejte detailní dorty
46,00 Kč
Prodejce: Vilde

Granitová dortová forma s komínem 24,5 cm
171,00 Kč
Prodejce: Vilde

Silikonová forma Orion na pečení sušenek VENECEK



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion silikonová forma na pečení / forma na pečení OŘECHY na sušenky čokoládu 40 kusů



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
228,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion silikonová forma na pečení / forma na croissanty na sušenky pralinky 40 kusů



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
211,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion forma na smažená vejce na pánev Silikonová forma na smažená vejce HERZ palačinky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
97,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Forma na pečení - Na 30 kusů - Nepřilnavý povrch - Silikon - Forma na rohlíčky 5,5 cm
200,00 Kč
Prodejce: Vilde

Silikonová forma na pečení Orion pro pečení čokolády KEKSEN



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
149,00 Kč
Prodejce: Vilde

Dřevěná sada na krájení mýdla, včetně silikonové formy a vlnovky, pro DIY mýdla, ideální pro začátečníky
2 939,30 Kč
Prodejce: Ladenza

Pečicí forma Orion Pečicí forma na pečení z DONUTS
371,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion silikonová forma na vejce Silikonová forma na smažená vejce SILLINIE
206,00 Kč
Prodejce: Vilde

Vilde | Silikonová vložka do fritézy - šedá - 22 cm - opakovaně použitelná - Příslušenství pro fritézy na horký vzduch



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
126,00 Kč
Prodejce: Vilde

Relaxdays 10027915, Forma na dort, Kulatý, Uhlíková ocel, Rýhovaný povrch, 240 °C, Černá



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
513,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Vancasso kameninová forma na koláč, 1ks forma na quiche s vlnitým okrajem, kulatá zapékací mísa, 1800 ml, třešňově červená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
805,50 Kč
Prodejce: WOCASER

SILIKONOVÁ FORMA NA PEČENÍ Fritéza do trouby 17 x 5 cm žáruvzdorná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Čtvercová forma na pečení z nerezové oceli Joyfair 21x21x5 cm s nepřilnavým povrchem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 386,45 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Hliníková nastavitelná forma na pečení s nepřilnavým povrchem
1 718,92 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Homikit sada nerezových zapékacích misek obdélníková forma na koláč sada 2 kusů 32,5 x 25,5 x 8 cm
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion