Barva:

Světle modrá

Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá

142,43 Kč

5 478,08 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – čt 1. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Originals 08224  White Pletací příze
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 32
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Šedá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Šedá
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Zelená
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Zelená
5 697,20 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 168
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Žlutá,Modrá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Žlutá,Modrá
4 961,54 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
129,00 Kč
Prodejce: PADU
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Baby 185 1001 Pletací příze
Schachenmayr Bravo Baby 185 1001 Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Schachenmayr Baby Smiles Bavlna Bamboo 01067 Opal Pletací příze
Schachenmayr Baby Smiles Bavlna Bamboo 01067 Opal Pletací příze
1 313,53 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
189,00 Kč
-122,01 Kč
66,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Baby 185 188 Pletací příze
Schachenmayr Bravo Baby 185 188 Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Alize Softy 146 Pletací příze
Alize Softy 146 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
138,99 Kč
-101,92 Kč
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Softy 374 Pletací příze
Alize Softy 374 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
128,99 Kč
-91,92 Kč
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Softy 216 Pletací příze
Alize Softy 216 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Softy 44 Pletací příze
Alize Softy 44 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
138,99 Kč
-101,92 Kč
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Softy 6 Pletací příze
Alize Softy 6 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Softy 321 Pletací příze
Alize Softy 321 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Schachenmayr SoftyEasy 29 Pletací příze
Schachenmayr SoftyEasy 29 Pletací příze
764,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
85,99 Kč
-9%
78,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Příze WENDY - 100 g, 190 m - Modrá
Příze WENDY - 100 g, 190 m - Modrá
0,92 Kč/1m
174,48 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze TEREZKA - 50 g, 155 m - Modrá
Příze TEREZKA - 50 g, 155 m - Modrá
2 848,60 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze PUFFY - 100 g, 9 m - Modrá
Příze PUFFY - 100 g, 9 m - Modrá
2 540,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
254,00 Kč
Prodejce: MegaCompany
Obrázek produktu pro Schachenmayr Soft & Easy 00031 Fuchsia Pletací příze
Schachenmayr Soft & Easy 00031 Fuchsia Pletací příze
1 950,98 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Příze ÁJA - 50 g, 217 m - Modrá
Příze ÁJA - 50 g, 217 m - Modrá
129,32 Kč
Prodejce: VISO

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Příze LENJA SOFT



Dětská vlna Schachenmayr Lenja Soft je nejen příjemně měkká a má skvělý plyšový vzhled, ale má také tyto vlastnosti: extra měkká vlákna, odolná proti slinám, stálobarevná, šetrná k pokožce, testovaná na škodlivé látky, lze prát v pračce na 40 °C, vhodná k sušení v sušičce.

  • Barevné/lepivé vlastnosti:odolný vůči slinám
  • Bělení: - žmolkování, - bělení, - bělení, - bělení:Oděv nelze ošetřovat bělidlem, tj. měl by se prát pouze s barvou a jemným pracím prostředkem.
  • Žehlení: Prádlo lze žehlit pouze v případě, že je v něm obsaženo více prádla:Nežehlete.
  • Čistit chemicky:Oděv lze čistit roztoky perchlorethylenu, uhlovodíku, R113 a R11.
  • Délka příze: 85 m
  • Rozměrpříze:20 ok, 29 řad
  • Velikost jehlic:4,0
  • Praní:Praní na šetrný cyklus, např. jemný program nebo program pro snadnou údržbu, do teploty 40 °C.
  • Množství vlny na čepici: Čepice = 15 g
  • Množství vlny na ponožky: ponožky = 10 g
  • Složení:100% polyester (PES)


Schachenmayr Baby Smiles Lenja Soft

Lenja Soft je nejměkčí příze z naší kolekce Baby Smiles. Díky svému nadýchanému plyšovému efektu působí jako měkké rouno a objímá jemnou dětskou pokožku jako obláček. Děťátko úžasně zahřeje a je ideální na obzvlášť příjemné ponožky, čepice nebo zvířátka na hraní.

Všechny příze Baby Smiles jsou zaručeně šetrné k pokožce, neobsahují škodlivé látky, snadno se udržují a jsou obzvlášť měkké - ideální pro jemnou dětskou pokožku.

Barvy
na výběr je 26 různých barev

Vzorek stehů
10x10 cm: 20 ok x 29 řad

Průměrná spotřeba materiálu
Dětské ponožky 10 g, dětská čepice 15 g, dětský svetr 90 g

OEKO-TEX/STANDARD 100 -


Útulné, útulné, nejútulnější. Více je vlastně sotva možné. Lenja Soft je ideální volbou, když je třeba, aby byla obzvlášť útulná útulné. Příze s třásněmi je vyrobena ze 100 % polyesteru, takže je velmi odolná, a tak se třásně z příze neuvolňují z úpletu, byly texturovány a zaháčkovány do příze strukturu příze na jedné straně a na druhé straně vytvářejí rouno na druhé straně se vytvoří rouno. Příjemné je, že se Lenža Soft odpouští drobné chyby a nepravidelnosti při pletení. Tento jsou jednoduše překryty rounem. Hodí se zejména pro lenja Soft je vhodná zejména na deky, útulné polštáře a svetry pro drobné plyšové aplikace se zvířecími motivy. Příze je mimochodem stejná jako všechny ostatní příze Baby Smiles, certifikována podle normy 100 OEKO-TEX®, třída výrobků I, lze prát v pračce, sušit v bubnové sušičce, a tudíž Vhodná a testovaná pro dětské oblečení. 100 % polyester / polyester / Poli.ster / poliestere
Délka
85 m
Materiálové složení textilu
100% Polyester
Barva
Světle modrá
Druh látky
Polyester
Výrobce
Schachenmayr
Počet kusů
1
Hmotnost
26 g
Kód EAN
4053859108430
Číslo produktu
9807560-01054

Délka
85 m
Materiálové složení textilu
100% Polyester
Barva
Světle modrá
Druh látky
Polyester
Výrobce
Schachenmayr
Počet kusů
1
Hmotnost
26 g
Kód EAN
4053859108430
Číslo produktu
9807560-01054
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Zelená
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Zelená
5 697,20 Kč/1kg
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Šedá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Šedá
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Žlutá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Žlutá
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 168
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
Catania Originals by Schachenmayr (50g/125m)
3 705,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 21
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Baby 185 188 Pletací příze
Schachenmayr Bravo Baby 185 188 Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Originals 08224  White Pletací příze
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 32
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
1,68 Kč/1m
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Schachenmayr Catania Color 00226 Pletací příze
Schachenmayr Catania Color 00226 Pletací příze
3 901,96 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
5 478,08 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Žlutá,Modrá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Žlutá,Modrá
4 961,54 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 9
129,00 Kč
Prodejce: PADU
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Pletací příze
Schachenmayr Bravo Originals 8028 Goldmarie Pletací příze
2 725,29 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 32
138,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Růžová
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Fialová
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Fialová
5 478,08 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro YarnArt Mink, 334 světle šedá
YarnArt Mink, 334 světle šedá
0,81 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
152,47 Kč
-91,41 Kč
61,06 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Piuma 4401 Pletací příze
Yarn Art Piuma 4401 Pletací příze
0,60 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
60,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Schachenmayr Mohair Dream Silence Pletací příze
Schachenmayr Mohair Dream Silence Pletací příze
1 638,09 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
248,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Baby 185 1001 Pletací příze
Schachenmayr Bravo Baby 185 1001 Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo, 50 g, středně šedá melírovaná příze na ruční pletení
Schachenmayr Bravo, 50 g, středně šedá melírovaná příze na ruční pletení
2 725,29 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 33
149,00 Kč
-10,01 Kč
138,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Yarn Art Piuma 4405 Pletací příze
Yarn Art Piuma 4405 Pletací příze
993,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 27
49,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro 500g DIY Velvet Soft Pletací příze Ruční pletací příze Roving Háčkování vlněné příze Silná pletací vlna, růžová
500g DIY Velvet Soft Pletací příze Ruční pletací příze Roving Háčkování vlněné příze Silná pletací vlna, růžová
1 586,78 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo, 50 g šedomodrá příze na ruční pletení typu tweed
Schachenmayr Bravo, 50 g šedomodrá příze na ruční pletení typu tweed
2 725,29 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 33
149,00 Kč
-10,01 Kč
138,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 49
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Sada bavlněné příze Alison & Mae - 8x25m - Vysoce kvalitní háčkovací a pletací příze - Ideální pro DIY, amigurumi a ruční práce
Sada bavlněné příze Alison & Mae - 8x25m - Vysoce kvalitní háčkovací a pletací příze - Ideální pro DIY, amigurumi a ruční práce
0,90 Kč/1m
179,29 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Schachenmayr Catania 263 Pletací příze
Schachenmayr Catania 263 Pletací příze
3 705,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
199,00 Kč
-10,00 Kč
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 103
387,90 Kč
Prodejce: Heimtexland

Hodnocení zákazníků

Na základě 3 hodnocení
Ohodnoceno dne 27. října 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Barva není jako na fotografii
Barva Světle modrá
Ohodnoceno dne 29. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Barva Světle modrá
Ohodnoceno dne 29. srpna 2025 na
Ověřený nákup
Barva Hnědá
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Grass | 126)
Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Grass | 126)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1900)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1900)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg