2,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 4 ks za tuto cenu
Čistící pěna na koberce, suchá pěna, pro přírodní vlákna, 400 ml, cca 10 m²
497,63 Kč
1 244,07 Kč / 1l
plus 343,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
7h 50m 19s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann Odstraňovač skvrn od maziv a oleje, Odstraňovač skvrn od oleje, maziv, dehtu a vosku ze svíček, 6 kusů po 50 ml2 027,75 Kč/1kg
729,99 Kč
Prodejce: LIEMI_EU

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann Office & Bricolage Stain Remover, odstraňovač skvrn od lepidla, barvy a žvýkaček, 6 kusů po 50 ml2 027,75 Kč/1kg
729,99 Kč
Prodejce: LIEMI_EU

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann Odstraňovač skvrn od inkoustu, Odstraňovač skvrn od inkoustu, kuličkových per a dalších, 6 kusů po 50 ml2 027,75 Kč/1kg
729,99 Kč
Prodejce: LIEMI_EU

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sidolux Pianka do czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin, 600 ml
377,12 Kč/1l
226,27 Kč
Prodejce: Katomix

Čistič Frosch, sprej, na koberce a čalúnenie, 500 ml
346,00 Kč/1l
173,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Sidolux Płyn do Dywanów 500 ml
208,26 Kč/1l
104,13 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Vanish Carpet Cleaner with Scrubbing Action, 195 ml
1 628,56 Kč/1l
317,57 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Čisticí prostředek Pink Stuff na čalounění a koberce, 750 ml, proti skvrnám
159,05 Kč/1l
119,29 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Mr.TEPPICH odstraňovač skvrn z čalounění- 500 ml
144,80 Kč/1l
72,40 Kč
Prodejce: INTERPAP

Originální čistič podlah Roborock pro Dyad Pro/S7 Max Ultra/S8/Qrevo Pro/Qrevo Master/Flexi/Q7 Max a další čističe tvrdých podlah (200 ml)
1 783,75 Kč/1l
356,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Hagerty Lederový Sprej A118007 200 ml Hagerty Leder
1 938,15 Kč/1l
387,63 Kč
Prodejce: GUGITA

Poliboy láhev s rozprašovačem pro intenzivní péči o kůži jemná péče 375ml
361,81 Kč/1l
135,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

equiXTREME Leather Conditioner Péče o kůži
1 428,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HypoStore

Groom Saddle Soap mýdlo na sedla, sprej na konzervaci kůže, 473 ml
1 244,93 Kč/1l
588,85 Kč
Prodejce: Bio-Groom

Ochranný sprej pro kožený nábytek, 375 ml
818,48 Kč/1l
306,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Howard Leather Cleaner 473 ml - čistič kožených povrchů
919,66 Kč/1l
435,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

NAF Leather Care Sheer Luxe Leatherfood Leather Lotion
1 029,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HypoStore

Sada pro péči o kůži Freejump, barva: černá
1 577,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HypoStore
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čistící pěna na koberce 400 ml je ideální pro všechny, kdo chtějí věnovat péči o své přírodní koberce rychlé a efektivní řešení. Je vhodná pro vlněné, sisalové či kokosové koberce a šetří vlákna před nadměrným vlhkem.
- Objem a plocha: 400 ml vystačí na čištění až 10 m².
- Suchá pěna: minimalizuje dobu schnutí na 1–2 hodiny.
- Vlastnosti: hloubkové odstranění odolných skvrn, osvěžení barev a příjemná vůně.
- Jednoduché použití: nastříkejte ze vzdálenosti 20 cm, vmasírujte kartáčem a po zaschnutí vysajte.
Pro maximální efekt doporučujeme nejprve povrch vysát, pěnu nanést rovnoměrně a po uplynutí doby působení (1–2 hodiny) opatrně vysát zbytky pěny a uvolněné nečistoty. Nepoužívejte na jemné hedvábné vlákna a vždy před aplikací otestujte na nenápadném místě. Po čištění můžete koberce znovu používat prakticky okamžitě.
Přidejte se k tisícům spokojených zákazníků, kteří obnovili svěžest a krásu svých koberců během chvíle. Objednejte si nyní a užijte si čistý domov bez kompromisů!
Suchá pěna s vynikajícím čisticím účinkem pro šamponování materiálů citlivých na vlhkost.
POPIS PRODUKTU
Suchá pěna s vynikajícím čisticím účinkem pro šamponování podlahových krytin z přírodních vláken, čalounění a obkladů stěn bez poškození barev a vláken. Obsahuje vysoce kvalitní aktivní čisticí látky a speciální složky proti zašpinění, které zabraňují zvýšenému opětovnému zašpinění šamponovaného povrchu. Bez bělicích látek a optických zjasňovačů, proto nedochází ke změně barev.
OBLAST POUŽITÍ
Vhodné zejména pro čištění přírodních a orientálních koberců citlivých na vodu (např. z vlny, hedvábí, kokosového vlákna, juty, sisalu, konopí). Doporučuje se také k důkladnému čištění čalounění, textilních obkladů stěn a garnýží.
Postupujte podle pokynů pro péči o konkrétní předměty a potahy na
Technický list
Bezpečnostní list
Signální slovo: Nebezpečí
Standardní věty o nebezpečnosti: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba pod tlakem: Při zahřátí může prasknout. Způsobuje vážné podráždění očí.
Suchá pěna Dr. Schutz na přírodní vlákna nabízí účinné a šetrné řešení pro čištění choulostivých materiálů, jako jsou přírodní koberce, orientální koberce, čalounění a textilní obklady stěn. Díky speciálnímu složení odstraňuje nečistoty a skvrny a zároveň chrání vlákna a zabraňuje vzniku nových nečistot.
CC - Suchá pěna na čištění koberců a čalounění - vhodná na přírodní vlákna 0,4 l - speciálně vyvinutá pěna pro čištění koberců citlivých na vlhkost např. sisal, kokos, juta. Vynikající čisticí účinek také na čalounění, textilních tapetách a pelmetech. Profi prostředek. Spotřeba cca 25-40 ml/m2, podle stupně znečištění a struktury povrchu
- Objem
- 0.4 l
- Materiálové složení textilu
- 100% Polypropylen
- Výrobce
- Dr. Schutz
- Počet kusů
- 1
- Cílové skupiny
- Unisex
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Kód EAN
- 4001936010121
- Číslo produktu
- IZS-20376
- Objem
- 0.4 l
- Materiálové složení textilu
- 100% Polypropylen
- Výrobce
- Dr. Schutz
- Počet kusů
- 1
- Cílové skupiny
- Unisex
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Kód EAN
- 4001936010121
- Číslo produktu
- IZS-20376
Nebezpečí
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
P261 Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů.
P264 Po manipulaci důkladně omyjte ….
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí
P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
P310 Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/...
Odstraňte obsah/obal ...
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H222 Extrémně hořlavý aerosol.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Klima-Power čistič klimatizace Ocean Fresh100ml
4 160,50 Kč/1l
416,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ANTTEQ AB50D1 Televizor 50 palců (TV 127 cm), Dolby Audio, LED, trojitý tuner DVB-C / T2 / S2, CI+, HDMI, přehrávač médií přes USB, digitální audio výstup, včetně hotelového režimu
11 938,24 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Arboremedia

TCL 32ES560, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LCD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
10 018,92 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: LVS-Handel

PKM 50622, 297 m³/h, Odvádění/Recirkulovaní, C, A, G, 68 dB
2 658,20 Kč
-226,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 431,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Stuebinger-Online
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

Sada zavazadel ALIGHTUP, 4 kusy, tvrdá skořepina, kufr na kolečkách, kabinový kufr z ABS plastu, včetně kosmetické tašky, sada kufrů, černá barva
2 698,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový, Suché a mokré, 12 l, 80 dB, Černá, Červená, Stříbrná
1 631,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools

Ventilátor do místnosti, vyrobený z ABS plastu (napájený přes USB), bez lopatek, tichý a přenosný, s 2 stupni výkonu – ideální pro domácnost a ložnici
1 037,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Amica KGCR 387100 B, 244 l, N-ST, 43 dB, 3 kg/24h, E, Béžová
22 429,27 Kč
-1 316,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21 113,17 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: T3S_Shop

Amica KGCR 387100 R, 244 l, N-ST, 43 dB, 3 kg/24h, E, Červená
14 248,86 Kč
-1 151,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
13 097,46 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

WiFi opakovač 2,4 GHz 300 Mbit/s WLAN zesilovač Ethernetový port WPS přístupový bod Opakovač Režim LED zařízení Internetový zesilovač IEEE 802.11 b/g/n Retoo
286,79 Kč
Prodejce: Retoo

Philips 43PUS8079/12, 109,2 cm (43"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
22 213,23 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: LVS-Handel

Kancelářská židle SIHOO Kancelářská židle, ergonomická, nastavitelná bederní opěrka a područky šedá
5 307,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: heute-wohnen

! BiOHY šampon na koberce, čistič koberců, organický koncentrát, 1l BY01012001
584,55 Kč/1l
584,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BiOHY

Pračka Midea MF100T70B-12A, kapacita 7 kg, systém AquaStop, jemné otevírání, invertorový motor
11 812,86 Kč
-836,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 976,78 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Parní čistič multifunkční 2000W Podlahový mop Čistič čalounění MalTec Ruční parní čistič s příslušenstvím Bílý
1 634,99 Kč
-360,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

SONGMICS Manažerská židle, ergonomická, sklopné područky, černá
3 484,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Philips 32PFS6109/12, 81,3 cm (32"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
9 243,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart

Sprchová armatura s termostatem, termostatická sprchová baterie, termostatická sprchová hlavice, sprchový systém s termostatem, sprchová hlavice, směšovací baterie pro sprchu
999,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Hp 15-Fd0611Ng 39,6Cm (15,6 ) N100 4Gb 128Gb
9 415,94 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

CARACT, originální grilovací příslušenství na krájení grilovaných a pečených klobásek
1 391,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Repeater 600, Síťový opakovač, 600 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmový (2,4 GHz), WPA2
1 661,14 Kč
Prodejce: somnia24

ProfiCare PC-AKS 3034, Suché a mokré, Filtrování, Bezsáčkové, Antracit, Modrá, Nabíjecí, Baterie
1 190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Dálkové ovládání PANASONIC N2QAYB000829, N2QAYB000928
334,48 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

Náhradní válec pro strojek na sycení vody SodaStream, CO2, rychlospojka, 425 g, 60 l, nerez/ružová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOMAONLINE

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%100% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
100%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Málo účinné
Odstraňuje pouze malou část skvrn.