Vanish Carpet Cleaner with Scrubbing Action, 195 ml
317,57 Kč
1 628,56 Kč / 1l
plus 441,22 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann Office & Bricolage Stain Remover, odstraňovač skvrn od lepidla, barvy a žvýkaček, 6 kusů po 50 ml2 027,75 Kč/1kg
729,99 Kč
Prodejce: LIEMI_EU

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann Odstraňovač skvrn od maziv a oleje, Odstraňovač skvrn od oleje, maziv, dehtu a vosku ze svíček, 6 kusů po 50 ml2 027,75 Kč/1kg
729,99 Kč
Prodejce: LIEMI_EU

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann Odstraňovač skvrn od inkoustu, Odstraňovač skvrn od inkoustu, kuličkových per a dalších, 6 kusů po 50 ml2 027,75 Kč/1kg
729,99 Kč
Prodejce: LIEMI_EU

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sidolux Płyn do Dywanów 500 ml
208,26 Kč/1l
104,13 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Sidolux Pianka do czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin, 600 ml
377,12 Kč/1l
226,27 Kč
Prodejce: Katomix

Čistič Frosch, sprej, na koberce a čalúnenie, 500 ml
346,00 Kč/1l
173,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Čisticí prostředek Pink Stuff na čalounění a koberce, 750 ml, proti skvrnám
159,05 Kč/1l
119,29 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Mr.TEPPICH odstraňovač skvrn z čalounění- 500 ml
144,80 Kč/1l
72,40 Kč
Prodejce: INTERPAP

Čistící pěna na koberce, suchá pěna, pro přírodní vlákna, 400 ml, cca 10 m²
1 244,07 Kč/1l
497,63 Kč
Prodejce: boni-shop

Originální čistič podlah Roborock pro Dyad Pro/S7 Max Ultra/S8/Qrevo Pro/Qrevo Master/Flexi/Q7 Max a další čističe tvrdých podlah (200 ml)
1 783,75 Kč/1l
356,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Hagerty Lederový Sprej A118007 200 ml Hagerty Leder
1 938,15 Kč/1l
387,63 Kč
Prodejce: GUGITA

equiXTREME Leather Conditioner Péče o kůži
1 428,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HypoStore

Poliboy láhev s rozprašovačem pro intenzivní péči o kůži jemná péče 375ml
362,35 Kč/1l
135,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Howard Leather Cleaner 473 ml - čistič kožených povrchů
919,66 Kč/1l
435,00 Kč
Prodejce: HOLZPFLEGE

Ochranný sprej pro kožený nábytek, 375 ml
818,48 Kč/1l
306,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

NAF Leather Care Sheer Luxe Leatherfood Leather Lotion
1 029,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HypoStore

Groom Saddle Soap mýdlo na sedla, sprej na konzervaci kůže, 473 ml
1 244,93 Kč/1l
588,85 Kč
Prodejce: Bio-Groom

Sada pro péči o kůži Freejump, barva: černá
1 577,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HypoStore
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vanish Čistič koberce s škrabkovým účinkem v objemu 195 ml je dokonalým řešením pro odstraňování nečistot a skvrn z vašich koberců. Jeho speciální formula s účinkem škrabky proniká do hloubky vláken koberce a odstraňuje i nejtvrdohlavější skvrny. S tímto čističem získá vaše podlahová krytina nový život a svěžest. Stačí pouze aplikovat, nechat působit a setřít, a vaše koberce budou znovu vypadat jako nové. S Vanish Čističem koberce si užijte dokonalou čistotu a svěžest ve vašem domově.
- Objem
- 0.195 l
- Výrobce
- Hmotnost
- 0 kg
- Kód EAN
- 5908252011728
- Objem
- 0.195 l
- Výrobce
- Hmotnost
- 0 kg
- Kód EAN
- 5908252011728
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Nevyžadují se žádné údaje
P502 Informujte se u výrobce nebo dodavatele o regeneraci nebo recyklaci.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
Nevyžadují se žádné údaje
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
K tomu se hodí také

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
335,59 Kč/1l
335,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

LED - Sun Island Rattan Lounge Polyratanová sedací souprava Lounger Island 210cm včetně krytu Cover Cover
13 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

sada 6 elastických potahů na židle jídelní židle elastický potah na židle omyvatelný elastický potah na jídelní židle svatební potah kancelářský potah bankety párty dekorace, šedý
849,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Astonish Osvěžovač koberců v prášku s citrusovou vůní 350G
244,97 Kč/1l
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

LED - Sun Island Rattan Lounge Polyratanová sedací souprava Lounger Island 180cm včetně krytu Cover Cover
12 490,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Barilla La Collezione Mafaldine Hartweizengrieß Pasta Nudeln 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

sada 6 elastických potahů na židle jídelní židle elastický potah na židle omyvatelný elastický potah na jídelní židle svatební potah kancelářský potah bankety párty dekorace, hnědý
824,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Poly ratanová sedací souprava Jídelní stůl Obývací pokoj Zahradní nábytek Zahradní souprava 1x stůl + 2x židle + 1x lavice + 2x taburet - šedý
9 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.