5,0




Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bloková složka A4 černá270,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HERMA 19166 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Blau - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19160 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Schwarz - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

IDENA kroužkový pořadač A4 2 kroužky PP Idena oranžová 20mm
130,51 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19427 - Složka na dokumenty - A4 - Karton - Vícebarevná - Na výšku - 3,5 cm
246,45 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19360 - Složka na dokumenty - A4 - Karton - Vícebarevná - Na výšku - 3,5 cm
269,58 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19359 - Složka na dokumenty - A4 - Karton - Vícebarevná - Na výšku - 3,5 cm
409,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HERMA 19711, A4, Uskladnění, Polypropylen (PP), Oranžová, Oranžová, 2,5 cm
870,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Pagna 20786-11, A5, Uskladnění, Karton, Hnědá, Hnědá, 3,5 cm
714,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Esselte DOX1, A4, Karton, Šedá, 1 kusů, 288 mm, 85 mm
3 686,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: E-System

HERMA 20146, A4, Uskladnění, Karton, Vícebarevný, 7 cm, 1 kusů
325,42 Kč
Prodejce: POPventure

Exacompta 51383E, 100 listy, Zelená, Polypropylen (PP), A4, 3 cm, 320 mm
329,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pagna 20902-04, A4, Polypropylen (PP), Žlutá, 1,6 cm, 260 mm, 23 mm
163,89 Kč
Prodejce: M_plus_L

Pořadač A4 s kováním 7,5 cm, šedý – Penword
110,33 Kč
Prodejce: ZakupywGodzine

Esselte 81172, A4, Plast, Šedá, 350 listy, 5 cm, 290 mm
104,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Esselte 2185, A4, Polypropylen (PP), Fuchsiová, 80 g/m², 4,2 cm, 255 mm
137,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Esselte 624033, A4, Plast, Černá, 100 listy, 1,6 cm, 25 mm
2 282,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Exacompta Seřadič PP A4 2 prstce 30 mm Zelený
310,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Esselte 390553050, A4, PVC, Polypropylen (PP), Modrá, 400 listy, 290 mm, 70 mm
1 110,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Pořadač A4 s kováním 5 cm, šedý – Penword
105,64 Kč
Prodejce: POPventure
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kroužkový pořadač Herma A4 průsvitný šedý
Kroužkový pořadač A4 průsvitný šedý
Kroužkový pořadač z odolného polypropylenu v různých provedeních a barvách. Jsou vybaveny speciálním dvourozměrným kroužkovým mechanismem pro snadné otevírání a zavírání. S praktickým přidržovacím zařízením.
A4
1 kus
Materiál: polypropylen (PP)
Formát: 260 mm x 320 mm
HERMA 19184. typ: běžný pořadač, formát: A4, materiál: polypropylen (PP). Šířka: 260 mm, výška: 320 mm. Množství v balení: 1 kus(y)
Hochwertiges A4 Ringbuch in einheitlichem Grau von HERMA.
HERMA 19184 - A4 - Polypropylen (PP) - Šedý - 2,5 cm - 260 mm - 320 mm - Kroužkový blok A4 průsvitně šedý
Kroužkový pořadač A4 průsvitný šedý
Kroužkový pořadač z odolného polypropylenu v různých provedeních a barvách. Jsou vybaveny speciálním dvourozměrným kroužkovým mechanismem pro snadné otevírání a zavírání. S praktickým přidržovacím zařízením.
A4
1 kus
Materiál: polypropylen (PP)
Formát: 260 mm x 320 mm
- Formát:
- A4
- Materiál:
- Polypropylen (PP)
- Barva:
- Šedá
- Šířka hřbetu:
- 2,5 cm
- Šířka:
- 260 mm
- Výška:
- 320 mm
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Kroužkové pořadače z odolného polypropylenu v různých provedeních a barvách. Jsou vybaveny speciálním dvourozměrným kroužkovým mechanismem pro snadné otevírání a zavírání. S praktickým přidržovacím zařízením.
s přidržovacím zařízením
Kroužková vazba, průsvitná, 2-D kroužkový mechanismus
- odolná PP fólie - robustní a otíratelná
- vysoce kvalitní 2-D kroužkový mechanismus pro snadné otevírání a zavírání
- Plastové přidržovací zařízení
- k dispozici v mnoha barvách
- vhodné pro papír DIN A4, obaly na letáky a rozdělovníky
HERMA 19184. typ: běžný pořadač, formát: A4, materiál: polypropylen (PP). Šířka: 260 mm, výška: 320 mm. Množství v balení: 1 kus(y)
Hochwertiges A4 Ringbuch in einheitlichem Grau von HERMA.
HERMA 19184 - A4 - Polypropylen (PP) - Šedý - 2,5 cm - 260 mm - 320 mm - Kroužkový blok A4 průsvitně šedý
- DIN formát
- A4
- Barva
- Šedá
- Výrobce
- Herma
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 797 g
- Kód EAN
- 4008705191845
- Číslo produktu
- 19184
- DIN formát
- A4
- Barva
- Šedá
- Výrobce
- Herma
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 797 g
- Kód EAN
- 4008705191845
- Číslo produktu
- 19184
Podobné produkty

Esselte 46571, A5, Plast, Bílá, 2,5 cm, 3,8 cm, 36 x 192 x 230 mm
122,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Veloflex 1153020, A5, Polypropylen (PP), Červená, 250 listy, 80 g/m², 2,5 cm
245,28 Kč
Prodejce: M_plus_L

Przekładki A4 PP, alfabetyczne A-Z
94,50 Kč
Prodejce: ZakupywGodzine

HERMA 19476, A4, D, Uskladnění, Karton, Vícebarevný, 3,5 cm
2 151,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Esselte 624034, A4, Plast, Bílá, 100 listy, 1,6 cm, 25 mm
248,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

Viquel 020201 08, A4, Polypropylen (PP), Červená, Červená, 1,5 cm, 2,5 cm
179,93 Kč
Prodejce: M_plus_L

Esselte 2193, A4, Polypropylen (PP), Černá, 80 g/m², 4,2 cm, 255 mm
153,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Esselte 394751000 Kroužková vazba A4 bílá
774,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Esselte 394752000 Kroužková vazba A4 bílá
776,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Esselte 624035, A4, Plast, Zelená, 100 listy, 1,6 cm, 25 mm
248,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

Exacompta PP pořadač A4, 2 kroužky, 30 mm, černý
301,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Esselte 42301, A4, Polypropylen (PP), Červená, 500 listy, 80 g/m², 7,5 cm
293,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kroužkový pořadač A4, PP, 3 cm, průhledný
374,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

Esselte 14452, A4, Plast, Modrá, 2,5 cm, 3,5 cm
137,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Kroužkový pořadač Veloflex A4 modrý, 4Rg 20
82,00 Kč
Prodejce: CORWELL

HERMA 20158 HERMA Zeugnisringbuch Karton blau
416,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Prešpánový čtyřkroužkový pořadač 2,0 cm zelený
79,92 Kč
-6%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
74,52 Kč
Prodejce: Modadeti

Pořadač A4 s kováním 5 cm, černý – Penword
110,33 Kč
Prodejce: ZakupywGodzine

Leitz 1014-02-95 1014 kroužkový pořadač, A4, PP, 2 kroužky, 35 mm, černý
357,06 Kč
Prodejce: somnia24

Bloková složka A4 černá
270,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
K tomu se hodí také

HERMA 19162 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Orange - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19163 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Rot - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19161 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Gelb - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19166 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Blau - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19160 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Schwarz - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19167 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Grün - 1 Stück(e)
448,61 Kč/1m
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19169 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Braun - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19159 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Transparent - Weiß - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19168 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Grün - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

Brother JX17FE Fantasy Edition Nähmaschine - limitovaná edice
6 103,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

HERMA 19182 - Složka na dokumenty - A4 - Polypropylen (PP) - Tyrkysová - Na výšku - 2,5 cm
206,78 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19183 - Složka na dokumenty - A4 - Polypropylen (PP) - Fialová - Na výšku - 2,5 cm
206,78 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19165 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Blau - 1 Stück(e)
206,36 Kč
Prodejce: M_plus_L

Idena 10426 - Kroužkový pořadač DIN A4, sada 12 kusů, dvoukroužkový mechanismus, průměr 16 mm, šířka hřbetu 2 cm, 12 různých barev, vhodný pro cca 30 listů s gramáží 80 g/m²
779,62 Kč
Prodejce: M_plus_L

HERMA 19164 - A4 - Halteöse - Lagerung - Polypropylen (PP) - Pink - 1 Stück(e)
212,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

WISFOR Toaletní stolek Stolička Sedátko Stolička Toaletní stolek Židle s opěradlem Čalouněná stolička Podnožka Pohodlná, růžová
1 460,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Toaletní stolek VASAGLE s osvětlením LED, nastavitelný jas, bílý
2 219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Třída energetické účinnosti produktu je F.

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 320,00 Kč
Prodejce: Mister_Sandman

Kroužkový pořadač A4 15 mm 2 kroužky Propysoft
231,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

Exacompta 51929E, A4, Kulatý kroužek, Karton, 275 listy, 3 cm, 4 cm
293,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Q-Connect® KF02486 Kroužkový pořadač průhledný - A4, 2 kroužky, Ø kroužku 25 mm, fialovo-transparentní
770,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

ACROPAQ - 8 x kroužkový pořadač A4 - 2 kroužky, s hřbetními štítky, šířka hřbetu 3,5 cm, zemina, přírodní barva - kroužkový pořadač, kroužkový pořadač, školní pořadač
1 495,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ACROPAQ - 12 x kroužkový pořadač A4 - 2 kroužky, s hřbetními štítky, šířka hřbetu 2,5 cm, vítr, přírodní barva - kroužkový pořadač, kroužkový pořadač, školní pořadač
1 506,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

IDENA kroužkový pořadač A4 2 kroužky PP Idena černá 20mm
130,51 Kč
Prodejce: M_plus_L

IDENA kroužkový pořadač A4 2 kroužky PP Idena oranžová 20mm
130,51 Kč
Prodejce: M_plus_L

ACROPAQ - 12 x kroužkový pořadač A4 - 2 kroužky, s hřbetními štítky, šířka hřbetu 2,5 cm, voda, přírodní barva - kroužkový pořadač, kroužkový pořadač, školní pořadač
1 526,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
1 149,75 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
999,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Puluomis
Třída energetické účinnosti produktu je F.

Exacompta prstencový zošit z polypropylénu, 2 prstence 15 mm, Crystal modrá, A4
253,05 Kč
Prodejce: Fotoalben-Discount

Herlitz 11322401 Zápisník LIN dm - A4, 16 listů, 80g/m2, linkovaný s vodicími linkami
96,36 Kč
Prodejce: M_plus_L
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:3. dubna 2026
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičkový produkt
Barva Žlutá
Jsem velmi spokojen
19. března 2021
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kroužkový pořadač
Barva Světle růžová
Je v pořádku. Jsou spokojeni.
12. února 2026
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Světle růžová
14. prosince 2025
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Žlutá
9. prosince 2025
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Oranžová
22. ledna 2025
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Červená
20. září 2024
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Světle růžová
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

2 palce 50mm F1 Typ vyvrtávací hlavy 12mm soustruh vyvrtávací tyč frézování držák pro MT2 MT3 R8 stopky
1 359,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

A5 Plastové tašky na zip Zip File Paper Document Folder Protective Bags (modré)
335,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Bloková složka A4 černá
270,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Adaptér soustružnického vřetena,Adaptér soustruhu pro obrábění dřeva,Adaptér vřeteníku soustruhu,Redukční pouzdro soustružnického vřetena,Adaptér vřetena soustružnického nástroje,Redukční pouzdro soustružnického závitu
415,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

D kroužky,Řemeslné kroužky,Kovové kroužky,D kroužky pro kabelky,Malé D kroužky,Bag Hardware
335,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Přepínač tlakového ventilu, manometr regulátoru, manometry přetlakového regulátoru rozdělovače, přepínač, příslušenství vzduchových kompresorů
629,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Adaptér kontaktního hrotu pro difuzor plynu pro svářečku MIG pro Miller M-25/M-40 a Hobart (5 ks)
359,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Průhledný pořadač, pořadač organizátorů fotografií, kniha pro ukládání odznaků, pořadač pro sbírky, průhledná kniha pro sbírky, složka pro ukládání fotografií
558,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

3-balení kroužkového pořadače A4 se 4 otvory - vodotěsný, přenosný (zelený/modrý/fialový)
1 210,00 Kč
Prodejce: Baskany

Složka na dokumenty, pořadač do kartotéky A4 s 18 řádky 24 stran Krycí složka pro pohodlnější ukládání dokumentů (24 kapesních sáčků)
1 434,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

GLOGLOW 100 sad vázacích šroubů M2, nerezová ocel Sady vázacích šroubů Chicago šrouby pro vnitřní šestihranné nýtovací matice pro dřevěné skříňové ploty fotoalba (3 * 6 * 6 mm)
384,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

KW-trio 3 v 1 Corner Rounder Punch R4/R7/R10mm Kulatý rohový trimmer Cutter pro karty Foto papír Laminovací obaly
359,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Exacompta 54929E, A4, Kulatý kroužek, Karton, Vícebarevný, 275 listy, 3 cm
81,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies