4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů538,72 Kč/1kg
2 154,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Feline Veterinary Dental S/O 3 kg suché krmivo pro kočky se zubními problémy609,91 Kč/1kg
1 829,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Hills 605897, Kuřecí maso, Hovězí, 3 kg1 558,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Royal Canin Mobility, Dospělý jedinec, Na ryby, 2 kg, Včetně antioxidantů782,90 Kč/1kg
1 565,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Drůbež, 85 g
475,51 Kč/1kg
485,02 Kč
Prodejce: VISO

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
347,70 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 7 kg, Včetně antioxidantů
298,04 Kč/1kg
2 086,27 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 2 kg, Včetně antioxidantů
462,41 Kč/1kg
924,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů
383,43 Kč/1kg
1 533,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
881,49 Kč/1kg
1 322,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Fibre Response, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
535,45 Kč/1kg
1 070,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Sterilised 2 kg
274,50 Kč/1kg
549,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Royal Canin Feline Fit 2kg, Dospělý jedinec, 2 kg
433,27 Kč/1kg
866,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

REAVET Maine Coon Complex, speciální doplňkové krmivo pro velká plemena koček - Main Coon food, krmivo pro mainské mývalí kočky, všestranná péče vhodná pro daný druh kočky
29 925,00 Kč/1kg
1 795,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů
231,61 Kč/1kg
2 316,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Hepatic, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
814,95 Kč/1kg
1 629,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Sterilised 7+, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 3,5 kg, Včetně antioxidantů
329,97 Kč/1kg
1 154,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 4 kg, Včetně antioxidantů
282,58 Kč/1kg
1 130,33 Kč
Prodejce: VISO

Royal Canin Renal Select, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
753,64 Kč/1kg
1 507,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Satiety Weight Management, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů
878,00 Kč/1kg
1 317,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Royal Canin Veterinary Urinary S/O Moderate Calorie 9kg
Suchá krmivo pro kočky s urologickými problémy
Kompletní krmivo pro dospělé kočky určené k rozpouštění struvitových kamenů a prevenci jejich opakovaného výskytu, díky moč okyselujícím vlastnostem a nízkému obsahu hořčíku.
Výhody:
Rozpouštění struvitových kamenů
Krmivo pomáhá rozpouštět všechny typy struvitových kamenů.
Rozředění moči
Díky produkci zředěné moči je obtížnější tvorba struvitových i oxalátových kamenů.
Omezený obsah energie
Střední obsah energie pomáhá udržovat optimální tělesnou hmotnost.
Nízká hladina RSS
Receptura přispívá ke snížení koncentrace iontů podílejících se na procesu krystalizace.
Složení: rýže, sušené drůbeží bílkoviny, pšeničný lepek*, kukuřičná mouka, rostlinná vláknina, kukuřičný lepek, hydrolyzované živočišné bílkoviny, minerální látky, živočišné tuky, rybí olej, sójový olej, fruktooligosacharidy, výtažek z měsíčku lékařského.
PŘÍSADY (na 1 kg krmiva): Dietetické přísady: Vitamin A: 21500 IU, Vitamin D3: 800 IU, Železo (3b103): 38 mg, Jód (3b201, 3b202): 3,8 mg, Měď (3b405, 3b406): 12 mg, Mangan (3b502, 3b504): 49 mg, Zinek (3b603, 3b605, 3b606): 141 mg, Selen (3b801, 3b811, 3b812): 0,06 mg - Antioxidanty.
Analytické složky: Hrubý protein: 34,0% - Hrubá vláknina: 7,0% - Oleje a tuky: 11,0% - Popel: 8,9% - Fosfor: 0,9% - Vápník: 1% - Sodík: 1,2% - Hořčík: 0,05% - Draslík: 1% - Chloridy: 2% - Síra: 0,8%.
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Hmotnost:
- 9 kg
- Specifické potřeby zvířete:
- Kontrola funkce močových cest
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, Vitamín B2, Vitamín B3, Vitamin B5, Vitamín B6, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
- Účinky na zdraví:
- Zdraví močových cest
- Včetně antioxidantů:
- Ano
- Složení krmiva:
- Poultry protein, rice, wheat gluten*, maize flour, vegetable fibres, maize gluten, minerals, animal fats, hydrolysed animal proteins, fish oil, soya oil, Fructo-Oligo-Saccharides (FOS), egg powder, hydrolysed crustaceans (source of glucosamine), marigold extract (source of lutein). Crude ash: 9.1%. Crude fibre: 7%. Crude oil fats: 11%. Moisture: 5.5%. Protein: 34%.
- Bílkoviny:
- 34%
- Obsah tuku:
- 11%
- Hrubá vláknina:
- 7%
- Vápník:
- 1%
- Fosfor:
- 0,95%
- Obsah hořčíku:
- 0,05%
- Obsah draslíku:
- 1%
- Sodík:
- 1,1%
- Hrubý popel:
- 9,1%
- Metabolizovatelná energie (ME):
- 3505 kcal/kg
- Obsah L-karnitinu:
- 200 mg/kg
- Obsah taurinu:
- 2100 mg/kg
- Obsah biotinu:
- 4260 μg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 50 mg/kg
- Obsah železa:
- 41 mg/kg
- Obsah zinku:
- 177 mg/kg
- Obsah manganu:
- 54 mg/kg
- Obsah mědi:
- 6 mg/kg
- Obsah cholinchloridu (ve 100 g):
- 200 mg
- Obsah jódu:
- 3,2 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,07 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 22300 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 500 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 500 mg/kg
- Obsah Thiaminu (vitamín B1):
- 9,4 mg/kg
- Obsah riboflavinu (vitamín B2):
- 33,9 mg/kg
- Obsah niacinu (vitamín B3):
- 107,3 mg/kg
- Obsah kyseliny pantothenové (vitamín B5):
- 49,2 mg/kg
- Obsah vitamínu B6:
- 51,3 mg/kg
- Obsah kyseliny listové (vitamín B9):
- 18,4 mg/kg
- Obsah vitamínu B12:
- 100 μg/kg
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
pro dospělé kočky se sklonem k nadváze
5 až 12 týdnů, dokud se nerozpustí struvitharnové kameny. Aby se zabránilo recidivě, měla by dieta pokračovat nejméně 6 měsíců. Po úplném uzdravení (kontrola močení) lze podávat krmivo OBESITY MANAGEMENT nebo SATIETY SUPPORT. Pokud je kočka kastrovaná a má ideální hmotnost, doporučují se produkty z řady NEUTERED.
Majitelé zvířat by měli postižená zvířata krmit pouze URINARY S/O MODERATE CALORIE, jinak by se účinnost přípravku snížila. Při opakované idiopatické cystitidě se doporučuje používat vlhké krmivo URINARY S/O.
SLOŽENÍ:
Drůbeží bílkoviny (sušené), rýže, pšeničný gluten krmný*, kukuřičná moučka, lignocelulóza, kukuřičný gluten krmný, minerální látky, živočišný tuk, živočišné bílkoviny (hydrolyzované), rybí tuk, sójový olej, frukto-oligosacharidy, sušená vejce, hydrolyzovaní korýši (zdroj glukosaminu), výtažek z měsíčku lékařského (zdroj luteinu).
PŘÍSADY (na kg):
Výživové doplňkové látky: vitamin A: 22300 m.j., vitamin D3: 500 m.j., E1 (železo): 41 mg, E2 (jód): 3,2 mg, E4 (měď): 6 mg, E5 (mangan): 54 mg, E6 (zinek): 177 mg, E8 (selen): 0,07 mg - Konzervační látky - Antioxidanty.
ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Obsah bílkovin: 34 % - Obsah tuku: 11 % - Hrubé popeloviny: 9,1 % - Hrubá vláknina: 7 % - Vápník: 1 % - Fosfor: 0,95 % - Sodík: 1,1 % - Chloridy: 1,89 % - Draslík: 1 % - Hořčík: 0,05 % - Síra: 0,5 % - Taurin (celkem): 0,21 % - Okyselující látky: síran vápenatý (1 %), DL-methionin.
*L.I.P. (nízce nestravitelné bílkoviny): Vybrané, lehce stravitelné bílkoviny s vysokou biologickou hodnotou.
- Hmotnost
- 9000 g
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Royal Canin Urinary mírně kalorické krmivo pro kočky (9 kg )
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Doplňkové látky
- V popisu
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550815475
- Číslo produktu
- 344840
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 9000 g
- Obsah vlhkosti
- NA
- Prodejní název
- Royal Canin Urinary mírně kalorické krmivo pro kočky (9 kg )
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Doplňkové látky
- V popisu
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 3182550815475
- Číslo produktu
- 344840
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
K tomu se hodí také

Royal Canin Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Drůbež, 85 g
475,51 Kč/1kg
485,02 Kč
Prodejce: VISO

Pokojová rostlina Mix II Sada 3 ks, 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (horská palma) 1x Dracena marginata (dračí strom), květináč 10-12cm
404,45 Kč
Prodejce: Exotenherz

Fairy Original All-in-One tablety do myčky nádobí, 200 ks
336,29 Kč/1l
941,61 Kč
Prodejce: Di-Life
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Relaxdays 10045870, 1 kusů
633,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Bosch Serie 2 BBHF214G, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Šedá, Suchý, Cyklónový, Holá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
2 223,00 Kč
Prodejce: Elektrochram

Leifheit Mop na podlahu Classic XL z mikrovlákna šířka 42 cm
551,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg
347,70 Kč/1kg
1 216,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 3,5 kg, Včetně antioxidantů
574,89 Kč/1kg
2 012,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Urinary S/O, Dospělý jedinec, 7 kg, Včetně antioxidantů
298,04 Kč/1kg
2 086,27 Kč
Prodejce: VISO

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Kattovit Renal hovězí 85 g
544,44 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: STREFA

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky 27111, kočičí strom s jeskyní, dutinou, plošinami a sisalem, šedé, výška: 118 cm
1 489,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Vitakraft 35294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Turecko, 85 g, Bez umělých barviv
949,92 Kč/1kg
484,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kattovit 78061, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 185 g
1 119,78 Kč/1kg
207,16 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Royal Canin Gastro Intestinal Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 2 kg, Včetně antioxidantů
462,41 Kč/1kg
924,82 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

SONGMICS Klec pro malá zvířata, venkovní výběh s podlahovými panely, 143 x 73 x 46 cm, bílá
623,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Hubert 15kg
55,86 Kč/1kg
837,93 Kč
Prodejce: VISO

Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
247,29 Kč/1kg
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Royal Canin Veterinary Urinary S/O Loaf 12x200g mokré krmivo pro psy paštika pro struvitové kameny
616,67 Kč/1kg
1 480,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,5 kg
Ohodnoceno dne 11. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 3,5 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Feline Veterinary Dental S/O 3 kg suché krmivo pro kočky se zubními problémy
1 829,74 Kč
Prodejce: superbrandshop
609,91 Kč/1kg

Royal Canin Fit 32, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
3 473,39 Kč
Prodejce: superbrandshop
347,34 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 3,5 kg, Včetně antioxidantů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 012,10 Kč
Prodejce: superbrandshop
574,89 Kč/1kg

Royal Canin Mother & Babycat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 4 kg, Včetně antioxidantů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 154,87 Kč
Prodejce: superbrandshop
538,72 Kč/1kg

Royal Canin FBN Maine Coon, suché krmivo pro dospělé kočky plemene Maine Coon, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
2 531,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
253,15 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, 9 kg, Včetně antioxidantů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 482,84 Kč
Prodejce: SuperMerchant
275,87 Kč/1kg

Royal Canin Sterilised 37, Dospělý jedinec, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 239,40 Kč
Prodejce: SuperMerchant
223,94 Kč/1kg

Hills 605897, Kuřecí maso, Hovězí, 3 kg
1 558,51 Kč
Prodejce: superbrandshop

Hills 606522, Kuřecí maso, Hovězí, 3 kg
1 511,16 Kč
Prodejce: superbrandshop

Royal Canin Mobility, Dospělý jedinec, Na ryby, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 565,79 Kč
Prodejce: superbrandshop
782,90 Kč/1kg

Royal Canin Sensible 33, Dospělý jedinec, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 316,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
231,61 Kč/1kg

Royal Canin Diabetic, Dospělý jedinec, 1,5 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 322,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
881,49 Kč/1kg

Royal Canin Hair & Skin Care, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 538,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
384,68 Kč/1kg

Royal Canin Gastro Intestinal, Dospělý jedinec, 4 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 533,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
383,43 Kč/1kg

Eukanuba Veterinary Diet Intestinal, Dospělý jedinec, 12 kg
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
105,47 Kč/1kg

Royal Canin Maine Coon, Dospělý jedinec, Mainská mývalí kočka, 4 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
334,67 Kč/1kg

Royal Canin Kitten, Kotě, Drůbež, 4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 314,33 Kč
Prodejce: SuperMerchant
328,58 Kč/1kg

Royal Canin Persian 4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 299,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,00 Kč/1kg

ROYAL CANIN Veterinary Diet Cat Urinary 3,5 kg



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
1 216,95 Kč
Prodejce: SuperMerchant
347,70 Kč/1kg

Royal Canin Outdoor 4 kg
1 339,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
334,85 Kč/1kg