PENTART akrylová barva svítící ve tmě 30ml zelená je barva založená na vodní bázi. Barva svítí ve tmě v jiném odstínu. Svítící barva lépe vynikne na světlých podkladech. Barvou malujte na kamínky, papír, dřevo a další běžné povrchy.
názvy variant: 1 ks
Varianta: 1 ks
Velikost: 30 ml
Barva: zelená
Provedení: zelené
Typ produktu: barvy
Doplňující info: barva svítící ve tmě
Specifikace: svítící ve tmě
Distribuce: CZ
Akrylová barva svítící ve tmě Glow green 30 ml - Pentart
356,00 Kč
11 866,67 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
čt 1. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Akrylová barva Premium - turquoise / 70 ml
914,29 Kč/1l
66,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
PENTART Neonová akrylová barva 30ml růžová - 1 kus
9 933,33 Kč/1l
298,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Akrylová barva NEON GREEN Artix PP632-2, 75 ml
6 920,00 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
519,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PIKOLEO
Pebeo Studio Akrylové barvy 500 ml, 44 Hooker's Green
2 093,70 Kč/1l
1 046,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Neprůhledná akrylová barva - Hooker's Green - 100 ml
4 344,57 Kč/1kg
608,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE
Kreul 77275 Akrylová barva Blue 20 ml
3 550,00 Kč/1l
92,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-22%
71,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Akrylová barva Premium - zelená / 70 ml
914,29 Kč/1l
66,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-3%
64,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
Kreul 75231 Akrylová barva Russian Green 20 ml 1 ks
2 850,00 Kč/1l
123,79 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-66,79 Kč
57,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Kreul 84140 Akrylová barva Light Green 100 ml 1 ks
990,00 Kč/1l
120,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-21,00 Kč
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL
PENTART Akrylová barva matná, 100 ml, Magenta
3 190,00 Kč/1l
319,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Fluorescenční akrylová barva – žlutá – 100 ml
6 082,40 Kč/1l
608,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE
Akrylová barva perleťová PENTART 20 ml ZELENÁ
282,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-15,00 Kč
267,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Kreul 84212 Akrylová barva Primary Blue 250 ml
796,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Akrylová barva DOA 766078 59ml - Neon Green
112,00 Kč
Prodejce: vikpap
Akrylová barva 100 ml magenta
99,00 Kč
Prodejce: Hornbach
Akrylová barva lesklá PENTART 20 ml ČERVENÁ
256,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Akrylová barva 125 ml, žlutá
19 064,00 Kč/1l
2 383,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: E-System
Happy Color akrylová barva fluo zelená, 75 ml
875,30 Kč/1kg
87,53 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
PENTART akrylová barva svítící ve tmě 30ml zelená je barva založená na vodní bázi. Barva svítí ve tmě v jiném odstínu. Svítící barva lépe vynikne na světlých podkladech. Barvou malujte na kamínky, papír, dřevo a další běžné povrchy.
SoBuy Spodní skříňka pod umyvadlo Koupelnová skříňka s podložkou pod nohy, spodní skříňka pod umyvadlo, koupelnový nábytek, bílá FRG128-W
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(71)Počet hodnocení: 71
1 702,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy
Regál HWC-A27, policový regál s dělícími dveřmi do obývacího pokoje, úložný prostor s dvířky 183x80cm 3D struktura vzhled divokého dubu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
5 453,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: heute-wohnen
MODFU Jídelní stůl v mramorovém dekoru 120x70cm,obdélníkový stůl do obývacího pokoje nebo kuchyně s kovovými nohami pro jídelnu a obývací pokoj,černý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(14)Počet hodnocení: 14
2 395,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-506,00 Kč
1 889,99 Kč
Prodejce: MODFU
Solární křišťálová koule Pohádková světla Barevné vodotěsné venkovní vnitřní dekorace pro zahradu Balkon Svatební strana Vánoce, 5m 20LED
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(43)Počet hodnocení: 43
474,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax
Vícemístná rozkládací pohovka LENKE - černá
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(10)Počet hodnocení: 10
9 733,33 Kč
Prodejce: Mirjan24_SKCZ
Noční světlo s dotykovým ovládáním, 1x bezdrátová stmívatelná LED lampička na baterie USB Stolní lampička na noční stolek pro děti Dospělí Dárky Dekorace, 1800mAh
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
421,39 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home
Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(142)Počet hodnocení: 142
8 407,96 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart
AREBOS Spa Whirlpool pro 6 osob | 185x185 cm, 130 trysek, LED a perličková masáž
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(47)Počet hodnocení: 47
13 337,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
100 kusů Barevné fluorescenční kameny Svítící oblázky Zahradní dekorační kameny Svítící kameny pro akvarijní zahradní dekorace
2 050,57 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(15)Počet hodnocení: 15
316,90 Kč
Prodejce: M_plus_L
26 408,33 Kč/1l
Akrylová barva, bílá a černá, 120 ml, odolná vůči vodě, světlu a rychle schnoucí
1 033,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
2 792,43 Kč/1kg
Sada akrylových barev, 24 kusů po 36 ml, voděodolné, světelně odolné, rychle schnoucí, vhodné pro plátno, papír a textilie
1 434,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 195,67 Kč/1kg
Sada akrylových barev, 48 kusů po 36 ml, voděodolné, světelně odolné, rychle schnoucí, vhodné pro plátno, papír a textilie
2 323,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
959,99 Kč/1kg
Akrylové barvy 24 barev Tuby 12 ml Na plátno Dřevo a keramiku
254,99 Kč
Prodejce: RAGI
885,38 Kč/1l
Strigo Plakatové barvy – 12 sytých barev
340,58 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 135,27 Kč/1kg
Akrylové fixy, 80 barev, dvouhlavé (štětec a tenká špička), rychleschnoucí, netoxické, vhodné pro kreslení na kámen, sklo, dřevo, keramiku, plátno a pro různé DIY projekty
1 921,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 921,58 Kč/1kg
Sada akrylových fixů, 36 barev, voděodolné, s dvojitou špičkou (0,5-5 mm), vhodné pro kreslení na kameny, dřevo, sklo, keramiku a pro různé DIY projekty
1 434,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion
143 480,00 Kč/1kg
Sada fixů: 12 kovových + 60 akrylových, voděodolných, pro všechny povrchy, s dvojitou špičkou