5,0



Na základě 8 hodnocení
Podobné produkty

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
2 186,44 Kč/1kg
983,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Staedtler FIMO soft 8020 T, 1 kusů
2 567,19 Kč/1kg
146,33 Kč
Prodejce: Art-Paint-Shop

Staedtler FIMO 8010 Galaxy, Modelářská hlína, Zelená, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Fuchsiová, Dospělý, 1 kusů, Neon fuchsia, 1 barva/barev
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler 8030005, Modelářská hlína, Zelená, Dětský, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
1 190,48 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8039, Modelářská hlína, Zelená, Oranžová, Červená, Žlutá, Dětský, 4 kusů, 4 barva/barev, 110 °C
2 041,67 Kč/1kg
343,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Staedtler FIMO 8030212, Modelářská hlína, Červená, Dětský, 8 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 190,48 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8040, Modelářská hlína, Zelená, Děti a dospělí, 1 kusů, Chlapec/děvče, 1 barva/barev
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8040, Modelářská hlína, Světle zelená, Děti a dospělí, 1 kusů, Chlapec/děvče, 1 barva/barev
1 315,79 Kč/1kg
75,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Slonovinová, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 130 °C
10 670,88 Kč/1kg
608,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Metalická, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8013 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Měděná, Zlato, Zelená, Šedá, Perleťová, Růžová, Purpurová, Červená,..., 24 kusů, 24 barva/barev, 110 °C, 30 min
771,27 Kč/1kg
462,76 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Růžová, Dospělý, 1 kusů, Watermelon, 1 barva/barev
8 202,63 Kč/1kg
467,55 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Metalická, Purpurová, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8020, Modelářská hlína, Levandule
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Modelářská hlína
- Barva:
- Zelená
- Počet kusů:
- 1 kusů
- Počet barev:
- 1 barva/barev
- Pečení v troubě:
- Ano
- Teplota pečení:
- 110 °C
- Doba pečení:
- 30 min
- Hmotnost:
- 454 g
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Měkká modelovací hlína, vytvrzování v troubě - volně ložené balení
- vytvrzování v troubě do 30 minut při 110 °C
- měkká a hladká pro rychlý pocit úspěchu
- snadno se míchá
- lze ihned modelovat
- Standardní blok rozdělený na 8 porcí
- Rozměry: (š)62 x (h)185 x (v)36 mm
Příklady použití:
- pro kreativní práci s dětmi
Vhodné pro:
- pro celou rodinu
Modelovací hlína na pečení v troubě - tropická zelená
Staedtler FIMO 8021, typ: modelovací hlína, barva výrobku: zelená, počet kusů: 1 ks. Hmotnost: 454 g. Množství v balení: 1 kus(y)
Vlastnosti
Typ
Modelovací hlína
Barva výrobku
Zelená barva
Název barvy
Tropická zelená
Počet kusů
1 kus(y)
Počet barev
1 barev
Pečení v troubě
Ano
Teplota pečení
110 °C
Doba pečení
30 min
Hmotnost a rozměry
Hmotnost při pečení
454 g
Rozsah dodávky
Množství v balení
1 kus(y)
Chybí mapování datového pole nebo vyhledávací hodnota
n.a.
Modelovací hlína FIMO® soft. měkká a hladká, snadno se míchá, lze ihned modelovat,. Designová modelína: Materiál: plast, barva: tropická zelená. Typ sušení: vytvrzování v peci. Rozměry (š x h x v): 60 mm x 33 mm x 174 mm. Provedení obsahu v balení: Velký blo/schválení:
FIMO Mod.masse Fimo soft 454g tropischgr
FIMO Soft 454 g - větší a výhodnější balení Fimo hmota je polymerová hmota, která je vyrobená z umělých modelovacích materiálů, složených z polyvinylchloridu, gelů, pryskyřic, barviv a změkčovadel. Díky své tvárnosti můžeme polymerovou hmotu tvarovat do nejrůznějších tvarů, ze kterých se dají vyrábět šperky či dekorativní nebo bytové doplňky. lehká a měkká hmota, která Vás svou dokonalostí zcela ohromí snadné modelování s následným zapečením v troubě při 110°C, max. 30 minut pomocí FIMO hmoty můžete vytvářet cokoliv vás napadne a po zapečení v troubě máte krásně barevný a pevný výrobek, který jste si sami zhotovili fantazii se meze nekladou, takový výběr barev má pouze FIMO hmota barvy jsou mezi sebou míchtelné, snadno tak vytvoříte nové odstíny zdravotně nezávadné Vlastnosti FIMO Soft hmoty tvárná a měkká snadno namícháte nové odstíny po rozbalení můžete ihned modelovat jasné barvy vypéká se v troubě na 110°C, max. 30 minut Kvalita ověřená profesionály
- Rozměry
- 185x62 mm
- Barva
- Zelená
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 454 g
- Kód EAN
- 4007817053584
- Číslo produktu
- 8021-53
- Rozměry
- 185x62 mm
- Barva
- Zelená
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 454 g
- Kód EAN
- 4007817053584
- Číslo produktu
- 8021-53
K tomu se hodí také

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Čokoláda, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Žlutá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
1 047,38 Kč/1kg
475,51 Kč
Prodejce: somnia24

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Černá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Růžová, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
2 186,44 Kč/1kg
983,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Modrá, 1 kusů, 110 °C, 30 min, 454 g
1 134,58 Kč/1kg
515,10 Kč
Prodejce: somnia24

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Červená, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
689,43 Kč/1kg
313,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Červená, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

FIMO, modelovací hmota, modelovací hmota čokoláda soft normal
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Oranžová, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
850,20 Kč/1kg
385,99 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
748,89 Kč/1kg
337,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Červená, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
1 066,08 Kč/1kg
484,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

GRAINE CREATIVE 261402, 8 rok/roky, Plast, Bílá, 1 kusů
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261414, 8 rok/roky, Plast, Šedá, 1 kusů
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8704, 1 kusů
4 314,29 Kč/1l
151,00 Kč
Prodejce: CORWELL

FIMO, modelovací hmota jablko zelená měkká normální
1 634,29 Kč/1kg
91,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

FIMO, modelína, plastelína černá měkká normální
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Fuchsiová, Dospělý, 1 kusů, Neon fuchsia, 1 barva/barev
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

GRAINE CREATIVE 261453, 8 rok/roky, Plast, Zelená, 1 kusů
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů
1 986,61 Kč/1kg
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 24 h, 1 kg
132,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku
Barva Barevná
Na co se používá Fimo? Všechno je v pořádku.
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé odeslání, zboží top
Barva Barevná
Velmi spokojen, mnohokrát děkuji
Ohodnoceno dne 18. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Barevná
Ohodnoceno dne 7. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Barevná
Ohodnoceno dne 17. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Barva Barevná
Ohodnoceno dne 9. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Barevná
Ohodnoceno dne 16. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Modrá
Ohodnoceno dne 16. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Zelená
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L
194,94 Kč/1kg

Sada polymerové hlíny Shuttle Art, 60 barev, modelovací hlína vytvrzovaná v troubě, 1,65 kg
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 278,82 Kč/1l

Eberhard Faber EFA Plast, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 1 kusů, Plastový kbelík, 1 barva/barev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
613,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
204,56 Kč/1kg

Sada modelovací hmoty z polymerové hmoty, 64 barev, včetně příslušenství, formiček a nástrojů. Netoxická
2 055,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 174,54 Kč/1kg

Modelovací hmota, která zasychá na vzduchu, 64 barev, sada modelovací hmoty, dětská sada pro tvoření, DIY, měkká, flexibilní, netoxická
1 400,81 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 112,91 Kč/1kg

Beton Plast modelovací hlína betonová šedá 500g
345,86 Kč
Prodejce: M_plus_L
691,72 Kč/1kg

Plastelina pastelowa Kidea 24 kolory
198,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
896,35 Kč/1kg

Elektrický magnetický zámek 180KG DC12V NC Mode Elektromagnetický zámek z hliníkové slitiny pro skleněné dřevěné kovové požární dveře
1 046,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 144,42 Kč/1kg

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
95,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,21 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 986,61 Kč/1kg

Formy na modelovací hmotu,nože na modelovací hmotu,sada na modelovací hmotu,hračky z modelovací hmoty,nástroje na modelovací hmotu,příslušenství k modelovací hmotě
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
7 900,00 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261427, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Peach 56 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 214,29 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Basic 12 x 25 g
488,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 481,79 Kč/1kg

Das samotvrdnoucí modelovací hmota 250g bílá bezlepková snadno hladká
104,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 046,30 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Black 56 g
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
3 196,25 Kč/1kg

FIMO Mod.masse Fimo effect zitrin
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610T3, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 052,63 Kč/1kg