4,9



Na základě 12 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Vanish 5900627056297801 268,68 Kč/1kg
536,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Omo Professional Active Clean, Żel do prania, 5l102 647,06 Kč/1kg
523,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Active Color
292,54 Kč/1l
466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
105,87 Kč
Prodejce: LAVONIO

Felce Azzurra 8001280034145, Tekutina, 2140 ml, Citrus, Vícebarevný, Ambre, Pižmo, Láhev
136,92 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
61,36 Kč/1l
202,78 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chante Clair Płyn do prania Białe Piżmo, 1575 ml
140 923,53 Kč/1kg
239,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sofin Perl Přípravek na čištění 1,4 l - Čisticí prostředek pro vynikající péči o auto
45 207,14 Kč/1l
108,83 Kč
-45,54 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,29 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
105,67 Kč/1l
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Heitmann Textilní Bělidlo 500ml - Kvalitní Odstraňovač Skvrn a Osvěžovač - Německá Kvalita
804,06 Kč/1l
402,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Citrus a Bavlněný Extrakt Prací prostředek pro Barevné Prádlo, 6kg
64 414,51 Kč/1kg
399,37 Kč
Prodejce: Katomix

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
518,82 Kč/1l
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vůně
Jedinečná a velmi charakteristická vůně byla vytvořena z více než stovky ingrediencí pocházejících z celého světa. Tato jedinečná kompozice je dodnes tajemstvím rodiny Paglieri. Tradiční recept byl zapsán
do rodinného zápisníku a předával se po generace
z otce na syna.
Receptura
Felce Azzurra je synonymem zkušenosti a italské tradice. Značka vytvořila nový prací prostředek, který kombinuje autentickou a jedinečnou vůni
s účinným koncentrovaným složením. Díky bohatému obsahu enzymů odstraňuje skvrny i při nízkých teplotách, chrání tkaniny a osvěžuje jejich barvu.
Felce Azzurra Classic je ideální
pro různé materiály. Výrobek lze použít na bílé, černé i barevné oblečení.
- Účel:
- Univerzální
- Model:
- Pračka
- Materiál:
- Tekutina
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Objem:
- 1595 ml
- Parfémováno:
- Ano
- Vůně:
- Květinový
- Počet cyklů:
- 32
FELCE AZZURRA GEL NA PRANÍ KLASIK 1.595 L 32 PRANÍ
VŮNĚ:Felce Azzurra tradiční prací prostředek. Jedinečná, nezaměnitelná vůně, složená z více než 100 ingrediencí z celého světa, je stále tajným dědictvím rodiny Paglieri, obsažená ve vzácném zápisníku, který se předává z generace na generaci.
TÓNY HLAVY:SRDCE:ZÁKLAD:
SLOŽENÍ:Felce Azzurra je synonymem zkušeností a italské tradice. Značka dokonale kombinuje moderní technologie a přírodní složky, které se používají k výrobě pracích prostředků. Tato dokonalá kombinace umožnila vytvoření nové účinné a koncentrované receptury, směsi enzymů obohacené o prvek vulkanického popela. Díky těmto jedinečným složkám tento UNIVERZÁLNÍ přípravek odstraňuje skvrny již při nízkých teplotách a oblečení vypadá svěže a krásně. Prací prostředek Felce Azzurra Volcanic Ash je ideální pro všechny druhy tkanin. Výrobek lze použít k praní bílého, černého a barevného prádla.
OBJEM-OBSAH BALENÍ: 1,595 l - 32 praní
Italský prací gel od renomovaného výrobce Felce Azzurra. Výrobek je ideální pro praní bílého i barevného prádla. Dokonale čistí, vyprané tkaniny jsou hebké na dotek a snadno se žehlí. Přípravek dodává oděvům úžasnou vůni, která hluboce proniká do tkaniny a je vnímatelná po velmi dlouhou dobu. Balení o objemu 1,595 l vystačí na 32 praní.
Felce Azurra Waschmittel 1.595L Classic 29P
- Měrná jednotka: ks
- Výška: 32,00
- Šířka: 7,00
- Délka: 17,00
- Čistá hmotnost: 1,595
- Hrubá hmotnost: 1,765
Paglieri Felce Azzurra Classico prací prostředek na bílé a barevné prádlo 1.595 L
- Objem
- 1.595 l
- Složení produktu
- z týchto látok: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [ES č. 247-500-7] a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [ES č. 220-239-6] (3:1).
- Složení
- Felce Azzurra, Originální prací prostředek, 1,595 l
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1.7 g
- Kód EAN
- 8001280030802
- Číslo produktu
- 8001280409578
- Objem
- 1.595 l
- Složení produktu
- z týchto látok: 5-chlór-2-metyl-4-izotiazolín-3-ón [ES č. 247-500-7] a 2-metyl-2H-izotiazol-3-ón [ES č. 220-239-6] (3:1).
- Složení
- Felce Azzurra, Originální prací prostředek, 1,595 l
- Výrobce
- Felce Azzurra
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1.7 g
- Kód EAN
- 8001280030802
- Číslo produktu
- 8001280409578
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P502 Informujte se u výrobce nebo dodavatele o regeneraci nebo recyklaci.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Felce Azzurra 8001280032004, Osvěžovač vzduchu ve spreji, Černá, Azurová, Růže, Borovice, 250 ml, 250 g, Sprej
289,80 Kč/1l
72,45 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra, Klasický avivážní prostředek na praní, 220 ml
449,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Perfumowany preparat do prasowania, 750 ml
85,38 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra 8001280062117, Ruce, Tekuté mýdlo, Pumpovacíc lahvička, Borovice, Růže, Oranžová, Růže, Borovice, Oranžová, Pačuli, Levandule
445,98 Kč/1l
222,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
1 297 533,27 Kč/1kg
389,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
702,52 Kč/1l
175,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra, gelový osvěžovač vzduchu Classic, 140 g
237 350,01 Kč/1kg
48,94 Kč
-3%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra, Elektrický osvěžovač vzduchu Classic Náplň, 20 ml / --> Osvežovač vzduchu Felce Azzurra Classic - Náplň 20 ml
52 119,50 Kč/1l
1 042,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Felce Azzurra Active Color
292,54 Kč/1l
466,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Deodorant ve spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
7 097,67 Kč/1l
1 064,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
70,75 Kč/1l
70,75 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Classico, Tekuté mýdlo, Modrá, 300 ml, 1 kusů
158,23 Kč/1l
54,00 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
47,47 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchový gel, 650 ml, Ženy, Tělo, 1 kusů
134,08 Kč/1l
98,13 Kč
-11%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchový gel, 250 ml, Tělo, 1 kusů
344,76 Kč/1l
86,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d’Oriente Hammam, Tekutina, 760 ml, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Osvežovač vzduchu v gelu White Musk Felce Azzurra 140g
953 800,02 Kč/1kg
190,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Osvěžující prostředek na praní s exotickou vůní, 1760 ml
72,91 Kč/1l
128,33 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Perfumowana woda do żelazka Classic, 1000 ml
241,69 Kč/1l
241,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Felce Azzurra, Sprchový gel s bílým pižmem, 400 ml
295,20 Kč/1l
118,08 Kč
Prodejce: Katomix

Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
253,76 Kč/1l
190,32 Kč
Prodejce: MANADA

Polštář 50 x 30 cm vnitřní polštář prošívaný polštář polštář z mikrovlákna polštář pro alergiky výplň polštář lůžko polštář polštář na spaní polštář (bílý, 30 x 50 cm)
117,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Tesori d’Oriente Persian Dream, Tekutina, 760 ml, Granátové jablko, Red tea, Láhev
157,89 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Sada kulmy 5 v 1 se 3 hlavněmi, kulma na velké lokny Kulmy Nastavitelná teplota Kulma s vlnovcem Keramický povlak Curl
1 279,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BorlinGmbH

Slunečník N23 2x3m polyester/hliník - bordová
2 596,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Design-shop

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
61,36 Kč/1l
202,78 Kč
Prodejce: LAVONIO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
92% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
92%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Skvělá vůně, voní mega, svěže, pudrově, jsem moc spokojená, dnes jsem prala záclony a pokaždé, když jdu kolem, tak ji cítím, vrací se mi krásné vzpomínky z Itálie. Prací cyklus byl také dobrý, jen dvě lahvičky nebyly plné, méně tekutiny než je uvedeno, ale to jsem četla i v jiných recenzích. Celkově jsem spokojená, budu ji kupovat i nadále
Ohodnoceno dne 15. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá vůně
Velmi pěkná vůně, ale musí se dávat pozor, aby se jí nepoužilo příliš mnoho, protože pak je vůně příliš extrémní.
Ohodnoceno dne 15. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkná vůně
Prádlo je čisté a má nádhernou vůni
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Azzurra
Velmi spokojená
Ohodnoceno dne 13. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dlouhotrvající vůně
Prádlo voní po dlouhou dobu
Ohodnoceno dne 2. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Felce
Už léta musím do svého prádla přidávat Zudatz, protože tato vůně pro mě znamená bella Italia.
Ohodnoceno dne 17. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi svěží a příjemná vůně
Zatím používáno pouze pro praní na 60°. Výsledek byl uspokojivý.
Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 832,80 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
366,56 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 465,75 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
293,15 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 1L speciální péče o peří Down Wash double



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
609,30 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
609,30 Kč/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
518,82 Kč/1l

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Kuschelweich tekutý barevný prací prostředek Frischetraum pure freshness 20WL
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,30 Kč/1l

Intenzivní Prací Kapalina s Optimalní Barvou, 20 Dávek - Kvalita Korál



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
480,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed
480 309,98 Kč/1kg