4,6



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA4 878,48 Kč/1kg
609,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Pšeničná mouka Aurora 40546,06 Kč/1kg
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA693,68 Kč/1kg
346,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
PLANET Špaldová mouka typ 5501kg416,53 Kč/1kg
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
64,12 Kč
Prodejce: Katomix

Monte Castello speciální mouka na pizzu Pšeničná mouka typ 00 10000g
32,40 Kč/1kg
323,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Manitoba Oro 5 kg italská pšeničná mouka typu 0
46,08 Kč/1kg
246,44 Kč
-12,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
234,08 Kč
Prodejce: foodperium

Aurora Mills Aurora pizza mouka speciální směs pšeničné mouky 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küchenmeister pohanková mouka jemná a univerzální 500g
130,42 Kč/1kg
65,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka na pizzu typ 00 1kg - Tota
21,00 Kč/1kg
21,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
76,23 Kč/1kg
381,14 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg
407,67 Kč/1kg
415,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Pizza mouka LA VERACE - Neapolský originál - Typ 00 - 1 kg
53,40 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: domoelektro_cz

BASIA Tortowa Extra pšeničná mouka typ 405 10x 1kg
3,88 Kč/1kg
38,76 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tato mouka je speciálně optimalizovaná pro přípravu originálního italského těsta na pizzu. Zajišťuje pružné těsto, které se dobře vyválí a při pečení je krásně nadýchané a zároveň křupavé.
Nutriční hodnota na 100 g
Energetická hodnota: 1438 kJ / 339 kcal
Tuk: 1,0 g – z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy: 69 g – z toho cukry 0,4 g
Bílkoviny: 12 g
Sůl: < 0,01 g
Další informace o produktu
Složení: pšeničná mouka
Alergeny: Může obsahovat stopy sóji, lupiny a sezamu.
Pokyny k použití: Mouky a těsta nejsou určeny k přímé konzumaci a musí být vždy dobře prohřáté.
Skladování: Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Trvanlivost: viz horní část obalu
Frießinger - Pizza mouka Tipo 00 1000g - Pšeničná mouka - Výrobce / distributor: Frießinger Mühle GmbH Brühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen 1er Pack
Frießinger Pizzamehl typ 00 (1000 g)
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ MOUKA
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1438 kj Energie kcal 339 kcal Tuky 1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukr 0,4GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 0,01GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichLepek
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Prodejní název
- Pšeničná mouka
- Výrobce
- Frießinger Mühle
- Číslo produktu
- 210171
- Kód EAN
- 4006363109554
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ MOUKA
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1438 kj Energie kcal 339 kcal Tuky 1GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukr 0,4GRM Bílkoviny 12GRM Sůl 0,01GRM
- Alergeny
- Obiloviny obsahující lepek, konkrétně pšenice, a výrobky z nichLepek
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Prodejní název
- Pšeničná mouka
- Výrobce
- Frießinger Mühle
- Číslo produktu
- 210171
- Kód EAN
- 4006363109554
K tomu se hodí také

Caputo Semola Rimancinata 1 kg italská mouka semolina z tvrdé pšenice
73,32 Kč/1kg
76,99 Kč
Prodejce: foodperium

Pizza mouka LA FARINA 14 - Nadýchaná a křupavá - Typ 00 - 1 kg
53,40 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: domoelektro_cz

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
49,60 Kč/1kg
52,08 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Lievito 100 g italské instantní sušené droždí na pizzu
739,10 Kč/1kg
73,91 Kč
Prodejce: foodperium

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
48,20 Kč/1kg
48,20 Kč
Prodejce: foodperium

CAPUTO Nuvola, 1 kg, Papírová taška, 1 kusů
70,19 Kč/1kg
73,70 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Cuoco 1 kg italská pšeničná mouka typu 00 s vysokým obsahem lepku
64,12 Kč/1kg
64,12 Kč
Prodejce: Katomix

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mutti Polpa 400 g italská rajčatová drť v konzervě
96,22 Kč/1kg
38,49 Kč
Prodejce: foodperium

Divella Semola, Semolinová mouka, 1 kg, Store away from heat sources and sunlight and avoid humid environments., Itálie, 341 kcal, 1448 kJ
39,40 Kč/1kg
45,85 Kč
-14%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
39,40 Kč
Prodejce: foodperium

Pšeničná mouka typu 750, 1 kg – Tota
28,49 Kč/1kg
28,77 Kč
Prodejce: Katomix

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 111,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Strianese San Marzano italské rajčata v konzervě 400 g
147,72 Kč/1l
59,09 Kč
Prodejce: foodperium

Caputo Nuvola Super 5 kg italská pšeničná mouka na pizzu typu 0
76,23 Kč/1kg
381,14 Kč
Prodejce: foodperium

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Coppenrath křehké křehké koláčky pečené mini koláčové základy 200g
246,10 Kč/1kg
49,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

Caputo Classica Doppio Zero 1 kg italská pšeničná mouka typu 00
43,57 Kč/1kg
43,57 Kč
Prodejce: foodperium

Síť proti hmyzu Maxxworld s magnetickým uzávěrem Síť proti hmyzu 90 x 210 cm
314,97 Kč
Prodejce: HaWaKo

HaltbareAlpenmilch 3,5% Fett 1L | BERCHTESGADENER LAND
47,47 Kč/1l
47,47 Kč
Prodejce: taleoo

Philips 40PFS6009/12, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 263,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

HOME DELUXE Mobilní klimatizace KIMO - 9000 BTU | mobilní klimatizace, mobilní klimatizace, přenosná klimatizace
10 939,00 Kč
-725,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 214,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Home-Deluxe-GmbH

Plynový gril Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktní grilovací vozík, se 3 hořáky a poklopem
5 237,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pikantní roztíratelný vepřový salám (‘nduja di Spilinga)
1 361,11 Kč/1l
245,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Frießinger Mühle 275956 Frießinger Mühle Trockenhefe 500,0 g, 1 St.
677,92 Kč/1kg
338,96 Kč
Prodejce: somnia24

mayer-network 30002376 Obálky DIN dlouhé (220x110 mm), bez okénka, gumované, 72 g/m2, 25 kusů
391,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%11% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
11%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá mouka na pizzu
Objednala jsem si několik mouk a tato je opravdu dobrá. Snadno se připravuje podle receptu na stránce Udělala jsem ji opět jen s 5g droždí a nechala jsem ji 48 hodin kynout. Po 24 hodinách se vytvarovalo 6 kuliček. Bylo to výborné
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Všechno v pořádku.
Koupil bych to znovu. Mohu doporučit.
Ohodnoceno dne 6. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Aashirvaad Atta celozrnná mouka, 10 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
511,21 Kč
Prodejce: CasteloStore
51,12 Kč/1kg

Celozrnná ovesná mouka 1 kg, přírodní, 100 % jemně mletá ovesná mouka, na pečení, vaření, snídani
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

Světlá mouka z pšenice typu 700 „Naturalnie Zdrowe“ 1000 g
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp tuňáková moučka 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657,04 Kč/1kg

2 balení mouky Pillsbury Chakki Atta, každé po 5 kg, minimální trvanlivost do 04.05.2026, číslo položky #1
319,87 Kč
Prodejce: CasteloStore
63,97 Kč/1kg

ŠEDÁ (WURZELSTÄRKE)125 g - TERRASANA
609,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
4 878,48 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ UNIVERZÁLNÍ SMĚS MOUK 200 g – CELIKO
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 554,90 Kč/1kg

Pšeničná mouka Farina na pizzu typ 00 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
415,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant
407,67 Kč/1kg

PZZ Mouka "Küchenkönigin" 1kg typ 390
405,15 Kč
Prodejce: SuperMerchant
405,15 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora 405
1 151,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
46,06 Kč/1kg

BÍLÁ PŠENIČNÁ MOUKA, BEZ LEPKU, 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
406,57 Kč
Prodejce: superbrandshop
813,14 Kč/1kg

PŠENIČNÁ MOUKA TYPU 4801 kg -PLANETA
340,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
333,60 Kč/1kg

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
68,14 Kč/1kg

LUXUS-DINKELMEHL TYP 5501 kg - PROBIO
266,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 337,38 Kč/1kg

Mandlová mouka 1 kg
485,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
475,53 Kč/1kg

PLANETbezlepková kaštanová mouka 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
440,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 102,02 Kč/1kg

HIRSEMEHL BEZ LEPKU 500 g - NATURAVENA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
346,84 Kč
Prodejce: superbrandshop
693,68 Kč/1kg

PLANET Špaldová mouka typ 5501kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,53 Kč
Prodejce: superbrandshop
416,53 Kč/1kg

HIRSEMEHL 1 kg -PLANET
360,43 Kč
Prodejce: superbrandshop
360,43 Kč/1kg

BEZLEPKOVÁ,směs na koláče s pšeničnou moukou 200 g - ZDRAVÁ SMĚS
351,21 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 756,05 Kč/1kg