5,0



Na základě 13 hodnocení
Tescoma Extra velký hrnek CREMA SHINE, červená
229,00 Kč
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
11h 35m 51s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Porcelánová sada šálků, LOVECASA šálky na kávu s podšálky pro 6 osob, šálky na čaj, cappuccino, espresso. černá barva920,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WOCASER

Další informace o reklamě
Samomíchací hrnek pro líné393,95 Kč
Prodejce: KupMa

Další informace o reklamě
Maxwell & Williams Hrnek Diamonds kulatý 440 ml247,32 Kč
Prodejce: Arthome

Další informace o reklamě
Out Of The Blue Velký černý hrnek pro matematiky285,93 Kč
Prodejce: KupMa

Tescoma Velký hrnek CREMA SHINE, modrá
179,00 Kč
Prodejce: TESCOMA

Luminarc Diwali šálek na kávu s podšálkem, opálové sklo, bílý, 12 kusů (1 sada)
915,50 Kč
Prodejce: Gastrojoker

Set vyrobená z keramických šálkù v pastelových barvách, 4 èajové a kávové šálky v dárkové sadì - Eh vynikající domácnost
467,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INTERIORO

Cosumy Sada 6 hrnků na kávu v moderních barevných pastelových odstínech - jedinečný pruhovaný vzor - matná keramika - vhodné do mikrovlnné trouby - vhodné do myčky nádobí a pohodlné držadlo
1 944,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Flirt by R&B DOPPIO , 0,36 l, Žlutá, Porcelán, 90 mm, 11 cm
237,78 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Sada 2 hrnků Kissing Set of 2 Red
1 358,44 Kč
-351,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 006,60 Kč
Prodejce: TR8

Thomas kombinovaný hrnek Barva - Měsíční šedá 11900-401917-14772
255,56 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Šálek na kávu Casa grey 200ml
133,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dárkový svět XL hrnek 46253 "Dneska nic nedělám a pak... počkám a uvidím"
460,65 Kč
Prodejce: M_plus_L

Leonardo Matera sada 4 hrnků na kávu, kameninové hrnky, keramické hrnky vhodné do myčky, vhodné do mikrovlnné trouby, modrá barva, 290 ml, 018588
1 176,95 Kč
Prodejce: Luxentu

MIAMIO - Sada šálků na cappuccino, kolekce šálků na cappuccino Le Papillon (vnitřní barva)
2 186,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tescoma Hrnek na kávu latte CREMA
220,00 Kč
Prodejce: iZelezarstvi

Tescoma Hrnek GUSTITO
159,00 Kč
Prodejce: TESCOMA

Thun 1794 Velký hrnek Vařák, červený puntík, 0,63 l, Thun
268,92 Kč
Prodejce: PorcelanovySvet

Tescoma Hrnek TAVERNE 350 ml, cream
149,00 Kč
Prodejce: TESCOMA

šálek + podšálek 290ml puntíky ČRV keramický
112,53 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ucelený sortiment šálků a hrnků s výraznými dvoubarevnými glazurami.
V čem šálky a hrnky CREMA SHINE vynikají?
V nabídce CREMA SHINE najdete šálek na espresso a různě velké hrnky pro horké nápoje v 6 dvoubarevných kombinacích.
Šálky i hrnky můžete barevně sjednotit, nebo jejich atraktivní barvy kombinovat podle vkusu.
Takto široký ucelený sortiment šálků a hrnků s možností volby barev je zcela unikátní.
Jaké mají šálky a hrnky CREMA SHINE další výhody?
odolná lesklá glazura, vhodné do mikrovlnné trouby a do myčky.
Materiál: Kvalitní keramika s odolnou glazurou.
Čištění: Vhodné do myčky.
- Délka (cm): 16.500/16.5
- Šířka (cm): 13.400
- Výška (cm): 9.600/9.5
- Váha včetně obalu (kg): 0.537
- Délka záruky (v letech): 3
- Mytí v myčce: ANO
- Barva: červená
- Typ: hrnek
- Zařazení: hrnky a šálky
- Materiál: keramika
- Produktová linie: CREMA
- Průměr (cm): 13.5
- Objem (l): 0.85
Vyrobeno z prvotřídní keramiky s dvoubarevnou lesklou glazurou. Vhodné do mikrovlnné trouby, ledničky a myčky nádobí.
- Délka (cm): 16.500/16.5
- Šířka (cm): 13.400
- Výška (cm): 9.600/9.5
- Hmotnost včetně obalu (kg): 0,537
- Délka záruky (v letech): 3
- Lze mýt v myčce nádobí: ANO
- Barva: červená
- Typ: hrnek
- Zařazení: hrnky a šálky
- Materiál: keramika
- Produktová řada: CREMA
- Průměr (cm): 13,5
- Objem (l): 0,85
Extra velký hrnek CREMA SHINE, červený Materiál: Keramika Vhodné do myčky nádobí: Ano
Technická specifikace
- ID produktu: 76403
- Objem: 850 ml
- Celková výška: 9,5 cm
- Barva: červená
- Celková šířka: 16,5 cm
- Hmotnost: 0,55 kg
- Spodní průměr: 8,5 cm
- Počet šálků: 1 ks.
- Horní průměr: 13,0 cm
- Symbol výrobce: 387196,20
- Model: tescoma crema shine
- Série: tescoma crema
- Materiál: keramika
- Použití: na čaj, na kávu, jiné
- Typ: velký
- Styl: barevný
- Tvar: kulatý
- Vzor: bez vzoru
--------------------------------------------
Možnost použití:
Možnost volby barevného provedení: myčka nádobí, , ,
- Výška
- 9.6 cm
- Průměr
- 13.5 cm
- Objem
- 850 ml
- Barva
- Červená
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.55 kg
- Kód EAN
- 8595028493313
- Číslo produktu
- 387196.20
- Výška
- 9.6 cm
- Průměr
- 13.5 cm
- Objem
- 850 ml
- Barva
- Červená
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.55 kg
- Kód EAN
- 8595028493313
- Číslo produktu
- 387196.20
K tomu se hodí také

Tescoma Extra velký hrnek CREMA SHINE, zelená
229,00 Kč
Prodejce: TESCOMA

Tescoma Šálek na espresso CREMA SHINE, červená
82,00 Kč
Prodejce: TESCOMA

Ruční mixér Philips HR 3741/00
966,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritzenhoff a Breker jumbo cup horoskop astro znamení zvěrokruhu Střelec
266,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tescoma Velký hrnek CREMA SHINE, modrá
179,00 Kč
Prodejce: TESCOMA

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Tescoma Velký hrnek CREMA SHINE, červená
179,00 Kč
Prodejce: TESCOMA

Tescoma Velký hrnek CREMA SHINE, šedá
179,00 Kč
Prodejce: TESCOMA

Noční světlo s dotykovým ovládáním, 1x bezdrátová stmívatelná LED lampička na baterie USB Stolní lampička na noční stolek pro děti Dospělí Dárky Dekorace, 1800mAh
421,39 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Zahradní polštář 40x40x8 cm ITA HOME & GARDEN LISA
188,68 Kč
Prodejce: Dragtek-com

DUO FLORAL Fassbecher 430 ml CLASSIC LAVENDER kostní porcelán
310,08 Kč
Prodejce: Arthome

heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland

Krueger Family Latte Macchiato Classico 500g mit feiner Espresso-Note
297,78 Kč/1kg
148,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 954 400,05 Kč/1kg
195,44 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ortopedická sedací podložka z paměťové gelové pěny, polštářek na kostrč
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

2 x lithiová knoflíková baterie CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, průměr 24 mm, tloušťka 5,0 mm, typ DL2450
846,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Abricome Judias con Chorizo Fazole s paprikovou klobásou 420g
142,26 Kč/1kg
59,75 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní židle 'Kalamata' sada 2 skládacích židlí světle šedá
2 287,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

6ks sada talířů na dort Uni Barevný dezertní talíř Snídaně Servírovací talíř Stůl Bezpečný v troubě
731,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MamboCat

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

SONGMICS Zahradní branka, zahradní vrata, pozinkovaná ocel, uzamykatelná, 106 x 90 cm, zelená
2 563,20 Kč/1m
2 716,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

PLÁŠŤ DO DEŠTĚ s kapucí Modrá-transparentní pro případ nouze Univerzální velikost Uni Pláštěnka Pláštěnka do deště Pončo 52
100,63 Kč
Prodejce: ANIK-Shop

Teleskopická péřová prachovka se 3 hlavicemi do 280 cm Prachový mop Lapač prachu Teleskopická péřová prachovka Teleskopická rukojeť Ruční prachovka pro úzké prostory Šedá Retoo
278,99 Kč
-102,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
176,49 Kč
Prodejce: Retoo

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moc hezké, prakticky velké a s dobrým objemem
Barva Šedá
Dostatečně silné stěny, aby byla nádoba stabilní, pojala velký objem a nepropouštěla příliš mnoho tepla ven. Ráda si ji pořídím znovu – i v jiných barvách!
Ohodnoceno dne 26. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Extra velký šálek
Barva Šedá
Velmi krásný šálek. Barvy jsou jasné a lesklé. Hrnek dám jako dárek k narozeninám. Hrnek byl navíc zabalen tak, aby se nerozbil. Jsem velmi spokojená.
Ohodnoceno dne 19. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Barva Zelená
Všechno je skvělé
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Zelená
Ohodnoceno dne 19. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Modrá
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Červená
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Zelená
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Červená
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lis na šálky PixMax a sada 72 šálků



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
10 092,39 Kč
Prodejce: MonsterShop

K-Pop Demon Hunters Hrnky 325 ml Huntrix
241,90 Kč
Prodejce: Bambule

72 x nepotištěné kelímky s polymerovou vrstvou a prezentační krabičky



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
5 478,59 Kč
Prodejce: MonsterShop

36 x nepotištěných šálků s polymerovou vrstvou a prezentačními krabičkami



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 315,88 Kč
Prodejce: MonsterShop

OKWISH hrnky, inteligentní termohrnek 380 ml, USB dobíjecí míchací hrnek, automatický magnetický mixér, cestovní elektrický hrnek na kávu, mléko a nápoje
659,99 Kč
Prodejce: OKWISH

Orion Emaille-Becher retro emailliert 0,4l ROT MIT WEISSEN PUNKTEN



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
228,00 Kč
Prodejce: Vilde

Orion | Šálek s podšálkem - 260 ml - barevný - ergonomická rukojeť - porcelán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
228,00 Kč
Prodejce: Vilde

VANCASSO, 4dílná sada šálků, čajový šálek, kávový šálek s podšálkem, 240 ml, modrobílý porcelán
1 089,99 Kč
Prodejce: WOCASER

MALACASA 4dílná sada šálků, porcelánová sada šálků na kávu, hrnky s podšálky, kovový stojan, 270 ml, bílá
1 255,50 Kč
Prodejce: WOCASER

Porcelánová sada šálků, LOVECASA šálky na kávu s podšálky pro 6 osob, šálky na čaj, cappuccino, espresso. černá barva



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
920,93 Kč
Prodejce: WOCASER

MALACASA 4dílná sada šálků, porcelánová sada, kávový šálek s podšálkem, kovový stojan, 150 ml, bílá
1 076,99 Kč
Prodejce: WOCASER

Hrnek Game of Thrones - Night King 1000 ml
672,55 Kč
Prodejce: CloseUp

DUO | Šálky – podšálky – 280 ml – sada 2 ks – květinový vzor – porcelánový šálek – v dárkové krabičce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
791,99 Kč
Prodejce: homerci

Velká keramická hrnčík, 700 ml, miska na müsli (fialová), kávová hrnčík s uchem, salátová mísa, šálek na čaj se lžící a víkem, porcelánový hrnek jako dárek
699,99 Kč
Prodejce: Borunteam

Velká keramická hrnčík, 700 ml, miska na müsli (tmavě zelená), kávová hrnčík s uchem, salátová mísa, šálek na čaj se lžící a víkem, porcelánový hrnek jako dárek
699,99 Kč
Prodejce: Borunteam

DUO ART GALLERY sada 2 šálků 280 ml STARRY NIGHT s podšálky, porcelán New Bone China
791,99 Kč
Prodejce: homerci

Královna keramického poháru 210 ml vzoru 1
319,99 Kč
Prodejce: homerci

DUO ART GALLERY sada 4 klasických hrnků 360 ml inspirovaných Monetem porcelán z kostní Číny
932,82 Kč
Prodejce: SuperMerchant

DUO ART GALLERY Sada 2 šálků na espresso 90 ml THE KISS CLASSIC s podšálky, porcelán Bone China



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
663,99 Kč
Prodejce: homerci

Mince na pohárek na konzolu auta pro BMW E46 1998-2004 Black
958,30 Kč
Prodejce: Ladenza