Už jen 5 ks za tuto cenu
Dětský nádobíčko čistič na jídlo, 400 ml
83,05 Kč
207,62 Kč / 1l
plus 314,68 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Citrusový čisticí prostředek na nádobí s vůní citrónu, 600ml103,32 Kč/1l
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Elbow Grease | Grapefruitový prostředek na mytí nádobí - 600 ml - rozpouští mastnotu - ovocná vůně - bez bělidel103,32 Kč/1l
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
fit prostředek na mytí nádobí original 500ml130,86 Kč/1l
65,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Čisticí prostředek na nádobí se lipovým květem a bílým čajem - 400 ml201,20 Kč/1l
80,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prostředek na mytí nádobí, prostředek na nádobí s citronem, 300ml, tekutý prostředek
972,93 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ludwik mátový prostředek na nádobí 450 ml
100,89 Kč/1l
45,40 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Černý autokosmetický sprej pro čištění a ochranu, 500 ml.
212,00 Kč/1l
106,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Prostředek na mytí nádobí Jar - citron, 450 ml
134,00 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: vikpap

Prostředek na mytí nádobí s citronovou vůní, 500 ml
586,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Prostředek na mytí nádobí - neutrální/citlivý 300 ml
972,93 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čisticí roztok na podlahy, objem 1 litr
130,99 Kč/1l
130,99 Kč
Prodejce: Lumarko

Prostředek na mytí nádobí - vzorek citronu 120 ml
2 842,92 Kč/1l
341,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sonett Klarspüler 0,5l
843,30 Kč/1l
421,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Marsylské mýdlové vločky na úklid, objem 888 ml
99,10 Kč/1l
88,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

CitrusClean Čisticí prostředek na nádobí s vůní citronu, 1 litr
88,99 Kč/1l
88,99 Kč
Prodejce: Lumarko

Tekutý prostředek na mytí nádobí Ecover, objem 450 ml
65,44 Kč
Prodejce: taleoo

Ludwik płyn do naczyń cytrynowy 450 ml
100,89 Kč/1l
45,40 Kč
Prodejce: MPsklepKROPKA

Čistič nádobí s březovým květem - 555 ml
527,93 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ludwik, Tekutý prostředek na mytí nádobí, grapefruit, 450 ml
94,27 Kč/1l
42,42 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Fit Baby Rinse Cleaner odstraňuje zbytky mléka a dětské stravy 400ml
Fit Baby Rinse Cleaner byl speciálně vyvinut pro čištění dětských předmětů, jako jsou kojenecké láhve, dudlíky nebo kousátka.
Díky obzvláště jemnému složení se snadno zcela opláchne, a proto je pro děti zcela bezpečný.
Neobsahuje barviva a vonné látky, snadno a spolehlivě odstraňuje zbytky potravin, jako jsou zbytky mléka nebo dětské stravy.
Snášenlivost fit Baby Rinse Cleaner s pokožkou byla dermatologicky potvrzena. Chrání a pečuje o ruce také díky provitaminu B5.
Am Werk 9
02788 Zittau
Toto dětské nádobíčko čistič na jídlo je nezbytným doplňkem pro každého rodiče, který se stará o bezpečnost svého dítěte. S objemem 400 ml poskytuje dostatek prostoru pro čištění jídelních nádobí a dalšího vybavení pro malé děti. Jeho účinná a šetrná formula odstraňuje i zaschlé zbytky jídla, chrání před bakteriemi a zanechává povrchy svěží a bezpečné pro vaše dítě. S tímto čističem na jídlo budete mít klidnou mysl, že vaše dětské nádobí je vždy důkladně vyčištěné a bezpečné k použití.
- Objem
- 0.4 l
- Složení
- Složení výrobku: voda, alkohol, laurylsulfát sodný, kyselina citronová, parfém, benzisothiazolinon.
- Rozměry
- 400 ml.
- Model
- Baby Spülreiniger
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.5 g
- Kód EAN
- 4013162023691
- Číslo produktu
- 864373
- Objem
- 0.4 l
- Složení
- Složení výrobku: voda, alkohol, laurylsulfát sodný, kyselina citronová, parfém, benzisothiazolinon.
- Rozměry
- 400 ml.
- Model
- Baby Spülreiniger
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.5 g
- Kód EAN
- 4013162023691
- Číslo produktu
- 864373
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Tabletky do Myčky 70 ks ATTITUDE ekologické udržitelné
6 242,29 Kč/1l
436,96 Kč
Prodejce: GUGITA

Černý autokosmetický sprej pro čištění a ochranu, 500 ml.
212,00 Kč/1l
106,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

The Pink Stuff Spray do mycia naczyń, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
174,30 Kč/1l
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

fit prostředek na mytí nádobí original 500ml
130,86 Kč/1l
65,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prostředek na mytí nádobí, sensitivní, 1 litr, šetrný
247,00 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: Emerosa

SODASAN 778191, Ruce, Tekuté mýdlo, Čisticí, Citrus, 500 ml
120,96 Kč/1l
60,48 Kč
Prodejce: taleoo

Fairy Mycí prostředek na nádobí s výtažkem z heřmánku 900 ml
158,49 Kč/1l
142,64 Kč
Prodejce: Katomix

Saponát na nádobí Jar Lemon 900ml
89,78 Kč/1kg
85,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prostředek na mytí nádobí GOLD citrus 5l
26,93 Kč/1l
134,64 Kč
Prodejce: DomoDomo

Fit, Limetka a rozmarýn, prostředek na mytí nádobí, 400 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
201,32 Kč/1l
80,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marcelova Zelená Mýdlo - Esenciální Bazalka & Aromatická Vetiveřová Tráva - 500 ml
611,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Čisticí prostředek na nádobí s osvěžující vůní máty - Ludwik 900 ml
91,11 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Marcel's přírodní zelené mýdlo s pomerančem a jasmínem, 500ml
620,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Ludwik 5900498028386, Tekutina, Citrus, Zelený čaj, Láhev, 900 ml, 1 kusů
91,11 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Čisticí Prostředek na Nádobí s Bylinkovou Esencí, 900 ml
481,46 Kč/1l
433,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAVIETTE Ekologické cestovní mýdlo 100 ml – kompaktní cestovní mýdlo s mikroorganismy, vhodné pro mytí rukou, nádobí a prádlo během cestování



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
242,51 Kč
Prodejce: Baviette
2 425,10 Kč/1l

Citrusový čisticí prostředek na nádobí s vůní citrónu, 600ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
103,32 Kč/1l

Elbow Grease Jablko na mytí nádobí 600 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
103,32 Kč/1l

Mycí prostředek na nádobí Apple&Cinnamon Washing Up Liquid Elbow Grease 600 ml
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
108,32 Kč/1l

Elbow Grease - Prostředek na Mytí Nádobí - Washing Up Liquid - Brusinka a Pomeranč - 600ml
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
108,32 Kč/1l

Elbow Grease | Grapefruitový prostředek na mytí nádobí - 600 ml - rozpouští mastnotu - ovocná vůně - bez bělidel
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
103,32 Kč/1l

FAIRY 8001090900883 FAIRY Pinke Jasminblüte Spülmittel 0,45 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,14 Kč
Prodejce: M_plus_L
306,98 Kč/1l