Delonghi Decaffeinato zrnková káva 250g Arabica Robusta bez kofeinu

271,05 Kč

271,05 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Bristot Moka Oro 250 g mletá káva
Bristot Moka Oro 250 g mletá káva
427,86 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro De’Longhi ECAM 22.140.B, Espresso kávovar, Kávová zrna, Mletá káva, 1450 W, Černá
De’Longhi ECAM 22.140.B, Espresso kávovar, Kávová zrna, Mletá káva, 1450 W, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 28
9 164,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro DeLonghi ECAM 12.121.B
DeLonghi ECAM 12.121.B
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 383
8 436,33 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE
Obrázek produktu pro DeLonghi ECAM20.110.B MagnificaS
DeLonghi ECAM20.110.B MagnificaS
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
9 281,76 Kč
Prodejce: Di-Life
Obrázek produktu pro Krups KT8501, Kávovar na překapávanou kávu, Mletá káva, 1700 W, Černá
Krups KT8501, Kávovar na překapávanou kávu, Mletá káva, 1700 W, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 16
4 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH
Obrázek produktu pro Saeco GranAroma Automatický kávovar SM6580/20
Saeco GranAroma Automatický kávovar SM6580/20
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
19 540,00 Kč
Prodejce: Warehouse
Obrázek produktu pro DeLonghi ECAM 44.660.B ELETTA CAPPUCCINO - Plně automatický kávovar
DeLonghi ECAM 44.660.B ELETTA CAPPUCCINO - Plně automatický kávovar
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 25
16 357,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro HiBREW - H3A - Kávovar na kapsle
HiBREW - H3A - Kávovar na kapsle
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 199,00 Kč
Prodejce: iKable
Obrázek produktu pro De’Longhi ECAM 353.75.B
De’Longhi ECAM 353.75.B
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 7
12 056,13 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Smeg Lavazza, Espresso kávovar, 0,9 l, Kávová kapsle, 1250 W, Krém
Smeg Lavazza, Espresso kávovar, 0,9 l, Kávová kapsle, 1250 W, Krém
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
7 597,09 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Automatická kávovar DeLonghi černá
Automatická kávovar DeLonghi černá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 31
12 758,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Espresso kávovar Bravilor Sprso
Espresso kávovar Bravilor Sprso
56 757,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MDC-NOLIMIT
Obrázek produktu pro Caffè Borbone DiDì Borbone, Kávovar na kapsle, 0,8 l, Kávová kapsle, 450 W, Bílá
Caffè Borbone DiDì Borbone, Kávovar na kapsle, 0,8 l, Kávová kapsle, 450 W, Bílá
4 727,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro De'Longhi Dinamica Ecam 350.35.W Plně automatický kávovar na espresso 1,8 l
De'Longhi Dinamica Ecam 350.35.W Plně automatický kávovar na espresso 1,8 l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 42
13 454,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Obrázek produktu pro MELITTA - Espresso Latteselect ZI F630-201 - 6771332
MELITTA - Espresso Latteselect ZI F630-201 - 6771332
72 830,70 Kč
Prodejce: Technology-Germany
Obrázek produktu pro De’Longhi Magnifica 1498311, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, 1450 W, Černá
De’Longhi Magnifica 1498311, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, 1450 W, Černá
10 968,24 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Obrázek produktu pro Krups Arabica EA819ECH, Espresso kávovar, 1,7 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
Krups Arabica EA819ECH, Espresso kávovar, 1,7 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 13
11 195,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alky
Obrázek produktu pro Melitta F530-102, Espresso kávovar, 1,2 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1400 W, Černá
Melitta F530-102, Espresso kávovar, 1,2 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1400 W, Černá
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 13
13 478,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Shopyourproduct
Obrázek produktu pro De’Longhi Magnifica ECAM290.51.B, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
De’Longhi Magnifica ECAM290.51.B, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 455
8 512,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro De’Longhi ECP 33.21, Espresso kávovar, 1,1 l, Kávová kapsle, Mletá káva, 1100 W, Černá, Nerezová ocel
De’Longhi ECP 33.21, Espresso kávovar, 1,1 l, Kávová kapsle, Mletá káva, 1100 W, Černá, Nerezová ocel
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
6 140,10 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Delonghi Decaffeinato zrnková káva bez kofeinu 250g

Pečlivě vybraná směs kávových zrn Arabica (50 %) a Robusta (50 %), zbavená kofeinu přirozeným procesem s oxidem uhličitým. Ideální pro každého, kdo oceňuje chuť kávy, ale chce se vyhnout kofeinu.

Vlastnosti produktu

  • Druh kávy: Přírodní zrnková káva bez kofeinu (proces CO₂).
  • Složení kávových zrn: 50 % Arabica, 50 % Robusta - dokonalá chuťová rovnováha.
  • Stupeň pražení: Střední - zdůrazňuje sladké tóny a jemnou kyselost.
  • Chuť a vůně: Tóny karamelu, kakaa, oříšků a sušenek s kořeněným závěrem.
  • Původ zrn: Kolumbie, Brazílie, Indie, Vietnam - pečlivě vybrané zdroje.
  • Intenzita: 5 - dokonalá kombinace chuti a sofistikovanosti.
  • Balení: 250 g - praktické balení pro každodenní použití.

Vyvážená chuť a vůně

Střední pražení dodává této kávě příjemnou rovnováhu mezi jemnou kyselostí a plnou, sladkou chutí s tóny kakaa, karamelu a sušenek. V kávě jsou také patrné pikantní tabákové akcenty, které jí dodávají osobitý charakter.

Všestranné použití

Káva De'Longhi Decaffeinato je ideální pro přípravu espressa, cappuccina nebo jiných kávových specialit, které si můžete vychutnat kdykoli během dne.

*Šálek na kávu zobrazený na náhledovém obrázku je pouze ilustrativní a není součástí aukce.



Zrnková káva, směs káv a bezkofeinová káva, s příchutí kakaa a tabáku, středně pražená, směs různých původů, pražená v Itálii, hmotnost balení 250 g - od 740 Kč/1 kg
Seznam přísad
Najdete je v popisu
Podíl odrůdy Robusta
50 %
Výrobce
De'Longhi
Obsah balení
1
Bez kofeinu
Ano
Počet kusů
1
Hmotnost
1000 g
Kód EAN
8004399335721
Potravinářský podnik
Sie finden sich in der Beschreibung von
Prodejní název
Najdete je v popisu
Číslo produktu
AS00000174

Seznam přísad
Najdete je v popisu
Podíl odrůdy Robusta
50 %
Výrobce
De'Longhi
Obsah balení
1
Bez kofeinu
Ano
Počet kusů
1
Hmotnost
1000 g
Kód EAN
8004399335721
Potravinářský podnik
Sie finden sich in der Beschreibung von
Prodejní název
Najdete je v popisu
Číslo produktu
AS00000174
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
Lavazza Caffè Decaffeinato, 500 g, Káva, Středně pražená, 1 kusů, 65 mm, 105 mm
1 076,62 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
538,31 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Dallmayr 122500000 Dallmayr prodomo entcoffeiniert Kaffeebohnen Arabicabohnen 500,0 g
Dallmayr 122500000 Dallmayr prodomo entcoffeiniert Kaffeebohnen Arabicabohnen 500,0 g
1 042,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
521,46 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 45
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Idee Kaffee Elegant bez kofeinu celá zrna balení 500g
Idee Kaffee Elegant bez kofeinu celá zrna balení 500g
774,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
387,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Illy 7646, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
Illy 7646, 250 g, Espresso, 24 měsíc/ů, 1 kusů, 91,2 mm, 91,2 mm
1 355,48 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
338,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Arabica Kaffee - ganze Bohne entkoffeiniert 500g | MOUNT HAGEN
Arabica Kaffee - ganze Bohne entkoffeiniert 500g | MOUNT HAGEN
682,62 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
341,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lavazza Caffè Decaffeinato Intenso celozrnná 500g
Lavazza Caffè Decaffeinato Intenso celozrnná 500g
740,68 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
435,69 Kč
-65,35 Kč
370,34 Kč
Prodejce: Caffarro
Obrázek produktu pro Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro
Obrázek produktu pro Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
Lavazza Caffe Decaffeinated gemahlen
1 085,72 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
271,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
UISEBRT Mucholapka Okno 80 X 100cm Síť proti hmyzu Mucholapka Moskytiéra s hliníkovým rámem bez vrtání a šroubů Antracitová barva
558,99 Kč/1m
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 209
558,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome
Obrázek produktu pro DeLonghi  Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
595,48 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 739
297,74 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Gina Kaffee Italiano Kawa Ziarnista 1 kg
Gina Kaffee Italiano Kawa Ziarnista 1 kg
370,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
370,62 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 260
822,00 Kč
Prodejce: esiteo
A bag of coffee beans with a cup of coffee shown.
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 1000g fazole
581,76 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 45
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
MÖVENPICK 779113 Mövenpick Coffee Crema 1,0 Kg
581,76 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
581,76 Kč
Prodejce: Zyrafka
Obrázek produktu pro Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
Dallmayr Pprodomo Crema 1000g, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Espresso, Středně pražená, 1 kusů, Taška
478,63 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 22
478,63 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Zrnková káva Decaffeinato 250g | La Natura Lifestyle| dlouho pražená | celozrnná | bez kofeinu | směs bez kofeinu
Zrnková káva Decaffeinato 250g | La Natura Lifestyle| dlouho pražená | celozrnná | bez kofeinu | směs bez kofeinu
868,40 Kč/1kg
217,10 Kč
Prodejce: LaNaturaLifestyle
Obrázek produktu pro LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 790
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro SONGMICS Koberec s krátkým vlasem, 160 x 230 cm, protiskluzový, lze prát v pračce, šedý, koberec do obývacího pokoje
SONGMICS Koberec s krátkým vlasem, 160 x 230 cm, protiskluzový, lze prát v pračce, šedý, koberec do obývacího pokoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 57
1 288,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano (slabšíˌ větší objem), Cappuccino, Káva, Espresso, Tmavě pražená
735,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
735,63 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
HOME DELUXE - Akustický panel SONIC Oiled Oak - 1 panel, dřevo z MDF, plsť z polyesteru, lze umístit na sebe nebo vedle sebe I Zvukově izolační panel Akustické panely Nástěnný panel
2 212,50 Kč/1m²
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 17
708,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-Deluxe-GmbH
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 677
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Obrázek produktu pro Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
Dyon 32 VX, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 142
8 407,96 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 556
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Obrázek produktu pro Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 315
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro De’Longhi Autentica ECP33.21.BK, Espresso kávovar, 1,1 l, Mletá káva, 1100 W, Černá
De’Longhi Autentica ECP33.21.BK, Espresso kávovar, 1,1 l, Mletá káva, 1100 W, Černá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 35
4 637,86 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro ANTAR Lightweight steel Wheelchair with brakes AT52301
ANTAR Lightweight steel Wheelchair with brakes AT52301
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 72
3 865,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zdravpom
Obrázek produktu pro French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
French Avenue Liquid Brun EDP 100 ml M
8 041,30 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 973
804,13 Kč
Prodejce: Glamperfeu
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
557,90 Kč
Prodejce: somnia24

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 12. května 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro WEBBER A7 VENETO plně automatický kávovar - tlak 19 barů, espresso s napěňovačem mléka, automatický provoz
WEBBER A7 VENETO plně automatický kávovar - tlak 19 barů, espresso s napěňovačem mléka, automatický provoz
7 572,05 Kč
-1 797,06 Kč
5 774,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: webbereurope
Obrázek produktu pro Siemens EQ.6 plus TE651209RW, Espresso kávovar, 1,7 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1500 W, Černá, Titanová
Siemens EQ.6 plus TE651209RW, Espresso kávovar, 1,7 l, Kávová zrna, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1500 W, Černá, Titanová
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 8
11 601,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro SENCOR SES 9350CH Automatické Espresso
SENCOR SES 9350CH Automatické Espresso
12 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Planeo
Kuchyňské nabídky
Obrázek produktu pro COSTWAY, kávovar plně automatický, 15 bar, 1350 W, kávovar s klasickou funkcí přípravy mléčné pěny, integrovaným mlýnkem, dotykovým displejem a automatickým čištěním
COSTWAY, kávovar plně automatický, 15 bar, 1350 W, kávovar s klasickou funkcí přípravy mléčné pěny, integrovaným mlýnkem, dotykovým displejem a automatickým čištěním
8 662,99 Kč
-893,04 Kč
7 769,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH
Obrázek produktu pro Teesa TSA4012 Automatický kávovar AROMA 750, 1450 W, 19 bar, 1,8 l, černá
Teesa TSA4012 Automatický kávovar AROMA 750, 1450 W, 19 bar, 1,8 l, černá
6 932,03 Kč
-140,30 Kč
6 791,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Kávovar 1050 W, 1,5 l, velký objem, poloautomatický, 20 barů, vysokotlaký extrakční kávovar pro domácí kavárny
Kávovar 1050 W, 1,5 l, velký objem, poloautomatický, 20 barů, vysokotlaký extrakční kávovar pro domácí kavárny
2 539,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
Obrázek produktu pro Smeg EGF03RDEU, Espresso kávovar, 2,4 l, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1650 W, Červená
Smeg EGF03RDEU, Espresso kávovar, 2,4 l, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1650 W, Červená
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
16 879,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro SENCOR SES 9300BK Plně automatické Espresso/Cappuccino
SENCOR SES 9300BK Plně automatické Espresso/Cappuccino
9 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Planeo
Obrázek produktu pro Smeg BCC11WHMEU, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1350 W, Bílá
Smeg BCC11WHMEU, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, Vestavěný mlýnek, 1350 W, Bílá
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 7
13 812,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Plně automatický kávovar Grundig KVA 6230 s napěňovačem mléka, nerezový mlýnek na kávu
Plně automatický kávovar Grundig KVA 6230 s napěňovačem mléka, nerezový mlýnek na kávu
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
9 753,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Philips Series 5400 LatteGo EP5447/90 Plně automatický kávovar, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W, Černá, Chrom
Philips Series 5400 LatteGo EP5447/90 Plně automatický kávovar, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W, Černá, Chrom
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 64
14 398,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Espresso kávovar SIEMENS TF301E19
Espresso kávovar SIEMENS TF301E19
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
11 197,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro ProfiCook PC-KAV 1281, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
ProfiCook PC-KAV 1281, Espresso kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1450 W, Černá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 17
7 535,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Smeg BCC13SBMEU, Espresso kávovar, 1,4 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1350 W, Modrá
Smeg BCC13SBMEU, Espresso kávovar, 1,4 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1350 W, Modrá
15 337,90 Kč
-574,72 Kč
14 763,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Outin OTEM-01-Teal Przenośny elektryczny ekspres do kawy, Tyrkysová, Kávová kapsle, Mletá káva, 20 bar, 92 °C, 7500 mAh, 2,5 h
Outin OTEM-01-Teal Przenośny elektryczny ekspres do kawy, Tyrkysová, Kávová kapsle, Mletá káva, 20 bar, 92 °C, 7500 mAh, 2,5 h
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 131,16 Kč
Prodejce: Shopmobile
Obrázek produktu pro Arzum Okka turecký kávovar, plně automatický, 3 velikosti šálků, samočisticí funkce, nádržka na vodu 950 ml, senzor proti přetečení
Arzum Okka turecký kávovar, plně automatický, 3 velikosti šálků, samočisticí funkce, nádržka na vodu 950 ml, senzor proti přetečení
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
8 688,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Ovládací panel s LCD displejem pro kávovar DeLonghi Eletta Explore ECAM450.65
Ovládací panel s LCD displejem pro kávovar DeLonghi Eletta Explore ECAM450.65
3 281,64 Kč
-229,71 Kč
3 051,93 Kč
Prodejce: PG-Service
Obrázek produktu pro Plně automatický kávovar Philips řady 2000 (EP2225/10)
Plně automatický kávovar Philips řady 2000 (EP2225/10)
7 731,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Teesa TSA4010 Pákový kávovar AROMA 450, 850 W, 15 bar, 1,5 l, stříbrná
Teesa TSA4010 Pákový kávovar AROMA 450, 850 W, 15 bar, 1,5 l, stříbrná
2 149,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant