5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla391,96 Kč/1l
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
518,82 Kč/1l
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Perwoll Black Renew tekutý prostředek na praní 3,96 l
72,08 Kč/1l
285,42 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Coral, Wasserlilie & Limette, Płyn do prania, 1,15l (PRODUKT Z NIEMIEC)
138 234,78 Kč/1kg
158,97 Kč
Prodejce: Katomix

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
105,67 Kč/1l
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

burti NOIR tekutý prací prostředek 26WL na tmavé prádlo 1450 ml
93,17 Kč/1l
135,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prací prostředek na dětské prádlo, 500 ml, tekutý prací prostředek na vlnu a hedvábí
682,94 Kč/1l
341,47 Kč
Prodejce: Ka_SHOP

Perwoll, Renew, Płyn do prania czarnego, 52 prań (PRODUKT Z NIEMIEC)
415 800,00 Kč/1kg
787,78 Kč
-164,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
623,70 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

Ariel Professional Color Washing Gel + 4,95L
449,00 Kč
Prodejce: palkar

Felce Azzurra Active Color
294,20 Kč/1l
469,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Intenzivní Prací Kapalina s Optimalní Barvou od značky Korál představuje dokonalý pomocník pro účinné a šetrné praní. Tato vysoce kvalitní prací kapalina je navržena pro poskytnutí optimální péče o vaše oblečení a textilie. S kapacitou 20 dávek, dostatečně obsáhne vaše potřeby v domácnosti. Díky své účinné formuli odstraňuje nečistoty a zároveň chrání barvy vašich šatů. Buďte si jisti, že s tímto produktem získáte perfektně vyčištěný a svěží oděv každým praním.
Nádherně voňavé prádlo s pracím prostředkem Coral OPTIMAL COLORStále hledáte dokonalý prací prostředek na barevné prádlo? Pak si nyní vyberte prací prostředek OPTIMAL COLOR od společnosti Coral. Proniká hluboko do vláken vašeho oblečení a šetrně odstraňuje odolné skvrny. Prací prostředek OPTIMAL COLOR navíc dodá vašim oblíbeným věcem úžasně dlouhotrvající svěží vůni. zářivé barvyDíky šetrnému čištění tekutého pracího prostředku Coral jsou barvy vašeho barevného prádla zachovány a vypadají stejně zářivě jako dříve. Prací prostředek je vhodný pro prací cykly do 60 °C. Vezměte prosím na vědomí informace o nebezpečnosti a bezpečnosti:Varování před nebezpečím:-způsobuje vážné podráždění očí.-škodlivý při požití.-velmi toxický pro vodní organismy.-toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinkyŠkodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.-Způsobuje vážné poškození očí.-Způsobuje podráždění kůže.-Může vyvolat alergickou kožní reakci.bezpečnostní pokyny:-Uchovávejte mimo dosah dětí.-Při zasažení očí: P351 Opatrně několik minut vyplachujte vodou.-Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.Signální slovo: PozorTřída/kategorie nebezpečnosti:-Akutní toxicitaKat.4-Akutní toxicita pro vodní prostředíKat. 1-Chronická toxicita pro vodní prostředíKat. 2+3-Vážné poškození očí/podráždění očíKat. 1-Jedovatý/dráždivý účinek na kůžiKat. 2-Senzibilizace dýchacích cest/kůžeCat. 1
Prací prostředek na barevné prádlo Coral Color Optimal Color je tekutý prací prostředek a expert Coral na barevné prádlo: hloubkové čištění a zářivé barvy.
Coral 102133 optimální barva Waschmittel 1,0 l
Nádherně voňavé prádlo s pracím prostředkem Coral OPTIMAL COLORStále hledáte dokonalý prací prostředek na barevné prádlo? Pak si nyní vyberte prací prostředek OPTIMAL COLOR od společnosti Coral. Proniká hluboko do vláken vašeho oblečení a šetrně odstraňuje odolné skvrny. Prací prostředek OPTIMAL COLOR navíc dodá vašim oblíbeným věcem úžasně dlouhotrvající svěží vůni. zářivé barvyDíky šetrnému čištění tekutého pracího prostředku Coral jsou barvy vašeho barevného prádla zachovány a vypadají stejně zářivě jako dříve. Prací prostředek je vhodný pro prací cykly do 60 °C. Vezměte prosím na vědomí informace o nebezpečnosti a bezpečnosti:Varování před nebezpečím:-způsobuje vážné podráždění očí.-škodlivý při požití.-velmi toxický pro vodní organismy.-toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinkyŠkodlivý pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.-Způsobuje vážné poškození očí.-Způsobuje podráždění kůže.-Může vyvolat alergickou kožní reakci.bezpečnostní pokyny:-Uchovávejte mimo dosah dětí.-Při zasažení očí: P351 Opatrně několik minut vyplachujte vodou.-Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny. Pokud podráždění očí přetrvává: Vyhledejte lékařskou pomoc/opatření.Signální slovo: PozorTřída/kategorie nebezpečnosti:-Akutní toxicitaKat.4-Akutní toxicita pro vodní prostředíKat. 1-Chronická toxicita pro vodní prostředíKat. 2+3-Vážné poškození očí/podráždění očíKat. 1-Jedovatý/dráždivý účinek na kůžiKat. 2-Senzibilizace dýchacích cest/kůžeCat. 1
Prací prostředek na barevné prádlo Coral Color Optimal Color je tekutý prací prostředek a expert Coral na barevné prádlo: hloubkové čištění a zářivé barvy.
Coral 102133 optimální barva Waschmittel 1,0 l
- Objem
- 1 l
- Složení
- Složení: voda, tenzidy, parfémy, konzervanty, barviva, enzymy, alkohol, rozpouštědlo, stabilizátory, regulátory pH, aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, EDTA, lanoliny, abraziva, změkčující látky, antistatické látky, optické zjasňovače, bioenzymy, alkalizující látky
- Výrobce
- Coral
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1 g
- Kód EAN
- 8720181039447
- Číslo produktu
- 102133
- Objem
- 1 l
- Složení
- Složení: voda, tenzidy, parfémy, konzervanty, barviva, enzymy, alkohol, rozpouštědlo, stabilizátory, regulátory pH, aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, EDTA, lanoliny, abraziva, změkčující látky, antistatické látky, optické zjasňovače, bioenzymy, alkalizující látky
- Výrobce
- Coral
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1 g
- Kód EAN
- 8720181039447
- Číslo produktu
- 102133
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
P202 Nepoužívejte, dokud jste si nepřečetli všechny bezpečnostní pokyny a neporozuměli jim.
P201 Před použitím si obstarejte speciální instrukce.
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
EUH014 Prudce reaguje s vodou.
K tomu se hodí také

Persil PGU10 Persil UNIVERSAL KRAFT-GEL TIEFENREIN Waschmittel Gel, 4,5 l
74,86 Kč/1l
372,00 Kč
-35,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ariel Professional Univerzální bílý prací gel + 4,95L
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Nikwax Tech Wash prací prostředek na outdoorové funkční oblečení 1 litr
798,55 Kč/1l
798,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Perwoll Black Renew tekutý prostředek na praní 3,96 l
72,08 Kč/1l
285,42 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sanytol Dezynfekujący dodatek do prania Białe Kwiaty, 500 ml
225 599,99 Kč/1kg
112,80 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 074 950,03 Kč/1kg
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Woolite, prací prostředek na jemné prádlo, 3,6 l
72,85 Kč/1l
262,27 Kč
Prodejce: LAVONIO

Softlan Płyn do płukania Bouquet Rose, 650 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
224,62 Kč/1l
146,00 Kč
Prodejce: GiGiToys

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Microbec ultra přípravek na latríny a suché toalety 4x30g
1 180 000,03 Kč/1kg
118,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Sil SS10 Sil Saptil für Reise & Vorbehandlung Waschmittel flüssig, 0,2 l
282,29 Kč
Prodejce: somnia24

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g
0,16 Kč/1l
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tekutina pro praní barev Yumos Regenerativní terapie 2,52 L
64,64 Kč/1kg
181,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Tekutý prací prostředek 20l, univerzální prací prostředek, prací gel
94,45 Kč/1kg
1 888,93 Kč
Prodejce: taleoo

Jemný prací gel pro delikátní tkaniny ""Waschkonig"" 3,305 l - Čistící prostředek pro jemné textilie
61,33 Kč/1l
202,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
105,67 Kč/1l
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prací prostředek na vlnu a hedvábí, tekutý, 1 litr, prací prostředek na jemné prádlo
170,54 Kč/1l
170,54 Kč
Prodejce: taleoo

Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,42 Kč/1l
232,56 Kč
-60,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lovela Baby Barevná Prací Kapalina 2,9 l - Kvalitní Čistící Prostředek pro Jemnou Dětskou Pieléďni Eko-Friendly - Bezpečné pro Kůži I oblečení - Účinně odstraňuje Skvrny a Zanechává Svěží Vůni
118 656,67 Kč/1kg
355,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Heitmann Textilní Bělidlo 500ml - Kvalitní Odstraňovač Skvrn a Osvěžovač - Německá Kvalita
800,94 Kč/1l
400,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Změkčovač tkanin ABC Parfumia Fragrance Orchid 1,44L
76,09 Kč/1kg
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka
441,08 Kč/1l
441,08 Kč
Prodejce: Baviette

Čisticí a ošetrující prací prostředek Ecover 1l - Pro dokonalé čištění a dlouhotrvající péči o vaše prádlo. 22 prací v jedné lahvi.
135,12 Kč/1l
135,12 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo na Ovoce a Zeleninu ATTITUDE čistič ovoce a zeleniny
182,04 Kč/1l
145,63 Kč
Prodejce: GUGITA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 827,34 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
365,47 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 461,38 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
292,28 Kč/1l

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 1L speciální péče o peří Down Wash double



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
607,49 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
607,49 Kč/1l

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Bionicdry Sport prací prostředek dlouhotrvající svěžest v sáčku 960ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
222,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
231,48 Kč/1l

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,16 Kč/1l

Heitmann Textilní Bělidlo 500ml - Kvalitní Odstraňovač Skvrn a Osvěžovač - Německá Kvalita



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
400,47 Kč
Prodejce: everybuy_at
800,94 Kč/1l