5,0



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)1 950 300,05 Kč/1kg
195,03 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
Febreze Osvěžovač vzduchu Lenor Amethyst Blossom Dream 185ml - pokojová vůně (1 balení)871,13 Kč/1l
261,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
febreze 8001090576781 febreze Car KFZ-Lufterfrischer "Lenor Aprilfrisch"53 950,00 Kč/1l
107,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch
349,46 Kč/1l
174,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze Osvěžovač textilu Amethyst 500ml
260,40 Kč/1l
130,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15 006,67 Kč/1l
112,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution starter kit, Lenor Aprilfrisch
13 246,00 Kč/1l
264,92 Kč
Prodejce: M_plus_L

febreze 8700216258722 febreze Raumspray Frühlingserwachen frisch 2x185 ml, 2 St.
989,89 Kč/1l
366,26 Kč
Prodejce: somnia24

Febreze Lenor Aprilfrisch Osvěžovač vzduchu do koupelny, nepřetržitá kontrola a prevence zápachu, 5 kusů
401,53 Kč
Prodejce: Di-Life

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
919 276,22 Kč/1kg
482,62 Kč
Prodejce: Di-Life

febreze 8700216498142 febreze Raumspray Alpen Apfelstrudel fruchtig 185 ml, 1 St.
983,30 Kč/1l
181,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

febreze 8006540465585 Osvěžovač vzduchu do koupele "Spring Awakening" 7,5 ml
14 908,00 Kč/1l
111,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

febreze 8700216238977 febreze Raumspray Aprilfrisch frisch 185 ml, 1 St.
835,03 Kč/1l
154,48 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze 3 Volution Nachfüllflakon Lenor Aprilfrisch 20ml
54 672,50 Kč/1l
1 405,15 Kč
-311,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 093,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Febreze Osvěžovač textilu Antibakteriální osvěžovač prádla
363,82 Kč/1l
181,91 Kč
Prodejce: M_plus_L

febreze 8006540233467 febreze náplň do lahvičky 3Volution, Golden Orchid
15 161,00 Kč/1l
303,22 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze CAR , Nacvakávací osvěžovač, Klimatizace, Modrá, Čerstvý, Bavlna Fresh, 2 ml
333 674,98 Kč/1l
667,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

febreze 8700216833868 febreze Osvěžovač vzduchu do auta "Lenor Aprilfrisch"
82 760,00 Kč/1l
165,52 Kč
Prodejce: M_plus_L

Reinex Raumspray Lemon 1134 300ml
568,77 Kč/1l
170,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch pro domov plný svěžesti
I když svůj domov udržujete v čistotě, nežádoucí pachy mohou někdy přetrvávat. Pokud žijete v otevřené kuchyni nebo máte domácí mazlíčky, pachy se rychle dostanou na textilie a ulpí na nich. Ty se pak obtížně odstraňují. Osvěžovač tkanin Febreze Lenor Aprilfrisch vám to však usnadní. Zápachy se odstraňují obzvláště obtížně z velkých ploch pohovek nebo koberců, které není snadné vyčistit v pračce. S osvěžovačem textilií Febreze od společnosti Lenor je to dokonce zábava. Osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch kombinuje vůni čerstvého prádla se svěží vůní Febreze.
Tento osvěžovač textilií nejen maskuje pachy, ale také je účinně odstraňuje. Zároveň vaše textilie získají svěží vůni, která atmosféře ve vaší domácnosti opět dodá pozitivní auru. Osvěžovač textilií Febreze Lenor Aprilfrisch je vhodný pro textilie, které nelze prát v pračce. Lze jej tedy použít i na záclony, bytový textil a koberce. Snadno odstraňuje i odolné pachy, takže nemusíte dělat nic jiného, než jej používat. Dokonce i kouř nebo jiné zatuchlé pachy jsou s použitím osvěžovače textilu Febreze minulostí.
Svěží vůně s osvěžovačem textilií Febreze Lenor Aprilfrisch
Osvěžovač je dodáván v praktické lahvičce s rozprašovačem. Obsahuje 500 mlsvěží vůně, kterou můžete aplikovat na domácí textilie dle libosti. Technologie odstraňování pachů rozpozná ve vláknech pachy, kterých se chcete zbavit, a následně je odstraní. Tím se uvolní příjemná, svěží vůně. Jednoduše nastříkejte požadovaný textil, dokud není mírně vlhký, a poté jej nechte uschnout. Pokud chcete ošetřit citlivější textil, vyzkoušejte osvěžovač nejprve na menší ploše. Při správném použití nezůstávají žádné zbytky. Osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch je dermatologicky testován a lze jej používat i v blízkosti zvířat, jako jsou psi nebo kočky. Uchovávejte jej však mimo dosah dětí. Pokud se tekutina dostane do kontaktu s očima, pečlivě je vypláchněte vodou.
Součástí dodávky je:Součástí balení je osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch 500 ml
Febreze Osvěžovač textilu Aprilfrisch pro svěží vůni 500ml
Každodenní pachy (jako jsou kuchyňské pachy, kouř, tělesné pachy, pachy domácích zvířat, plísně a jiné zatuchlé pachy) se mohou zachytit v textiliích a časem se uvolňují zpět do vzduchu v místnosti. Osvěžovač textilií Febreze má jedinečnou technologii odstraňování pachů, která tyto pachy ve vláknech detekuje a odstraňuje (zabraňuje jejich opětovnému vzniku) a zároveň uvolňuje příjemnou a dlouhotrvající svěží vůni.
Procter & Gamble Germany GmbH & Co Operations oHG Sulzbacher Straße 40 - 50 65824 Schwalbach am Taunus
Signální slovo : Neuplatňuje se
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Používejte Febreze Osvěžovač textilu bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o výrobku.
Nová a vylepšená stříkací hlava pro přesnější a širší postřik. Odstraňuje pachy a zanechává lehkou svěží vůni. Kombinuje vůni čerstvě vypraného prádla se svěží vůní Febreze. Svěží tkanina Febreze s technologií odstraňování zápachu čerstvého vzduchu nejen překrývá pachy, ale odstraňuje je z domácnosti a zanechává příjemnou svěží vůni. Lze jej použít k osvěžení tkanin, které nelze prát v pračce, jako jsou potahy pohovek, záclony a koberce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Pokud se přípravek dostane do očí, vydatně je vypláchněte vodou. Benzisothiazolinon, vonné látky Další informace o složkách EU naleznete na tomto odkazu. Procter & Gamble GmbH Sulzbacher Str. 40, 65824 Schwalbach
Febreze osvěžovač textilu Lenor Aprilfrisch 500ml láhev
- Objem
- 0.5 l
- Rozměry
- 500 ml
- Model
- Lenor Aprilfrisch
- Výrobce
- P & G
- Obsah balení
- (1. balení)
- Hmotnost
- 520 g
- Kód EAN
- 8001090190338
- Číslo produktu
- g42389
- Typ vůně
- Čerstvý duben
- Objem
- 0.5 l
- Rozměry
- 500 ml
- Model
- Lenor Aprilfrisch
- Výrobce
- P & G
- Obsah balení
- (1. balení)
- Hmotnost
- 520 g
- Kód EAN
- 8001090190338
- Číslo produktu
- g42389
- Typ vůně
- Čerstvý duben
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
H319 Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. H336 Může způsobit ospalost a závratě. H225 Vysoce hořlavá kapalina a páry.
K tomu se hodí také

Vilde brčka brčka na pití průhledná, opakovaně použitelná sada 50 brček 22 cm
92,00 Kč
Prodejce: Vilde

febreze 8700216258722 febreze Raumspray Frühlingserwachen frisch 2x185 ml, 2 St.
989,89 Kč/1l
366,26 Kč
Prodejce: somnia24

Febreze Osvěžovač textilu Amethyst 500ml
260,40 Kč/1l
130,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Osvěžovač textilu Febreze Lenor Aprilfrisch
349,46 Kč/1l
174,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

febreze 8001090839138 Vonná zásuvná sada 3Volution starter kit, Lenor Aprilfrisch
13 246,00 Kč/1l
264,92 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 950 300,05 Kč/1kg
195,03 Kč
Prodejce: M_plus_L

Febreze, Lenor Aprilfrisch, Odświeżacz powietrza, 7,5ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
15 006,67 Kč/1l
112,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Inox Trade Hotová Záclona Voile, Závěs s Křišťálem, Zirkony, 145x250cm, Bílá
405,90 Kč/1m
629,15 Kč
Prodejce: inox-trade

Afp Interactive Fetch 'N Treat
882,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

febreze 8006540465585 Osvěžovač vzduchu do koupele "Spring Awakening" 7,5 ml
14 908,00 Kč/1l
111,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

relaxdays 10018879_0 7 relaxdays Küchenhelfer-Set
585,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

febreze 8001090946942 febreze Duftstecker frisch 80,0 ml, 1 Set
919 276,22 Kč/1kg
482,62 Kč
Prodejce: Di-Life

BRUNNEN 105125007 Multifunkční papír Univerzální papír, A4, 80 g/m², perleťově bílý
99,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Podložka pod matraci 140x200 – chránič matrace jako nepromokavá podložka
889,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Autorádio s obrazovkou Bluetooth Rádio USB SD Slot Car MP3/WMA/WAV AC9900
1 394,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Noční stolek "Nordkapp" se 2 dvířky 48 x 30 x 45 cm dřevo bambus
1 247,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: premiumxl

TALBOT/TORRO BADM.-SET MAGIC NIGHT LED IM THERMO keine Farbe -
649,00 Kč
Prodejce: MASTER_SPORT

SONGMICS Stojící regál, regál na knihy, úložný regál, 5 polic, kuchyňský regál, police, 30 x 75 x 150 cm, nosnost do 650 kg, nastavitelné police GLR030B01
1 122,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

TurboTronic Standmixer - BG5 - 1200 Watt mit 1,5L Glasbehälter Edelstahl Silber, Glas Smoothie Mixer / Maker Ice Crush Funktion Milchshaker Blender BPA FREI
1 210,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Voděodolný chránič matrace 140 x 200 - bezpečná ochrana matrace
889,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Sklokeramická varná deska AREBOS 59 cm | 6600 W, 4 zóny, duální a pečicí zóna
3 133,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sada příborů, 60dílná sada příborů pro 12 osob s nožem vidličkou lžící, příbory z nerezové oceli, leštěné (zlaté)
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Febreze Osvěžovač textilu Lenor Amethyst
586,34 Kč/1l
293,17 Kč
Prodejce: somnia24

febreze 8006540233467 febreze náplň do lahvičky 3Volution, Golden Orchid
15 161,00 Kč/1l
303,22 Kč
Prodejce: M_plus_L

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks
591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Airw.Start.Set Som.Vergn.250ml
1 061,92 Kč/1l
265,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1100065490, Sytící láhev + náplň, Vícebarevný, Sklo, Plast, Nerezová ocel, 60 l, 1 kusů, CE, FCC
2 061,77 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dodáno rychle, za spravedlivou cenu!
Objem 2,5 l
Frebreze je v boji proti nepříjemným pachům bezkonkurenční! Já ho například používám jako ústní vodu a mám svěží dech po celý den! Vřele doporučuji, i když tento způsob použití pravděpodobně není výrobcem zamýšlen!
Ohodnoceno dne 1. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé a přesné dodání.
Objem 2,5 l
Tato položka se mi opravdu líbila. Doručeno rychle a dobře zabaleno. Za to dávám 5 hvězdiček. Děkuji
Ohodnoceno dne 1. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Objem 1,5 l
Rychlé dodání svěží vůně!
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Čistič textilu
Objem 2,5 l
Velmi dobře
Ohodnoceno dne 30. června 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše je v pořádku.
Objem 2,5 l
Všechno je v pořádku.
Ohodnoceno dne 11. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 3 l
Ohodnoceno dne 17. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 3 l
Ohodnoceno dne 7. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vůně do auta California Scents - Laguna Breeze



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,81 Kč/1kg

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
195,03 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 950 300,05 Kč/1kg

Orion | Náplň do odvlhčovače vzduchu - 450 g - Vůně levandule - Odvlhčovač vzduchu - Do 20 m2



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
69,00 Kč
Prodejce: Vilde
153,33 Kč/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
860,71 Kč
Prodejce: CSVK
573,81 Kč/1kg

6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

Acqua di Bolgheri - Indigo Raumduft Nachfüller 500 ml IN-2505
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

Sillar 4x levandulové vonné sáčky do skříně 30 g – přírodní ochrana proti molům, vonné sáčky s vůní levandule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
422,00 Kč
Prodejce: CSVK
3 767,86 Kč/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

Etro Vetiver Diffuser 500ml
2 415,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 830,64 Kč/1l

Air Wick osvěžovač vzduchu Summer Morning, 6 kusů, 250 ml – vůně čerstvé bavlny a zeleného jablka



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
682,86 Kč
Prodejce: CSVK
455,24 Kč/1kg

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

M.Brown Pomeranč a bergamot Svíčka 600 g
2 064,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 441,30 Kč/1kg

Air Wick 6x Paradise Beach, náplň do osvěžovače vzduchu, 250 ml – až 70 dní vůně
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

AquaFloow odvlhčovač vzduchu náhradní náplň – 10× 400 ml směs vůní | Sada náhradních náplní pro absorber vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
429,00 Kč
Prodejce: CSVK
171,60 Kč/1kg

Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
523,28 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 650,73 Kč/1kg

3x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
590,82 Kč
Prodejce: CSVK
787,76 Kč/1kg

Osvěžovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnolia and Cherry Blossom do prodejních automatů 3 x 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
590,82 Kč
-91,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: CSVK