4,8



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Gründl Funny 19 světle hnědá
4 114,30 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Gründl Funny (100g/120m) 22 levandule
8 011,50 Kč/1kg
801,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos

Vlna Funny Uni, 100g, cca 120m Barva 27
18 964,70 Kč/1kg
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Yarn Art Etamin 448 Pletací příze
7,89 Kč/1m
1 419,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Dolce (100g/120m) Y 854 fox
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Gründl Wolle, příze Funny uni, chenille, 2 klubíčka, 100 g, hnědá
5 818,40 Kč/1kg
581,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

YarnArt Jeans (50g/160M) 18 babyrosa
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Příze ÁJA - 50 g, 217 m - Hnědá
2 586,40 Kč/1kg
129,32 Kč
Prodejce: VISO

Schachenmayr SoftyEasy 29 Pletací příze
754,80 Kč/1kg
85,99 Kč
-10%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Alize Lanagold 800 466 Pletací příze
1,78 Kč/1m
1 299,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 29 Pletací příze
12 952,00 Kč/1kg
1 295,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 15 kornblume
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Příze ÁJA - 50 g, 217 m - Hnědá
0,43 Kč/1m
119,00 Kč
-26,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
92,90 Kč
Prodejce: VISO

Alize Lanagold 55 Pletací příze
13 053,50 Kč/1kg
1 305,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Wooltime 60 Pletací příze
1 126,70 Kč/1kg
229,00 Kč
-116,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,67 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Burcum Batik 1900 Pletací příze
13 528,00 Kč/1kg
1 352,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Příze Gazzal Baby Bavlna 3436 - hnědá - pro pletení a háčkování
993,40 Kč/1kg
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Himagurumi 30138 Pletací příze
0,96 Kč/1m
138,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Více informací o vlně najdete v tomto videu na Youtube.
Délka hlavně: 100g/120m
Složení: složení: 100% polyester
Háček: 5 mm - 6 mm (pro plyšové hračky spíše 4,0 mm - 5,0 mm)
Pletací jehlice: 5 mm - 6 mm
Kombinovatelné s (což znamená, že příze mají stejnou délku a lze je v projektu použít společně, aniž by si toho někdo všiml. To také znamená, že pokud je zde barva vyprodaná, podívejte se na tyto příze později):
Příze Leami Chenille Soft Uni
Himalayan Dolphin Baby
YarnArt Dolce
Chenille Baby
Katia Bambi
Vhodné pro:
- Amiguruims (plyšové hračky)
- Šátky
- Čepice
- Deky
- Polštáře
- a mnoho dalšího.
OEKO Standard 100
Pokyny pro péči:
- při 30 stupních
- Šetrný cyklus
- nežehlit
- nebělit
- žádný změkčovač tkanin
- není vhodné do sušičky
Vzorek stehu 10 cm x 10 cm:
11 ok x 20 řad
Pro svetr ve velikosti. 38 potřebujete asi 500 g
Gründl Funny uni je mimořádně měkká, hustá příze z chenille, která svým sametovým, chlupatým povrchem okamžitě zaujme a kreativní nápady na pletení a háčkování se promění v opravdové projekty, které přinášejí pohodlí. Objemná příze z mikrovlákna zajišťuje krásný, plný vzhled i při nízké spotřebě materiálu a výsledkem je nádherně huňatá textura. Díky tomu je tato příze ideální pro všechny, kteří chtějí vytvářet útulné ručně vyráběné výrobky s elegantním vzhledem sametu. Zároveň se Gründl Funny uni vyznačuje snadnou údržbou a dlouhou životností, protože je odolná, pevná a nezachytává chlupy. To ji činí obzvláště příjemnou při práci a zajišťuje, že i hotové projekty si dlouho udrží svůj krásný vzhled. Ať už se jedná o pletení nebo háčkování, tato huňatá příze se dá univerzálně využít a nabízí mnoho kreativních možností jak pro začátečníky, tak pro zkušené nadšence ručních prací. Zejména je Gründl Funny uni oblíbená pro výrobu měkkého oblečení pro děti a kojence, protože z této jemné příze lze vyrobit pohodlné bundičky, svetry, čepičky nebo doplňky s příjemným dotekem. Chenille příze je také vynikající pro háčkování amigurumi, plyšových hraček, mazlíčků a plyšových zvířátek. Díky své jemné struktuře vznikají láskyplně vytvořené figurky a společníci s obzvláště huňatým povrchem. Navíc je tato příze certifikována podle normy DIN EN 71-3, a je tedy vhodná i pro výrobu hraček, což ji činí obzvláště zajímavou pro kreativní projekty spojené s kojenci, dětmi a dárkovými nápady. Díky široké škále barev lze také skvěle vytvářet deky, polštáře a dekorativní doplňky do dětského pokoje nebo jiných útulných prostor. Gründl Funny uni, vyrobená ze 100% polyesteru, kombinuje objem, měkkost, trvanlivost a všestrannost a je tak perfektní volbou pro všechny, kteří hledají kvalitní chenille přízi pro útulné, odolné a krásné ručně vyráběné projekty. - MĚKKÁ A SAMETOVÁ: Chenille příze s certifikací OEKO-TEX se vyznačuje mimořádně jemným povrchem a sametovým vzhledem. - SNADNÁ ÚDRŽBA A DLOUHÁ ŽIVOTNOST: Objemná příze se snadno pere na 30 °C v režimu pro jemné prádlo. Jednotlivé jemné vlákna jsou dobře zapletená – příze tedy nezachytává chlupy! - PŘÍZE S MNOHA MOŽNOSTMI: Ať už pro útulnou dekoraci, jako jsou polštáře a deky, nebo pro oblečení a doplňky, jako jsou svetry, čepičky a šály – Funny uni je univerzální! Díky testování podle evropské normy pro hračky je tato příze také ideální pro roztomilé amigurumi a háčkovaná zvířátka! - SNADNÁ PRÁCE: Příze na pletení a háčkování s délkou 100 g / 120 m se snadno navléká na jehlu a díky použití jehel o velikosti 5 - 6 se dosahuje rychlého úspěchu při pletení a háčkování. - OBSAH A DALŠÍ VLASTNOSTI: Gründl Funny uni příze, 1 x 100 g / 100 % polyester / Ukázkový vzorek: 11 ok x 20 řad = 10 x 10 cm / Spotřeba materiálu: svetr (vel. 38) = cca 500 g
- Délka
- 120 m
- Materiálové složení textilu
- 100% polyester
- Barva
- Světle hnědá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- gründl
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 4036014218939
- Číslo produktu
- 3442-26
- Délka
- 120 m
- Materiálové složení textilu
- 100% polyester
- Barva
- Světle hnědá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- gründl
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 4036014218939
- Číslo produktu
- 3442-26
K tomu se hodí také

Gründl Funny 19 světle hnědá
4 114,30 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gründl Funny (100g/120m)
8 029,90 Kč/1kg
802,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gründl Funny (100g/120m)
4 114,30 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gründl Funny 20 tmavě hnědá
8 011,50 Kč/1kg
801,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gründl Funny (100g/120m) 10 fuchsií
4 114,30 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gründl Funny (100g/120m) 29 žlutooranžová
4 114,30 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gründl Funny (100g/120m) 11 třešeň
4 114,30 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gründl Funny (100g/120m)
4 114,30 Kč/1kg
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gründl Funny (100g/120m) 23 bordeaux
8 011,50 Kč/1kg
801,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gründl Funny (100g/120m) 24 tyrkysová
9 767,60 Kč/1kg
976,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gründl Funny (100g/120m) 21 světle zelená
7 995,80 Kč/1kg
799,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gründl Funny (100g/120m)
9 255,80 Kč/1kg
925,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Gründl Funny (100g/120m) 22 levandule
8 011,50 Kč/1kg
801,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
102,34 Kč
-2,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80330 zimt
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80310 Himbeere
1 000,70 Kč/1kg
168,99 Kč
-68,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby Wool 80306 Light Blue - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Gründl Funny (100g/120m) 28 meruněk
7 995,80 Kč/1kg
799,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Gründl Funny (100g/120m) 16 lilek
8 011,50 Kč/1kg
801,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Schachenmayr Catania 00248 Linen Pletací příze
3 509,61 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Himalaya VELVET (100g/120m) 90002 gelb
811,70 Kč/1kg
189,00 Kč
-107,83 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
81,17 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80354 starozelená
1 020,80 Kč/1kg
102,08 Kč
Prodejce: Dionizos

Himalaya Dolphin BABY, H 80352 dunkelrot
0,83 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Festival Yarn 162 Deep Green - měkká, ideální na doplňky
1,06 Kč/1m
106,37 Kč
Prodejce: Assarion

Sada nástrojů k diamantovému malování XL Malatec 19184
63,00 Kč/1kg
315,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Himalaya Dolphin BABY (100g/120m)
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himálajský delfín BABY, H80312 lachs
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%22% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
22%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velký lední medvěd
Super vlna ideální na plyšovou hračku. Pletla jsem z ní lední medvědy. Dopadli skvěle, jsou velmi velmi plyšoví. Znovu a znovu s radostí
Ohodnoceno dne 25. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super vlna
Vlna je ideální pro plyšovou hračku (žirafu). Příjemně se plete, při praní drží tvar a je příjemná na dotek.
Ohodnoceno dne 2. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v nejlepším světle
Rychlé dodání! Objednala jsem vlnu pro dceru. Je velmi spokojená!
Ohodnoceno dne 9. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Našel jsem přesně to, co jsem chtěl.
Ohodnoceno dne 11. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlna Gründl
Super
Ohodnoceno dne 18. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. září 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg