4,9



Na základě 23 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Himalaya Dolphin BIG 76708 modrá795,00 Kč/1kg
159,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

YarnArt Dolce Baby (50g/85m), 751
26 010,00 Kč/1kg
1 300,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 745 přírodní bílá
13 642,00 Kč/1kg
1 364,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
102,34 Kč
-2,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Mink, 334 světle šedá
0,81 Kč/1m
152,47 Kč
-91,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,06 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce MAXI, 747 MAXI
6 953,00 Kč/1kg
1 390,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Dolce 798 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce příze 100 g / 120 m - barva 791 mléčná čokoláda - pletací a háčkovací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Mink, 339 bordeaux
0,81 Kč/1m
61,06 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Elegance 102 Pletací příze
9,82 Kč/1m
1 276,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Scheepjes Stone Washed 831 Axinite
0,82 Kč/1m
106,37 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Dolce 857 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Mink, 348 as
0,81 Kč/1m
61,06 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Velluto 428 Pletací příze
13 274,00 Kč/1kg
1 327,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Dolce 859 Pletací příze
0,78 Kč/1m
93,77 Kč
Prodejce: Assarion
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
YarnArt Dolce Chenille příze
Na obrázcích YarnArt Dolce (Y před číslem barvy)
pro srovnání a Himalaya Dolphin Baby (H před číslem barvy) pro srovnání.
Vlastnosti vlny jsou velmi podobné. A oba výrobci vlny se vzájemně doplňují
velmi dobře ve výběru barev.
Tato příze má stejný počet metrů na 100 g a lze ji kombinovat s:
- Himalayan Dolphin Baby
- Leami Chenille Soft Uni
- Chenille Baby
- Katia Bambi
- Really Funny
TO ZNAMENÁ: Pokud vám někde chybí barva, podívejte se na ostatní články, zda tam není k dispozici!!
O těchto dvou druzích vlny jsem natočila video: ODKAZY
- 100% polyester
- Žinylka (lidově nazývaná plyšová vlna, sametová vlna, vlna z rouna)
- Délka hlavně: 120m/100g
- Tloušťka: 5-6 mm
- Háček na háčkování: 4,0-5,0 mm
- Pletací jehlice: 4,5-6,5 mm
Vhodné pro:
- Amigurumis (plyšové hračky)
- Čepice
- Šály
- svetr
- Deky
atd.
Pokyny pro péči:
- lze prát při 40 °C
- nevhodné do sušičky
- nežehlit
- neošetřujte změkčovadlem
- neošetřujte bělidlem
Himalayan Dolphin Baby má také:
OEKO-TEX, STANDARD 100
Certifikováno podle OEKO Tex třídy 1.
Jedná se o nejvyšší standard, vhodný pro přímý kontakt s nejcitlivější pokožkou, a to i pro miminka ve věku 0-3 roky a malé děti. Testováno nezávislými laboratořemi na více než 350 škodlivých látek. Certifikováno, že neobsahuje škodlivé množství dráždivých látek, alergenů ani karcinogenů. Více informací naleznete na stránce Oeko Tex v tomto PDF.
Mezinárodní
Durynsko
Skutečná barva se může od fotografie lišit.
Více informací o tom, jak s touto vlnou zacházet: ZDE
Dolce je jemná a hebká, zároveň odolná žinylková pletací příze, příjemně měkká a hřejivá. Tato příze je vhodná na čepice, čelenky, dětské svetry, deky, hračky, šály a nákrčníky, ušanky, vesty a další. 1 klubíčko: 100g / 120m.Tato příze je atestována TZÚ pro děti do 3 let. Před pletením/háčkováním doporučujeme udělat zkušební vzorek, jelikož tato příze není vhodná k párání.
Yarn Art Dolce 754 je super objemná, ultra měkká žinylková příze ze 100% mikropolyesteru, perfektní pro plyšové hračky a deky. Díky sametové textuře a stálosti barev patří tato příze mezi oblíbené pro amigurumi a bytové doplňky.Měkký a plyšový výsledek pro útulné doplňky i hračkyMikropolyester se snadno udržuje a zajišťuje dlouhou životnostSuper objemná gramáž zrychlí dokončení každého projektuProces barvení dodává přízi zářivé a jednotné barvy
Micro polyesterová pletací příze v jednobarevné kakaové barvě je alternativou k oblíbené přízi HiMALAYA Dolphin Baby. Příze je velmi hebká, hřejivá a příjemná na dotek (100% Micro polyester). Doporučená velikost jehlic 4 mm a 5 mm.
- Délka
- 120 m
- Materiálové složení textilu
- 100% Mikropolyester
- Barva
- Hnědá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8681338508875
- Číslo produktu
- 754
- Délka
- 120 m
- Materiálové složení textilu
- 100% Mikropolyester
- Barva
- Hnědá
- Druh látky
- Polyester
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8681338508875
- Číslo produktu
- 754
K tomu se hodí také

YarnArt Dolce, 771 béžová
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

YarnArt Dolce, 745 přírodní bílá
13 642,00 Kč/1kg
1 364,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin BABY, H 80320 tmavě šedá
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin Baby Wool 342, měkký polyester, 120m/100g, vhodný na plyšové hračky
1 000,70 Kč/1kg
102,34 Kč
-2,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80337 braun
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 782 šedá
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 747 světle hnědá
16 153,00 Kč/1kg
1 615,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Dolce Baby (50g/85m), 756
25 444,00 Kč/1kg
1 272,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Dolce, 741 bílá
13 983,50 Kč/1kg
1 398,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Mink, 334 světle šedá
0,81 Kč/1m
152,47 Kč
-91,41 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,06 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby Wool 80306 Light Blue - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce Baby (50g/85m), 751
26 010,00 Kč/1kg
1 300,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Dolce, 775 tmavě hnědá
15 121,50 Kč/1kg
1 512,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalayan Dolphin BABY, H 80323 meruňkové peklo
1 890,00 Kč/1kg
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Himalaya Dolphin FINE (100g/175m)
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 765 hnědá
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby 80309
1 000,70 Kč/1kg
189,19 Kč
-89,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 766 třešeň
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce (100g/120m) Y 853 hořčice
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 753 světle zelená
13 831,00 Kč/1kg
1 383,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Dolce (100g/120m) Y 854 fox
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Rico Design | Häkelgarn | Creative Ricorumi | dk 25g creme
1 734,80 Kč/1kg
43,37 Kč
Prodejce: Assarion

Sada háčků na háčkování v pouzdře 22ks Profesionální háčkovací sada 0.6-6.5 Vyšívání Tkaní Pletací jehlice pro děti Vícebarevné jehly Retoo
310,99 Kč
Prodejce: Retoo

YarnArt Dolce, 751 tmavě růžová
13 903,50 Kč/1kg
1 390,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin BABY, H 80322 bordeaux
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 777 mořská modř
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Dolce, 778 lišek
937,70 Kč/1kg
93,77 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin BABY, H 80357 myš šedá
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Himalaya Dolphin Baby 80347 Pletací příze
0,83 Kč/1m
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%4% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
4%4% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
4%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. února 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krásná měkká vlna
Jsem velmi spokojen. Rychlé dodání, dobré balení a kvalita vlny je skvělá. Vyrábím z ní krásné věci pro vnučku. Cena je také skvělá. Vřele doporučuji. Určitě tam budu nakupovat znovu.
Ohodnoceno dne 24. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi pěkná vlna pro projekty DIY
Skvělá vlna, velmi měkká a dobře se z ní háčkuje
Ohodnoceno dne 18. října 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi měkká příze
Ideální na dětské deky a rychle pletené
Ohodnoceno dne 11. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Rychlé dodání. Skvělá vlna na plyšové hračky
Ohodnoceno dne 25. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Závada příze
Bohužel jsem s výrobkem nebyl spokojen. Příze byla na mnoha místech vadná: byla několikrát přetržená a na některých místech měla uzlíky. To značně ztěžovalo práci a odstranění závad zabralo spoustu času. Je naléhavě nutné zlepšit kvalitu, aby bylo používání příjemnější.
Ohodnoceno dne 1. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg