4,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Vanish 5900627056297790 000,02 Kč/1kg
529,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Felce Azzurra Active Color287,68 Kč/1l
458,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Woolite, Barevný a bílý tekutý prací prostředek, 3,6 l
68 063,89 Kč/1l
245,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persil Prací gel Lavender 1,35 l
350,03 Kč/1l
472,54 Kč
Prodejce: Katomix

Waschkonig Uniwersalny żel do prania, 3 l
66,97 Kč/1l
200,91 Kč
Prodejce: Katomix

Woolite, prací prostředek na jemné prádlo, 3,6 l
72,85 Kč/1l
262,27 Kč
Prodejce: LAVONIO

Waschkonig Żel do prania, uniwersal, 5 l
60,48 Kč/1l
302,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

Persil Color Gel, Żel do prania, 1.485 l
326,26 Kč/1l
484,49 Kč
Prodejce: Katomix

Woolite 5900627056938
68,78 Kč/1l
309,51 Kč
Prodejce: LAVONIO

Waschkonig Żel do prania, lawenda, 5 l
55 766,00 Kč/1kg
278,83 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sofin, Płyn do prania kolorów, 1,5 l
128,09 Kč/1l
192,13 Kč
Prodejce: Katomix

ABC Bílý a barevný prací gel 2,145 l
69,74 Kč/1l
149,59 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Woolite, tekutý prostředek na praní barev, 3,6 l
85 975,00 Kč/1l
309,51 Kč
Prodejce: LAVONIO

Woolite 5900627056945
76 736,95 Kč/1kg
352,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Waschkonig Płyn do prania kolorowych tkanin, 3 l
52,43 Kč/1l
157,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kuschelweich tekutý barevný prací prostředek Frischetraum pure freshness 20WL
146,30 Kč/1l
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barevný prací gel Persil High Performance Color 1,56 L
138,00 Kč
-23,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Gel na praní Persil - color, 66 pracích dávek
237 737,51 Kč/1kg
760,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vysoce kvalitní německý prací gel na barevné tkaniny od společnosti Der Waschkönig C.G. Color. Díky svému koncentrovanému složení vystačí 1,625 litru gelu až na 46 praní.
Der Waschkönig C.G. Color účinně pere tkaniny, odstraňuje odolné nečistoty i při nízkých teplotách a zároveň chrání barvy tkanin, takže vypadají déle jako nové. Díky své síle a modernímu složení je gel schopen odstraňovat skvrny již při teplotách 20 °C. Snadno se rozpouští ve vodě, aniž by zanechával zbytky. Dodává prádlu jemnou, příjemnou vůni.
Díky svému složení vyhlazuje vlákna tkaniny, což ztěžuje usazování nečistot na nich a vzniklá špína se snadněji odstraňuje.
Účinně odstraňuje odolné skvrn z tkanin při nízkých teplotách, chrání je před poškozením a zanechá příjemnou vůni. Gel obsahuje složky, které chrání vaši pračku před usazováním vodního kamene a korozí. Není vhodný pro vlnu a hedvábí.
Prací gel pečuje o stálost barevného prádla, vhodný i pro zářivé neonové barvy. Důkladně vyhlazuje vlákna a oživuje již vybledlé barvy. Efektivní formule pro odstranění fleků a nečistot při zachování barev. Vhodný pro praní od 20 do 60 stupňů.
Účinný od 20 °C do 90 °C,
účinný i při krátkých pracích programech,
příjemně vonící,
chrání pračku před usazeninami.
Obsah nebezpečných látek
alkoholy, C12-14, ethoxylované, sírany, sodné soli
Waschkonig Gel 54P Colour 1,625L Na praní
- Barva: vícebarevná
- Materiál: gel do praní
- Jednotka miary: szt
- Kod cely: 3402909000
- Wysokość: 27.00
- Szerokość: 9.00
- Długość: 13.00
- Waga net: 1,670
- Waga brutto: 1.670
- Objem
- 1.625 l
- Složení
- Prací gel Waschkonig, barevný, 1,625 l
- Výrobce
- Der
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1.7 g
- Kód EAN
- 4260418930399
- Objem
- 1.625 l
- Složení
- Prací gel Waschkonig, barevný, 1,625 l
- Výrobce
- Der
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1.7 g
- Kód EAN
- 4260418930399
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Persil PGU10 Persil UNIVERSAL KRAFT-GEL TIEFENREIN Waschmittel Gel, 4,5 l
74,86 Kč/1l
372,00 Kč
-35,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ariel Professional Univerzální bílý prací gel + 4,95L
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Perwoll Black Renew tekutý prostředek na praní 3,96 l
72,08 Kč/1l
285,42 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sanytol Dezynfekujący dodatek do prania Białe Kwiaty, 500 ml
225 599,99 Kč/1kg
112,80 Kč
Prodejce: LAVONIO

Woolite, prací prostředek na jemné prádlo, 3,6 l
72,85 Kč/1l
262,27 Kč
Prodejce: LAVONIO

Softlan Płyn do płukania Bouquet Rose, 650 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
85,38 Kč/1l
58,69 Kč
-5%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
55,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Nikwax Tech Wash prací prostředek na outdoorové funkční oblečení 1 litr
794,20 Kč/1l
794,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)
1 074 950,03 Kč/1kg
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Chante Clair Koncentrat do płukania Orchidea i Figa, 1140 ml
79,87 Kč/1l
172,01 Kč
-80,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Microbec ultra přípravek na latríny a suché toalety 4x30g
1 180 000,03 Kč/1kg
118,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Sil SS10 Sil Saptil für Reise & Vorbehandlung Waschmittel flüssig, 0,2 l
282,12 Kč
Prodejce: somnia24

Prací gel Waschkonig, barevný, 3,305 l
58,77 Kč/1l
194,22 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g
0,16 Kč/1l
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Tekutina pro praní barev Yumos Regenerativní terapie 2,52 L
64,64 Kč/1kg
181,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Tekutý prací prostředek 20l, univerzální prací prostředek, prací gel
94,45 Kč/1kg
1 888,93 Kč
Prodejce: taleoo

Jemný prací gel pro delikátní tkaniny ""Waschkonig"" 3,305 l - Čistící prostředek pro jemné textilie
61,33 Kč/1l
202,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)
105,67 Kč/1l
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prací prostředek na vlnu a hedvábí, tekutý, 1 litr, prací prostředek na jemné prádlo
170,17 Kč/1l
170,17 Kč
Prodejce: taleoo

Gama Uniwersalny Żel do prania, 2,5 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
63,42 Kč/1l
232,56 Kč
-60,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lovela Baby Barevná Prací Kapalina 2,9 l - Kvalitní Čistící Prostředek pro Jemnou Dětskou Pieléďni Eko-Friendly - Bezpečné pro Kůži I oblečení - Účinně odstraňuje Skvrny a Zanechává Svěží Vůni
118 656,67 Kč/1kg
355,97 Kč
Prodejce: LAVONIO

Heitmann Textilní Bělidlo 500ml - Kvalitní Odstraňovač Skvrn a Osvěžovač - Německá Kvalita
800,94 Kč/1l
400,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Změkčovač tkanin ABC Parfumia Fragrance Orchid 1,44L
76,09 Kč/1kg
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Sodasan 778170
144,39 Kč/1l
216,59 Kč
Prodejce: artbook-service

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka
441,08 Kč/1l
441,08 Kč
Prodejce: Baviette

Sagrotan Hygienický čistič pračky 250ml
651,64 Kč/1l
162,91 Kč
Prodejce: AromaQueen

Čisticí a ošetrující prací prostředek Ecover 1l - Pro dokonalé čištění a dlouhotrvající péči o vaše prádlo. 22 prací v jedné lahvi.
135,12 Kč/1l
135,12 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo na Ovoce a Zeleninu ATTITUDE čistič ovoce a zeleniny
182,04 Kč/1l
145,63 Kč
Prodejce: GUGITA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý poměr cena/výkon
Objem 5 lHmotnost 0,005 kg
Dobrý prací prostředek. Příjemně voní a splňuje to, co slibuje. Prádlo je dobře vyprané i při nízkých teplotách. Většinu skvrn odstraní i bez předběžné úpravy. Určitě si ho koupím znovu.
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 lHmotnost 0,005 kg
Ohodnoceno dne 15. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 3,305 lHmotnost 0,003 kg
Ohodnoceno dne 1. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 3,305 lHmotnost 0,003 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Univerzální prací gel Persil High Performance Universal 1,56 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,00 Kč
-23,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 827,34 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
365,47 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 461,38 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
292,28 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
518,82 Kč/1l

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Hoffmanns prací prostředek na záclony 11WL 660g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
105,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,16 Kč/1l

Bionicdry Sport prací prostředek dlouhotrvající svěžest v sáčku 960ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
222,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
231,48 Kč/1l