5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
GRAINE CREATIVE 2610S8, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Staedtler FIMO 8010-112, Modelářská hlína, Zlato, Dospělý, 1 kusů, Sáček, Chlapec/děvče
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010 Metallic, Modelářská hlína, Bronzová, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

GRAINE CREATIVE 261425, Červená, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Polymer, Německo, 57 g
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Metalická, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO Color Pack Sparkle Colours, Modelářská hlína, Vícebarevný, Děti a dospělí, 12 kusů, 110 °C, 30 min
1 433,33 Kč/1kg
430,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Modrá, 1 kusů, 110 °C, 30 min, 454 g
1 134,58 Kč/1kg
515,10 Kč
Prodejce: somnia24

Staedtler FIMO 8010-812, Modelářská hlína, Stříbrná, Dospělý, 1 kusů, Sáček, Chlapec/děvče
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8030, Modelářská hlína, Červená, Dětský, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 190,48 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8051, Zdobicí gel, Průsvitné, Dospělý, 1 kusů, 130 °C, 20 min
2 675,00 Kč/1l
535,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Červená, Dospělý, 1 kusů, Rust, 1 barva/barev
8 204,39 Kč/1kg
467,65 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
2 186,44 Kč/1kg
983,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Staedtler 8421-2, Modelářská hlína, Červená
376,65 Kč/1kg
376,65 Kč
Prodejce: somnia24

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Oranžová, Dospělý, 1 kusů, Neon orange, 1 barva/barev
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8781, 1 kusů
3 460,00 Kč/1kg
346,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Modelářská hlína
- Barva:
- Červená
- Doporučený věk:
- Dospělý
- Počet kusů:
- 1 kusů
- Název barvy:
- Galaxy red
- Typ dávkovače:
- Sáček
- Doporučené pohlaví:
- Chlapec/děvče
- Pečení v troubě:
- Ano
- Teplota pečení:
- 110 °C
- Doba pečení:
- 30 min
- Země původu:
- Německo
- Hmotnost:
- 57 g
- Typ balení:
- Blistr
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Modelovací hlína Modelovací hlína FIMO efekt galaxie červená
- Materiál: plast
- FIMO soft, FIMO s koženým efektem a FIMO professional
- Snadno se otevírá
- Neomezená všestrannost: Pro šperky, doplňky a domácí dekorace, zejména pro začátečníky a hobby umělce
- Účinný doplněk k modelovací hmotě FIMO vytvrzované v troubě
- Měkké a hladké
- Praktické 8dílné porcování pro snadné míchání
- Typ sušení: Tvrzení v troubě
- Rozměry (š x v x h): 55x55x15 mm, 57 g
- Barva: červená
- Typ obsahu balení: Standardní blok 57 g
Chybí mapování datového pole nebo vyhledávací hodnota
n.a.
FIMO Modelliermasse Effect 57g in Galaxy Rot für den Einzelhandel.
FIMO Mod.masse Effect 57g Galaxy rot retail
Třpytivá NOVINKA v galaktických barvách to jsou nové odstíny hmoty FIMO z řady efektových barev. Toužíte po zářivých, třpytivých špercích či home deco doplňcích v barvách, že vám budou oči přecházet? Pojďte si je vyrobit z těchto krásných FIMO GALAXY odstínů! v šesti galakticky jiskřivých odstínech - GALAXY bílá, GALAXY červená, GALAXY modrá, GALAXY tyrkysová, GALAXY zelená a GALAXY purpurová kompatibilní s FIMO soft, FIMO leather a FIMO professional obsahuje částečky minerální slídy FIMO Efekt GALAXY 57 g je polymerová hmota, která je vyrobená z umělých modelovacích materiálů, složených z polyvinylchloridu, gelů, pryskyřic, barviv a změkčovadel. Díky své tvárnosti můžeme polymerovou hmotu tvarovat do nejrůznějších tvarů, ze kterých se dají vyrábět šperky či dekorativní nebo bytové doplňky. lehká, tvárná a měkká hmota snadné modelování s následným zapečením v troubě při 110°C na 30 minut. pomocí FIMO hmoty můžete vytvářet cokoliv vás napadne a po zapečení v troubě máte krásně barevný a pevný výrobek, který jste si sami zhotovili zdravotně nezávadné stejná konzistence jako FIMO Soft snadno namícháte nové odstíny po rozbalení můžete ihned modelovat jasné barvy 8 praktických tvarových prolisů, pomocí kterých jednoduše namícháte váš odstín FIMO efekt můžete vybírat z 8 efektových řad a celkem 44 odstínů. se třpytkami transparentní imitace drahokamů metalické barvy perleťové barvy neonové svítící ve tmě GALAXY odstíny
Modelovací hmota FIMO vytvrzovaná v peci. Pro začátečníky a hobby umělce. Normální blok, 57 g, 55x55x15 mm. Měkká a pružná. Po vytvrzení málo mění barvu. Praktické 8dílné dělení pro snadné míchání. Balení se snadno otevírá, lze znovu uzavřít. Kompatibilní s FIMO soft a FIMO professional.
- Rozměry
- 55x55 mm
- Barva
- Červená
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 57 g
- Kód EAN
- 4007817096390
- Číslo produktu
- 8010-202
- Rozměry
- 55x55 mm
- Barva
- Červená
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 57 g
- Kód EAN
- 4007817096390
- Číslo produktu
- 8010-202
K tomu se hodí také

Staedtler FIMO 8010-602, Modelářská hlína, Purpurová, Dospělý, 1 kusů, Galaxy purple, Sáček
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010-112, Modelářská hlína, Zlato, Dospělý, 1 kusů, Sáček, Chlapec/děvče
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8010 Galaxy, Modelářská hlína, Zelená, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8010 Galaxy, Modelářská hlína, Modrá, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010 Galaxy, Modelářská hlína, Bílá, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

GRAINE CREATIVE 261425, Červená, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Polymer, Německo, 57 g
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010 Galaxy, Modelářská hlína, Tyrkysová, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
1 035,09 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Staedtler FIMO effect 8010 Metallic, 1 kusů
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8704, 1 kusů
4 314,29 Kč/1l
151,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 263110, Tyrkysová, 1 kusů, 14 rok/roky, 99 rok/roky, Chlapec/děvče, Německo
1 812,12 Kč/1kg
154,03 Kč
Prodejce: M_plus_L

Staedtler FIMO 8705, 1 kusů
4 457,14 Kč/1l
156,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Zelená, Dospělý, 1 kusů, Neon green, 1 barva/barev
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8711, 4 kusů
101,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Černá, Modrá, Čokoláda, Barva koňaku, Šedá, Olivový, Oranžová, Růžová, Červená, Bílá, Žlutá, 12 kusů, 12 barva/barev, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Epoxidová pryskyřice Epoxidová odlévací pryskyřice univerzální | 1 KG | Odlitky do 5 cm | Pourpoxy | Křišťálově čirá | Epoxidová pryskyřice | Obsahuje UV blokátor
746,35 Kč/1kg
746,35 Kč
Prodejce: Pourpoxy

FIMO, modelovací hlína, modelovací hlína mandarine soft normal
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Metalická, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

GRAINE CREATIVE 261424, 8 rok/roky, Plast, Červená, 1 kusů
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

FIMO, modelovací hmota, modelovací hmota čokoláda soft normal
1 071,43 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 2610S8, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

GRAINE CREATIVE 261443, 8 rok/roky, Plast, Béžová, 1 kusů
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

GRAINE CREATIVE 261414, 8 rok/roky, Plast, Šedá, 1 kusů
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010, Modelářská hlína, Fuchsiová, Dospělý, 1 kusů, Neon fuchsia, 1 barva/barev
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8010 Metallic, Modelářská hlína, Bronzová, Dospělý, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva Světle růžová
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L
194,94 Kč/1kg

Sada polymerové hlíny Shuttle Art, 60 barev, modelovací hlína vytvrzovaná v troubě, 1,65 kg
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 278,82 Kč/1l

Eberhard Faber EFA Plast, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 1 kusů, Plastový kbelík, 1 barva/barev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
613,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
204,56 Kč/1kg

Sada modelovací hmoty z polymerové hmoty, 64 barev, včetně příslušenství, formiček a nástrojů. Netoxická
2 055,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 174,54 Kč/1kg

Modelovací hmota, která zasychá na vzduchu, 64 barev, sada modelovací hmoty, dětská sada pro tvoření, DIY, měkká, flexibilní, netoxická
1 400,81 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 112,91 Kč/1kg

Beton Plast modelovací hlína betonová šedá 500g
345,86 Kč
Prodejce: M_plus_L
691,72 Kč/1kg

Plastelina pastelowa Kidea 24 kolory
198,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
896,35 Kč/1kg

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
1 166,12 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,53 Kč/1kg

Elektrický magnetický zámek 180KG DC12V NC Mode Elektromagnetický zámek z hliníkové slitiny pro skleněné dřevěné kovové požární dveře
1 046,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 144,42 Kč/1kg

Formy na modelovací hmotu,nože na modelovací hmotu,sada na modelovací hmotu,hračky z modelovací hmoty,nástroje na modelovací hmotu,příslušenství k modelovací hmotě
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
7 900,00 Kč/1kg

Rayher, sádrový prášek Raysin 100 "bílá", 1 kg, balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
411,43 Kč
Prodejce: everybuy_at
411,43 Kč/1kg

Rayher, sádrový prášek Raysin 200, "bílá" barva, extra tvrdý, 1 kg, balení



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(114)Počet hodnocení: 114
435,77 Kč
Prodejce: everybuy_at
435,77 Kč/1kg

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
95,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,21 Kč/1kg

Měkká hlína bílá 2500g tvrdnoucí na vzduchu / hořlavá 1040°C



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
727,91 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,16 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 986,61 Kč/1kg

Měkká hliněná terakota 2500g tvrdnoucí na vzduchu / hořlavá 1040°C



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
727,91 Kč
Prodejce: everybuy_at
291,16 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261427, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg