4,9



Na základě 43 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Creativ Company 16824084, Kreativní tvoření, Černá, Akrylový, 50 g19 754,00 Kč/1kg
1 014,30 Kč
-26,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
987,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Gründl Wolle Bavlna Quick Batik, 100 g, světle modrá-zelená-kukuřičná-oranžová4 743,50 Kč/1kg
474,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g snadno udržovatelné pletací příze z extra jemné merino vlny 160 m barva 749 - vínově červená/růžová/žlutozelená/modrofialová8 824,00 Kč/1kg
441,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletací příze2 921,57 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
26 233,00 Kč/1kg
1 311,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
27 352,00 Kč/1kg
1 367,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

Bobbiny Premium 5 mm 100 m Aloe Šňůra
997,98 Kč/1kg
498,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

YarnArt Jeans (50g/160M) 49 hellgrau
27 599,00 Kč/1kg
1 379,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 91 fuchsia
26 097,00 Kč/1kg
1 304,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 141 Pletací příze
13 114,00 Kč/1kg
1 311,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Burcum Batik 3379 Pletací příze
13 283,50 Kč/1kg
1 328,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans Crazy (50g/160m)
969,20 Kč/1kg
48,46 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Superlana Megafil 60 Pletací příze
13 390,00 Kč/1kg
1 339,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 111 Pletací příze
13 245,00 Kč/1kg
1 324,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 800 216 Pletací příze
1,86 Kč/1m
1 355,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Superlana Megafil 55 Pletací příze
13 860,00 Kč/1kg
1 386,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Lanagold 565 Pletací příze
13 349,00 Kč/1kg
1 334,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Himagurumi 30142 Pletací příze
0,96 Kč/1m
138,99 Kč
Prodejce: MUZIKER

Alize Wooltime 60 Pletací příze
1 126,70 Kč/1kg
229,00 Kč
-116,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,67 Kč
Prodejce: Assarion
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jediná originální příze Jeans je oblíbená u mnoha lidí v pletacím světě. Džínová příze z továrny YanArt je velmi příjemná na dotek. Niť je poměrně
tenká, měkká, mírně sametová, dobře kroucená, nežmolkuje a neplstnatí. Bohatá paleta barev vám umožní vybrat potřebné odstíny jakékoli barvy.
Počet barevných odstínů se navíc každoročně zvyšuje. Tajemství popularity této příze spočívá v její univerzálnosti a dobrém složení.
Můžete z ní plést a háčkovat. Je vhodná i pro strojové pletení. Příjemnou práci s přízi také podtrhují vynikající vlastnosti při nošení. Po praní neztrácejí výrobky vyrobené z této příze svůj vzhled. Je také třeba poznamenat, že tato příze je považována za hypoalergenní a je vhodná pro děti i dospělé. Ve světě amigurumi ( háčkovaná nebo pletená hračka ) je tato příze nepom lídrem a pomůže vám uvolnit potenciál vašich neomezených nápadů! Vhodná pro pletení i háčkování čepiček, svetříků a hlavně dětských hraček a bytových doplňků. Tato příze je atestována TZÚ pro děti do 3 let.
Délka dráhy 50g/160m
Materiál: 55 % bavlna a 45 %.Polyakryl
Doporučená velikost jehly: 3,5 mm
Rozteč ok při háčkování:
19,5 ok v 28 řadách = 10 x 10 cm.
Rozměr stehu při šití:
24,5 ok v 24 řadách = 10 x 10 cm.
Příze YarnArt Jeans je mezi řemeslníky nejoblíbenější přízí díky svému všestrannému využití. Lze ji použít nejen k ručnímu pletení nebo háčkování, ale také ke strojovému tkaní. Široká škála barev kombinuje jak tlumené, pastelové barvy, tak sytější a intenzivnější barvy.Díky svému složení s vysokým obsahem bavlny je YarnArt Jeans ideální přízí pro výrobu amigurumi (maskotů) a dětského oblečení a doplňků, jako jsou čepice a deky. Příze má hladkou, rovnoměrně zakroucenou strukturu, takže je vhodná pro vyšívání smyčkou (dírkovanou jehlou) a také pro tvorbu letního oblečení.
Další informace
- Barvy v různých šaržích se mohou mírně lišit v odstínu. Pokud si přejete barvu z jedné šarže obarvení, dejte nám prosím vědět ve zprávě prodejci
- Doporučujeme za množství potřebné pro celou zakázku, protože další šarže barviva se může lišit v odstínu
- Snažíme se, aby fotografie výrobků co nejvěrněji odrážely jejich skutečnou barvu, nicméně berte prosím na vědomí, že barvy zobrazené na fotografiích se mohou lišit od skutečnosti v důsledku různého nastavení monitoru
Příze Yarn Art Jeans 47 je měkká, jemná a hodí se na mnoho různých projektů. Směs bavlny a akrylu nabízí hebkost i trvanlivost, což oceníte při tvorbě amigurumi hraček, dětských dek i oblečení. Bílý odstín tvoří čistý základ pro vaše kreativní nápady. Nejlépe se osvědčí na amigurumi, dětské oblečení a doplňky díky nedělitelné, snadno háčkovatelné struktuře. Kombinace 55 % bavlny a 45 %.Polyakrylu jí zajišťuje prodyšnost a odolnost po celý rok. Díky hypoalergenním vlastnostem jde o bezpečnou volbu i pro citlivou pokožku a dětské projekty. Jednoduchá údržba i stálá definice stehu umožňuje začátečníkům dosáhnout čistého výsledku.
Směsová pletací / háčkovací příze (55% bavlna a 45% polyakryl) v jednobarevné modré barvě nazývaná také jako příze Jeans. Je vhodná na různé druhy pletení a háčkování a díky její všestrannosti se dá využít téměř na cokoliv. Doporučená velikost jehlic a háčku je 3,5 mm.
- Šířka
- 160 m
- Délka
- 160 m
- Materiálové složení textilu
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Barva
- Modrá
- Druh látky
- Bavlna
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 50 g
- Kód EAN
- 8681338500862
- Číslo produktu
- Jeans 47
- Šířka
- 160 m
- Délka
- 160 m
- Materiálové složení textilu
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Barva
- Modrá
- Druh látky
- Bavlna
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 50 g
- Kód EAN
- 8681338500862
- Číslo produktu
- Jeans 47
K tomu se hodí také

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
26 233,00 Kč/1kg
1 311,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
26 310,00 Kč/1kg
1 315,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 35 sonnengelb
27 163,00 Kč/1kg
1 358,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 62 weiß
26 838,00 Kč/1kg
1 341,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 07 kamelbraun
31 967,00 Kč/1kg
1 598,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 46 grau
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 71 braun
29 482,00 Kč/1kg
1 474,10 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
27 352,00 Kč/1kg
1 367,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 90 Pletací příze
26 848,00 Kč/1kg
1 342,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 87 beige
27 143,00 Kč/1kg
1 357,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 40 braun
30 674,00 Kč/1kg
1 533,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Yarn Art Jeans 70 Pletací příze
9,64 Kč/1m
1 541,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 42 pink
26 097,00 Kč/1kg
1 304,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 55 karibik
26 921,00 Kč/1kg
1 346,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 88 gelb
26 499,00 Kč/1kg
1 324,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 81 aqua
26 097,00 Kč/1kg
1 304,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 36 rosa
29 274,00 Kč/1kg
1 463,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

YarnArt Jeans (50g/160M) 15 kornblume
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 26 rot
27 206,00 Kč/1kg
1 360,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 16 mittelblau
26 892,00 Kč/1kg
1 344,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 03 naturweiß
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 23 orange
26 838,00 Kč/1kg
1 341,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 54 marine
26 025,00 Kč/1kg
1 301,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 49 hellgrau
27 599,00 Kč/1kg
1 379,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 17 caobaltblau
26 310,00 Kč/1kg
1 315,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 89 flieder
26 030,00 Kč/1kg
1 301,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 52 grün
26 790,00 Kč/1kg
1 339,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 78 rose
27 080,00 Kč/1kg
1 354,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 91 fuchsia
26 097,00 Kč/1kg
1 304,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%5% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
5%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrá příze
Snadno se s ní pracuje a je také skvělá. Jednoznačné doporučení ke koupi této příze. Háčkovala jsem 2 mm háčkem.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoce kvalitní výrobek.
Vysoce kvalitní výrobek. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoce kvalitní výrobek.
Vysoce kvalitní výrobek. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoce kvalitní výrobek.
Vysoce kvalitní výrobek. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vysoce kvalitní výrobek.
Vysoce kvalitní výrobek. Jsem velmi spokojen.
Ohodnoceno dne 29. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlna je opravdu krásná a dobře se z ní plete
Jsem naprosto spokojená
Ohodnoceno dne 16. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vlna
Bezvadné zboží, perfektní vlna pro Amigurumi!
Ohodnoceno dne 22. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super vlna
Všechno je skvělé! Super vlna a skvělá barva!
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg