3,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletací příze2 921,57 Kč/1kg
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 15 světle modrá - pletací a háčkovací příze
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Milano příze 50 g / 130 m - barva 864 tmavý tyrkys - pletací a háčkovací příze
1 158,20 Kč/1kg
57,91 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Softy Plus 11 Pletací příze
13 191,50 Kč/1kg
1 319,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1070 - pletací a háčkovací příze
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Softy Plus 31 Pletací příze
13 341,50 Kč/1kg
1 334,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans Soft Colors příze 50 g / 160 m - barva 6211 - pletací a háčkovací příze
0,34 Kč/1m
54,76 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Bamboo příze 50 g / 150 m - barva 113 špinavě růžová - pletací a háčkovací příze
0,33 Kč/1m
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Revolution příze 150 g / 200 m - barva 1620 - pletací a háčkovací příze
1 029,00 Kč/1kg
154,35 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Jeans 90 Pletací příze
26 848,00 Kč/1kg
1 342,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Flowers Unicolor příze 50 g / 115 m - barva 735 růžová - pletací a háčkovací příze
0,25 Kč/1m
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Crazy příze 50 g / 160 m - barva 8220 - pletací a háčkovací příze
0,33 Kč/1m
53,55 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Adore Dream příze 100 g / 260 m - barva 1072 - pletací a háčkovací příze
0,37 Kč/1m
103,95 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Puffy Color 6461 Pletací příze
13 465,00 Kč/1kg
1 346,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Puffy 103 Pletací příze
13 429,00 Kč/1kg
1 342,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Superlana Maxi 1 Pletací příze
12 993,00 Kč/1kg
1 299,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alize Puffy 28 Pletací příze
13 610,50 Kč/1kg
1 361,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Flowers Unicolor příze 50 g / 115 m - barva 754 tyrkysová - pletací a háčkovací příze
993,40 Kč/1kg
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

Alize Softy Plus, 374 tmavě modrá
13 341,50 Kč/1kg
1 334,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Příze Gina/Jeans Plus je obdobou populární příze Jeans, ale niť je dvakrát tak silná. To znamená, že pletení z něj se stává dvakrát rychlejším. Věci jsou objemnější, ale mohou být těžší. Jakýkoli vzor v pletenině bude vypadat ještě výrazněji. Tato příze je také vhodná pro pletení kojeneckých oblečků v období podzim-jaro, je měkká a příjemná na dotek. Vzhledem k tomu, že z poloviny obsahuje bavlnu, jsou výrobky dobře prodyšné.
Má nádhernou a rozmanitou paletu jasných a sytých barev, které děti tak milují. Výrobky z něj jsou pružné a nebrání pohybu. Tato příze se také
osvědčila při pletení hraček, přikrývek a interiérových doplňků. Tato příze je atestována TZÚ pro děti do 3 let.
Objevte potenciál vlny YarnArt Jeans Plus v tyrkysové barvě. Tato 100g klubka se 160 metry na přadeno vám nabídnou dostatek materiálu pro vaše kreativní projekty. Vysoce kvalitní směs 55 % bavlny a 45 %.Polyakrylu kombinuje měkkost a prodyšnost bavlny s odolností a pružností akrylu. - Ideální na amigurumi a další měkké hračky - vaše děti si tyto měkké látky zamilují! - Sytá tyrkysová barva, která dodá vašemu tvoření nádech svěžesti. - Snadno se s nimi pracuje díky dobře spředeným vláknům. - Vhodné pro jehly od velikosti 5 mm - umožňuje rychlou a pohodlnou práci. - Příze o hmotnosti worsted vám poskytne hustý, plyšový povrch. Vlna YarnArt Jeans Plus vnese do vašich projektů živost a kvalitu. Ideální pro všechny, kteří si cení měkkých a pohodlných výrobků. Nejlepší volba pro všechny nadšence do pletení a háčkování, kteří hledají kvalitní materiály!
Włóczka YarnArt Jeans Plus ma wiele zalet. Włókna są bardzo dobrze skręcone co sprawia że jest bardzo wygodna przy przerabianiu. Skład 55% bawełny i 45%.Polyakrylu to duet doskonały, bo włóczka jest miękka i przyjemna w dotyku. Idealnie nadaje się na wyroby dla dzieci, szczególnie do wyrobów maskotek - Amigurumi.
Jest to grubsza wersja włóczki YarnArt Jeans.
Směsová pletací / háčkovací příze (55% bavlna a 45% polyakryl) v jednobarevné tyrkysové barvě obdoba příze Gina / Jeans, avšak niť je dvakrát tak silná. Je vhodná na různé druhy pletení a háčkování a díky její všestrannosti se dá využít téměř na cokoliv. Doporučená velikost jehlic a háčku je 5 mm.
- Délka
- 160 m
- Materiálové složení textilu
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Model
- Jeans Plus
- Barva
- Tyrkysová
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8681338513046
- Číslo produktu
- JEANS PLUS 33
- Délka
- 160 m
- Materiálové složení textilu
- 55% Bavlna - 45% Polyakryl
- Model
- Jeans Plus
- Barva
- Tyrkysová
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8681338513046
- Číslo produktu
- JEANS PLUS 33
K tomu se hodí také

Jeans Plus příze 5 x 100 g 67
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 15 světle modrá - pletací a háčkovací příze
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Yarn Art Jeans Plus 3 Pletací příze
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Plus příze 5 x 100 g 49
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus Grey Wool 100g 160m - ideální pro projekty amigurumi
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Plus příze 5 x 100 g 66
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Plus příze 5 x 100 g 69
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 54 námořnická modrá - pletací a háčkovací příze
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos

YarnArt Jeans Plus vlna, 70 Brown, 160m/100g, 55% bavlna, měkká a pohodlná
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 71 světle hnědá - pletací a háčkovací příze
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 11 pistáciová - pletací a háčkovací příze
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Soft Colors 10 x 50 g 6209
912,67 Kč/1kg
54,76 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Bamboo příze 10 x 50 g 126
993,40 Kč/1kg
49,67 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 01 bílá - pletací a háčkovací příze
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Splash příze 10 x 50 g 940
0,34 Kč/1m
54,76 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Plus příze 5 x 100 g 19
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Plus příze 5 x 100 g 85
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 73 broskvová - pletací a háčkovací příze
0,61 Kč/1m
173,46 Kč
-75,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Plus příze 5 x 100 g 36
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Plus příze 5 x 100 g 07
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

Jeans Plus příze 5 x 100 g 62
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 05 světle béžová - pletací a háčkovací příze
981,30 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
26 310,00 Kč/1kg
1 315,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
26 233,00 Kč/1kg
1 311,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
189,19 Kč
Prodejce: VISO

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 51 tmavě červená - pletací a háčkovací příze
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion

YarnArt Jeans (50g/160M) 87 beige
27 143,00 Kč/1kg
1 357,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
27 352,00 Kč/1kg
1 367,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

YarnArt Jeans Plus příze 100 g / 160 m - barva 87 cappuccino - pletací a háčkovací příze
0,61 Kč/1m
98,13 Kč
Prodejce: Assarion
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%50% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
50%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi zklamaný
Vlna byla dodána ve 2 různých barvách.
Ohodnoceno dne 14. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg

Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg

Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg

Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg