5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Citrusový čisticí prostředek na nádobí s vůní citrónu, 600ml103,32 Kč/1l
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Elbow Grease | Grapefruitový prostředek na mytí nádobí - 600 ml - rozpouští mastnotu - ovocná vůně - bez bělidel103,32 Kč/1l
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Pril Original Płyn do mycia naczyń, 675ml (PRODUKT Z NIEMIEC)122,84 Kč/1l
82,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
fit prostředek na mytí nádobí original 500ml130,86 Kč/1l
65,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prostředek na mytí nádobí s osvěžující vůní citronu 500ml
73,14 Kč/1l
36,57 Kč
Prodejce: Katomix

Mycí prostředek na nádobí s citronovou vůní Pril 675 g
91,85 Kč/1l
62,00 Kč
Prodejce: UniMarket

Čisticí Prostředek na Nádobí s Bylinkovou Esencí, 900 ml
85,74 Kč/1l
84,86 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Prostředek na mytí nádobí, prostředek na nádobí s citronem, 300ml, tekutý prostředek
972,93 Kč/1l
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Prostředek na nádobí 1 l, mycí prostředek na nádobí, levandule a máta
105,44 Kč/1l
130,10 Kč
-24,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
105,44 Kč
Prodejce: taleoo

Prostředek na mytí nádobí s citronovou vůní, 500 ml
586,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fairy Mycí prostředek na nádobí s výtažkem z heřmánku 900 ml
158,49 Kč/1l
142,64 Kč
Prodejce: Katomix

CitrusClean Čisticí prostředek na nádobí s vůní citronu, 1 litr
88,99 Kč/1l
88,99 Kč
Prodejce: Lumarko

Prostředek na mytí nádobí Jar - citron, 450 ml
134,00 Kč/1kg
67,00 Kč
Prodejce: vikpap

Saponát na nádobí Jar Lemon 900ml
89,78 Kč/1kg
85,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prostředek na mytí nádobí - vzorek citronu 120 ml
2 842,92 Kč/1l
341,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ludwik, Tekutý prostředek na mytí nádobí, grapefruit, 450 ml
94,27 Kč/1l
42,42 Kč
Prodejce: Katomix

Ludwik, Płyn do naczyń, malinowy, 1350 ml
83 071,43 Kč/1kg
116,30 Kč
Prodejce: Katomix

Tekutý prostředek na mytí nádobí Ecover, objem 450 ml
65,44 Kč
Prodejce: taleoo

Ludwik, Płyn do mycia naczyń Cytryna, 5 l
85,38 Kč/1l
426,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Palmolive Orchidee je vysoce účinným mycím prostředkem na nádobí, který přináší dokonalý lesk a čistotu vašim nádobím. S jemnou vůní orchidejí, každé mytí nádobí se stane příjemným zážitkem. Tento produkt je balen v praktickém balení o objemu 500ml, což zaručuje dlouhotrvající použití. Palmolive Orchidee je ideální volbou pro dokonale čistou a vonnou domácnost.
Složení: 5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % amfoterní povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. Vonné látky, kyselina mléčná, limonen.
Složení: 5-15 % aniontové povrchově aktivní látky, <5 % amfoterní povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. Vonné látky, kyselina mléčná, limonen.
- Objem
- 0.5 l
- Složení
- Složení: voda, sodík laurylsulfát, alkohol, kyselina mléčná, hydroxid sodný, kokamidopropyl betaín, parfém, benzisothiazolinon, metylisothiazolinon, Citka.
- Výrobce
- Počet kusů
- 26
- Hmotnost
- 1 g
- Kód EAN
- 8718951512726
- Objem
- 0.5 l
- Složení
- Složení: voda, sodík laurylsulfát, alkohol, kyselina mléčná, hydroxid sodný, kokamidopropyl betaín, parfém, benzisothiazolinon, metylisothiazolinon, Citka.
- Výrobce
- Počet kusů
- 26
- Hmotnost
- 1 g
- Kód EAN
- 8718951512726
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Tabletky do Myčky 70 ks ATTITUDE ekologické udržitelné
6 242,29 Kč/1l
436,96 Kč
Prodejce: GUGITA

Černý autokosmetický sprej pro čištění a ochranu, 500 ml.
212,00 Kč/1l
106,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

The Pink Stuff Spray do mycia naczyń, 500 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
174,30 Kč/1l
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

fit prostředek na mytí nádobí original 500ml
130,86 Kč/1l
65,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prostředek na mytí nádobí, sensitivní, 1 litr, šetrný
247,00 Kč/1l
247,00 Kč
Prodejce: Emerosa

SODASAN 778191, Ruce, Tekuté mýdlo, Čisticí, Citrus, 500 ml
120,96 Kč/1l
60,48 Kč
Prodejce: taleoo

Fairy Mycí prostředek na nádobí s výtažkem z heřmánku 900 ml
158,49 Kč/1l
142,64 Kč
Prodejce: Katomix

Saponát na nádobí Jar Lemon 900ml
89,78 Kč/1kg
85,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

Prostředek na mytí nádobí GOLD citrus 5l
26,93 Kč/1l
134,64 Kč
Prodejce: DomoDomo

Fit, Limetka a rozmarýn, prostředek na mytí nádobí, 400 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
201,32 Kč/1l
80,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marcelova Zelená Mýdlo - Esenciální Bazalka & Aromatická Vetiveřová Tráva - 500 ml
611,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Čisticí prostředek na nádobí s osvěžující vůní máty - Ludwik 900 ml
91,11 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Marcel's přírodní zelené mýdlo s pomerančem a jasmínem, 500ml
620,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Ludwik 5900498028386, Tekutina, Citrus, Zelený čaj, Láhev, 900 ml, 1 kusů
98,07 Kč/1l
88,26 Kč
Prodejce: Katomix

Čisticí Prostředek na Nádobí s Bylinkovou Esencí, 900 ml
85,74 Kč/1l
84,86 Kč
-9%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
77,17 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BAVIETTE Ekologické cestovní mýdlo 100 ml – kompaktní cestovní mýdlo s mikroorganismy, vhodné pro mytí rukou, nádobí a prádlo během cestování



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
242,51 Kč
Prodejce: Baviette
2 425,10 Kč/1l

Citrusový čisticí prostředek na nádobí s vůní citrónu, 600ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
103,32 Kč/1l

Elbow Grease Jablko na mytí nádobí 600 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
103,32 Kč/1l

Mycí prostředek na nádobí Apple&Cinnamon Washing Up Liquid Elbow Grease 600 ml
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
108,32 Kč/1l

Elbow Grease - Prostředek na Mytí Nádobí - Washing Up Liquid - Brusinka a Pomeranč - 600ml
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
108,32 Kč/1l

Elbow Grease | Grapefruitový prostředek na mytí nádobí - 600 ml - rozpouští mastnotu - ovocná vůně - bez bělidel
61,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
103,32 Kč/1l

FAIRY 8001090900883 FAIRY Pinke Jasminblüte Spülmittel 0,45 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
138,28 Kč
Prodejce: M_plus_L
307,29 Kč/1l