4,3



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná194,94 Kč/1kg
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Alabastr Modellgips 1x 1,5kg32,21 Kč/1kg
95,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
HobbyFun Keraflott bílá odlévací hmota na bázi sádry 1000g182,93 Kč/1kg
182,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Glina rzeźbiarska Astra 1 kg116,67 Kč/1kg
119,00 Kč
Prodejce: MATFEL

R PRO 10 mäkký odtlačovací silikón 1:1, ideálny pre DIY živicové formy (2 kg)
856,56 Kč/1l
1 713,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg
291,53 Kč/1kg
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Jesmonite Ltd JESMONITE AC100 samostatná tekutá složka 1kg - 1 ks
15 789,00 Kč/1l
1 578,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Jovi 85, Modelářská hlína, Bílá, Děti a dospělí, 24 h, 500 g
239,26 Kč/1kg
119,63 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 24 h, 1 kg
132,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Viva Decor940400099VE01 ViVA DECOR litý beton, jemnozrnný, 5,0 kg kbelík
230,91 Kč/1kg
1 200,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

FIL CERAMIC modelovací sádra na odlévání, řemeslná sádra, jemný sádrový prášek, ideální pro řemesla a modelování (1 kg)
456,67 Kč/1l
456,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg
311,80 Kč/1kg
3 117,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

GLOREX Keramin, Bílá, 1 kg, 1 kusů
420,10 Kč/1kg
420,10 Kč
Prodejce: M_plus_L

Modelovací hmota 28235
429,58 Kč/1kg
214,79 Kč
Prodejce: M_plus_L

Wagnersil 22 NF Premium duplikační silikon, silikonová pryž 1:1 (1000 g)
2 173,85 Kč/1l
1 923,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Tvrdá sádra na tvarování - 1 kg
1 069,95 Kč/1kg
1 069,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Lehká formovací hmota - 100 g
6 083,50 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Potahovací hmota 1 Kg - hnědá
207,00 Kč/1l
207,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen

Cernit N°1 Polymerová hmota Almond 56 g
1 196,25 Kč/1kg
168,99 Kč
-102,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
66,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
️LÉKATELNÝ OTISKOVÝ SILIKON:Vulkanizační, nízkoviskózní formovací hmota pro náročné a extrémně elastické silikonové formy s tvrdostí Shore A 20.
️APLIKACE:Detailní otisky díky nepřilnavému duplikačnímu silikonu v poměru 1:1 složek A a B.
️VLASTNOSTI: Krátkodobě teplotně odolný do 150 °C, žádné reakční teplo. Tvrzený silikon bez zápachu má nepřilnavý efekt a je extrémně robustní.
️ROZSAH POUŽITÍ: Menší předměty do 30 cm. Odlévací hmoty v dentální technice, pro miniatury, formy a jako ideální formovací hmota pro modely v průmyslu, řemeslech a hobby.
️MADE IN ITALY: Produkt testován a vyvinutý v Itálii.
- Objem
- 1000 ml
- Rozměry
- 1 l
- Model
- R PRO 20
- Barva
- Modrá
- Výrobce
- Reschimica
- Obsah balení
- 1 kg
- Hmotnost
- 1000 g
- Kód EAN
- 6344384412290634438441229
- Číslo produktu
- r-pro-20-1
- Objem
- 1000 ml
- Rozměry
- 1 l
- Model
- R PRO 20
- Barva
- Modrá
- Výrobce
- Reschimica
- Obsah balení
- 1 kg
- Hmotnost
- 1000 g
- Kód EAN
- 6344384412290634438441229
- Číslo produktu
- r-pro-20-1
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

R PRO 20 Tekutý silikónový kaučuk, odtlačovací silikón mäkký 1:1 (2 kg)
856,56 Kč/1l
1 713,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Epoxidová pryskyřice Epoxidová odlévací pryskyřice univerzální | 1 KG | Odlitky do 5 cm | Pourpoxy | Křišťálově čirá | Epoxidová pryskyřice | Obsahuje UV blokátor
746,35 Kč/1kg
746,35 Kč
Prodejce: Pourpoxy

HobbyFun Keraflott bílá odlévací hmota na bázi sádry 5000g
126,54 Kč/1kg
632,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

R PRO 20 Tekutá silikonová pryž, otiskovací silikon měkký 1:1 (500 gr)
1 348,26 Kč/1l
674,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

R PRO 10 měkký silikonový otisk 1:1, ideální pro DIY pryskyřicové formy (500 g)
1 348,26 Kč/1kg
674,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg
32,21 Kč/1kg
95,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

R PRO 10 mäkký odtlačovací silikón 1:1, ideálny pre DIY živicové formy (2 kg)
856,56 Kč/1l
1 713,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg
291,53 Kč/1kg
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

R PRO 20 Tekutý silikonový kaučuk, měkký silikonový kaučuk 1:1 (10 kg)
654,56 Kč/1l
6 545,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

HobbyFun Keraflott bílá odlévací hmota na bázi sádry 1000g
182,93 Kč/1kg
182,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

R PRO 10 měkký silikonový otisk 1:1, ideální pro DIY pryskyřicové formy (1 kg)
988,25 Kč/1l
988,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Pebeo Gedeo Latex, 1 litr
1 020,56 Kč/1kg
1 224,67 Kč
Prodejce: Art-Paint-Shop

Tekutá silikonová pryž 1:1 R PRO GLASS, průsvitná silikonová pryž, ideální do forem (500 gr)
1 348,26 Kč/1kg
674,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná
194,94 Kč/1kg
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L

Jesmonite Ltd JESMONITE AC100 samostatná tekutá složka 1kg - 1 ks
15 789,00 Kč/1l
1 578,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 24 h, 1 kg
132,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: CORWELL

R PRO 30 Premium tekutá silikonová pryž 1:1 (2 kg)
849,40 Kč/1kg
1 698,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Epoxidová pryskyřice s tvrdidlem 2:1, tekutá odlévací pryskyřice křišťálově čirá, pryskyřice pro kutily na odlévání a potahování (300 g)
1 602,77 Kč/1kg
480,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

R PRO 30 Premium tekutá silikonová pryž 1:1 (500 g)
1 348,26 Kč/1l
674,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Rayher, odlévací prášek Raysin 200, bílá barva, pro kreativní tvoření, 1 kg
311,80 Kč/1kg
3 117,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Silikonová pryž 1:1 R PRO TECH 33, duplikační silikon středně tvrdý I odlitek z olova, žáruvzdorný, formovací silikon (1 kg)
1 423,17 Kč/1kg
1 423,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Viva Decor940400099VE01 ViVA DECOR litý beton, jemnozrnný, 5,0 kg kbelík
230,91 Kč/1kg
1 200,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Jovi 85, Modelářská hlína, Bílá, Děti a dospělí, 24 h, 500 g
239,26 Kč/1kg
119,63 Kč
Prodejce: VISO

FIL CERAMIC modelovací sádra na odlévání, řemeslná sádra, jemný sádrový prášek, ideální pro řemesla a modelování (1 kg)
456,67 Kč/1l
456,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

Jesmonite Ltd JESMONITE AC730 samostatná tekutá složka 1kg - 1 ks
1 099,99 Kč/1kg
1 099,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

GLOREX Keramin, Bílá, 1 kg, 1 kusů
420,10 Kč/1kg
420,10 Kč
Prodejce: M_plus_L

Rayher, sádrový prášek Raysin 100 "bílá", 4 kg, balení
391,72 Kč/1kg
1 566,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

R PRO 30 Premium tekutá silikonová pryž 1:1 (1 kg)
988,25 Kč/1kg
988,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Reschimica

CANDeal Balení 6 silikonových forem na bonbony/formy na tlapky zvířat, nepřilnavý zásobník na čokoládu se 4 kapátkem, vytvoří 185 sladkých pochutin
853,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CANDeal

Tablet 10,1palcový Android 10 3G mobilní telefon Tablety s 64 GB paměti Slot pro SIM kartu 8MP fotoaparát WiFi Bluetooth GPS Quad Core HD IPS dotykový
1 791,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
33% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
33%67% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
67%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2 l
Ohodnoceno dne 27. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 2 l
Ohodnoceno dne 2. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L
194,94 Kč/1kg

Sada polymerové hlíny Shuttle Art, 60 barev, modelovací hlína vytvrzovaná v troubě, 1,65 kg
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 278,82 Kč/1l

Eberhard Faber EFA Plast, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 1 kusů, Plastový kbelík, 1 barva/barev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
613,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
204,56 Kč/1kg

Sada modelovací hmoty z polymerové hmoty, 64 barev, včetně příslušenství, formiček a nástrojů. Netoxická
2 055,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 174,54 Kč/1kg

Modelovací hmota, která zasychá na vzduchu, 64 barev, sada modelovací hmoty, dětská sada pro tvoření, DIY, měkká, flexibilní, netoxická
1 400,81 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 112,91 Kč/1kg

Beton Plast modelovací hlína betonová šedá 500g
345,86 Kč
Prodejce: M_plus_L
691,72 Kč/1kg

Plastelina pastelowa Kidea 24 kolory
198,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
896,35 Kč/1kg

Elektrický magnetický zámek 180KG DC12V NC Mode Elektromagnetický zámek z hliníkové slitiny pro skleněné dřevěné kovové požární dveře
1 046,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 144,42 Kč/1kg

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
95,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,21 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 986,61 Kč/1kg

Formy na modelovací hmotu,nože na modelovací hmotu,sada na modelovací hmotu,hračky z modelovací hmoty,nástroje na modelovací hmotu,příslušenství k modelovací hmotě
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
7 900,00 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261427, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Peach 56 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 214,29 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Basic 12 x 25 g
488,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 481,79 Kč/1kg

Das samotvrdnoucí modelovací hmota 250g bílá bezlepková snadno hladká
104,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 046,30 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Black 56 g
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
3 196,25 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261866, Žlutá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610T3, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 052,63 Kč/1kg