Ritter SPORT 5767291005 Ritter SPORT Knusper Nuss Schokolade 100,0 g
377,47 Kč
3 774,70 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Ritter Sport oplatky s rýžovými vločkami a smetanovou náplní 100g balení po 10 ks514,43 Kč/1kg
514,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wawel Czekolada gorzka 90% kakao 90 g2 972,67 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Ritter SPORT 5211778009 Ritter SPORT Halbbitter Schokolade 100,0 g479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g727,50 Kč/1kg
72,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
1 344,45 Kč/1kg
293,09 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
2 417,60 Kč/1kg
241,76 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4016 Ritter SPORT MARZIPAN čokoláda 100,0 g
479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Sweetn Salty Duo s karamelem a máslovou sušenkou 218g
643,76 Kč/1kg
140,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Pistazie, Mléčná čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusů, Mléko, Sója, 2252 kJ
668,50 Kč/1kg
66,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT KOKOS Schokolade 100,0 g
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
3 729,90 Kč/1kg
372,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ritter SPORT 5979537009 Ritter SPORT Fruity Duo Schokolade 218,0 g
1 274,77 Kč/1kg
277,90 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 5211777006 Ritter SPORT Haselnuss Schokolade 100,0 g
963,10 Kč/1kg
96,31 Kč
Prodejce: Katomix

Ritter SPORT 5219244005 Ritter SPORT Alpenmilch Schokolade 250,0 g
563,36 Kč/1kg
140,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211890008 Ritter SPORT Pfefferminz Schokolade 100,0 g
727,50 Kč/1kg
72,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5407167004 Ritter SPORT Joghurt Schatz Schokolade 22 St./176,0 g
1 375,81 Kč/1kg
288,92 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 5219243002 Ritter SPORT Goldschatz Schokolade 250,0 g
1 172,36 Kč/1kg
293,09 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 5211873003 Ritter SPORT Rum Trauben Nuss Schokolade 100,0 g
2 278,50 Kč/1kg
227,85 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
922,95 Kč/1kg
184,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Ritter Sport Křupavý oříšek mléčná čokoláda celé lískové oříšky 100g
Křupavé, oříškové - dobré! Lahodný oříšek Ritter Sport Crunchy Nut je dárkem pro každého milovníka čokolády! Můžete se těšit na tu nejlepší mléčnou čokoládu, zjemněnou křupavými lískovými oříšky a křupavými kukuřičnými lupínky, zaručujeme křupavý čokoládový zážitek.
Ritter Alfred GmbH & Co KG Schokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 D-71111 Waldenbuch
Ritter SPORT 5767291005 Ritter SPORT Knusper Nuss Schokolade 100,0 g
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, LÍSKOVÉ OŘECHY, kakaové máslo¹, kakaová hmota¹, sušené plnotučné MLÉKO, LAKTÓZA, kukuřice, sušené odstředěné MLÉKO, MÁSELNÝ tuk, emulgátor: lecitiny (SÓJA), sůl, extrakt z JEČNÉHO sladu. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů a vajec. ¹Certifikováno Rainforest Alliance
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 551,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 299,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 34,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 15,00 Sacharidy: 51,00 Sacharidy, z toho cukr: 46,00 Bílkoviny: 7,90 Sůl: 0,26
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Ritter Alfred GmbH & Co. KGSchokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 D-71111 Waldenbuch
- Prodejní název
- Mléčná čokoláda s celými lískovými oříšky (15 %) a kukuřičnými lupínky (5 %)
- Výrobce
- Číslo produktu
- 875789
- Kód EAN
- 4000417601919
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, LÍSKOVÉ OŘECHY, kakaové máslo¹, kakaová hmota¹, sušené plnotučné MLÉKO, LAKTÓZA, kukuřice, sušené odstředěné MLÉKO, MÁSELNÝ tuk, emulgátor: lecitiny (SÓJA), sůl, extrakt z JEČNÉHO sladu. Může obsahovat stopy arašídů, jiných skořápkových plodů a vajec. ¹Certifikováno Rainforest Alliance
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 551,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 299,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 34,00 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 15,00 Sacharidy: 51,00 Sacharidy, z toho cukr: 46,00 Bílkoviny: 7,90 Sůl: 0,26
- Hmotnost
- 100 g
- Potravinářský podnik
- Ritter Alfred GmbH & Co. KGSchokoladenfabrik Alfred-Ritter-Straße 25 D-71111 Waldenbuch
- Prodejní název
- Mléčná čokoláda s celými lískovými oříšky (15 %) a kukuřičnými lupínky (5 %)
- Výrobce
- Číslo produktu
- 875789
- Kód EAN
- 4000417601919
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Ritter SPORT 5211779002 Ritter SPORT Kakao-Mousse Schokolade 100,0 g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT Ritter SPORT VOLL-NUSS LAKTOSEFREI Schokolade 100,0 g
862,70 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Amicelli čokoládová tyčinka s lískooříškovým krémem 100g
609,60 Kč/1kg
60,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Nut Class Medová slaná mandlová mléčná čokoláda 100g
739,80 Kč/1kg
73,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219245008 Ritter SPORT Nugat Schokolade 250,0 g
1 172,36 Kč/1kg
293,09 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 5211890008 Ritter SPORT Pfefferminz Schokolade 100,0 g
727,50 Kč/1kg
72,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Ritter Sport Vegan Salted Caramel Vegan Edition 100g
2 417,60 Kč/1kg
241,76 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 5211927009 Ritter SPORT Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
739,80 Kč/1kg
73,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4020 Ritter SPORT KNUSPERFLAKES Schokolade 100,0 g
3 729,90 Kč/1kg
372,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ritter Sport Kakaová třída Noble Bitter the Fine z Nikaraguy 100g
739,80 Kč/1kg
73,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Salted Caramel Mléčná čokoláda Balení 100 g
914,30 Kč/1kg
91,43 Kč
Prodejce: Katomix

Ritter SPORT 5211873003 Ritter SPORT Rum Trauben Nuss Schokolade 100,0 g
2 278,50 Kč/1kg
227,85 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 5211928002 Ritter SPORT Dunkle Voll-Nuss Schokolade 100,0 g
739,80 Kč/1kg
73,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 3993 SPORT ALPENMILCH Schokolade 100,0 g
479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Vegan Crispy Cookie s mandlovou moukou balení 100g
934,00 Kč/1kg
93,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211875009 Ritter SPORT Kokos Schokolade 100,0 g
479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5219243002 Ritter SPORT Goldschatz Schokolade 250,0 g
1 172,36 Kč/1kg
293,09 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 5211809002 Ritter SPORT Erdbeer Joghurt Schokolade 100,0 g
727,50 Kč/1kg
72,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka Ritter SPORT KNUSPERFLAKES, 100 g
3 729,90 Kč/1kg
387,36 Kč
-14,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
372,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ritter SPORT 120884003 Ritter SPORT Rum Schokolade 12 St.
922,95 Kč/1kg
184,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 4013 Ritter SPORT EDEL-VOLLMILCH Schokolade 100,0 g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5979546003 Ritter SPORT Coffee Duo Schokolade 218,0 g
1 344,45 Kč/1kg
293,09 Kč
Prodejce: somnia24

Ritter SPORT 4025 Ritter SPORT GANZE MANDEL Schokolade 100,0 g
587,40 Kč/1kg
58,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Pistazie, Mléčná čokoláda, 100 g, Pistácie, 1 kusů, Mléko, Sója, 2252 kJ
668,50 Kč/1kg
66,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Alpine Milk Chocolate, Mléčná čokoláda, 100 g, Mléko, 1 kusů, Alpine milk chocolate. Milk chocolate: cocoa solids 30 % minimum, milk solids 18 % minimum. ..., Umělá příchuť
700,30 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ritter SPORT 4019 Ritter SPORT KNUSPERKEKS Schokolade 100,0 g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Sweetn Salty Duo s karamelem a máslovou sušenkou 218g
643,76 Kč/1kg
140,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter Sport Cashew pražené a solené kešu oříšky v čokoládě 100g
739,80 Kč/1kg
73,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5211778009 Ritter SPORT Halbbitter Schokolade 100,0 g
479,30 Kč/1kg
47,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ritter SPORT 5979555007 Ritter SPORT Crunchy Duo Schokolade 218,0 g
1 274,77 Kč/1kg
277,90 Kč
Prodejce: somnia24
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Mars - Candy Mars Reep 32x51 gramů | Zobrazit 32 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 585,53 Kč
Prodejce: AllYouNeed
971,53 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 004,79 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg