4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)1 950 300,05 Kč/1kg
195,03 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče591,81 Kč/1kg
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie591,81 Kč/1kg
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks
591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Air Wick Freshmatic, Wkład do odświeżacza Aromatyczna Brzoskwinia i Morela, 250 ml
976 666,62 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka
486,00 Kč/1kg
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Air Wick 5900627070262, 250 ml, Třešeň (ovoce)
415,04 Kč/1l
103,76 Kč
Prodejce: Visage

Osvěžovač vzduchu do místnosti ve spreji náplň s vůní 250 ml levandule
486,52 Kč/1l
121,63 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Air Wick Active Fresh automatický vonný sprej bez aerosolu s náplní jasmínový květ 4 x 228 ml
1 332,03 Kč/1l
1 214,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Airw.Start.Set Som.Vergn.250ml
1 061,92 Kč/1l
265,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Air Wick, osvěžující osvěžovač vzduchu, 250 ml
2 724,56 Kč/1l
681,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml
2 627,08 Kč/1l
656,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Air Wick Flower Trail Floral Air Freshener Spray, 250 ml
288 518,53 Kč/1kg
77,90 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Air Wick, osvěžovač vzduchu Vanilla & Ebony, 250 ml
5 482,00 Kč/1l
1 370,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Air Wick, levandulový osvěžovač vzduchu, 375 ml
159,68 Kč/1l
97,00 Kč
-38%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,88 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Air Wick 4002448054634, 250 ml, Šeříková
411,40 Kč/1l
102,85 Kč
Prodejce: LAVONIO

Air Wick Freshmatic Max – náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic M
606,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250 ml
Technické údaje:
Výrobce: Air Wick
Hmotnost: 250g
Počet kusů: 6
Balení: plechovka (sprej)
Vůně: Mango, Peach-Morel
Typ: originální
Vůně Paradise Island
Vůně, která vás ve vašich představách přenese na rajskou pláž. Tropická vůně je ideální nejen na léto. Vytvořte si ve svém domově výjimečnou atmosféru v každém ročním období!
Sladká, osvěžující vůně
Tropické, svěží tóny
Vůně vytvoří ve vašem domově osvěžující tropickou atmosféru. Účinně neutralizuje nepříjemné pachy a zahalí vás do sladké, příjemné vůně.
Výhody výrobku
Vyberte si náplň Air Wick Freshmatic Paradise Island. Vyvolá ve vás všechny vzpomínky na bezstarostnou dovolenou uprostřed léta.
Výrobce nabízí až 75denní výdrž plechovek s vůní a možnost nastavit intenzitu vůně podle potřeby!
Návod k použití
Po zakoupení osvěžovače vzduchu a náplně s vůní Paradise Island je nutné pamatovat na správné používání výrobku a bezpečnostní pravidla. Pro spuštění osvěžovače vzduchu spolu s bezpečnostními opatřeními je nutné:
odšroubovat zátku z lahvičky obsahující vůni
připojit lahvičku k osvěžovači vzduchu, dokud neuslyšíte cvaknutí
zapojit přístroj ve svislé poloze do zásuvky
nastavit intenzitu vůně pomocí otočného knoflíku na horní straně osvěžovače vzduchu.
Při prvním použití osvěžovače vzduchu s náplněmi Air Wick Freshmatic se ujistěte, že výrobek není umístěn ve vzduchu
Dbejte na to, aby se výrobek nedostal do očí. Pokud se difuzér dostane do kontaktu s vodou, otočte jej opačným směrem a vymyjte jej.
- Objem
- 0.25 l
- Rozměry
- 250 ml.
- Model
- Freshmatic Pfirsich-Morchel
- Výrobce
- Hmotnost
- 1500 g
- Kód EAN
- 5902668016902
- Číslo produktu
- 6_WAW_250_SMZM
- Objem
- 0.25 l
- Rozměry
- 250 ml.
- Model
- Freshmatic Pfirsich-Morchel
- Výrobce
- Hmotnost
- 1500 g
- Kód EAN
- 5902668016902
- Číslo produktu
- 6_WAW_250_SMZM
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks
591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice
591,81 Kč/1l
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče
591,81 Kč/1kg
887,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Air Wick Freshmatic Max – náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic Max
728,73 Kč/1l
1 093,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Air Wick Freshmatic, Wkład do odświeżacza Aromatyczna Brzoskwinia i Morela, 250 ml
976 666,62 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Air Wick Freshmatic Max Navulling Paarse Lavendel, Vnitřní, 250 ml, Fialová, 1 kusů
382,76 Kč/1l
95,69 Kč
Prodejce: LAVONIO

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka
486,00 Kč/1kg
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Air Wick Active Fresh automatický vonný sprej bez aerosolu s náplní jasmínový květ 4 x 228 ml
1 332,03 Kč/1l
1 214,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Licorne Bike Effect prémiové horské kolo ve velikostech 26, 27,5 a 29 palců - kolo pro chlapce, dívky, muže a ženy - 21 rychlostí Shimano - pánské kolo
7 520,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

Unold Design Dual, 4 krajíců, Černá, Bílá, Plast, Nerezová ocel, Knoflíky, Páčka, Otočné, Bílá, 1350 W
1 451,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Air Wick 3110884, Sprej, 100 ml, Vnitřní, Modrá, Bílá, Sprej
1 718,00 Kč/1l
171,80 Kč
Prodejce: M_plus_L

Blackview Wave8C 6,56" bez smlouvy Smartphone 6GB+64GB, Dual SIM 4G mobilní telefon, 4700mAh baterie, Fingerprint/Face ID/GPS/5G WiFi, železo
2 535,83 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: BVODEShop

MONZANA® Nákupní vozík 3v1 56L do 50 kg skládací odnímatelná taška 6 koleček popruh na přenášení schodolez nákupní vozík nákupní pomůcka vozík šedý strakatý
975,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Air Wick Premium Fragrance Spray PURE Fresh Laundry 250ml 6-pack
647,57 Kč/1l
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Air Wick osvěžovač vzduchu Summer Morning, 6 kusů, 250 ml – vůně čerstvé bavlny a zeleného jablka
455,24 Kč/1kg
682,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Air Wick 5900627062618, 250 ml, Fialová
1 172,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Air Wick FreshMatic Osvěžovač vzduchu s náplní 250 ml - Smooth Satin & Moon Lily
849,52 Kč/1l
212,38 Kč
Prodejce: LAVONIO

48 kusů nádob na skladování potravin s víkem, nádoby na oběd do mrazáku, krabička na oběd do mikrovlnné trouby, (24 nádob + 24 víček), plast, bez BPA, krabičky na přípravu jídla
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Philips EasySpeed GC1751/80, Napařovací žehlička, Keramická žehlicí plocha, 1,9 m, 100 g/min, Šedá, 25 g/min
3 333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Air Wick Active Anti Tabac osvěžovač vzduchu Orange Cedar 375 ml 3 balení
334,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Philips Sonicare Premium Plaque Defense HX9044/17 Standardní velikost hlavice sonického kartáčku 4 ks, 4 kusů, Bílá, Měkké, flexible rubber sides, 2 Series plaque control 2 Series plaque defense 3 Series gum health DiamondClean DiamondClean...
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ePubIsland

MEDION 100,3 cm (40 palců) Full HD televizor (trojitý tuner DVB-T2 DVB-C DVB-S2, 2 x HDMI, USB, časovač vypnutí, přehrávač médií, VESA, CI+, MD 840000)
7 299,90 Kč
-300,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 999,90 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Technowelt

Dior Sauvage, Pánské, 100 ml, Bergamot, Lavander, Pepř, Vanilka, Sprej
15 860,00 Kč/1l
1 586,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Novada-Shop

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

Licorne Bike Stella Premium City Bike 20,24,26 a 28 palců kolo pro dívky muže a ženy 21 rychlostí (6 rychlostí pro 20 palců) Holland městské kolo
7 550,00 Kč
Prodejce: LICORNE_BIKE

3x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí
787,76 Kč/1kg
590,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Pajoma sada vůní do pokoje Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dřevěným nástavcem 100ml
3 870,80 Kč/1l
387,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Airw.Start.Set Som.Vergn.250ml
1 061,92 Kč/1l
265,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Durex Klasické prezervativy Gefuhls.Classic, 20 kusů
598,67 Kč
Prodejce: somnia24

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 950 300,05 Kč/1kg
195,03 Kč
Prodejce: M_plus_L
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Produkt už znám, tak jsem si ho objednal.
Ohodnoceno dne 23. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fotka jiného produktu
Objednával jsem vůni Sparkling Peach, která je na foto. Bohužel jsem si důkladně nepřečetl název produktu a přišla jiná vůně. Prosím o správné označování produktů včetně fotek. Děkuji Masopust
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Vůně do auta California Scents - Laguna Breeze



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
316,22 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,81 Kč/1kg

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(18)Počet hodnocení: 18
195,03 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 950 300,05 Kč/1kg

Orion | Náplň do odvlhčovače vzduchu - 450 g - Vůně levandule - Odvlhčovač vzduchu - Do 20 m2



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
69,00 Kč
Prodejce: Vilde
153,33 Kč/1l

Acqua di Bolgheri - Vinum Raumduft Nachfüller 500 ml VI-2608



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
860,71 Kč
Prodejce: CSVK
573,81 Kč/1kg

6x náplň do osvěžovače vzduchu Air Wick Freshmatic White Flower | Osvěžující náplň s vůní lilie, bílé růže, jasmínu a nádechem lilie



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

Acqua di Bolgheri - Indigo Raumduft Nachfüller 500 ml IN-2505
1 260,27 Kč
Prodejce: mk-tronic
2 520,54 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Orange Blossom náplň 250 ml | Osvěžující svěží, sladká a květinová vůně - připomíná sladké třešně a pomeranče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1kg

Sillar 4x levandulové vonné sáčky do skříně 30 g – přírodní ochrana proti molům, vonné sáčky s vůní levandule



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
422,00 Kč
Prodejce: CSVK
3 767,86 Kč/1kg

Air Wick Freshmatic Magnolia & Cherry Blossom, 250 ml x 6 ks



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(13)Počet hodnocení: 13
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

6x Air Wick Freshmatic Mulled Wine Refill 250ml | Vůně svařeného vína s přídavkem pomerančové kůry a kořeněného aroma hřebíčku a skořice



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
887,72 Kč
Prodejce: CSVK
591,81 Kč/1l

Etro Vetiver Diffuser 500ml
2 415,32 Kč
Prodejce: PerfumTraders
4 830,64 Kč/1l

Air Wick osvěžovač vzduchu Summer Morning, 6 kusů, 250 ml – vůně čerstvé bavlny a zeleného jablka



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
682,86 Kč
Prodejce: CSVK
455,24 Kč/1kg

Air Wick 6x Freshmatic, náplň 250 ml – Santalové dřevo a smyslná vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
887,72 Kč
-158,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

M.Brown Pomeranč a bergamot Svíčka 600 g
2 064,78 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 441,30 Kč/1kg

Air Wick 6x Paradise Beach, náplň do osvěžovače vzduchu, 250 ml – až 70 dní vůně
729,00 Kč
Prodejce: CSVK
486,00 Kč/1kg

AquaFloow odvlhčovač vzduchu náhradní náplň – 10× 400 ml směs vůní | Sada náhradních náplní pro absorber vlhkosti



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
429,00 Kč
Prodejce: CSVK
171,60 Kč/1kg

Automatický rozprašovač vůně, časově řízené vnímání světla, nástěnný dávkovač vůně pro domácnost, koupelnu, toaletu, kancelář



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
523,28 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 650,73 Kč/1kg

3x Air Wick Freshmatic Peach-Morel náplň 250ml | Vůně s tropickou vůní, která vás uchvátí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
590,82 Kč
Prodejce: CSVK
787,76 Kč/1kg

Osvěžovač vzduchu Air Wick Freshmatic Magnolia and Cherry Blossom do prodejních automatů 3 x 250 ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
590,82 Kč
-91,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,00 Kč
Prodejce: CSVK