Odstraňovač připálenin Titan je vaším spolehlivým spojencem v boji proti odolným skvrnám. Speciálně vyvinutý k odstranění připálenin, které se usadily v troubách, mikrovlnných troubách, na roštech, pánvích, kastrolech, grilech a dalším smaltovaném, keramickém, žáruvzdorném a nerezovém nádobí.
Je ideální na čištění krbového skla.
Jeho silné složení obohacené o hydroxid sodný zaručuje mimořádně účinný účinek bez rizika poškození čištěných povrchů.
Objem: 500 g
Titan Čisticí Prostředek v objemu 500 ml je spolehlivým řešením pro efektivní čištění různých povrchů. Díky svému výkonnému složení odstraňuje nečistoty a mastnotu, zanechávaje za sebou svěží a čistý povrch. S tímto čisticím prostředkem značky Titan zvládnete úklid rychle a snadno. Sáhněte po něm a udělejte si domov čistým a lesklým!
Titan Čisticí Prostředek, 500ml
293,00 Kč
586,00 Kč / 1l
plus 96,90 Kč poštovné
Doprava k vám domů
út 6. – pá 9. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
CAPAROL Indeko W Vnitřní barva proti plísním 10 l, bílá, proti plísním
410,81 Kč/1l
4 108,05 Kč
Prodejce: MasterBau
Další informace o reklamě
Big Jeff Čistič na grily a BBQ
532,00 Kč/1l
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Další informace o reklamě
Rukojeť UU05, super matná černá, 160 mm
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě
Zábradlí RE21, kartáčovaný nikl, nerezová ocel, 256 mm
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Univerzální Čisticí Prostředek S Velkostí 750ml
843,20 Kč/1l
876,10 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-243,70 Kč
632,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS
Sidol 126952003 Sprej do trouby
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
320,52 Kč
Prodejce: somnia24
Cif čistič trouby a grilu Perfect Finish, 435 ml
241 931,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-20,36 Kč
270,48 Kč
Prodejce: PG-Service
Topení Whirlpool 481010568824 Horní topný rošt IRCA 3320R547 pro troubu
708,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mushu
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
TITAN SPALUJÍCÍ TEKUTÝ SPREJ 500G
Odstraňovač připálenin Titan je vaším spolehlivým spojencem v boji proti odolným skvrnám. Speciálně vyvinutý k odstranění připálenin, které se usadily v troubách, mikrovlnných troubách, na roštech, pánvích, kastrolech, grilech a dalším smaltovaném, keramickém, žáruvzdorném a nerezovém nádobí.
Je ideální na čištění krbového skla.
Jeho silné složení obohacené o hydroxid sodný zaručuje mimořádně účinný účinek bez rizika poškození čištěných povrchů.
Objem: 500 g
Titan Čisticí Prostředek v objemu 500 ml je spolehlivým řešením pro efektivní čištění různých povrchů. Díky svému výkonnému složení odstraňuje nečistoty a mastnotu, zanechávaje za sebou svěží a čistý povrch. S tímto čisticím prostředkem značky Titan zvládnete úklid rychle a snadno. Sáhněte po něm a udělejte si domov čistým a lesklým!
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(155)Počet hodnocení: 155
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro
Rozkládací pohovka BEALIFE AR24 3 v 1 s funkcí lůžka a polštáři | Rozkládací pohovka, multifunkční křeslo | Tmavě šedá
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(92)Počet hodnocení: 92
5 499,99 Kč
Prodejce: Connected-Living
VASAGLE toaletní stolek na nožičkách, 3 velké zásuvky, 2 přihrádky za dvířky, 30 x 70 x 64 cm, bílý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(122)Počet hodnocení: 122
1 774,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Vůně Letní Radost: Air Wick Osvežovač Powietrza, 3x Náplň - čistá a svěží vůně letního rána. Oživte svůj prostor tímto osvěžovačem s dlouhotrvajícím účinkem.
3 883 000,10 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
776,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Hisense 75A6Q, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Černá
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
32 252,82 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Dragtek-com
Biohumus tekuté hnojivo pro pokojové rostliny 1l
69,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Rohová pohovka s pevným lůžkem, dvojlůžko s pružinovou matrací a úložným prostorem, šedohnědá/béžová / 15102
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
45 990,00 Kč
Prodejce: luma-home
Rozkládací pohovka, pohovka s funkcí pohovky a úložným lůžkem, béžová sametová pohovka s polštáři, obývací pokoj, dětský pokoj
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
16 275,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SOFELLO
Samsung Galaxy S24+ , 17 cm (6.7"), 3120 x 1440 px, 12 GB, 256 GB, 50 MP, Černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(170)Počet hodnocení: 170
17 390,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-600,00 Kč
16 790,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MOBII-X
Nejprodávanější
moskytiéra do okna síť proti hmyzu 150x130 cm černá samolepicí na suchý zip
38,98 Kč/1m
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(30)Počet hodnocení: 30
58,47 Kč
Prodejce: Przydasie
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Big Jeff Čistič na grily a BBQ
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
532,00 Kč/1l
1ks houba na nádobí Mísa Hrnec Pánev Drhnoucí čisticí houba Kuchyňské čisticí nástroje