4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
60,44 Kč
Prodejce: LAVONIO
Felce Azzurra Odtłuszczacz, 750 ml
253,76 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
190,32 Kč
Prodejce: MANADA
Sidolux Profi Środek do czyszczenia kominków, 500 ml
160,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
120,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
SODASAN 778207, 500 ml, Gel, Láhev
170,30 Kč/1l
85,15 Kč
Prodejce: taleoo
Tytan, univerzální tekutý, Levandule, 5l
86,78 Kč/1l
433,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Čistič spár a spár Sidolux 750 ml
218,67 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
164,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Palmolive Ultra Čisticí Tekutina 750 ml
1 270,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
293,70 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-230,16 Kč
63,54 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Waschkonig, Antibakteriální čistič pračky, 250 ml
330,88 Kč/1l
82,72 Kč
Prodejce: DomoDomo
Heitmann kyselina citronová 1008288 tekutá 500ml
604 634,61 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
314,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7
Nejprodávanější
Dr.Beckmann Mýdlový sprej na skvrny 250ml
299 085,72 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
104,68 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Leštěnka Silux - antistatic, 300 ml
124,80 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
MEGLIO ODMAŠŤOVAČ VE SPREJI CITRON 750ML
Vynikající italský přípravek, se kterým vyčistíte téměř vše doma i v práci, univerzální.
Odmašťovač je vhodný na všechny kuchyňské povrchy, motory, dlaždice a oblečení, likvidátor mastnoty.
Odstraňuje odolnou a zaschlou mastnotu z digestoří, trub, kráječů, nádobí, filtrů myček, motorů, řetězů jízdních kol, dlaždic a oděvů bez odporu, aktivní složení.
Díky aktivním složkám působí senzačně a vyčistí každé místo, příjemná vůně.
Italské Meglio má příjemnou citronovou vůni, jeho obsah je obsažen v praktickém flakonu s rozprašovačem.
Vřele doporučujeme!
Návod k použití: Aplikujte na pokožku, abyste se zbavili nečistot:
Odmašťovač nastříkejte na znečištěné povrchy a nechte působit asi 4 minuty, poté důkladně opláchněte.
Objem: 750 ml
Nečekejte, objednejte si ještě dnes a užijte si dokonalou čistotu! Kupte si ho hned teď a vychutnejte si svěžest citronu ve svém domě!
Rozprašovač vzduchu Marsiglia Meglio s osvěžující citronovou vůní je skvělým řešením pro vaši domácnost. S jemnou a osvěžující citronovou vůní dodá vašemu prostoru čistotu a vůni přírody. S objemem 750 ml je dostatečně vytrvalý a poskytne vám dlouhotrvající svěžest. Vytvořte si domov plný příjemné atmosféry s tímto kvalitním rozprašovačem vzduchu od Marsiglia Meglio.
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(554)Počet hodnocení: 554
871,00 Kč
Prodejce: Alky
Idohome Rohová pohovka – obývací pokojová pohovka s funkcí spaní a úložným prostorem, rohová pohovka, čalouněný nábytek, pohovka, moderní pohovka v barvě Creme Poso 100 Paris ve tvaru U
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(136)Počet hodnocení: 136
16 549,26 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-890,26 Kč
15 659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IDOHOME
Marsiglia Profesionální Náhradní Rozprašovač 5L - Profesionální nástroj pro rozprašování s objemem 5 litrů.
162,96 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
814,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Chante Clair Odtłuszczacz Cytryna, 5 l
191,19 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
955,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Merax rohová pohovka pro 5 osob, velká pohovka ve tvaru L Cloud, s prostřední konzolí, USB porty a držáky na nápoje, otočná konzole s úložným prostorem, pohovka, šedá
18 645,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Parní čistič multifunkční 2000W Podlahový mop Čistič čalounění MalTec Ruční parní čistič s příslušenstvím Bílý
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(72)Počet hodnocení: 72
1 634,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-360,00 Kč
1 274,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(677)Počet hodnocení: 677
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH
Čalouněná postel ProximaX 140x190 cm s funkcí nakládání, LED a výškově nastavitelným čelem, manželská postel s lamelovým roštem a 4 zásuvkami, úložný prostor na prádlo, šedá barva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(169)Počet hodnocení: 169
5 085,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UnboxGermany
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-22,13 Kč
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(657)Počet hodnocení: 657
1 267,47 Kč
Prodejce: velmontask
Noční stolek VASAGLE s LED osvětlením, se 3 zásuvkami, bílý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(380)Počet hodnocení: 380
1 943,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(56)Počet hodnocení: 56
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(556)Počet hodnocení: 556
1 468,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH
Rozkládací jídelní stůl, kulatý, černý, PERO, 90/140 cm, dýha dub Craft Golden – styl loft, skandinávský
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(290)Počet hodnocení: 290
9 549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dekori_Interiors
COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(75)Počet hodnocení: 75
4 749,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-1 000,00 Kč
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER
Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(339)Počet hodnocení: 339
4 075,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-480,99 Kč
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop
Fortuna Lai denní postel 90x200cm/180x200cm rozkládací postel, rozkládací pohovka s lamelovým roštem a područkami, sametem čalouněná postel dětská rozkládací postel, šedá barva
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
6 844,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta
Sideboard >Jacklin< in Weiß - 160x85x35cm (BxHxT)
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(89)Počet hodnocení: 89
5 369,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: moebelando
Mobiler Luftkühler mit Wasser Soft | Luftbefeuchter | Verdunstungskühler
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(39)Počet hodnocení: 39
3 142,97 Kč
Prodejce: Crownseller
HOME DELUXE - Polyratanové závěsné křeslo CIELO - včetně rámu, sedáku a opěradla
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(21)Počet hodnocení: 21