5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BAVIETTE Pro-Clean 500 ml – přípravek pro údržbu podlah – s mikroorganismy určený pro čisticí zařízení, jako jsou parní mopy, zametací stroje a robotické vysavače – účinný a šetrný862,24 Kč/1l
431,12 Kč
Prodejce: Baviette

Další informace o reklamě
Čisticí sada "The Pink Stuff" na okna, 850 ml599,30 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Další informace o reklamě
Krystal na podlahy s alfa alkoholem 5 l63,00 Kč/1kg
373,00 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
315,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
Elbow Grease, čistič skla, 500 ml129,98 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Čisticí prostředek na sklo s citrusovou vůní - 500 ml
97,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Ludwik Čistič Skla Citron 600Ml...
184,98 Kč/1l
110,99 Kč
Prodejce: Lumarko

SODASAN 778187, 500 ml, Sprej, Průhledná
169,92 Kč/1l
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Tytan, Spray do mycia szyb Nanotechnologia, 750 ml
101,75 Kč/1l
76,31 Kč
Prodejce: Katomix

Clin, Čistič skla, Multishine, 500 ml
931,80 Kč/1l
465,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Čisticí kapalina na sklo s rozprašovačem, ohňostrojná, 750 ml
69,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Clin čistič skla proti zamlžování 500 ml
73,83 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čistič na okna, čistič na sklo, prostředek na mytí oken 500 ml
129,30 Kč/1l
64,65 Kč
Prodejce: taleoo

CLEAMEN 110 skleněné plochy 5 l
80,80 Kč/1l
404,00 Kč
Prodejce: INTERPAP

Ludwik Jabłko Płyn do mycia szyb, 600 ml
108,08 Kč/1l
64,85 Kč
Prodejce: Katomix

ACT Čistič skla 500 ml
65,08 Kč/1l
32,54 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Frosch, lihový čistič skla, 750 ml
172 727,28 Kč/1kg
133,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Voigt VC 176 - Nano Glass Čisticí prostředek na skla 600 ml
126,78 Kč
Prodejce: Visage

Tekutý prostředek na čištění skla Sidolin, 500 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)
473,42 Kč/1l
236,71 Kč
Prodejce: M_plus_L

Clin čisticí prostředek na skla a povrchy 500 ml
237,98 Kč/1l
118,99 Kč
Prodejce: Lumarko

Clin Čisticí prostředek na sklo a povrchy Grapefruit 500 ml
586,00 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Čistič skel, který udrží vaše okna dokonale čistá po velmi dlouhou dobu. Přípravek je mimořádně účinný při odstraňování nečistot, nezanechává šmouhy a má nádhernou, jemnou květinovou vůni.
Složení přípravku Sidolux Crystal je založeno na alkoholu a unikátní formuli Nano Code. Alkohol napomáhá čištění a zaručuje, že při čištění nezůstanou šmouhy, zatímco technologie Nano Code chrání skla před opětovným znečištěním. V čem spočívá tajemství tohoto systému? Speciální nanočástice vytvářejí ochrannou vrstvu a zajišťují homogenní rozložení vody na povrchu při dešti. Z tohoto důvodu je obtížné najít na oknech po dešti šmouhy. Kromě toho tato vrstva nanočástic chrání před vznikem dalších nečistot. Okna tak zůstávají čistá nejméně dvakrát déle než po použití tradičního čisticího prostředku na sklo.
Vlastnosti výrobku:
dokonale čistí a myje/
nezanechává šmouhy/
snadno se nanáší/
má technologii Nano Code/
zabraňuje usazování nečistot.
Jak používat:
Nastříkejte přípravek na povrch a poté celý povrch otřete do sucha pomocí papírových utěrek nebo hadříku.
Čistič oken a zrcadel
Sidolux Crystal Glass Cleaner 500 ml je vynikající čisticí prostředek na čištění oken, zrcadel a dalších lesklých povrchů. Je vhodný také na čištění dlaždic, keramiky a čelních skel automobilů. Lze jej použít jak v domácnosti, tak v práci. Přípravek čistí velmi důkladně a zanechává povrch čistý a lesklý beznutnosti leštění. Díky obsahu alkoholu rychle schne a nezanechává šmouhy.Obsah nanočástic ulpívání prachu a nečistot.
Parametry:
- Značka: Sidolux
- Objem: 500 ml
- Obsahuje alkohol
- Určení: čištění oken, zrcadel, lesklých povrchů
- Vůně: květinová
Nečekejte, objednejte si Sidolux ještě dnes a užijte si křišťálově čistá skla bez šmouh! Kupte si ho hned a pocítíte rozdíl!
- Objem
- 0.5 l
- Složení produktu
- Obsahuje alkohol, vonné látky
- Výrobce
- Obsah balení
- 1x Sidolux Flower čistič oken a zrcadel 500 ml
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.001 kg
- Kód EAN
- 5902986204647
- Objem
- 0.5 l
- Složení produktu
- Obsahuje alkohol, vonné látky
- Výrobce
- Obsah balení
- 1x Sidolux Flower čistič oken a zrcadel 500 ml
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 0.001 kg
- Kód EAN
- 5902986204647
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Bezpečnostní pokyny
Pokyny k likvidaci
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Sidolux, univerzální tekutý, marseillské mýdlo, 1l
60,44 Kč/1l
60,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sidolux, Płyn do czyszczenia łazienki Mydło marsylskie & Świeża pomarańcza, 500 ml
226,26 Kč/1l
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Sidolux, Płyn do czyszczenia kuchni Mydło marsylskie & Świeża pomarańcza, 500 ml
226,26 Kč/1l
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Sidolux, Crystal Arctic, čistič skla, 500 ml
134,00 Kč/1l
67,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Čistící prostředek s květinovou vůní - Univerzální účinnost na znečištění domova - 1l
75,00 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Univerzální čistící prostředek Ajax Boost Vinegar & Levander
65 309,09 Kč/1kg
71,84 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lehmann Mastic, planetární kuchyňský robot, mlýnek na maso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rychlostí, mísa 5 l, 7 kg, černá barva
2 600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Sleepy Easy Clean Reinigungstücher White Soap 6x100
731,10 Kč
-20,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
710,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

vidaXL Jídelní židle 6 ks. Krémově šedá látka
25 643,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Sidolux, Uniwersalny płyn do wszystkich powierzchni, 500 ml
226,26 Kč/1l
113,13 Kč
Prodejce: Katomix

Sidolux M Migdał Środek do czyszczenia mebli drewnianych, 400 ml
354,75 Kč/1l
141,90 Kč
Prodejce: Katomix

Univerzální čistící prostředek Ajax Floral Fiesta Jasmín
68,50 Kč/1l
68,50 Kč
Prodejce: LAVONIO

Samsung Galaxy A33 5G SM-A336B, 16,5 cm (6,5"), 6 GB, 128 GB, 48 MP, Android 12, černý
14 302,78 Kč
Prodejce: G-Electronics

Homeware Expert: Čisticí prostředek Ajax 5l s esencí citronu
79,74 Kč/1l
398,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elbow Grease, čistič skla, 500 ml
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
129,98 Kč/1l

Čisticí sada "The Pink Stuff" na okna, 850 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,30 Kč
Prodejce: lithuaniashop

Electrolux M3HCC301, Varná deska, Krém, Odstraňovač mastnoty, Láhev, 1 kusů, 370 g
270,48 Kč
Prodejce: PG-Service
731,03 Kč/1kg

Clin, Čistič skla, Multishine, 500 ml
465,90 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
931,80 Kč/1l