4,5



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Sendvičovač Arendo 3 v 1, sendvičovač, vaflovač a kontaktní gril, odnímatelné desky s nepřilnavým povrchem, 900 W, 2zónový panini gril s vyměnitelnými deskami a regulací teploty Bez BPA2 159,95 Kč
-666,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 493,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Další informace o reklamě
LEHMANN TOAST Sendvičovač Gril Vaflovač Panini 3v1 výkonný 1200520,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Další informace o reklamě
Sendvičovač Arendo 4 v 1 s odnímatelnými deskami, vaflovač, panini maker, kontaktní gril, nepřilnavá povrchová úprava, bez BPA a PFOA, regulace teploty, sendvičovač, sendvičový toaster1 997,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Další informace o reklamě
Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Tefal SM1552, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Připraven, 230 x 130 mm, 700 W, Typ C
901,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

OZAVO, toustovač 3 v 1, multifunkční toustovač/vaflovač/kontaktový gril s vyměnitelnými plotnami, s nepřilnavým povrchem, 750W
1 807,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sendvičovač Bestron XL, sendvičovač s nepřilnavým povrchem pro 2 sendviče, včetně cool-touch rukojeti s uzamykací sponou, 900 W, barva: měděná
1 659,60 Kč
-661,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
997,76 Kč
Prodejce: TR8

Tefal SW383D10, Černá, Nerezová ocel, 700 W, 230 mm, 230 mm, 90 mm, 2,25 kg
1 503,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tefal SM1572, Černá, Nerezová ocel, Připraven, 230 x 130 mm, 700 W, Typ C, 1,3 kg
892,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Adler AD 3040, Černá, Šedá, Plast, Připraven, Plast, 1200 W, 220 - 240 V
899,88 Kč
Prodejce: alleop

Tefal Snack XL SW7011, Bílá, Nerezová ocel, 850 W, Typ C, 238 mm, 276 mm, 98 mm
2 105,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Camry Premium CR 3024, Černá, Šedá, Plast, Připraven, Plast, 1000 W
2 511,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sendvičovač Arendo s odnímatelnými deskami, nepřilnavý povrch, bez BPA a PFOA, regulace teploty, sendvičovač, sendvičovač na velké toasty
1 493,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Philips 3000 series , Černá, Fenol-formaldehyd, Výkon, Připraven, 0,75 m, 750 W, 220-240 V
1 213,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sendvičovač KRU - Sendvičový toustovač 840W metalický FDK 453 sw/si
4 861,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Braun SM5006, Černá, Stříbrná, 270 x 130 mm, 800 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz, 275 mm
2 319,10 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_

Krups FDK461, Černá, 850 W, 234 mm, 265 mm, 108 mm, 326 mm
2 131,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Tefal Break Time SW6148, Černá, Šedá
1 553,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

multifunkční elektrický snídaňovač 10 v 1, sendvičovač, s 10 nepřilnavými deskami, na vafle, koblihy, koláče, černý
2 492,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zelurxx

Sendvičovač 750 W, sendvičovač pro 2 toasty, nepřilnavý povrch, na sendviče, panini, vafle a další, odnímatelné desky černá Retoo
522,99 Kč
-131,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
391,09 Kč
Prodejce: Retoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
FUNKČNÍ ZAŘÍZENÍ
Toustovač PHILIPS HD 2350/80 je moderní a funkční kuchyňský spotřebič určený pro rychlou a pohodlnou přípravu křupavých toastů, sendvičů a dalších teplých pokrmů. Díky kompaktnímu designu a vysoké účinnosti vám tento toustovač umožní připravit lahodné teplé občerstvení během několika minut, ideální pro snídani, oběd nebo večeři. Vysoký výkon zařízení zajišťuje rychlé ohřátí a rovnoměrné opečení, takže sendviče budou vždy zlatavé a dokonale křupavé zvenku, zatímco uvnitř zůstanou měkké a šťavnaté. PHILIPS HD 2350/80 je vybaven speciálními topnými deskami s nepřilnavým povlakem, který nejen zaručuje rovnoměrné propečení, ale také usnadňuje údržbu zařízení v čistotě. Desky jsou odolné proti poškrábání a snadno se čistí – po každém použití je jednoduše otřete vlhkým hadříkem a jsou opět připraveny k použití. Topné desky jsou navíc navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily různým druhům chleba a ingrediencí, což vám umožní připravit jak klasické sendviče, tak i kreativnější toasty nebo panini s bohatou polevou.
MODERNÍ TECHNOLOGIE
Topinkovač PHILIPS HD 2350/80 je moderní a funkční kuchyňský spotřebič určený pro rychlou a pohodlnou přípravu křupavých toastů, sendvičů a dalších teplých pokrmů. Díky kompaktnímu designu a vysoké účinnosti vám tento topinkovač umožňuje připravit lahodné teplé občerstvení během několika minut, ideální pro snídani, oběd nebo večeři. Vysoký výkon zařízení zajišťuje rychlé ohřátí a rovnoměrné opečení, takže sendviče budou vždy zlatavé a dokonale křupavé zvenku, zatímco uvnitř zůstanou měkké a šťavnaté. PHILIPS HD 2350/80 je vybaven speciálními pečícími deskami s nepřilnavým povrchem, které nejen zaručují rovnoměrné propečení, ale také usnadňují údržbu spotřebiče v čistotě. Desky jsou odolné proti poškrábání a snadno se čistí – po každém použití je jednoduše otřete vlhkým hadříkem a jsou opět připraveny k použití. Pečicí desky jsou navíc navrženy tak, aby se dokonale přizpůsobily různým druhům chleba a ingrediencí, což vám umožní připravovat jak klasické sendviče, tak kreativnější toasty nebo panini s bohatou polevou. Přístroj je vybaven funkcí automatické regulace teploty, která zajišťuje optimální opečení bez rizika připálení ingrediencí. To znamená, že si můžete být jisti, že každý sendvič bude dokonale propečený, bez ohledu na druh chleba nebo polevy. Topinkovač PHILIPS HD 2350/80 má navíc funkci zámku, která zabraňuje otevření spotřebiče během opékání, což zajišťuje zvýšenou bezpečnost, zejména při používání dětmi. Další výhodou topinkovače PHILIPS HD 2350/80 je jeho všestrannost – je vhodný nejen pro opékání toastů a sendvičů, ale také pro opékání a grilování různých ingrediencí, jako je zelenina, maso a sýry. To vám umožní snadno připravit širokou škálu lahodných a zdravých jídel, která potěší celou rodinu. Přístroj se také velmi snadno používá – jediným tlačítkem můžete spustit proces opékání a LED indikátor vás upozorní, kdy je jídlo hotové. Kompaktní design toustovače PHILIPS HD 2350/80 usnadňuje jeho skladování i v menších kuchyních. Zařízení je navrženo pro skladování ve svislé poloze, což šetří místo ve skříňce. Vestavěný úložný prostor pro kabel navíc zajišťuje úhledné a pohodlné skladování.
ODOLNÝ A ODOLNÝ
Díky své odolnosti, funkčnosti a modernímu designu je toustovač PHILIPS HD 2350/80 ideálním řešením pro ty, kteří chtějí rychle a snadno připravit teplé, křupavé pokrmy bez nutnosti trouby. Toto zařízení vám jistě zjednoduší každodenní vaření, příprava chutných svačin bude jednoduchá a příjemná a díky snadnému ovládání a čištění bude jeho každodenní používání neuvěřitelně pohodlné.
Panini, sendvičovač a vaflovač Philips HD2350/80
Philips HD2350/80
Servírujte si od nynějška své oblíbené občerstvení se sendvičovačem Philips řady 3000. Tento přístroj je ideální pro přípravu lahodných panini, sendvičů a vaflí. Žádný recept pro vás nebude problém. Příkon 750 W zajišťuje rovnoměrný ohřev a povrchová úprava proti připékání usnadňuje čištění po použití. Ukazatele připravenosti vám pomohou kontrolovat proces a bezpečnostní nastavení zajistí bezpečné používání.
- 3 sady desek na panini, sendviče a vafle
- příkon 750 W pro dokonalé propečení
- Robustní povrchová úprava proti připékání pro snadné čištění
- Vestavěná přihrádka pro uložení kabelu
- Systém Easy Lock pro bezpečné uzamčení
- Talíře s trojúhelníkovým dělením pro udržení náplně uvnitř
Technické údaje: - Sada pro přípravu pokrmů z nerezové oceli, - Sada pro přípravu pokrmů z nerezové oceli:
- Příkon: 750 W
- Materiál krytu: plast
- Rozměry: 311 x 223 x 69 mm
- Hmotnost: 1,99 kg
- Barva: černá
- Výkon: 750 W
- Povrchová úprava: Anti-stick
- Funkce: Indikátory pohotovostního režimu
- Vestavba: Přihrádka na kabely
- Systém: Snadný zámek
- Desky: S trojúhelníkovou stupnicí
- Rozměry: 311 x 223 x 69 mm
- Materiál pouzdra: Plast
- Barva: černá
- Sady: 1: barevné provedení: 3 desky
- Konzervace: vnitřní náplň
- Hmotnost: 1,99 kg
- Příprava: Panini, vafle, sendviče
- Výrobce: Philips
- SKU: HD2350/80
- Pravost - Náš výrobek pochází z oficiálních distribučních kanálů v Evropské unii, což zaručuje jeho pravost a bezpečnost použití.
- Podpora výrobce - Na výrobek se vztahuje oficiální podpora výrobce, která zajišťuje vysokou úroveň podpory a servisu.
Křupavé zvenku, rozpuštěné uvnitř.
Užijte si všechny své oblíbené pochoutky – od křupavých panini až po plněné sendviče – s výrobníkem sendvičů "Philips 5000 Series"! Nepřilnavé grilovací desky se rychle a rovnoměrně zahřívají, takže připravíte lahodné sendviče a úklid bude snadný.
3 DESKY PRO PANINI, VAFLE A SENDVIČE
Tři vyměnitelné, odolné a nepřilnavé desky vám umožní vychutnat si vše od křupavých panini přes plněné sendviče až po vafle!
750 W VÝKON PRO PERFEKTNÍ SENDVIČE
Díky 750 W výkonu můžete vše opékat do křupavé, zlatavé dokonalosti.
ROVNOMĚRNÉ ZAHŘÍVÁNÍ PRO PERFEKTNÍ VÝSLEDKY
Užijte si sendviče tak, jak je máte rádi: rozpuštěné nebo dokonale zlatavé po celé ploše.
UŠETŘETE MÍSTO VE VAŠÍ KUCHYNI
Výrobník sendvičů stojí vertikálně, takže jej můžete pohodlně uložit na pracovní desku nebo do skříňky.
INDIKÁTORY PRO SIGNALIZACI, KDY JE PŘÍSTROJ PŘIPRAVEN
Praktické indikátory jasně signalizují, kdy se váš výrobník sendvičů zahřívá a kdy je připraven k použití.
VESTAVĚNÉ ÚLOŽIŠTĚ PRO KABEL PRO UDRŽENÍ POŘÁDKU
Naviňte kabel pro přehledné uložení, aniž byste zahlcovali svou kuchyni.
DESKY "CUT-AND-SEAL" PRO UDRŽENÍ NÁPLNĚ UVNITŘ
Uzavřete náplň uvnitř a zároveň nakrájejte sendviče na hotové trojúhelníky.
- Počet sendvičů:
- 1
- Základní materiál:
- Fenol-formaldehyd
- Grilování:
- Ano
- Příprava vaflí:
- Ano
- Rukojeť se zámkem:
- Ano
- Uzamykatelné víko:
- Ano
- Kontrolka:
- Ano
- Nepřilnavý povrch:
- Ano
- Jednoduché čištění:
- Ano
- Úložný prostor pro kabel:
- Ano
- Bezpečnostní spínač:
- Ano
- Vyjímatelné desky:
- Ano
- Protiskluzové nožky:
- Ano
- Vertikální skladovací prostor:
- Ano
- Délka kabelu:
- 0,7 m
- Nepřilnavé talíře:
- Ano
- Automatické vypnutí:
- Ne
- Příkon:
- 750 W
- Vstupní střídavé napětí:
- 220-240 V
- Frekvence vstupního střídavého napětí:
- 50-60 Hz
- Šířka:
- 236 mm
- Hloubka:
- 239 mm
- Výška:
- 110 mm
- Hmotnost:
- 2,4 kg
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Šířka balení:
- 263 mm
- Hloubka balení:
- 183 mm
- Výška balení:
- 294 mm
- Hmotnost včetně balení:
- 643 g
- Typ balení:
- Krabice
- Návod na použití:
- Ano
- Počet sendvičovacích plotýnek:
- 2
- Včetně grilovací plotýnky:
- Ano
- Počet grilovacích plotýnek:
- 2
- Včetně plotýnky na vafle:
- Ano
- Počet plotýnek na vafle:
- 2
- Neobsahuje:
- Bisfenol A
- 2 rok/roky
- Země původu:
- Čína
- Splňuje požadavky Směrnice o odpadních elektrických a elektronických zařízeních (OEEZ):
- Ano
- Nebezpečné zboží:
- Ne
- Manuál z recyklovaného papíru:
- Ano
3 sady desek pro panini, sendviče a vafle
Navrchu křupavé, uvnitř rozpuštěné
Vychutnejte si všechny své oblíbené pokrmy, od křupavých panini až po plněné sendviče, se toustovačem Philips řady 3000. Je vybaven nepřilnavými grilovacími deskami, které se rychle a rovnoměrně zahřívají, snadno se čistí a připravíte s nimi lahodné sendviče.
Philips 5000 series HD2350/80 Sandwich Maker
- Sady univerzálních talířů: Sendvičovač Philips řady 5000 nabízí tři sady vyměnitelných desek pro panini, sendviče a vafle, které umožňují vychutnat si různé lahodné pokrmy.
- Křupavá dokonalost: Tento sendvičovač s příkonem 750 W se zahřívá vysokou rychlostí a opéká vše do křupavé dokonalosti. Vychutnejte si sendviče přesně tak, jak je máte rádi.
- Čištění bez námahy: Sendvičovač je vybaven odnímatelnými deskami s nepřilnavým povrchem, které usnadňují čištění. K vyčištění stačí desky jednoduše vyjmout.
- Rovnoměrný ohřev pro dokonalé výsledky: Desky se zahřívají rovnoměrně pro dokonalé opečení. A nařezané a utěsněné desky udrží přísady na svém místě.
- Konstrukce pro snadné skladování: Sendvičovač má vestavěný destorage de cable systém, který usnadňuje úklid pracovní desky. Jeho kompaktní design de vertikální skladování pomáhá šetřit místo.
Pokud hledáte domácí spotřebiče za nejlepší ceny, nenechte si ujít sendvičovač Philips SERIE 5000 černý/stříbrný 750 W a širokou nabídku malých domácích spotřebičů!
- Výrobek se zástrčkou: Ano
- Typ zástrčky: Zásuvka se zástrčkou: Zástrčka EU
- Materiál: Zásuvka na elektrickou zásuvku s elektrickým napájením: Materiál: nerezová ocel
- Characteristics:
- Nepřilnavý povrch
- Přerušovač zapnutí/vypnutí
- Snadno se čistí
- Světelný indikátor
- Napětí: 220 V
- Barva: černá/stříbrná
- Příkon: 750 W
Všeobecné informace o bezpečnostních předpisech pro výrobky:
PHILIPS IBERICA SA
C/ María De Portugal, 1
28050 - Madrid
+34913496580
[email protected]
Technické detaily:
Výrobce - Philips
Toustovač Philips HD2350/80 3 v 1 řady 5000 Toustovač Philips HD2350/80 3 v 1 je nepostradatelným spotřebičem v každé kuchyni, který vám umožní rychle a bez námahy připravit nejrůznější pokrmy. Díky třem vyměnitelným topným plotýnkám – pro toast, gril a vafle – můžete připravit řadu pokrmů během několika minut. Vlastnosti toustovače Philips HD2350/80 Toustovač Philips HD2350/80 3 v 1 se vyznačuje pevnou konstrukcí a spolehlivým provozem, takže si můžete vychutnávat lahodné pokrmy po mnoho let. Navíc díky funkci regulace teploty můžete přizpůsobit nastavení svým individuálním chuťovým preferencím. Díky funkci automatického vypnutí po grilování si můžete být jisti, že vaše pokrmy budou vždy dokonale propečené a vy si je můžete bez obav vychutnávat. Toustovač Philips 3 v 1 HD2350/80 je perfektním řešením pro ty, kteří si cení rychlosti, pohodlí a vysoké kvality. Výhody: - Příkon 750 W - 3 vyměnitelné vložky na vafle, sendviče a panini - Snadné čištění díky odnímatelným nepřilnavým destičkám - Tlačítko zapnutí/vypnutí - Systém Easy Lock zajišťuje těsné utěsnění - Tvarované destičky zabraňují vypadávání ingrediencí - Lze skladovat svisle.
Sandwich Grill Philips HD2350/80 750W je všestranný kuchyňský spotřebič, který usnadňuje přípravu lahodných panini, sendvičů a vaflí. S výkonem 750 wattů se gril rychle zahřeje a pokaždé zajistí rovnoměrné vaření. Nepřilnavý povrch zajišťuje hladké a snadné čištění. Součástí jsou tři vyměnitelné talíře, které vám poskytují flexibilitu při vytváření různých typů nádobí se stejným spotřebičem. Perfektní jak na snídani, tak na svačinu.
3dílný sendvičovač, panini maker a vaflovač. Zvenku křupavé, uvnitř rozpuštěné. Objevte všechny dobroty křupavých zlatavých sendvičů, obložených sendvičů a lahodných vaflí. Topinkovač Philips Series 1000 se rovnoměrně zahřívá díky vyjímatelným nepřilnavým deskám pro maximální pohodlí a snadné čištění.
- Rozměry
- 23.9 cm x 23,6 cm x 11 cm
- Materiál
- Nerezová ocel
- Model
- HD2350/80
- Barva
- Stříbrná
- Výrobce
- Režim provozu
- Elektrický pohon
- Obsah balení
- 1x Philips HD2350/80
- Výkon
- 750 W
- Napětí
- 220 V
- Hmotnost
- 2.4 kg
- Kód EAN
- 87203890328138720389032820
- Číslo produktu
- HD2350/80
- Rozměry
- 23.9 cm x 23,6 cm x 11 cm
- Materiál
- Nerezová ocel
- Model
- HD2350/80
- Barva
- Stříbrná
- Výrobce
- Režim provozu
- Elektrický pohon
- Obsah balení
- 1x Philips HD2350/80
- Výkon
- 750 W
- Napětí
- 220 V
- Hmotnost
- 2.4 kg
- Kód EAN
- 87203890328138720389032820
- Číslo produktu
- HD2350/80
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
1 056,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: siluk_24

4ks 84L úložný vak Skládací úložný prostor na oblečení - černý
1 119,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Kurzak sušené přírodní hnojivo 4L
18,75 Kč/1l
75,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

tectake® 4 skládací zahradní židle z hliníku s opěrkou hlavy
2 385,00 Kč
-60,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 325,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Apple AirPods Pro A2083 MagSafe, bílé,
12 776,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Vaflovač a sendvičovač Philips řady 3000, 750 W, černý (HD2330/90)
883,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

OZAVO, toustovač 3 v 1, multifunkční toustovač/vaflovač/kontaktový gril s vyměnitelnými plotnami, s nepřilnavým povrchem, 750W
1 807,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Philips Daily Collection HD2581/90 Toaster, 2 krajíců, Černá, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Philips 3000 series Series 3000 HD9318/20 Černá konvice, rodinná velikost 1,7 l, 1,7 l, 2200 W, Plast, Indikátor úrovně vody
807,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Philips Eco Conscious Edition Topinkovač HD2640/10
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Russell Hobbs Fiesta 3 v 1 sendvičovač s hlubokým plněním 24540-56
1 286,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Philips Rychlovarná konvice HD9350/90
1 099,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Bezdrátová sluchátka Xiaomi Redmi Buds 6 Play BHR8776GL, 7,5 hodiny, dosah 10 m, Bluetooth 5.4, IPX4, černá
407,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Auronix

Clatronic ICM 3764, 1,5 l, 1 misky/misek, Bílá, 20 min, Knoflíky, 200 mm
3 254,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Sansevieria trifasciata Futura Superba 30-35 cm / květináč Ø 10 cm - barevné konopí luční
141,20 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Ovocný čaj "Jablko", 25x 2,5 g, Eilles
2 496,00 Kč/1kg
156,00 Kč
Prodejce: CORWELL

KUCHYNĚ KÜCHENZEILE KÜCHENBLOCK MODERN 240 CM kuchyňská linka na míru betonové čelo 18 mm, pracovní deska - betonová
9 732,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: tradesw

Creative Deco Strukturní pasta hrubá 2 kg | Bílý tmel pro akrylové malování | Modelovací pasta pro umìlecké projekty, akrylové barvy, kutily, 3D efekty, textury | Snadná aplikace paletovým nožem
334,50 Kč/1kg
669,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CreativeBrandsEU

Philips Daily Collection Topinkovač HD2516/90
1 175,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Philips 5000 series CX5120/11 Úsporný keramický přímotop, 60°, 12 h, 1,7 m, Tmavě šedá, Černá, Plast, Dotyk
2 848,86 Kč
Prodejce: Elektrochram

SoBuy Hrací stan s hvězdami Stan pro děti s dveřmi a oknem, OSS03
1 549,00 Kč
-777,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
771,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 266,34 Kč
Prodejce: velmontask

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Ochranný kryt Wehncke Ochranné kryty na zahradní nábytek - kryt na zahradní stůl - 242x162x100cm
264,23 Kč/1m²
1 035,89 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: StarCommerce

Potah mopu Vileda Easy Wring & Clean Turbo 2 v 1
292,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
77% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
77%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%8% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
8%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Spotřebič byl mými hosty velmi dobře přijat. Všichni jsme ze sendvičovače nadšeni. Splňuje všechna naše očekávání
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
To bylo skvělé
Tento produkt se mi moc líbí
Ohodnoceno dne 4. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše fungovalo dobře!
Super vaflovač!
Ohodnoceno dne 10. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychle rozbité
Bohužel se mi to nelíbí. Velmi rychle se zlomil. To není dobré
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sendvičovač Arendo 1200 W s nepřilnavým povrchem - s odnímatelnými deskami - lze mýt v myčce nádobí - regulace teploty - sendvičovač - sendvičovač na velké toasty



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 741,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Sendvičovač Arendo 3 v 1, sendvičovač, vaflovač a kontaktní gril, odnímatelné desky s nepřilnavým povrchem, 900 W, 2zónový panini gril s vyměnitelnými deskami a regulací teploty Bez BPA
2 159,95 Kč
-666,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 493,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

LEHMANN TOAST Sendvičovač Gril Vaflovač Panini 3v1 výkonný 1200



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(47)Počet hodnocení: 47
520,00 Kč
Prodejce: Lehmann

Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(210)Počet hodnocení: 210
650,00 Kč
Prodejce: Lehmann

Arendo Sendvičovač Waffle Iron Kontaktní gril s odnímatelnými deskami - s nepřilnavým povrchem - lze mýt v myčce nádobí - bez BPA - regulace teploty - Sendvičovač - Sendvičový toaster



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 244,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Sendvičovač Arendo 3 v 1, sendvičovač, vaflovač a kontaktní gril, odnímatelné desky s nepřilnavým povrchem, 1400 W, na sendviče, vafle a gril, panini, výměnné desky
2 256,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Toaster, Gril A Vaflovač 3 V 1, 1000 W, Vyjímající Se Keramické Desky, Nerez



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
928,99 Kč
Prodejce: webbereurope

Sendvičovač Arendo 4 v 1 s odnímatelnými deskami, vaflovač, panini maker, kontaktní gril, nepřilnavá povrchová úprava, bez BPA a PFOA, regulace teploty, sendvičovač, sendvičový toaster



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 997,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Sendvičovač, elektrický gril, vaflovač, panini 3w1 MPM MOP-43M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 556,77 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Sendvičovač Arendo 3 v 1, vaflovač a kontaktní gril, sendvičovač, odnímatelné desky s nepřilnavým povrchem, 900 W, dvouzónový panini gril s regulací teploty, bez BPA
2 283,95 Kč
-419,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 864,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Sendvičovač Arendo s odnímatelnými deskami, nepřilnavý povrch, bez BPA a PFOA, regulace teploty, sendvičovač, sendvičovač na velké toasty



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 493,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Toaster Na Sendviče Klasický 1000 W
640,99 Kč
Prodejce: HomeMarkt24

SENCOR SSM 1100 Sendvičovač, 2 trojúhelníkové sendviče, indikátor nahřátí/provozu, bezpečnostní tepelná pojistka, nepřilnavá povrchová úprava pečících ploch, barva bílá



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
299,00 Kč
Prodejce: Planeo

Sendvičovač Arendo 3 v 1, sendvičovač, 900 W, nepřilnavý povrch, rychlý ohřev, automatická regulace teploty, nerezové doplňky
1 246,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Sendvičovač Arendo XXL na 4 sendviče, sendvičovač na velké toastové chleby, bez BPA, 1400 W, s nepřilnavým povrchem, rychlý ohřev, regulace teploty
1 665,95 Kč
-419,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 246,95 Kč
Prodejce: Ganz-Einfach

Clatronic ST 3629, Bílá, Nerezová ocel, Topení, Výkon, 1200 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(26)Počet hodnocení: 26
990,00 Kč
Prodejce: ClatronicCZSK

SENCOR SSM 9976GD Sendvičovač (4 v 1), 4 výměnné desky na pečení 285 x 152mm, nepřilnavá povrchová úprava pečicích ploch, bezpečnostní tepelná pojistka, 900 W



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 399,00 Kč
Prodejce: Planeo

ProfiCook PC-ST 1315, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 900 W, 220–240, 50/60 Hz, 1 kusů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
890,00 Kč
Prodejce: ClatronicCZSK

COSTWAY Elektrický sendvičovač 3v1, vaflovač a lis na panini 1200 W, přenosný kontaktní gril se 6 odnímatelnými nepřilnavými deskami, 5 stupňů regulace teploty



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 225,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

ProfiCook PC-ST 1297, Černá, Nerezová ocel, 750 W, 220-240 V, 50/60 Hz



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
690,00 Kč
Prodejce: ClatronicCZSK