5,0



Na základě 11 hodnocení
Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
189,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,00 Kč-47Kč
142,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně259,96 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dr.Beckmann 126806001 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL BÜRO & HEIMWERKEN Fleckenentferner flüssig, 0,5 l1 199 833,36 Kč/1kg
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Astonish Osvěžovač koberců v prášku s citrusovou vůní 350G244,97 Kč/1l
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dasty Odtłuszczacz, 700ml (PRODUKT Z NIEMIEC)366 250,01 Kč/1kg
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Izopropylalkohol 30 litrů, technická čistota 99,9 %, čisticí a odmašťovací prostředek pro průmysl GiDeli
90,03 Kč/1l
2 700,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Izopropylalkohol 10 litrů, technická kvalita 99,9 %, čisticí a odmašťovací prostředek pro průmysl GiDeli
104,54 Kč/1l
1 045,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Propylenglykol PG, 24 litrů, čistota 99,5 %, farmaceutická kvalita, pro průmysl, kosmetiku, GiDeli
120,83 Kč/1l
3 194,76 Kč
-294,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Dr.Beckmann 126812006 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL SCHMIERMITTEL & ÖLE Fleckenentferner flüssig, 0,05 ml
1 686 833,38 Kč/1kg
101,21 Kč
Prodejce: Visage

Propylenglykol PG, 10 litrů, čistota 99,5 %, farmaceutická kvalita, pro průmysl, kosmetiku, GiDeli
130,00 Kč/1l
1 452,00 Kč
-152,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Frosch® 5546561006 Frosch® Fleckenentferner 0,5 l
599,80 Kč/1l
299,90 Kč
Prodejce: somnia24

Čistič vytvrzené epoxidové malty EPOXI REINIGER 1 ks. HALBAU HB03
3 060,00 Kč/1l
306,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Kyselina citronová E330 čistá Clario Chemické čištění 5kg 5000g
75,44 Kč/1kg
377,18 Kč
Prodejce: MBKSklep

Clinex MaxDirt 1L na odstraňování mastných skvrn
294,20 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

HTM Express hygienický čistič pračky 250g
438,88 Kč/1kg
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

GiDeli Uhličitan draselný 10kg K2CO3 E501 Pečení, čištění a pufrování pH
80,00 Kč/1l
799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sidolux Profi Środek do czyszczenia kominków, 500 ml
160,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
145,25 Kč/1l
151,66 Kč
-64,51 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
87,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ludwik Grapefruit Płyn do mycia szyb, 600 ml
123,33 Kč/1l
74,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Waschkonig, Antibakteriální čistič pračky, 250 ml
330,88 Kč/1l
82,72 Kč
Prodejce: DomoDomo

Dr. Beckmann Dažādu virsmu tīrīšanas akmens Power Clean 550g
265 349,99 Kč/1kg
159,21 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Isopropylalkohol je velmi účinné a bezpečnérozpouštědlo, vhodné k domácímu i průmyslovému použití. Je známý svými výbornými odmašťujícími, čisticími a dezinfekčními schopnostmi. Poradí si se zbytky lepidel, vosku, etiket, nálepek, barev, inkoustu, laků na nehty, teplovodivých past, pryskyřice, gumy, zbytků z 3D tisků, zahlazování již hotových výtisků z MSLA, SLA a DLP tiskáren, čištěním skel, monitorů, el. kontaktů, optických vláken, ferrulí, odmašťování a čištění povrchů před aplikací ochranných PPF fólie (car wrapping) či odstranění disperzní vrstvy. Šetrný k živým tkáním, není žíravý ani korozivní, nenarušuje materiály, rychle se odpařuje a nezanechává na ošetřovaném povrchu žádné skvrny.
Ekvivalentní názvy: Isopropanol, IPA, propan-2-ol, 2-propanol, iso, isopro, izopropanol, izopropylalkohol Registrační číslo CAS: 67-63-0
Použití:
snadné odstranění mastnoty, olejů, prachu, otisků prstů a jiných nečistot
odstranění zbytků lepidel, pryskyřice, vosku, gumy, etiket, nálepek, barev, inkoustu, teplovodivých past, laků na nehty
čištění skel
čištění tiskových podložek, tryskových hlav 3D tiskáren
odstranění nevytvrzené pryskyřice z 3D výtisků
čištění a zahlazování již hotových výtisků z MSLA, SLA a DLP tiskáren
čištění optických čoček, lup
čištění obrazovek, monitorů, displejů, čtecích zařízení datových médií
čištění elektrických kontaktů, konektorů, tištěných spojů, optických vláken, ferrulí a kovů
vysoce účinný odmašťovač pro kovozpracující a plastikářský průmysl
čištění gramofonových desek
čištění zbraní a jejich optiky
čištění bavlněných tkanin
čištění dřevěných povrchů
konzervace biologických preparátů, jako rozpouštědlo při analýzách a syntézách organických sloučenin
rozmrazovač, rozmrazuje led a odstraňuje vlhkost
odstraňování maziva a vodotěsných tuků v polygrafickém průmyslu, offsetový tisk, čištění sítotiskových šablon
rozpouštědlo při domácí maceraci bylin a výrobě tinkur určených pro vnější užití
hlavní složka aditiv pro odvodňování benzínu
regenerace tonerů do inkoustových i laserových tiskáren
dezinfekční prostředek
odstraňuje bublinky z mýdlové hmoty při domácí výrobě mýdla a z litých pryskyřic
čištění komponentů jízdních kol a rámů
Vlastnosti:
bezbarvá kapalina
charakteristický zápach
vysoká hořlavost
dezinfekční vlastnosti
Objem: 1000 ml
- Objem
- 1 l
- Výrobce
- ECOLIQUID
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1000 g
- Kód EAN
- 8595628606441
- Objem
- 1 l
- Výrobce
- ECOLIQUID
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 1000 g
- Kód EAN
- 8595628606441
Pozor
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H227 Hořlavá kapalina.
K tomu se hodí také
Nejprodávanější




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(712)Počet hodnocení: 712




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(52)Počet hodnocení: 52




4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2Nejprodávanější










4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2


Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
118,00 Kč/1l
157,00 Kč
-39,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
118,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 5 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
75,00 Kč/1l
499,00 Kč
-124,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
375,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ecoliquid

TRESKO® Flexibilní zahradní hadice 60 m Flexibilní hadice na vodu Rozšiřitelná flexibilní hadice
23,12 Kč/1m
1 387,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 0,1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
520,00 Kč/1l
69,00 Kč
-24%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 0,5 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
150,00 Kč/1l
99,00 Kč
-24,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
75,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Isopropanol 1 l 99,9 % IPA Čisticí alkohol Odmašťovač pro elektroniku GiDeli
229,90 Kč/1l
229,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Isopropanol 750 ml 99,9 % IPA čisticí sprej odmašťovač pro elektroniku GiDeli
250,33 Kč/1l
187,75 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

Ecoliquid Glycerin 99,5 % 1 l
112,00 Kč/1l
149,00 Kč
-37,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Plastový kanystr 10 l
49,90 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid TKS - odmrazovací kapalina 1000 l
161 367,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Líh technický 1 l
89,00 Kč/1l
89,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Letní směs do ostřikovačů proti hmyzu EXTRA STRONG, 5 l
25,80 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Isopropanol / Izopropanol 1 l
187,00 Kč/1l
187,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Isopropanol / Izopropanol 100 ml
790,00 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Isopropanol 30 l 99,9 % IPA Čisticí alkohol Odmašťovač pro elektroniku GiDeli
76,66 Kč/1l
2 299,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

Ecoliquid Monopropylenglykol 1 l
112,00 Kč/1l
112,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid ECOLIQUIDÁTOR, univerzální čisticí a dezinfekční prostředek bez aroma, 5 l
45,80 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Opravdu funguje
Objem 5 l
Super produkt! Prodejce dokonale zabalil a vše, dle popisu, souhlasí. Doporučuji!
.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zatím sem ho nepoužil ale nechápu český výrobek mi posílají z Polska
Objem 0,5 l
Dobrý
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Izoš.
Objem 1 l
Bezchybné vše.
Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vse super, perfektne zabaleno.
Objem 1 l
Odmašťuje a čistí bez chyby. Kvalita dobrá.
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
189,00 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid
142,00 Kč/1l

Elbow Grease, Środek do czyszczenia zmywarek, cytryna, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
216 633,32 Kč/1kg

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Hydroxid sodný CAUSTIC pro sifonové trubky 5x1kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
609,74 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Hydroxid sodný pro sifonové potrubí 5kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
604,25 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Elbow Grease | Sada na čištění grilů - 500 ml - Včetně rukavic a sáčku - Účinné hloubkové čištění
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Neutralizátor zápachu BAVIETTE, 500 ml, sprej – účinný proti zápachu zvířat a běžným pachům v domácnosti, na kobercích, čalounění a v autě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
485,26 Kč
Prodejce: Baviette
970,52 Kč/1l

Zázračná čisticí sada The Pink Stuff, balení 3 ks, schváleno paní Hinchovou



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
667,94 Kč
Prodejce: Kpictiah
6 679,40 Kč/1l

Dr. Beckmann Sprej na odstranění skvrn od potu a deodorantu, 250 ml
122,17 Kč
-5,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
365,59 Kč/1kg

Tablety na čištění a odstraňování vodního kamene z toalet s vůní eukalyptu Astonish 160 g
107,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
674,94 Kč/1l

FLEXOL Olej na údržbu dřezů 0,5 l | Ostatní čisticí prostředky | 500 ml | Čisticí prostředky
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Astonish Osvěžovač koberců v prášku s citrusovou vůní 350G
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
244,97 Kč/1l

Odstraňovač skvrn Dr. Beckmanna pro trávu, půdu a make-up, 50 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Dr. Beckmann, odstraňovač skvrn od pera a inkoustu, 50 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - vůně lnu - účinné čištění a péče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
235,96 Kč/1l

Dr.Beckmann 126806001 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL BÜRO & HEIMWERKEN Fleckenentferner flüssig, 0,5 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 199 833,36 Kč/1kg

Osvěžovač do dřezu proti nepříjemným pachům Sink Freshener Duzzit 3x30 g
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
722,11 Kč/1l

3 x Stardrops The Pink Stuff Miracle Multi Purpose Cleaner 750ml každý Cruelty Free



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
336,50 Kč
Prodejce: lithuaniashop
149,56 Kč/1l

Rowenta XD5310F0, Čisticí prostředek, Hadicové vysavače, Bílá, 1000 ml, Rowenta, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
383,27 Kč
Prodejce: PG-Service
383,27 Kč/1l