5,0



Na základě 11 hodnocení
Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 0,1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
69,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
52,00 Kč-24%
520,00 Kč / 1l
plus 79,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně259,96 Kč/1l
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann Dažādu virsmu tīrīšanas akmens Power Clean 550g596 866,64 Kč/1kg
358,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Dr.Beckmann 126806001 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL BÜRO & HEIMWERKEN Fleckenentferner flüssig, 0,5 l1 199 833,36 Kč/1kg
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Astonish Osvěžovač koberců v prášku s citrusovou vůní 350G244,97 Kč/1l
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Izopropylalkohol 30 litrů, technická čistota 99,9 %, čisticí a odmašťovací prostředek pro průmysl GiDeli
90,03 Kč/1l
2 700,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Izopropylalkohol 10 litrů, technická kvalita 99,9 %, čisticí a odmašťovací prostředek pro průmysl GiDeli
104,54 Kč/1l
1 045,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Propylenglykol PG, 10 litrů, čistota 99,5 %, farmaceutická kvalita, pro průmysl, kosmetiku, GiDeli
120,00 Kč/1l
1 422,96 Kč
-222,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Propylenglykol PG, 10 litrů, čistota 99,5 %, farmaceutická kvalita, pro průmysl, kosmetiku, GiDeli
130,00 Kč/1l
1 452,00 Kč
-152,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 299,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Dr.Beckmann 126812006 Dr.Beckmann FLECKENTEUFEL SCHMIERMITTEL & ÖLE Fleckenentferner flüssig, 0,05 ml
1 686 833,38 Kč/1kg
101,21 Kč
Prodejce: Visage

Čistič vytvrzené epoxidové malty EPOXI REINIGER 1 ks. HALBAU HB03
3 060,00 Kč/1l
306,00 Kč
Prodejce: Izosklep

GiDeli Uhličitan draselný 10kg K2CO3 E501 Pečení, čištění a pufrování pH
80,00 Kč/1l
799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Kyselina citronová E330 čistá Clario Chemické čištění 5kg 5000g
75,44 Kč/1kg
377,18 Kč
Prodejce: MBKSklep

Clinex MaxDirt 1L na odstraňování mastných skvrn
294,20 Kč/1l
294,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Frosch® 5546561006 Frosch® Fleckenentferner 0,5 l
599,80 Kč/1l
299,90 Kč
Prodejce: somnia24

Heitmann, Środek czyszczący pralki, 250g (PRODUKT Z NIEMIEC)
365 733,32 Kč/1kg
109,72 Kč
Prodejce: Katomix

Lúh sodný 1 kg, hydroxid sodný NaOH 99 %, výroba mýdla, čistič odpadů GiDeli
249,99 Kč/1kg
249,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Sidolux Profi Środek do czyszczenia kominków, 500 ml
160,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Sanytol čisticí dezinfekční prostředek pro domácnost 1200ml
286,08 Kč/1l
343,30 Kč
Prodejce: somnia24

Odmašťovač a čistící prostředek Chante Clair - Uniwersal /
665,78 Kč/1l
399,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Isopropylalkohol je velmi účinné a bezpečnérozpouštědlo, vhodné k domácímu i průmyslovému použití. Je známý svými výbornými odmašťujícími, čisticími a dezinfekčními schopnostmi. Poradí si se zbytky lepidel, vosku, etiket, nálepek, barev, inkoustu, laků na nehty, teplovodivých past, pryskyřice, gumy, zbytků z 3D tisků, zahlazování již hotových výtisků z MSLA, SLA a DLP tiskáren, čištěním skel, monitorů, el. kontaktů, optických vláken, ferrulí, odmašťování a čištění povrchů před aplikací ochranných PPF fólie (car wrapping) či odstranění disperzní vrstvy. Šetrný k živým tkáním, není žíravý ani korozivní, nenarušuje materiály, rychle se odpařuje a nezanechává na ošetřovaném povrchu žádné skvrny.
Ekvivalentní názvy: Isopropanol, IPA, propan-2-ol, 2-propanol, iso, isopro, izopropanol, izopropylalkohol Registrační číslo CAS: 67-63-0
Použití:
snadné odstranění mastnoty, olejů, prachu, otisků prstů a jiných nečistot
odstranění zbytků lepidel, pryskyřice, vosku, gumy, etiket, nálepek, barev, inkoustu, teplovodivých past, laků na nehty
čištění skel
čištění tiskových podložek, tryskových hlav 3D tiskáren
odstranění nevytvrzené pryskyřice z 3D výtisků
čištění a zahlazování již hotových výtisků z MSLA, SLA a DLP tiskáren
čištění optických čoček, lup
čištění obrazovek, monitorů, displejů, čtecích zařízení datových médií
čištění elektrických kontaktů, konektorů, tištěných spojů, optických vláken, ferrulí a kovů
vysoce účinný odmašťovač pro kovozpracující a plastikářský průmysl
čištění gramofonových desek
čištění zbraní a jejich optiky
čištění bavlněných tkanin
čištění dřevěných povrchů
konzervace biologických preparátů, jako rozpouštědlo při analýzách a syntézách organických sloučenin
rozmrazovač, rozmrazuje led a odstraňuje vlhkost
odstraňování maziva a vodotěsných tuků v polygrafickém průmyslu, offsetový tisk, čištění sítotiskových šablon
rozpouštědlo při domácí maceraci bylin a výrobě tinkur určených pro vnější užití
hlavní složka aditiv pro odvodňování benzínu
regenerace tonerů do inkoustových i laserových tiskáren
dezinfekční prostředek
odstraňuje bublinky z mýdlové hmoty při domácí výrobě mýdla a z litých pryskyřic
čištění komponentů jízdních kol a rámů
Vlastnosti:
bezbarvá kapalina
charakteristický zápach
vysoká hořlavost
dezinfekční vlastnosti
Objem: 100 ml
- Objem
- 0.1 l
- Výrobce
- ECOLIQUID
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8595628606984
- Objem
- 0.1 l
- Výrobce
- ECOLIQUID
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 100 g
- Kód EAN
- 8595628606984
Pozor
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Bezpečnostní list (PDF)
Věty o nebezpečnosti
H227 Hořlavá kapalina.
K tomu se hodí také

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 0,5 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
150,00 Kč/1l
99,00 Kč
-24,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
75,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
118,00 Kč/1l
157,00 Kč
-39,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
118,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
142,00 Kč/1l
189,00 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 5 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl
75,00 Kč/1l
499,00 Kč
-124,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
375,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Isopropanol / Izopropanol 100 ml
790,00 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Isopropanol 1 l 99,9 % IPA Čisticí alkohol Odmašťovač pro elektroniku GiDeli
229,90 Kč/1l
229,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

Ecoliquid Plastový kanystr 10 l
49,90 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Isopropanol 30 l 99,9 % IPA Čisticí alkohol Odmašťovač pro elektroniku GiDeli
76,66 Kč/1l
2 299,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Letní směs do ostřikovačů proti hmyzu EXTRA STRONG, 5 l
25,80 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Isopropanol 750 ml 99,9 % IPA čisticí sprej odmašťovač pro elektroniku GiDeli
250,33 Kč/1l
187,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Šatní skříň se závěsnými dveřmi Šatní skříň 200 cm kašmírová/kašmírová čtyřdveřová růžová 01
5 849,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

Wi-Fi kamerový set 8CH 3MP 4x bullet Myers
4 242,18 Kč
Prodejce: MyersPower

GTPLAYER Rohový stůl Herní stůl s policí, USB portem a zásuvkou (1 stůl), 120cm počítačový stůl ve tvaru L, PC stůl do kanceláře,
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Ecoliquid TKS - odmrazovací kapalina 1000 l
161 367,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Letní směs do ostřikovačů ECONOMY, 5 l
13,80 Kč/1l
69,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Sendvičovač Lehmann 5 v 1 s různými formami, 1200 W, vaflovač, kontaktní gril, panini, sendvičovač, sladké pečivo, včetně 5 sad talířů
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Ecoliquid ECOLIQUIDÁTOR, univerzální čisticí a dezinfekční prostředek bez aroma, 5 l
45,80 Kč/1l
229,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Isopropanol 15 l 99,9 % IPA Čisticí alkohol Odmašťovač pro elektroniku GiDeli
80,00 Kč/1l
1 199,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Posh

Ecoliquid Glycerin 99,5 % 1 l
112,00 Kč/1l
149,00 Kč
-37,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
112,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

ECOLIQUID Animal Dezinfekce a čištění potřeb pro domácí mazlíčky, dávkovač 500 ml
158,00 Kč/1l
79,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Ecoliquid Isopropanol / Izopropanol sprej 500 ml
258,00 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid

Siddhalepa Wellness Balzám 25g
16 495,73 Kč/1l
193,00 Kč
Prodejce: Polanatea

Severin TK 5547, Černá, Nerezová ocel
1 047,45 Kč
-48,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
999,00 Kč
Prodejce: Teshop

Sportconic Elektrický Běžecký Pás Skládací 12 km/h, Sklon, 12 Programů, LED Displej, Měřič Tepu, Tichý a Kompaktní
7 759,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TheBrandCenter

Sada 24ks - Deco Haus třípatrový kovový stojan na kořenky s 24 dózami na koření, 48 štítků, kartáč, trychtýř, háčky - (Černá)
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Opravdu funguje
Objem 5 l
Super produkt! Prodejce dokonale zabalil a vše, dle popisu, souhlasí. Doporučuji!
.
Ohodnoceno dne 20. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zatím sem ho nepoužil ale nechápu český výrobek mi posílají z Polska
Objem 0,5 l
Dobrý
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Izoš.
Objem 1 l
Bezchybné vše.
Ohodnoceno dne 4. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vse super, perfektne zabaleno.
Objem 1 l
Odmašťuje a čistí bez chyby. Kvalita dobrá.
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 5. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dr. Beckmann 126803002 Dr. Beckmann FLECKENTEUFEL NA MASTNÉ SKVRNY A OMÁČKY Tekutý odstraňovač skvrn, 0,5 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
103,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 079,80 Kč/1l

Ecoliquid Isopropylalkohol 99,9% IPA 1 l; Odmašťuje, čistí, dezinfikuje; Zdravotnictví, veterina, domácnost, 3D tisk, detailing, kosmetika, průmysl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
189,00 Kč
-47,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
142,00 Kč
Prodejce: Ecoliquid
142,00 Kč/1l

Elbow Grease, Środek do czyszczenia zmywarek, cytryna, 250ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
216 633,32 Kč/1kg

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - Levandule - Účinné čištění - Svěží vůně



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Elbow Grease | Sada na čištění grilů - 500 ml - Včetně rukavic a sáčku - Účinné hloubkové čištění
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,98 Kč/1l

Hydroxid sodný pro sifonové potrubí 5kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
604,25 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Hydroxid sodný CAUSTIC pro sifonové trubky 5x1kg NUVIO



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(50)Počet hodnocení: 50
609,74 Kč
Prodejce: FonderhillSp

Dr. Beckmann, čistič varných desek, 250 g (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
433 296,31 Kč/1kg

Neutralizátor zápachu BAVIETTE, 500 ml, sprej – účinný proti zápachu zvířat a běžným pachům v domácnosti, na kobercích, čalounění a v autě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
485,26 Kč
Prodejce: Baviette
970,52 Kč/1l

Zázračná čisticí sada The Pink Stuff, balení 3 ks, schváleno paní Hinchovou



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
667,94 Kč
Prodejce: Kpictiah
6 679,40 Kč/1l

FLEXOL Olej na údržbu dřezů 0,5 l | Ostatní čisticí prostředky | 500 ml | Čisticí prostředky
419,10 Kč
Prodejce: FonderhillSp
838,20 Kč/1l

Dr. Beckmann Sprej na odstranění skvrn od potu a deodorantu, 250 ml
122,17 Kč
-5,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
365,59 Kč/1kg

Tablety na čištění a odstraňování vodního kamene z toalet s vůní eukalyptu Astonish 160 g
107,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
674,94 Kč/1l

Dr. Beckmann Dažādu virsmu tīrīšanas akmens Power Clean 550g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
358,12 Kč
Prodejce: Serica
596 866,64 Kč/1kg

Astonish Osvěžovač koberců v prášku s citrusovou vůní 350G
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
244,97 Kč/1l

Profesionální čisticí prostředek na pračky s citronovou vůní Duzzit 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
259,96 Kč/1l

Duzzit | Čistič pračky - 250 ml - vůně lnu - účinné čištění a péče



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
235,96 Kč/1l

Odstraňovač skvrn Dr. Beckmanna pro trávu, půdu a make-up, 50 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(11)Počet hodnocení: 11
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l

Osvěžovač do dřezu proti nepříjemným pachům Sink Freshener Duzzit 3x30 g
64,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
722,11 Kč/1l

Dr. Beckmann, odstraňovač skvrn od pera a inkoustu, 50 ml (VÝROBEK Z NĚMECKA)



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 439,80 Kč/1l