4,9



Na základě 15 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo1 035,09 Kč/1kg
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Další informace o reklamě
GRAINE CREATIVE 2610T3, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Další informace o reklamě
Bílá modelovací hlína 1000 g – schnutí na vzduchu131,00 Kč/1kg
131,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

Staedtler FIMOair 8101, 1 kusů
316,00 Kč/1kg
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8042-0, Keramické hlíny, Bílá, 8 kusů, 110 °C, 30 min, Německo
1 557,52 Kč/1kg
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO 8010-014, Keramické hlíny, Bílá, 8 kusů, 110 °C, 30 min, Německo
1 052,63 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8010-41, Keramické hlíny, Metalická, Oranžová, 8 kusů, 110 °C, 30 min, Německo
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 110 °C, 30 min
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8021, Modelářská hlína, Modrá, 1 kusů, 110 °C, 30 min, 454 g
1 137,00 Kč/1kg
516,20 Kč
Prodejce: somnia24

Staedtler FIMO 8040-02, Keramické hlíny, Champagne, 8 kusů, 110 °C, 30 min, Německo
1 315,79 Kč/1kg
75,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Modelovací hmota FimoAir 500g bílá balení 12 kusů
4 346,64 Kč/1kg
2 173,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Staedtler FIMO 8010-803, Keramické hlíny, Žula, Barva kamene, 8 kusů, 110 °C, 30 min, Německo
1 938,07 Kč/1kg
110,47 Kč
Prodejce: Shan

Jovi 85, Modelářská hlína, Bílá, Děti a dospělí, 24 h, 500 g
239,26 Kč/1kg
119,63 Kč
Prodejce: VISO

Staedtler 68030009, Modelářská hlína, Černá, Dětský, 110 °C, 30 min, Chlapec/děvče
1 190,48 Kč/1kg
50,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 12 kusů, 110 °C, 30 min
873,33 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Carioca 30996/31, Modelářská hlína, Bílá, 500 g, 340 mm, 240 mm, 150 mm
477,26 Kč/1kg
238,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Eberhard Faber 570301, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 500 g, 1 kusů
470,74 Kč/1kg
235,37 Kč
Prodejce: M_plus_L

Staedtler FIMO 8742, 9 kusů
3 389,83 Kč/1kg
200,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum

GRAINE CREATIVE 261851, Růžová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
2 297,02 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Model:
- Keramické hlíny
- Barva:
- Bílá
- Počet kusů:
- 8 kusů
- Pečení v troubě:
- Ano
- Teplota pečení:
- 110 °C
- Doba pečení:
- 30 min
- Země původu:
- Německo
- Hmotnost:
- 226 g
- Typ balení:
- Blistr
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Modelářská hlína FIMOair 8102
- Ideální pro výtvarné, volnočasové a hobby účely i pro vzdělávací účely ve školách, školkách a podobných zařízeních, testováno nezávislými toxikology, hliněná, připravená k použití, minimálně 95 % přírodních surovin, příjemná haptika, nelepí se, není třeba vypalování, hladká konzistence, vytvrzené modely lze znovu opracovávat (pilovat, brousit, vrtat, malovat, lakovat)
- Provedení modelovací hmoty: Materiál: na vodní bázi, Barva: bílá
- Typ sušení: vytvrzování na vzduchu
- Rozměry (š x h x v): 100 mm x 330 mm x 40 mm
- Druh obsahu balení: Modelovací hlína schnoucí na vzduchu
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 226 g
- Kód EAN
- 4007817161487
- Číslo produktu
- 8102-0
- Barva
- Bílá
- Výrobce
- Staedtler
- Hmotnost
- 226 g
- Kód EAN
- 4007817161487
- Číslo produktu
- 8102-0
K tomu se hodí také

Varta -56706B, Dobíjecí baterie, AA, Nikl-metal hydridová (NiMH), 1,2 V, 4 kusů, 2100 mAh
241,00 Kč
Prodejce: LED21

Marabu12100000209 Sada akrylových barev Marabu "EFFECT", 18 x 36 ml
1 085,28 Kč/1l
734,87 Kč
-29,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,43 Kč
Prodejce: M_plus_L

Polštář 80 x 80 cm Prošívaný polštář z mikrovlákna - polštář pro alergiky Výplň polštáře Polštář na spaní Polštář na spaní Bílý polštář
194,97 Kč
Prodejce: Amazinggirl

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelářská hlína, Bílá, 1 kusů, 1 barva/barev, 24 h, 1 kg
132,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Staedtler FIMO 8100-80, Modelářská hlína, Šedá, Dospělý, 1 kusů, Grey, Sáček
534,00 Kč/1kg
267,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMOair 8101, 1 kusů
316,00 Kč/1kg
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMOair light 8130, 1 kusů
1 332,00 Kč/1kg
333,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Staedtler FIMO professional 8041, 1 kusů
669,60 Kč/1kg
304,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice

Vactidy C6 Staubsauger mit Kabel, 7m Kabel/1.7kg/30000Pa/600W, 800mL-Staubbehälter Stielstaubsauger, Ein-Knopf-Entleerung, Handstaubsauger für Teppich
1 957,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Staedtler FIMO 8023 C, Modelářská hlína, Různé barvy, Dospělý, 24 kusů, 110 °C, 30 min
888,33 Kč/1kg
533,00 Kč
Prodejce: CORWELL

STAEDTLER® 81 SET 03 Sada modelovací hmoty FIMOair Keepsake
344,35 Kč
Prodejce: VISO

Jovi 85, Modelářská hlína, Bílá, Děti a dospělí, 24 h, 500 g
239,26 Kč/1kg
119,63 Kč
Prodejce: VISO

Postranní stolek VASAGLE, s kolečky, tvar C, pojízdný konferenční stolek, vintage hnědá barva
649,00 Kč
Prodejce: Houseland

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Stylex 28662, Malba, Napnuté plátno, Bílá, Bavlna, 600 mm, 400 mm
313,10 Kč/1kg
476,79 Kč
-163,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
313,41 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Modelovací hlína schnoucí na vzduchu, 5 kg, po zaschnutí velmi pevná, pro keramiku a modelování
606,55 Kč
Prodejce: M_plus_L

Toaletní stolek VASAGLE s osvětlením LED, nastavitelným jasem, se 6 zásuvkami bez stoličky
3 704,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Staedtler FIMO air basic 8100, Modelářská hlína, Béžová, Dospělý, 1 kusů, Flesh, 1 barva/barev
160,00 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Staedtler FIMO air basic 8101, Modelářská hlína, Béžová, 1 kusů, 1 barva/barev, 24 h, 1 kg
316,00 Kč/1kg
316,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Komoda SONGMICS 7 látkových zásuvek kovový rám
1 700,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Jovi Self-Hardening Modelling Clay Samoschnoucí hmota Grey 1000 g
119,00 Kč/1kg
119,00 Kč
Prodejce: MUZIKER

Sací vysavač LEHMANN, bezsáčkový, model Cyclone, včetně sady nástavců, set příslušenství a 2x HEPA filtr
1 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
3 863,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Abrihome Rohová pohovka ve tvaru L Třímístná pohovka - 166x118x77 cm s lehátkem, lněný potah a pěna, šedá barva
8 500,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Abrihome

DecoTime modelovací hmota tvrdnoucí v troubě 26x20g - Barevná polymerová hlína + modelovací nástroje - Ideální pro kutily, umění a kreativní řemesla
739,40 Kč/1kg
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Exquisit KS16-V-040E, 127 l, N-ST, 39 dB, E, Bílá
7 599,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Gastromark
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Děkuji mnohokrát. Zboží jsme obdrželi a jsme velmi spokojeni. Výborná práce! Jste nejlepší!
Barva BíláHmotnost 1 kg
Děkuji moc. Zboží jsme obdrželi a jsme velmi spokojeni. Výborná práce! Jste nejlepší!
Ohodnoceno dne 12. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Barva BíláHmotnost 1 kg
Hlínu jsem vyzkoušela hned, skvěle se s ní pracuje a dobře schne. Určitě si znovu objednám
Ohodnoceno dne 22. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Barva BíláHmotnost 1 kg
Na Vánoce jsem vyrobila skvělé závěsy. Jsou pevné a vypadají dobře.
Ohodnoceno dne 26. listopadu 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobrý produkt
Barva BíláHmotnost 1 kg
Výrobek je prostě skvělý. Nelze na něj říct nic špatného. Snadno se modeluje a není příliš široký ani příliš tvrdý.
Ohodnoceno dne 22. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vhodné pro řemeslné výrobky
Je skvělý pro řemeslné výrobky
Ohodnoceno dne 31. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva BíláHmotnost 0,226 kg
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Barva BíláHmotnost 1 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Keramická hlína 5kg terakota nestínovaná



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
974,70 Kč
Prodejce: M_plus_L
194,94 Kč/1kg

Sada polymerové hlíny Shuttle Art, 60 barev, modelovací hlína vytvrzovaná v troubě, 1,65 kg
2 110,05 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 278,82 Kč/1l

Eberhard Faber EFA Plast, Modelářská hlína, Bílá, Dětský, 1 kusů, Plastový kbelík, 1 barva/barev



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
613,67 Kč
Prodejce: M_plus_L
204,56 Kč/1kg

Sada modelovací hmoty z polymerové hmoty, 64 barev, včetně příslušenství, formiček a nástrojů. Netoxická
2 055,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 174,54 Kč/1kg

Modelovací hmota, která zasychá na vzduchu, 64 barev, sada modelovací hmoty, dětská sada pro tvoření, DIY, měkká, flexibilní, netoxická
1 400,81 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
3 112,91 Kč/1kg

Beton Plast modelovací hlína betonová šedá 500g
345,86 Kč
Prodejce: M_plus_L
691,72 Kč/1kg

Plastelina pastelowa Kidea 24 kolory
198,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
896,35 Kč/1kg

Elektrický magnetický zámek 180KG DC12V NC Mode Elektromagnetický zámek z hliníkové slitiny pro skleněné dřevěné kovové požární dveře
1 046,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
1 144,42 Kč/1kg

Alabastr Modellgips 1x 1,5kg



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
95,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
32,21 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261437, 8 rok/roky, Plast, Modrá, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
111,25 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 986,61 Kč/1kg

Formy na modelovací hmotu,nože na modelovací hmotu,sada na modelovací hmotu,hračky z modelovací hmoty,nástroje na modelovací hmotu,příslušenství k modelovací hmotě
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
7 900,00 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261477, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610M3, Modrá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
59,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 035,09 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261427, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo, Teenager



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Peach 56 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
68,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 214,29 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay Kit Polymerová hmota Basic 12 x 25 g
488,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
1 481,79 Kč/1kg

Das samotvrdnoucí modelovací hmota 250g bílá bezlepková snadno hladká
104,63 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 046,30 Kč/1kg

Cernit Polymer Clay N°1 Polymerová hmota Black 56 g
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
3 196,25 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 261866, Žlutá, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
65,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 140,35 Kč/1kg

GRAINE CREATIVE 2610T3, Purpurová, 1 kusů, 14 rok/roky, Chlapec/děvče, Plastelína, Německo
60,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum
1 052,63 Kč/1kg