Barva:

Drops Air Mix 40 Lemonade Pletací příze

143,68 Kč

0,96 Kč / 1m

plus 118,73 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Drops Air Mix 41 Sweet Orchid Pletací příze
Drops Air Mix 41 Sweet Orchid Pletací příze
4 779,80 Kč/1kg
238,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Drops Air Mix 15 Purple Haze Pletací příze
Drops Air Mix 15 Purple Haze Pletací příze
9,61 Kč/1m
1 441,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Drops Air Mix 43 Parrot Green Pletací příze
Drops Air Mix 43 Parrot Green Pletací příze
1,39 Kč/1m
208,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Drops Air Mix 37 Bluebird Pletací příze
Drops Air Mix 37 Bluebird Pletací příze
1,66 Kč/1m
248,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Drops Alpaca Mix 7238 Green Grass Pletací příze
Drops Alpaca Mix 7238 Green Grass Pletací příze
8,13 Kč/1m
1 357,65 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Drops Karisma Mix 75 Petrol Cerise Pletací příze
Drops Karisma Mix 75 Petrol Cerise Pletací příze
1,59 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
159,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro DROPS Air mix (50g/150m) 03 perlgrau
DROPS Air mix (50g/150m) 03 perlgrau
1,53 Kč/1m
229,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Drops Karisma Mix 73 Petrol Pletací příze
Drops Karisma Mix 73 Petrol Pletací příze
1 361,60 Kč/1kg
68,08 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Drops Soft Tweed Mix 02 Marzipan Pletací příze
Drops Soft Tweed Mix 02 Marzipan Pletací příze
0,91 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
117,76 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Drops Big Merino Mix 02 Grey Pletací příze
Drops Big Merino Mix 02 Grey Pletací příze
3 579,80 Kč/1kg
178,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Drops Daisy Mix 13 Almond Pletací příze
Drops Daisy Mix 13 Almond Pletací příze
12,31 Kč/1m
1 353,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Drops Soft Tweed Mix 03 Sand Pletací příze
Drops Soft Tweed Mix 03 Sand Pletací příze
10,91 Kč/1m
1 418,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Drops Karisma Mix 56 Dark Brown Pletací příze
Drops Karisma Mix 56 Dark Brown Pletací příze
1 361,60 Kč/1kg
68,08 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Everyday Bebe 70116 Pletací příze
Himalaya Everyday Bebe 70116 Pletací příze
0,14 Kč/1m
47,00 Kč
-4%
44,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Alize Softy 40 Pletací příze
Alize Softy 40 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
138,99 Kč
-101,92 Kč
37,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Drops Karisma Mix 21 Medium Grey Pletací příze
Drops Karisma Mix 21 Medium Grey Pletací příze
0,68 Kč/1m
68,08 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Puffy More 6292 Pletací příze
Alize Puffy More 6292 Pletací příze
9 015,67 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 352,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Schachenmayr SoftyEasy 11 Pletací příze
Schachenmayr SoftyEasy 11 Pletací příze
1 990,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
199,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Alize Softy 669 Pletací příze
Alize Softy 669 Pletací příze
741,40 Kč/1kg
138,99 Kč
-101,92 Kč
37,07 Kč
Prodejce: Assarion

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Objevte fascinující svět vlny DROPS Air, ideální volby pro lehké a hřejivé vyšívání! Tato jedinečná směs alpaky s podmanivou žlutozlatou příměsí nabízí přízi střední gramáže s vynikající směsí baby alpaky a merino vlny pro pocit a maximální hřejivost. Díky inovativní technologii výroby jako"foukaná příze" zaručuje DROPS Air, že vaše oděvy budou o 30-35 % lehčí než konvenčně spředená vlna stejné gramáže. Tato vlna je nejen extrémně lehká, ale také vzdušná a příjemná k pokožce, ideální pro doplňky, šály a strukturované vzory. Vyzkoušejte její výhody

  • Složení: 65 % alpaka, 28 % polyamid, 7 % vlna
  • Délka: 150 metrů na 50 g
  • Jemné barvy: Žlutá/zlatá směs pro elegantní vzory
  • Doporučená velikost jehly: 5 mm
  • Tato vlna neškrábe - ideální pro každého!
Peru/EU, DROPS Air zaručuje kvalitu šetrnou k životnímu prostředí. Snadno se udržuje, perte v ruce na 30 °C a sušte na plocho. Podívejte se na naše návody od DROPS DESIGN a pusťte se do dalšího kreativního projektu.

Pletací příze. Středně silná vzdušná příze tvořená baby alpakou a merinem. Nádherná "vzdušná" příze. Konstrukce vlákna je výjimečná: namísto skaní jsou chloupky baby alpaky i merina vzduchem stlačovány do tubusu, dutinky. Výsledné úplety z této příze jsou proto o 30-35% lehčí než srovnatelné pleteniny vyrobené z přízí stejné síly spřádaných tradičním způsobem. Příze DROPS Air je lehoučká, velmi vzdušná, jemná i při styku s holou pokožkou - sáhněte po ní, chcete-li plést či háčkovat doplňky, šály, šátky, svetry či kabátky, a to jak plastickými, tak copánkovými vzory. Úplety z příze DROPS Air jsou absolutně nedráždivé, a proto vhodné pro každého. Složení: 65 % alpaka, 28 % polyamid, 7 % vlna Návin: 150 m Hmotnost: 50 g Skupina přízí: 10 ply / aran / worsted / 4 střední Doporučená velikost jehlic: 5 Zkušební vzorek: 10 x 10 cm - 17 oček x 22 řádků Péče: ruční praní s maximální teplotou 30 °C; sušit volně rozloženo Příze je vhodná pro plstení. Superwash: ne
Délka
150 m
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
50 g
Kód EAN
7071723018552
Číslo produktu
109940

Délka
150 m
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
50 g
Kód EAN
7071723018552
Číslo produktu
109940
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Gründl Funny 19 světle hnědá
Gründl Funny 19 světle hnědá
4 114,30 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
411,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Vlněná příze Gabo Mohsilko 4305 / tmavá čokoláda
Vlněná příze Gabo Mohsilko 4305 / tmavá čokoláda
8 286,80 Kč/1kg
207,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Šňůra
Bobbiny Premium 5 mm 100 m Jeans Šňůra
878,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 37
439,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Himalaya Velvet 900-18 Pletací příze
Himalaya Velvet 900-18 Pletací příze
0,68 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 52
81,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Baby 502 Light Pletací příze
Yarn Art Baby 502 Light Pletací příze
8,57 Kč/1m
1 286,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Velluto, 55 let, bílá
Alize Velluto, 55 let, bílá
13 753,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 42
1 375,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Sada ergonomických háčků Prym Chunky (7,0–12,0 mm) – pohodlná sada 5 kusů
Sada ergonomických háčků Prym Chunky (7,0–12,0 mm) – pohodlná sada 5 kusů
4 253,90 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
850,78 Kč
Prodejce: marussia
Obrázek produktu pro Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
Příze LENJA SOFT - 25 g, 85 m - Modrá
5 478,08 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
142,43 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Příze PAPATYA BATIK - 100 g, 360 m - Zelená
Příze PAPATYA BATIK - 100 g, 360 m - Zelená
1 322,20 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
132,22 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Gazzal, organická bavlna, příze na pletení a háčkování, 433, barva: kávová. Hmotnost: 50 g, délka: 115 m
Gazzal, organická bavlna, příze na pletení a háčkování, 433, barva: kávová. Hmotnost: 50 g, délka: 115 m
1 400,40 Kč/1kg
70,02 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Anchor Freccia 6 – mercerizovaná bavlněná příze pro háčkování (barva 00218)
Anchor Freccia 6 – mercerizovaná bavlněná příze pro háčkování (barva 00218)
2 092,00 Kč/1kg
104,60 Kč
Prodejce: marussia
Obrázek produktu pro Drops Lima Uni Colour 0100 Off White Pletací příze
Drops Lima Uni Colour 0100 Off White Pletací příze
3 379,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
168,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Příze Himalaya Everyday Anti-Pil (70030)
Příze Himalaya Everyday Anti-Pil (70030)
0,30 Kč/1m
74,87 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Leonora od Permin – příze kombinující hedvábí, vlnu a mohérové vlákno (41 nebelwald)
Leonora od Permin – příze kombinující hedvábí, vlnu a mohérové vlákno (41 nebelwald)
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
131,42 Kč
Prodejce: marussia
Obrázek produktu pro Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g snadno udržovatelné pletací příze z extra jemné merino vlny 160 m barva 749 - vínově červená/růžová/žlutozelená/modrofialová
Lana Grossa COOL WOOL PRINT 50 g snadno udržovatelné pletací příze z extra jemné merino vlny 160 m barva 749 - vínově červená/růžová/žlutozelená/modrofialová
8 824,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
441,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro DMC Eco Vita Raffia, Kreativní tvoření, Černá, Dřevěné vlákno, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
DMC Eco Vita Raffia, Kreativní tvoření, Černá, Dřevěné vlákno, 100 m, 100% wood fibers, 50 g
3 408,80 Kč/1kg
170,44 Kč
Prodejce: marussia
Obrázek produktu pro Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
Himalaya Dolphin Baby Wool 80302 Light Yellow - měkká a silná polyesterová příze - ideální pro háčkování, pletení a amigurumi
0,85 Kč/1m
102,34 Kč
Prodejce: Dionizos
Obrázek produktu pro Scheepjes Catona, 10g, minibalíček (barva 212) – světle zelená
Scheepjes Catona, 10g, minibalíček (barva 212) – světle zelená
0,98 Kč/1m
24,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Rosarios 4 Madragoa hedvábná příze, 100 % hedvábí, 50 g, ideální pro letní projekty, odstín Nude 01
Rosarios 4 Madragoa hedvábná příze, 100 % hedvábí, 50 g, ideální pro letní projekty, odstín Nude 01
2 883,40 Kč/1kg
144,17 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Creativ Company 16824054, Kreativní tvoření, Modrá, Akrylový, 50 g
Creativ Company 16824054, Kreativní tvoření, Modrá, Akrylový, 50 g
6 616,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
337,80 Kč
-7,00 Kč
330,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Příze Merino Soft Art'is, 100% Vlna, bez mulesingu a s úpravou pro praní v pračce (50 g / 120 m), barva: béžová (903)
Příze Merino Soft Art'is, 100% Vlna, bez mulesingu a s úpravou pro praní v pračce (50 g / 120 m), barva: béžová (903)
124,11 Kč
Prodejce: marussia
Obrázek produktu pro Gazzal Giza 2459, příze z bavlny, mercerizovaná, 50 g, 125 m, barva citronově žlutá
Gazzal Giza 2459, příze z bavlny, mercerizovaná, 50 g, 125 m, barva citronově žlutá
1 410,20 Kč/1kg
70,51 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Kokonki Pagliaccio – vlna: prémiová směs, měkká a hřejivá, 180 m, šedostříbrná
Kokonki Pagliaccio – vlna: prémiová směs, měkká a hřejivá, 180 m, šedostříbrná
0,84 Kč/1m
150,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Gründl Lisa, příze, 133 metrů, 50 gramů, vhodná pro pletení a háčkování, měkká, vysoce kvalitní
Gründl Lisa, příze, 133 metrů, 50 gramů, vhodná pro pletení a háčkování, měkká, vysoce kvalitní
16 926,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
846,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Pletací příze Gabo Wool Fog 6546 světle šedá 44 % bavlna Pima, 28 % baby alpaka, 28 % merino, 50 g, 125 m, Blow-Yarn, OEKO-TEX
Pletací příze Gabo Wool Fog 6546 světle šedá 44 % bavlna Pima, 28 % baby alpaka, 28 % merino, 50 g, 125 m, Blow-Yarn, OEKO-TEX
1,55 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
194,33 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Bobbiny Premium 5 mm 100 m Aloe Šňůra
Bobbiny Premium 5 mm 100 m Aloe Šňůra
997,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 37
498,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Gründl Funny 20 tmavě hnědá
Gründl Funny 20 tmavě hnědá
8 011,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
801,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro YarnArt Alpaca Gold Sequin příze - barva 9304 betonová - příze s alpacou
YarnArt Alpaca Gold Sequin příze - barva 9304 betonová - příze s alpacou
1 667,83 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Macrame příze 90 g / 90 m - barva 142 žlutá - makramé příze
YarnArt Macrame příze 90 g / 90 m - barva 142 žlutá - makramé příze
0,43 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
55,97 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Baby 501 White Pletací příze
Yarn Art Baby 501 White Pletací příze
8,63 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 293,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro 500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Terra | 36)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine | 118)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (béžová | 5)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (bílá – 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
Alize 5x 100 g bavlněná příze Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (878)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
Alize 5x 100 g bavlněná vlna Bavlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (Pine Green | 426)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
Alize 5x 100 g Lanagold vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (černá | 60)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (modrá – 40)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg