3,7



Na základě 3 hodnocení
Persil PGU10 Persil UNIVERSAL KRAFT-GEL TIEFENREIN Waschmittel Gel, 4,5 l
372,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč-35,13Kč
74,86 Kč / 1l
plus 170,26 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Další informace o reklamě
Vanish 5900627056297801 268,68 Kč/1kg
536,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Ariel Professional Univerzální bílý prací gel + 4,95L
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil Prací gel Lavender 1,35 l
350,23 Kč/1l
472,81 Kč
Prodejce: Katomix

Persil Color Gel, Żel do prania, 1.485 l
326,44 Kč/1l
484,76 Kč
Prodejce: Katomix

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l
211,50 Kč/1l
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Prací prostředek na vlnu a hedvábí Perwoll Renew Delicates 3,96L
282,18 Kč
-25,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
256,93 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Barevný prací gel Persil High Performance Color 1,56 L
138,00 Kč
-23,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
114,13 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Perwoll Black Renew tekutý prostředek na praní 3,96 l
849,65 Kč
-507,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Gel na praní Persil - color, 66 pracích dávek
234 162,51 Kč/1kg
749,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Perwoll Black Renew tekutý prostředek na praní 3,96 l
72,08 Kč/1l
285,42 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Waschkonig Uniwersalny żel do prania, 3 l
67,01 Kč/1l
201,03 Kč
Prodejce: Katomix

Prací gel Waschkonig, univerzální, 1,625 l
46 541,18 Kč/1kg
416,99 Kč
-337,87 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
79,12 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Persil Sensitive prací gel 1,35 litru
417,21 Kč/1l
563,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sofin, Płyn do prania kolorów, 1,5 l
128,16 Kč/1l
192,24 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Vyzkoušejte výkonné čištění s Persil Universal Power Gel 100WL, díky kterému bude vaše prádlo viditelně zářivější a svěžejší. Spolehněte se na přípravek, který nejen účinně odstraní nečistoty, ale také dodá vašemu prádlu nový zářivý vzhled - pro upravený a bezpečný pocit po každém praní. Persil Kraft Gel zaujme jedinečnou kombinací aniontových povrchově aktivních látek a enzymů, které spolehlivě odstraní i odolné skvrny. Optické rozjasňovače navíc zajišťují dlouhotrvající bělící sílu, takže vaše textilie budou vypadat jako nové.
Toto ekonomické velkoobjemové balení s velkorysou kapacitou 4,5 litru nabízí udržitelné řešení pro časté praní v domácnosti nebo v komerčních prostorách. Ať už se jedná o silně znečištěné pracovní oděvy nebo jemné tkaniny - Kraft Gel je všestranný a podpoří vás v každé výzvě v péči o prádlo. Řada zákazníků se spoléhá na osvědčenou kvalitu značky Persil, která má s čisticími technologiemi desítky let zkušeností.
Dopřejte svému prádlu tu nejlepší péči a objednejte si nyní Persil Universal Kraft Gel 100WL - pro čisté výsledky, na které se můžete vždy spolehnout.
Persil Universal Kraft - gel
Prací gel Persil je víc než jen obyčejný prací prostředek - je to jedinečné složení, které nejenže zajistí hloubkové čištění vašeho oblečení, ale také udrží vaši pračku hygienickou a svěží. Důkladně proniká do vláken různých druhů tkanin a rozpouští i ty nejodolnější skvrny.
Šetří energii
Přechodem z praní při 60 °C na praní při 30 °C můžete snížit spotřebu energie až o polovinu. Gel funguje již od 20 °C.
S ohledem na životní prostředí
Obal gelu je 100% recyklovatelný a až 92 % složek je biologicky rozložitelných.
* Vztahuje se na organické složky podle OECD 301/302.
Koncentrované složení
I malé množství gelu stačí k účinnému praní.
Účinnost
Odstraňuje skvrny od kávy, červeného vína nebo trávy.
Ochrana tkanin
Chrání vlákna a strukturu oblečení.
Vůně
Svěží a dlouhotrvající vůně.
- Objem
- 4.5 l
- Výrobce
- Kód EAN
- 4015200035222
- Číslo produktu
- PGU10
- Objem
- 4.5 l
- Výrobce
- Kód EAN
- 4015200035222
- Číslo produktu
- PGU10
Nebezpečí
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.K tomu se hodí také

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml
37,43 Kč/1l
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Tabulky do myčky Fairy Platinum Plus Lemon - 71 kusů
977,87 Kč/1l
440,04 Kč
Prodejce: Di-Life

Čisticí gel pro myčku nádobí Somat 3v1, 1,2kg
122 666,67 Kč/1kg
136,16 Kč
Prodejce: M_plus_L

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ariel Professional Univerzální bílý prací gel + 4,95L
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Prací prostředek na vlnu a hedvábí Perwoll Renew Delicates 3,96L
282,18 Kč
-25,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
256,93 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Lenor 8700216694490 Lenor aviváž Aprilfrisch, 1,239 litru - 59 WL
82,26 Kč/1kg
141,40 Kč
-39,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ariel Professional Color Washing Gel + 4,95L
449,00 Kč
Prodejce: palkar

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prášek na bílé a barevné prádlo Univerzální Persil Deep Clean 9 kg
388,20 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 716,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Apple iPhone 17 Pro , 16 cm (6.3"), 2622 x 1206 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
30 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Gastromark

Kärcher RM 519, Čistič koberců, Tekutina, Koberec, Na koberce, 1000 ml, 1 kg, 99 mm
336,53 Kč/1l
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Objemový kondicionér Coccolino Perfume & Care s esencí passiflory a bergamotu - 1275 ml
350,25 Kč/1l
446,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Ariel Universal+ Rychle rozpustný bílý prací prášek 3,96 kg
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice

30W LED stropní světlo bílé stmívatelné RGB stropní svítidlo s dálkovým ovládáním Bluetooth WIFI Alexa Control Obývací pokoj Ložnice
924,85 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Easy-Home

Remington S5525, Žehlička na vlasy, Teplé, 150 °C, 230 °C, PTC keramické topné těleso, 15 s
911,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pneumatický zvedák 3T/Satra 145-400Mm
2 701,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools

LZQ 65m x 19cm PVC pásek na ochranu soukromí Fólie na ochranu soukromí s dvojitým pruhem a 30 upevňovacími klipy Soukromá rohož Antracitová
1 024,09 Kč
-32,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
991,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HKGaga

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 586,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
12 923,33 Kč/1l
969,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Lenor destilovaná voda s vůní pro napařovací žehličky - Summer 1 litr
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Matrace s taštičkovými pružinami 140 x 200 cm – H3, 7 zón komfortu, výška 21 cm, ergonomická a prodyšná
3 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Voděodolný chránič matrace 80x160 bavlna jersey bílý
339,99 Kč
Prodejce: NajlepszySen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Persil
Jako obvykle, obchodník produkt bezpečně zabalil a dodal v neporušeném stavu. Skvělé
Ohodnoceno dne 31. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Už dvě desetiletí
Tento produkt mě za všechna ta léta nezklamal. Jen mi cena někdy připadá příliš vysoká, proto ho kupuji ve slevě.
Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Klamavé balení?
Když mi produkt dorazil, byla dobrá třetina obsahu v obalu, protože uzávěr byl poškozený. Při porovnání láhve s mou starou láhví, kterou ještě mám, jsem zjistil výrazný rozdíl ve velikosti. Proto jsem zbytek z nové láhve přelil a poté otestoval, kolik se do této nové láhve vlastně vejde. Bylo to 4,3 litru. Mohl byste mi prosím vysvětlit, jak k tomu mohlo dojít? Za druhé by mě zajímalo, jak budeme postupovat v případě této vadné dodávky.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SkinStar prací prostředek na koberce pro koně bez parfemace + impregnace na praní 2,5 litru každý
1 832,80 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
366,56 Kč/1l

Dr. Beckmann - Cestovní Prací Gel pro Ruční Mytí - Travel Wash - 100ml
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
979,90 Kč/1l

Elbow Grease Berry Burst Čistič a Odstraňovač Vodního Kamene pro Pračky - 250ml
71,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
287,96 Kč/1l

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(23)Počet hodnocení: 23
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Persil Deep Clean Color Waschgel 3,9 l



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
342,52 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 5L Péče o peří Down Wash dvojité balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 465,75 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
293,15 Kč/1l

Persil Color Kraft-Gel 100WL 4500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(36)Počet hodnocení: 36
369,00 Kč
-32,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand
37,43 Kč/1l

Dr. Beckmann, sušicí míček + vzorek vůně na praní (1 ks+50 ml) (VÝROBEK Z NĚMECKA)



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
214,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 074 950,03 Kč/1kg

Dr. Beckmann | Parfém na prádlo Rose - 250 ml - Vysoce koncentrovaný - Pro dlouhotrvající vůni - Také pro sušičky prádla



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
97,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
391,96 Kč/1l

Dash Alpen Fresh Żel do prania, 5l (PRODUKT Z NIEMIEC)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
528,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
105,67 Kč/1l

Jedlá soda Hydrogenuhličitan sodný 1 kg Neutralizace zápachu Čištění
399,00 Kč
Prodejce: CSVK
399,00 Kč/1l

Dr. Beckmann vůně na praní Fresh 250ml | Do pračky a sušičky | Koncentrát



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
94,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

BAVIETTE Odstraňovač zápachů – 1 litr – s mikroorganismy proti zápachu zvířat, sportovním pachům a organickým pachům, vhodný pro jemné prádlo pro miminka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
441,08 Kč
Prodejce: Baviette
441,08 Kč/1l

Tekutina pro praní barev Perwoll Renew Blossom 2,75 L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
206,00 Kč
-34,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,23 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

SkinStar prací prostředek na peří 1L speciální péče o peří Down Wash double



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
609,30 Kč
Prodejce: WassersportEuropaGmbH
609,30 Kč/1l

Lenor 8700216285292 Aprilfrisch Waschmittel 5,00 l



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 057,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
211,50 Kč/1l

Persil 2452542, 1 kusů, Plastová láhev
1 525,43 Kč
-228,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 297,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
518,82 Kč/1l

Perwoll Renew Wool Żel do prania, 3 l (PRODUKT Z NIEMIEC)
592,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
148 114,99 Kč/1kg

Kuschelweich tekutý barevný prací prostředek Frischetraum pure freshness 20WL
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,30 Kč/1l

Intenzivní Prací Kapalina s Optimalní Barvou, 20 Dávek - Kvalita Korál



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
480,31 Kč
Prodejce: AllYouNeed
480 309,98 Kč/1kg