1,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 797,56 Kč/1kg
431,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wawel Czekolada gorzka 90% kakao 90 g2 972,67 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Czekolada Lindt deserowa gruszka 100 g1 299,00 Kč/1kg
129,90 Kč
Prodejce: Lindt

Nestlé Damak jemná čokoláda s pistáciemi 60g
1 013,67 Kč/1kg
60,82 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Nestlé Damak Caramel Croquant čokoláda a pistácie 60g
1 013,67 Kč/1kg
60,82 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Schokolade - Zartbitterschokolade 100g | LACOA
486 400,01 Kč/1kg
48,64 Kč
Prodejce: taleoo

Schogetten Nougat 10030065 100g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA 70101526 Espresso-Bohnen in Zartbitterschokolade Genießerbox
6 286,36 Kč/1kg
276,60 Kč
Prodejce: somnia24

Hořká čokoláda 55,6%, 500g
824,60 Kč/1kg
464,00 Kč
-51,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
412,30 Kč
Prodejce: BAM

Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
1 999,55 Kč/1kg
835,81 Kč
Prodejce: somnia24

Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
604,60 Kč/1kg
60,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

okoldov nugt 100g
2 484,90 Kč/1kg
248,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Rapunzel Nougat Schokolade 100g
748,50 Kč/1kg
74,85 Kč
Prodejce: BioCare

Rapunzelsladkosti: Marcipán a čokoláda, plnotučné mléko (2 x 50 g)
871,60 Kč/1kg
87,16 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel Vollmilch Schokolade 100g
2 195,70 Kč/1kg
219,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Canalade - Plnotučné mléko 100g
779,50 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Milka 20670 Milka Alpenmilch Schokolade 90,0 g
581,67 Kč/1kg
52,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HELLMA Mandeln in Kakaohlle, Genieáerbox
3 954,86 Kč/1kg
284,75 Kč
Prodejce: somnia24

Toblerone Such.100G
2 131,73 Kč/1kg
4 775,07 Kč
Prodejce: Store-Germany
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nestlé Damak Turkish Delight 60g - Jemná čokoláda s příchutí orientální růže
Nestlé Damak Turkish Delight 60g kombinuje to nejlepší ze dvou světů: jemnou mléčnou čokoládu v kombinaci s tradiční tureckou rozkoší - oblíbeným aromatickým želé z Orientu s lehkou příchutí růže. Každé sousto nabízí nesrovnatelnou souhru krémové čokolády a ovocně-květinových tónů, která vám okamžitě připomene sladké speciality Orientu.
Díky svému praktickému formátu 60 g je tato pochoutka ideální svačinkou mezi jídly, výjimečným dárkem nebo nepostradatelným doplňkem pro milovníky mezinárodních cukrovinek. Ideální pro každého, kdo hledá speciální čokoládové příchutě, které se vymykají klasice.
To je to, co dělá Nestlé Damak Turkish Delight 60g tak výjimečným:
v tomto případě se jedná především o orientální příchuť růže a krémovou mléčnou čokoládu
Náplň z jemného tureckého potěšení - inspirovaná tradičními cukrovinkami
prémiová čokoláda pro znalce
60g tyčinka - ideální pro sdílení nebo vychutnávání samotné
Mezinárodní specialita - nyní k dostání i v Německu
Pro koho je Damak Turkish Delight ideální?
Pro znalce, kteří milují exotické chutě čokolády
Pro milovníky orientálních sladkostí, jako je lokum a baklava
Pro sběratele mezinárodních cukrářských specialit
Ideální pro všechny, kteří chtějí na speciální čokoládové pochutiny online
Jako dárek pro přátele, rodinu nebo pro zvláštní příležitosti
Objevte kousek orientální dezertní kultury v kombinaci s tou nejlepší čokoládou s Nestlé Damak Turkish Delight 60 g. Objednejte si nyní u Unicat Candy a vydejte se na sladkou cestu do Orientu!
Složení: Složení: cukr, kousky Turkish Delight (cukr, kukuřičný škrob, voda, kyselina citronová), kakaové máslo, pistácie, demineralizovaná syrovátka, čokoláda, odstředěné mléko, mléčný tuk, slunečnicový lecitin, přírodní aroma.
Alergeny: obsahuje pistácie a mléko. Může obsahovat stopy dalších ořechů a pšenice.
| Energetická hodnota: | obsahuje: 1541 kJ / 668 kcal |
| Tuk: | 6,4 g |
| z toho zdravé mastné kyseliny: | 2 g |
| Carbohydrates: | 76 g |
| z toho cukr: 76,5 %, z toho cukr: 76,5 %: | 66,4 g |
| Protein: | 1,6 g |
| Sůl: | 0 g |
| Země původu | Turecko |
- Seznam přísad
- Cukr, kousky Turkish Delight (cukr, kukuřičný škrob, voda, kyselina citronová), kakaové máslo, pistácie, demineralizovaná syrovátka, čokoláda, odstředěné mléko, mléčný tuk, slunečnicový lecitin, přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie: 1541 kJ / 668 kcal Tuky: 6,4 g z toho nasycené tuky: 2 g Sacharidy: 76 g z toho cukry: 66,4 g Bílkoviny: 1,6 g Sůl: 0 g Země původu: Turecko
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Prodejní název
- Čokoláda s příchutí orientální růže
- Výrobce
- Kód EAN
- 8445291349865
- Seznam přísad
- Cukr, kousky Turkish Delight (cukr, kukuřičný škrob, voda, kyselina citronová), kakaové máslo, pistácie, demineralizovaná syrovátka, čokoláda, odstředěné mléko, mléčný tuk, slunečnicový lecitin, přírodní aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční hodnoty na 100 g Energie: 1541 kJ / 668 kcal Tuky: 6,4 g z toho nasycené tuky: 2 g Sacharidy: 76 g z toho cukry: 66,4 g Bílkoviny: 1,6 g Sůl: 0 g Země původu: Turecko
- Hmotnost
- 60 g
- Potravinářský podnik
- Unicat Candy - Erlochweg 2 - 64832 Babenhausen
- Prodejní název
- Čokoláda s příchutí orientální růže
- Výrobce
- Kód EAN
- 8445291349865
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Nestlé Damak jemná čokoláda s pistáciemi 60g
1 013,67 Kč/1kg
60,82 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Nestlé Damak Caramel Croquant čokoláda a pistácie 60g
1 013,67 Kč/1kg
60,82 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 009,12 Kč/1kg
1 009,12 Kč
Prodejce: somnia24

m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
810,51 Kč/1kg
875,35 Kč
Prodejce: somnia24

Povlečení Blumtal 160x200 cm - Prodyšné prostěradlo z mikrovlákna v šedé barvě - Povlak na peřinu 160x200 cm pro svěžest a pohodlí
254,69 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Everbrent

Elektrický vysavač na odstranění černých teček Pore Cleaner na čištění obličeje s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimy (bílý)
499,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Miamia

Hořká čokoláda Wawi vhodná na vaření a pečení 200g
755,35 Kč/1kg
151,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nippon Häppchen hořká čokoládová pufovaná rýže s hořkou čokoládou 200g
378,50 Kč/1kg
75,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
705,74 Kč/1kg
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder Country, Mléčná čokoláda, 211 g, Čokoláda, Mléko, 1675 kJ, 400 kcal, 0,7 g
824,63 Kč/1kg
174,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Weinrich plnotučná čokoládová poleva na pečení a přípravu dezertů 200 g
111,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
854,67 Kč/1kg
615,36 Kč
Prodejce: somnia24

Odpařovací ochlazovač vzduchu, oscilační chladicí box se 2 boxy na led / 2,11 galonovou nádrží na vodu, 3 rychlosti větru, tichý provoz, chladicí ventilátor bez ventilátoru, zvlhčovač vzduchu pro použití v interiéru, domácí kanceláři a koleji
4 823,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

True Gum True Dates Keksteig, 338 kcal, 1428 kJ, 2,7 g, 3,5 g, 67 g, 0,13 g
1 092,90 Kč/1kg
109,29 Kč
Prodejce: Katomix

Hersheys Cookies Creme Bílá čokoláda s kousky čokoládových sušenek 40g
903,25 Kč/1kg
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

merci® 113129 merci® Finest Selection Mousse au Chocolat Pralinen 210,0 g
939,00 Kč/1kg
197,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

m&m's 608861 m&m's cookie dough Schokobonbons 675,0 g
712,50 Kč/1kg
480,94 Kč
Prodejce: somnia24

Milka Triolade
775,11 Kč/1kg
217,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mars 328371 Schokoriegel Balisto Korn Mix - 20 Stück x 37 g
960,74 Kč/1kg
710,95 Kč
Prodejce: somnia24

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Děkuji Pralinka lovelies White 179019-00 185g
849,51 Kč/1kg
157,16 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
1 963,13 Kč/1kg
294,47 Kč
Prodejce: somnia24

Grashoff bílá belgická čokoláda s praženými makadamovými ořechy 235g
653,15 Kč/1kg
153,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,82 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix

Čokoládová tyčinka LION® 28ks
530,91 Kč/1kg
1 486,56 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g
548,10 Kč/1kg
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120985005 Čokoládová tyčinka Bueno 30 kusů x 43 g
615,67 Kč/1kg
794,22 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Milka 3255628009 Nussini Schokoriegel 35 St.
1 023,49 Kč/1kg
1 128,40 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%100% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
100%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Týden do data minimální trvanlivosti
Jsem velmi zklamaný Čokoláda vypadá špatně a má trvanlivost jen jeden týden
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(38)Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 505,04 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
555,45 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s lískovými oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Mléčná čokoláda s rozinkami a oříšky 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg