Barva:

Krémová

Yarn Art Bavlna Gold Paillettes 7102 Pletací příze

1 316,00 Kč

26 320,00 Kč / 1kg

plus 96,90 Kč poštovné

Doprava k vám domů

st 14. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro YarnArt Paillettes Metalická příze s flitry, měděná, 800 m, 50 g, Super Lace
YarnArt Paillettes Metalická příze s flitry, měděná, 800 m, 50 g, Super Lace
0,22 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
175,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Bavlna Gold 262 Pletací příze
Alize Bavlna Gold 262 Pletací příze
13 479,50 Kč/1kg
1 347,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Bavlna Gold 382 Pletací příze
Alize Bavlna Gold 382 Pletací příze
13 356,00 Kč/1kg
1 335,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Bavlna Gold 287 Pletací příze
Alize Bavlna Gold 287 Pletací příze
13 571,50 Kč/1kg
1 357,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Bavlna Gold 200 Pletací příze
Alize Bavlna Gold 200 Pletací příze
1 000,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Bavlna Gold Batik 2970 Pletací příze
Alize Bavlna Gold Batik 2970 Pletací příze
13 305,50 Kč/1kg
1 330,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Bavlna Gold 513 Pletací příze
Alize Bavlna Gold 513 Pletací příze
1 000,70 Kč/1kg
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Baby Bavlna 456 Pletací příze
Yarn Art Baby Bavlna 456 Pletací příze
993,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
49,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Bouquet 707 Pletací příze
Yarn Art Bouquet 707 Pletací příze
0,57 Kč/1m
442,67 Kč
-159,90 Kč
282,77 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Baby Bavlna 408 Pletací příze
Yarn Art Baby Bavlna 408 Pletací příze
993,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
49,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Baby Bavlna 459 Pletací příze
Yarn Art Baby Bavlna 459 Pletací příze
993,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
49,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Alize Angora Gold Batik 2626 Pletací příze
Alize Angora Gold Batik 2626 Pletací příze
13 373,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 337,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Bavlna Gold 962 Pletací příze
Alize Bavlna Gold 962 Pletací příze
4,10 Kč/1m
1 354,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Angora Gold 87 Pletací příze
Alize Angora Gold 87 Pletací příze
748,70 Kč/1kg
168,99 Kč
-94,12 Kč
74,87 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Flowers 271 Pletací příze
Yarn Art Flowers 271 Pletací příze
1 257,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
314,27 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Flowers 277 Pletací příze
Yarn Art Flowers 277 Pletací příze
1 257,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
314,27 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Jeans 70 Pletací příze
Yarn Art Jeans 70 Pletací příze
9,96 Kč/1m
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
1 593,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Alize Bavlna Gold Batik 7938 Pletací příze
Alize Bavlna Gold Batik 7938 Pletací příze
4,04 Kč/1m
1 334,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Yarn Art Symphony 2111 Pletací příze
Yarn Art Symphony 2111 Pletací příze
1 245,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
62,27 Kč
Prodejce: Assarion

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

YarnArt Bavlna Gold Paillettes 7102 je lehká, třpytivá příze vhodná pro pletení i háčkování projektů, které potřebují nádech elegance. Směs měkké bavlny a odolného polyesteru je doplněná jemnými flitry pro decentní lesk. Každé klubko poskytuje skvělou definici stehů a příjemnou práci pro všechny úrovně dovedností.82% bavlna a 18% polyester tvoří prodyšnou, snadno ovladatelnou přízi pro různé projekty.Flitry jsou rozprostřeny po celé přízi a dodávají oděvům i doplňkům jemný třpyt.Šály, topy, šátky i bytové doplňky s tímto efektem získají elegantní vzhled.Začátečníci i pokročilí ocení hladkou texturu a vyrovnanou kvalitu příze.

Bavlna Gold Paillettes je nádherně měkká příze ze směsi bavlny a polyesteru, která je k dispozici v různých barvách. Díky třpytivým flitrům je tato příze ideální na společenské oblečení a doplňky, které potřebují jen trochu třpytu navíc.
Šířka
100 m
Délka
140 m
Materiálové složení textilu
82 % bavlna - 18 % polyester
Barva
Krémová
Druh látky
Bavlna
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
50 g
Kód EAN
8681338550126
Číslo produktu
Cotton Gold Paillettes 7102

Šířka
100 m
Délka
140 m
Materiálové složení textilu
82 % bavlna - 18 % polyester
Barva
Krémová
Druh látky
Bavlna
Výrobce
Počet kusů
1
Hmotnost
50 g
Kód EAN
8681338550126
Číslo produktu
Cotton Gold Paillettes 7102
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro YarnArt Bavlněná Gold Paillettes příze 50 g / 100 m - barva 7107 světle růžová - bavlněná příze
YarnArt Bavlněná Gold Paillettes příze 50 g / 100 m - barva 7107 světle růžová - bavlněná příze
0,62 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
202,30 Kč
-114,83 Kč
87,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7105
Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7105
1 457,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7103
Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7103
1 457,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Paillettes Metalická příze s flitry, měděná, 800 m, 50 g, Super Lace
YarnArt Paillettes Metalická příze s flitry, měděná, 800 m, 50 g, Super Lace
0,22 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
175,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Příze YarnArt Paillettes s flitry, metalická šedá/stříbrná, 800m/50g, Super Lace
Příze YarnArt Paillettes s flitry, metalická šedá/stříbrná, 800m/50g, Super Lace
2 927,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
175,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Paillettes 8004 Pink, 800m/50g, metalická příze s flitry, ideální na háčkování
YarnArt Paillettes 8004 Pink, 800m/50g, metalická příze s flitry, ideální na háčkování
0,22 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
175,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Schachenmayr Bravo Originals 08224  White Pletací příze
Schachenmayr Bravo Originals 08224 White Pletací příze
2 921,57 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 32
149,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7106
Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7106
1 457,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Etamin 448 Pletací příze
Yarn Art Etamin 448 Pletací příze
7,22 Kč/1m
1 419,40 Kč
-120,60 Kč
1 298,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro YarnArt Bavlněná Gold Paillettes příze 50 g / 100 m - barva 7115 červená - bavlněná příze
YarnArt Bavlněná Gold Paillettes příze 50 g / 100 m - barva 7115 červená - bavlněná příze
1 457,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7113
Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7113
1 457,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Yarn Art Piuma 4405 Pletací příze
Yarn Art Piuma 4405 Pletací příze
993,40 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 19
49,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Bavlněná Gold Paillettes příze 50 g / 100 m - barva 7116 světle fialová - bavlněná příze
YarnArt Bavlněná Gold Paillettes příze 50 g / 100 m - barva 7116 světle fialová - bavlněná příze
1 457,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,47 Kč
Prodejce: Assarion
A ball of beige yarn with a label.
Himalaya Dolphin Baby 80317 Strickgarn
1 891,90 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 104
189,19 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Yarn Art Linen Soft 7302 Pletací příze
Yarn Art Linen Soft 7302 Pletací příze
13 724,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 372,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Příze Alpaca Gold Sequin 10 x 50 g 9303
Příze Alpaca Gold Sequin 10 x 50 g 9303
1 667,83 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
228,53 Kč
-128,46 Kč
100,07 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
YarnArt Jeans (50g/160M) 05 beige
26 204,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 126
1 310,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Příze Gazzal Super Kid Mohair 64411
Příze Gazzal Super Kid Mohair 64411
0,51 Kč/1m
120,91 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
YarnArt Jeans (50g/160M) 69 waldgrün
26 925,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 126
1 346,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro YarnArt Bavlněná Gold Paillettes příze 50 g / 100 m - barva 7117 cihlová - bavlněná příze
YarnArt Bavlněná Gold Paillettes příze 50 g / 100 m - barva 7117 cihlová - bavlněná příze
0,62 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7114
Bavlněná příze Gold Paillettes 5 x 50 g 7114
0,62 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
87,47 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Jeans (50g/160M) 71 braun
YarnArt Jeans (50g/160M) 71 braun
30 911,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 43
1 545,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Metalizovaná příze s flitry YarnArt Paillettes Gold, 800m 50g
Metalizovaná příze s flitry YarnArt Paillettes Gold, 800m 50g
2 927,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
175,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Jeans (50g/160M) 62 weiß
YarnArt Jeans (50g/160M) 62 weiß
26 204,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 126
1 310,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Flitrová příze 1 x 50 g 8006
Flitrová příze 1 x 50 g 8006
0,22 Kč/1m
175,67 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
YarnArt Jeans (50g/160M) 01 weiß
26 785,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 20
1 339,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Yarn Art Macrame 130 m 137 Šňůra
Yarn Art Macrame 130 m 137 Šňůra
621,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 23
55,97 Kč
Prodejce: Assarion
Obrázek produktu pro Himalaya Yildiz 58113 Red Pletací příze
Himalaya Yildiz 58113 Red Pletací příze
0,48 Kč/1m
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
189,00 Kč
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Lana Grossa - Brillino 0022 světle modrá stříbrná
Lana Grossa - Brillino 0022 světle modrá stříbrná
15 710,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
392,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Hodnocení zákazníků

Na základě 2 hodnocení
Ohodnoceno dne 30. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. července 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro 500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
500g DIY sametová měkká pletací příze ruční pletací příze roving háčkování vlněné příze silná pletací vlna, světle šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
793,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home
1 586,78 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
Hobby YARN – Flowy Charme Bobbel 250 g, 1000 m, čtyřvláknová příze s barevným přechodem na háčkování a pletení 217
360,44 Kč
Prodejce: HobbyYARN
1 441,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Soft Cream - 450)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
Alize 5x 100 g Diva Fine vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Wisteria – 158)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Marina | 58)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (světle indigo | 418)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Polvo | 382)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (White I 55)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)
Alize 5x 100 g Baby Best vlna, antipilling, jednobarevná, háčkování, pletení (Crema ligera | 62)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
Alize 5x 100 g vlna Diva, jednobarevná, háčkování, pletení (346)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (lososově růžová | 144)
Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (lososově růžová | 144)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1892)
Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (1892)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (středně šedá | 87)
Alize 5x 100 g angorská vlna Gold, jednobarevná, háčkování, pletení (středně šedá | 87)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Safüron | 2)
Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (Safüron | 2)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (8023)
Alize 5x 100 g Angora Gold Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (8023)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (ledově modrá | 953)
Alize 5x 100 g angorská zlatá vlna, jednobarevná, háčkování, pletení (ledově modrá | 953)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
Alize 5x 100g Burcum Klasik, příze, univerzální barva, vhodná pro háčkování a pletení (světle krémová | 62)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
Alize 5x 100 g Burcum Batik vlna s barevným přechodem, háčkování, pletení (5742)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
Alize 5x 100 g Sekerim Bebe vlna, jednobarevná, pletení, háčkování (červená – 56)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
Alize 5x 100g příze Bavlna Gold, barva: bílá, vhodná pro háčkování a pletení. (Bílá | 55)
481,40 Kč
Prodejce: HobbyYARN
962,80 Kč/1kg