L'Atelier Puur Bosbes Mandle & Lískooříšková čokoláda 150 g - Jemná hořká čokoláda

212,71 Kč

1 418,07 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 15. – út 20. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
1 292,80 Kč/1kg
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mléčná čokoláda Wawel 90 G
Mléčná čokoláda Wawel 90 G
4 797,56 Kč/1kg
431,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Wawel Czekolada gorzka 90% kakao 90 g
Wawel Czekolada gorzka 90% kakao 90 g
2 972,67 Kč/1kg
267,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Böhme Citronová krémová čokoláda 100g
Böhme Citronová krémová čokoláda 100g
322,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
32,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa dArriba jemná hořká čokoláda s pomerančem 100g
Hachez Cocoa dArriba jemná hořká čokoláda s pomerančem 100g
1 324,80 Kč/1kg
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Valrhona Caraibe 66% čistá čokoláda 1000 g – jemná hořká čokoláda
Valrhona Caraibe 66% čistá čokoláda 1000 g – jemná hořká čokoláda
1 436,36 Kč/1kg
1 436,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Côte d'Or L'Original Puur 180 g - Jemná hořká čokoláda s intenzivním kakaem
Côte d'Or L'Original Puur 180 g - Jemná hořká čokoláda s intenzivním kakaem
1 181,72 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čokoláda Alpinella toffi 100 g
Čokoláda Alpinella toffi 100 g
622,10 Kč/1kg
62,21 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Wawel Czekolada gorzka 100% kakao 80 g
Wawel Czekolada gorzka 100% kakao 80 g
1 558,67 Kč/1kg
140,28 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lindt Creation Petits Desserts Chocolates, 173 g – Jemné čokoládové kreace
Lindt Creation Petits Desserts Chocolates, 173 g – Jemné čokoládové kreace
4 002,31 Kč/1kg
692,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čokoláda Terravita mléčná s třešněmi a jogurtem 235 g
Čokoláda Terravita mléčná s třešněmi a jogurtem 235 g
395,96 Kč/1kg
131,10 Kč
-36,07 Kč
95,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Wedel Mléčná čokoláda s ořechy 80 g
Wedel Mléčná čokoláda s ořechy 80 g
881,25 Kč/1kg
82,12 Kč
-14%
70,50 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Hachez jemná mléčná čokoláda s bourbonskou vanilkou 100g
Hachez jemná mléčná čokoláda s bourbonskou vanilkou 100g
1 339,50 Kč/1kg
133,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schogetten czekolada mleczna 100 g
Schogetten czekolada mleczna 100 g
578,82 Kč/1kg
63,67 Kč
Prodejce: Katomix
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 11
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Jemná hořká - Pomeranč 80g
Jemná hořká - Pomeranč 80g
1 044,38 Kč/1kg
83,55 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Wedel Hořká čokoláda s ořechy 90 g
Wedel Hořká čokoláda s ořechy 90 g
1 084,22 Kč/1kg
97,58 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Hořká čokoláda Claro 85 % kakaa, 80 g – jemná hořká čokoláda
Hořká čokoláda Claro 85 % kakaa, 80 g – jemná hořká čokoláda
2 658,88 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Nussbeisser mléčná čokoláda s celými mandlemi 100 G
Nussbeisser mléčná čokoláda s celými mandlemi 100 G
880,70 Kč/1kg
96,90 Kč
-9%
88,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mléčná čokoláda s náplní Kasztanki Wawel 90 g
Mléčná čokoláda s náplní Kasztanki Wawel 90 g
769,78 Kč/1kg
69,28 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

L'Atelier Puur Bosbes, mandle & lískooříšková čokoláda 150 g - Vysoce kvalitní hořká čokoláda s přírodní příchutí bosberry, mandlí a lískových oříšků. Každá tyčinka obsahuje štědře rozložené mandle (10 %) a kandované bosberry (5 %) pro jedinečný chuťový zážitek. Perfektní jako lahodná svačinka nebo dárek. Vyrobeno z kakaové hmoty Rainforest Alliance, udržitelně získávané prostřednictvím kakaového plánu Nestlé. Nutriční hodnoty na 100 g: 537 kcal, 32,2 g tuků, 52,1 g sacharidů, 6,5 g bílkovin. Užijte si viditelnou kvalitu a přirozenou chuť.
Seznam přísad
Složení: cukr, kakaová hmota^1, MANDLE (10%), kakaové máslo^1, kandované borůvky (5%) (borůvky, koncentrát jablečné šťávy), odtučněný MLÉČNÝ tuk, emulgátor (lecitiny), přírodní vanilkové aroma, certifikováno ^1Rainforest Alliance.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2237 kJ (537 kcal) Tuky: 32,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14,9 g Sacharidy: 52,1 g z toho cukry: 48,3 g Vláknina: 6,6 g Bílkoviny: 6,5 g Sůl: 0,01 g
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Nestlé Nederland, Postbus 134, 1180 AC Amstelveen, NL
Prodejní název
L'Atelier Puur bosbes amandel en hazelnoot
Výrobce
L'Atelier Puur
Počet kusů
1
Kód EAN
8445290552860

Seznam přísad
Složení: cukr, kakaová hmota^1, MANDLE (10%), kakaové máslo^1, kandované borůvky (5%) (borůvky, koncentrát jablečné šťávy), odtučněný MLÉČNÝ tuk, emulgátor (lecitiny), přírodní vanilkové aroma, certifikováno ^1Rainforest Alliance.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2237 kJ (537 kcal) Tuky: 32,2 g z toho nasycené mastné kyseliny: 14,9 g Sacharidy: 52,1 g z toho cukry: 48,3 g Vláknina: 6,6 g Bílkoviny: 6,5 g Sůl: 0,01 g
Hmotnost
150 g
Potravinářský podnik
Nestlé Nederland, Postbus 134, 1180 AC Amstelveen, NL
Prodejní název
L'Atelier Puur bosbes amandel en hazelnoot
Výrobce
L'Atelier Puur
Počet kusů
1
Kód EAN
8445290552860
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
1 027,73 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 438,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
Lindt - LINDOR - Kuličky MILK 1kg sáček
1 505,04 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 38
1 505,04 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dětská čokoláda Ferrero, tyčinka, 10 tabulek
Dětská čokoláda Ferrero, tyčinka, 10 tabulek
486,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
486,85 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 009,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
1 009,91 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
947,41 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
705,74 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rostlinný tuk s příchutí másla 500 ml
Rostlinný tuk s příchutí másla 500 ml
643,10 Kč/1l
321,55 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Milky Way Crispy Rolls: Křupavé vaflové roláky s nadýchanou mléčnou náplní a polevou z mléčné čokolády. Hmotnost: 112,5 g
Milky Way Crispy Rolls: Křupavé vaflové roláky s nadýchanou mléčnou náplní a polevou z mléčné čokolády. Hmotnost: 112,5 g
1 414,31 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
159,11 Kč
Prodejce: Unicat-Candy
Obrázek produktu pro Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
Čokoládoví Santové Storz volně ložené v průhledné krabičce 770g
1 004,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
773,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Čokoláda Velvet 2,5Kg - bílá
Čokoláda Velvet 2,5Kg - bílá
497,20 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
1 243,00 Kč
Prodejce: Kuchendekorationen
Obrázek produktu pro nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
nutella 4175 nutella Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
450,81 Kč/1kg
450,81 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro 16 x Mars - Celebrations mini - 186 g
16 x Mars - Celebrations mini - 186 g
2 140,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
6 371,25 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa d Arriba Hořká čokoláda s jahodami a pepřem 100g
Hachez Cocoa d Arriba Hořká čokoláda s jahodami a pepřem 100g
1 324,80 Kč/1kg
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
583,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
831,42 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Adventní kalendář KitKat s 24 čokoládami a křupavou oplatkou 208g
Adventní kalendář KitKat s 24 čokoládami a křupavou oplatkou 208g
2 428,65 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
505,16 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
485,22 Kč/1kg
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
2 405,50 Kč/1kg
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
Edel Bitter - 100% kakao + kuličky 80g
1 316,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
105,28 Kč
Prodejce: BioCare
Obrázek produktu pro Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
Nappo classic v plechovce Nugát s hořkou čokoládou 1320g
555,45 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
733,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Milka Luflee alpské mléko s mnoha malými vzduchovými bublinkami 90g
Milka Luflee alpské mléko s mnoha malými vzduchovými bublinkami 90g
581,67 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 13
52,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lambertz Stollen Bites s lahodnou skořicovou náplní 350g balení
Lambertz Stollen Bites s lahodnou skořicovou náplní 350g balení
253,23 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
93,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kras Bananko čokoládové banány 30 g
Kras Bananko čokoládové banány 30 g
576,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
17,28 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Nestlé Crunch Mléčná čokoláda 100g – Křupavé rýžové křupky v mléčné čokoládě
Nestlé Crunch Mléčná čokoláda 100g – Křupavé rýžové křupky v mléčné čokoládě
1 167,70 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
1 892,90 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
1 711,18 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Galle & Jessen Mørk Morká čokoláda hořká 2x108g - čokoláda na potahování
Galle & Jessen Mørk Morká čokoláda hořká 2x108g - čokoláda na potahování
1 626,71 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
351,37 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
27 894,74 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Belgická čokoláda 500 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
Belgická čokoláda 500 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
1 044,48 Kč/1kg
522,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Obrázek produktu pro Marabu Suede Bites 145g
Marabu Suede Bites 145g
2 685,93 Kč/1kg
389,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
Hellma 70000174 Čokoládové zrnkové espresso
2 001,10 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 13
836,46 Kč
Prodejce: somnia24

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0
3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g
Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g
Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g
merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
80,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
642,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Eszet plnotučné arašídové plátky s nasekanými arašídy 75g
Eszet plnotučné arašídové plátky s nasekanými arašídy 75g
52,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
695,87 Kč/1kg