5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mléčná čokoláda Wawel 90 G4 797,56 Kč/1kg
431,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Čokoládové tyčinky Eszet 8 mléčných čokoládových tyčinek 75g balení po 20 kusech692,22 Kč/1kg
1 038,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Toblerone Milk Švýcarská mléčná čokoláda 35g 24 balení894,49 Kč/1kg
751,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nutella v plastovém kbelíku XL s praktickým uchem na přenášení 1350 g
828,50 Kč/1kg
1 315,55 Kč
-197,07 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 118,48 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
1 390,10 Kč/1kg
834,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
496,22 Kč
Prodejce: somnia24

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
2 366,39 Kč/1kg
425,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

kinder 5733 Joy 3 St.
5 012,00 Kč/1kg
300,72 Kč
Prodejce: somnia24

10x děti 3246 bueno čokoládová tyčinka 10 ks.
1 439,12 Kč/1kg
309,41 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder bueno White 6 jednotlivě balených oplatek s náplní 132g
2 002,91 Kč/1kg
234,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

nutella B-ready 36er
1 556,76 Kč/1kg
1 232,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Mars Incorporated Peanut, 45 g, 24 kusů, 2143 kJ, 512 kcal, Dárkové balení
820,81 Kč/1kg
886,47 Kč
Prodejce: somnia24

kinder 3227 kinder bueno Schokoriegel 6 St.
2 088,76 Kč/1kg
269,45 Kč
Prodejce: somnia24

Kinder 4008400221021, 210 g, Mléčná čokoláda, 10 kusů, Gluten, 566 kcal, 2360 kJ
470,52 Kč/1kg
98,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello, 230 g, Kokosová, 1 kusů, CE, Švýcarsko, 628 kcal
818,57 Kč/1kg
188,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1430340, Mléčná čokoláda, 100 g, 2389 kJ, 574 kcal, 37,53 g, 52,4 g
3 384,00 Kč/1kg
338,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Wedel Mléčná čokoláda Bajeczny Smak 100 g
722,10 Kč/1kg
82,48 Kč
-12%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,21 Kč
Prodejce: Katomix

Milka 7622202286698, Bílá čokoláda, 90 g, 1 kusů, 2144 kJ, 512 kcal, 26 g
1 060,56 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Křupavé tyčinky Nutella a GO a nutella na namáčení 52g
Pro všechny, kteří si nechtějí nechat ujít svou oblíbenou pomazánku, když jsou na cestách: Nutella & GO! kombinuje křupavé chlebové tyčinky a klasický oblíbený krém Nutella v praktickém balení s sebou.
Proč Nutella & GO!
- Praktický formát: vše v kelímku, který se vejde do každé bundy nebo školní tašky.
- Perfektní porce: 52 g je ideální pro malou snídaňovou přestávku nebo sladkou svačinu mezi jídly.
- Ikonická chuť: křupavé tyčinky se setkávají s nezaměnitelným krémem Nutella.
Co můžete očekávat
Křupavé tyčinky k namáčení do sladké a krémové Nutelly
52 g porce: kompaktní, čerstvá a připravená k okamžité konzumaci
Žádné skvrny od drobků: Díky chytrému rozdělení tyčinek a krému
Ideální do školy, kanceláře i pro volný čas
Jak si vychutnat Nutellu & GO!
Otevřete víčko, odlomte tyčinku a namočte ji do hedvábného krému Nutella. Ideální pro sdílení nebo samostatně - ať už cestou do práce, během přestávky nebo na pikniku.
Závěr
Malá, ale mocná: Nutella & GO! 52 g je váš sladký společník pro každou chvíli, kdy si chcete dopřát porci namáčecího štěstí.
Ferrero Deutschland GmbH
Hainer Weg 120
60599 Frankfurt nad Mohanem (D)
- Obsah:
- 52 g
- Příchuť:
- Čokoláda
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- :
- Země původu:
- Švýcarsko
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 511 kcal
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 2139 kJ
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 7,4 g
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 61,7 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 43,4 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 25,4 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 9,1 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,641 g
- Typ balení:
- Krabice
| Název | Ferrero Nutell & Go! - Křupavé tyčinky a oříškový nugátový krém |
| Hmotnost | 52g |
| Trvanlivost a skladování | Skladujte při pokojové teplotě. |
| Složení | Ořechový nugátový krém: cukr, palmový olej, LÍSKOVÉ OŘECHY (13 %), nízkotučné kakao, sušené odstředěné MLÉKO (7,5 %), emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin. Chlebové tyčinky: PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, sůl, pekařské droždí, práškový extrakt z ječného sladu. Může obsahovat stopy SOJA. |
| Alergeny | Ořechy a výrobky z nich, mléko a výrobky z něj, sója a výrobky z ní, obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | Ferrero Deutschland GmbH, Hainer Weg 120, 60599 Frankfurt nad Mohanem, Německo |
| Další informace | na 100 g |
| průměrné výživové údaje | 2163kj/517kcal |
| Kalorická hodnota (kJ/kcal) | 26,1g |
| Tuk | 9,4g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 61,2g |
| Sacharidy | 43,1g |
| z toho cukr | 7,6g |
| Bílkoviny | 0,530g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.052 l
- Seznam přísad
- Ořechový nugátový krém: cukr, palmový olej, LÍSKOVÉ OŘECHY (13 %), sušené odstředěné mléko (8,7 %), nízkotučné kakao, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin. Chlebové tyčinky: PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, sůl, prášek z ječného sladu, pekařské droždí, může obsahovat SOYA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 511,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 139,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 25,40 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 9,10 Sacharidy: 61,70 Sacharidy, z toho cukr: 43,40 Bílkoviny: 7,40 Sůl: 0,64
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 66 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Křupavé chlebové tyčinky a ořechový nugátový krém
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Označení množství
- 1
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10029239
- Kód EAN
- 800501000000080050100
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.052 l
- Seznam přísad
- Ořechový nugátový krém: cukr, palmový olej, LÍSKOVÉ OŘECHY (13 %), sušené odstředěné mléko (8,7 %), nízkotučné kakao, emulgátor lecitiny (SOYA), vanilin. Chlebové tyčinky: PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, sůl, prášek z ječného sladu, pekařské droždí, může obsahovat SOYA.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 511,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 2 139,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 25,40 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 9,10 Sacharidy: 61,70 Sacharidy, z toho cukr: 43,40 Bílkoviny: 7,40 Sůl: 0,64
- Alergeny
- LepekSójové boby a výrobky z nichMléko a výrobky z něj (včetně laktózy)Skořápkové plody
- Hmotnost
- 66 g
- Potravinářský podnik
- Ferrero Deutschland GmbHHainer Weg 120 60599 Frankfurt am Main (D)
- Prodejní název
- Křupavé chlebové tyčinky a ořechový nugátový krém
- Výrobce
- Obsah balení
- 1
- Označení množství
- 1
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10029239
- Kód EAN
- 800501000000080050100
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Swiffer 5413149750470
10 441,67 Kč/1m²
613,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
713,62 Kč/1kg
321,13 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Nutella B-Ready, Čokoládové pochoutky, Další, 132 g, 2177 kJ, 521 kcal, 47,1 g
506,41 Kč/1kg
86,09 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nutella 8000500359358, Sušenka, Oříšková, 41,4 g, 511 kcal, 2138 kJ, 7,9 g
502,90 Kč/1kg
20,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krem orzechowo-czekoladowy Nutella 15 g
463,00 Kč/1kg
9,26 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ferrero Nutella Nuss-Nugat-Creme cremige Konsistenz Vorratsglas 1000g
325,10 Kč/1kg
325,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

nutella 4160 Nutella Biscuit Kekse 304,0 g
741,10 Kč/1kg
296,44 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,38 Kč/1kg
496,22 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero Kinder Tronky (5 tyčinek, 90g balení)
1 652,78 Kč/1kg
400,00 Kč
-251,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
1 764,25 Kč/1kg
352,85 Kč
Prodejce: somnia24

hanuta 3519 minis 200,0 g
1 288,90 Kč/1kg
257,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Ferrero 60116462 Oříškový nugátový krém nutella 40-balení ve vitríně v kartonu
1 390,10 Kč/1kg
834,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
1 286,36 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: somnia24

funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
672,27 Kč/1kg
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Kinder, Mléčná čokoláda, 100 g, Čokoláda, Mléko, 2360 kJ, 566 kcal, 35 g
626,26 Kč/1kg
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chutná příchuť | Ferrero Kinder Smetanové mléko a křupky 19g
4 210,53 Kč/1kg
80,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
397,32 Kč/1kg
180,78 Kč
Prodejce: Katomix

nutella 4041 nutella Nougatcreme, 750,0 g
0,52 Kč/1l
390,03 Kč
Prodejce: somnia24

Bauli croissanty s vanilkovou náplní 6 kusů karton 300g
284,67 Kč/1kg
85,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
696,40 Kč/1kg
69,64 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kinder Cards oplatkové speciality s tenkým oplatkovým krémem 128g
663,75 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
462,79 Kč/1kg
31,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dětské čokoládové bonbóny bílé s mléčnou náplní jednotlivě balené 200g
675,90 Kč/1kg
135,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Double 170g 10St
2 239,65 Kč/1kg
380,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Reese's Peanut Butter Cups (36 x 42g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 043,31 Kč
Prodejce: Heartforcards
597,89 Kč/1kg

Tony's Chocolonely - Schokolade Tony Chocolonely Tiny Mix Box 100 ks | Spender ein 100 Stück



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
852,67 Kč
Prodejce: Cactula
947,41 Kč/1kg

Ferrero | 24x Kinder Krémový, mléčný a křupavý



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(24)Počet hodnocení: 24
530,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
27 894,74 Kč/1kg

Darbo Genussreich Haselkuss, nugátová náplň bez palmového oleje, dávkovací lahvička, 320 g
155,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
485,22 Kč/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic hořká čokoláda 100g
132,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 324,80 Kč/1kg

Hachez jemná hořká čokoláda s nádechem vanilky 100g
129,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,80 Kč/1kg

Čokoládová tyčinka Storck Merci s jemným marcipánem 15 balení 1680g
1 110,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
9 917,14 Kč/1kg

Merci čokoládová tyčinka Mandlové nápoj 100g balení po 15 kusech
883,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
588,75 Kč/1kg

Angel Hair Chocolate pink - s granátovým jablkem, vanilkovou příchutí, andělskou cukrovou vatou a pistáciovým krémem - 60 gramová tyčinka Dubai Chocolate 2.0



3,6Průměrné hodnocení: 3,6 z 5(90)Počet hodnocení: 90
240,55 Kč
Prodejce: Heartforcards
2 405,50 Kč/1kg

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(22)Počet hodnocení: 22
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
540,00 Kč/1kg

Riegelein Otec Vánoc v tuhé mléčné čokoládě 58 kusů 813g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(39)Počet hodnocení: 39
573,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
705,74 Kč/1kg

Alpia White krémová bílá čokoláda rozplývající se v ústech 100g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Alpská plnotučná mléčná čokoláda Alpská plnotučná mléčná čokoláda 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Edel Marcipánová hořká čokoládová náplň z marcipánu 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Alpia Noble Nougat mléčná čokoláda s ušlechtilou nugátovou náplní 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
54,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
548,10 Kč/1kg

Agilus Čokoládové čočky s hořkou čokoládou a mátovým olejem 900g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
508,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
564,49 Kč/1kg

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
673,92 Kč/1kg

merci® 640601 merci® Petits Pralinen 125 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
80,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
642,96 Kč/1kg

Eszet plnotučné arašídové plátky s nasekanými arašídy 75g
52,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
695,87 Kč/1kg