4,7



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
12 barev, tekuté barvivo do vosku, 10 ml, vhodné pro gelový vosk, parafínový vosk a včelí vosk61 395,50 Kč/1kg
1 227,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Další informace o reklamě
Sada tekutých barviv pro svíčky – 16 barev, barvivo na bázi olejů vhodné pro sójový vosk, včelí vosk, parafínový vosk a gelový vosk835,90 Kč/1kg
1 337,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxus-Kollektion

Další informace o reklamě
Samolepicí plsť 10x100cm201,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Univerzální lak ve spreji 400 ml lesklý černý 9005542,47 Kč/1l
216,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

REMMERS Speciální izolační základ 2.5 l Bílý
591,93 Kč/1l
1 479,83 Kč
Prodejce: Artisan

Sidolux, KH7, Środek odtłuszczający, 750 ml
539,45 Kč/1l
404,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

PENTART dokončovací vosk, 125 ml, hnědý
3 632,00 Kč/1l
454,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Sidolux Expert do ochrony i nabłyszczania PCV, Linoleum, 750 ml
223 100,01 Kč/1kg
178,48 Kč
Prodejce: Katomix

PENTART vosková pasta, 20 ml, metalický grafit
4 075,00 Kč/1kg
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Pronto, Płyn do drewna z olejkiem migdałowym, 750 ml
143,15 Kč/1l
107,36 Kč
Prodejce: DomoDomo

Pronto, Płyn do mycia drewnianych podłóg, 1000 ml
96,77 Kč/1l
96,77 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lesk na Podlahy Titanová Emulze 450 ml.
273,62 Kč/1l
123,13 Kč
Prodejce: Katomix

Cif, Mleczko do czyszczenia Lemon, 300 ml
87,39 Kč
-63%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
31,64 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Multidermol Multi Dermol 150 ml gel
510,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Sidolux M s Aloe Vera - Antiprachový Sprej na Nábytek, 350 ml
333,00 Kč/1l
116,55 Kč
Prodejce: Katomix

Tmel na parkety 1l, vodou ředitelný tmel na parkety, akrylový tmel na parkety
1 535,89 Kč/1l
1 535,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ajax, Super effect Płyn do szyb, 500 ml
118,80 Kč/1l
109,25 Kč
-49,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
59,40 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sidolux Antymon™, čistící prostředek proti plísním a hubám, 750 ml
174,67 Kč/1l
131,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Nexcare Aqua 360, různé, 6 obvazů
481,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Zlatící vosk Pebeo Gedeo, 30 ml, King Gold
13 389,33 Kč/1l
401,68 Kč
Prodejce: Art-Paint-Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Určeno na nátěr dřeva v exteriéru - ploty, fasády, pergoly
- Lazuru použijte na nátěr plotu, dřevěné venkovní obklady, přístřešky na auta, zahradní domky nebo dřevěné pergoly.
- Základní nátěr pro jehličnaté dřeviny pod lazurovací a krycí barvy.
Lazura chrání dřevo před vlhkostí a modráním
- Díky moderní kombinaci účinných látek chrání lazura proti modrání dřeva, plísním a řasám.
- Ve spojení s konstrukční ochranou dřeva riziko vzniku hniloby.
- Odpuzuje vodu a reguluje vlhkost, chrání proti UV záření.
- Světlé odstíny, jako jsou Bezbarvý a Bílý, nesmí být vystaveny UV záření.
Povrch je po natření hedvábně matný
- Jde o tenkovrstvou lazuru, která se neloupe, je prodyšná, a přitom působí do hloubky.
- Barevné varianty můžete mezi sebou kombinovat.
- Nátěr je po natření hedvábně matný.
Lazurovací krém nepoužívejte pro nátěry vodorovných ploch u teras, podlahových palubek atd.
- Na terasy použijte REMMERS Terasový olej ECO - vodou ředitelný a na podlahové palubky REMMERS Tvrdý voskový olej.
Jaký je rozdíl mezi lazurou, krycí barvou a lakem?
- Lazura slabovrstvá, tenkovrstvá - je polotransparentní nátěr, to znamená, že je pod nátěrem vidět struktura dřeva. Vpije se do dřeva a neudělá na povrchu film. Samozřejmě záleží na síle a počtu nátěrů. Lazury v tmavších odstínech jsou zpravidla trvalejší než světlejší, protože poskytují lepší UV ochranu. Čím tmavší nátěr, tím více pigmentu a tím vyšší UV ochrana.
- Lazura silnovrstvá - má více pigmentu, více kryje, ale je pořád vidět struktura dřeva. Je zde také velké riziko, že nátěr může prasknout a začít se odlupovat. Při renovaci se musí povrch brousit. Nedoporučujeme na nestabilní dřevěné prvky (ploty, fasády, pergoly).
- Krycí barva - vytvoří po natření jednotnou barvu, překryje strukturu dřeva. Jde o velmi dobrou UV ochranu.
- Lak je silnovrstvý nátěr, udělá na povrchu film, který se při renovací musí brousit.
- Další informace se dozvíte v naší poradně.
- Tento výrobek byl v roce 2021 výrobcem přejmenován. Jeho původní název byl REMMERS Holzschutz-creme - tenkovrstvý lazurovací krém na dřevo pro exteriér.
Práci s lazurou zvládne každý kutil a řemeslník
- Vlhkost dřeva by měla být max. 18 %.
- Původní nátěry, kůru, prach a nečistoty odstraňte.
- Když hladký ohoblovaný povrch lehce obrousíte, bude se barva lépe vsakovat.
- Odstraňte suky a místa s výronem pryskyřice a očistěte je pomocí ředidla Remmers Verdünnung V101.
1. Díky krémové konzistenci není nutné míchat 2. Lazura je připravena ihned k použití – neředí se. 3. Lazuru nanášejte pomocí štětce nebo válečku. 4. Doba schnutí první vrstvy je cca 12 hodin (při optimálních vlhkostních a teplotních podmínkách). 5. Hoblovaná nebo velmi hustá dřeva mají nižší sací schopnost a je nutný druhý nátěr. Opět počítejte s dobou schnutí cca 12 hodin. 6. Nářadí při práci ihned po skončení omyjte ředidlem.
Vydatnost lazury
- Při jednom nátěru štětcem spotřebujete cca 200 - 250 ml na 1 m2.
- Přesné množství zjistíte podle zkušebního nátěru.
- Lepší je mít dostatek lazury, než aby se vám nedostalo - do 1 měsíce od nákupu barvy u nás můžete vrátit neotevřenou a neporušenou plechovku. Vrátíme vám, při předložení dokladu o nákupu, částku za výrobek.
Půjčíme vám vzorník barevností, ať je vaše rozhodování jednodušší
- Za zálohu vám půjčíme vzorník, pošleme ho poštou do druhého dne spolu s obálkou na zpětné vrácení. Po obdržení vzorníku vám zálohu hned vrátíme.
- Více se o naší službě se dozvíte na stránce Půjčujeme a rozdáváme vzorníky.
HK lazurovací krém dodáváme v dalších baleních
- Tuto lazuru nabízíme v objemu 0.75 l, 2.5 l a 5l.
Jak o zbylou lazuru pečovat?
- Skladujte plechovku důkladně uzavřenou v originálním obalu.
- Doporučujeme malý zbytek nevyužitého prostředku přelít do menší nádoby, aby se zabránilo rosolovatění.
- Nebo když vám barva zbyde, plechovku pečlivě zavřete a otočte ji dnem vzhůru, aby se zamezilo přísunu vzduchu. Můžete si ji tak bez starostí schovat na příští rok.
- Chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem.
Po použití doporučujeme pracovní nástroje hned omýt
- Nářadí při práci ihned po skončení omyjte ředidlem Remmers Verdünung V101.
Barvy, oleje, lazury a laky skladem na e-shopu odesíláme ihned
- Zboží, které máme skladem na e-shopu, odesíláme ihned.
- K zasílání drobných zásilek (barvy, spojovací materiál, nářadí, tmely, pěny, lepidla) používáme dopravní společnost, která vám zásilku dopraví až domů nebo na stavbu. Informace o přepravě nebo vyzvednutí jsou na stránce Doprava.
- Zboží, které nemáme skladem, vám doručíme do 2 pracovních dnů.
Zboží, které posíláme, pečlivě balíme
- Plechové nádoby na barvy jsou křehké a snadno se promáčknou, proto zboží pečlivě balíme. Menší plechovky do kartonu nebo větší do bublinkové fólie.
Proč uživatelé nakupují barvy na našem e-shopu?
- Jsme jedním z největších prodejců barev, laků, olejů a příslušenství REMMERS. Tuto značku prodáváme již několik let jak na našem e-shopu, tak v kamenných prodejnách.
- Sami tyto výrobky používáme při montážích, tudíž máme vyzkoušeno, že fungují.
- Maximálně zásobená vzorkovna v Praze Uhříněvsi.
- Na každé naší prodejně není vždy celá barev jako na e-shopu, ale pokud je produkt na e-shopu skladem, můžeme vám jej převézt na jakoukoliv prodejnu.
- Pro vás, co nejste zaregistrovaní jako firma nebo řemeslník, máme výhody formou dárků podle výše odběru.
- Jsme vám k dispozici na zákaznické lince denně i o víkendu - mobil a chat.
Pro zaregistrované stavební firmy a řemeslníky máme tyto výhody:
- Bezplatné zaškolení a další pravidelná školení od výrobců barev.
- Vybavíme vás vzorníky barev, olejů, laků a vosků většiny značek, li>
- na každý produkt barev.
Technické dokumenty
- Před použitím si prostudujte informace k produktu, najdete je v technických listech.
Klady
- Jedná se o základní nátěr pro jehličnaté dřeviny pod lazurovací a krycí barvy.
- Chrání proti plísním, řasám a UV záření.
Zápory
- Není vhodná pro nátěry podlahových ploch.
Remmers Krém na ochranu dřeva pro ochranu a povrchovou úpravu dřeva v exteriéru
Glazovací pigmentovaná, dekorativní lazura na ochranu dřeva pro ochranu a povrchovou úpravu dřeva v exteriéru
Oblast použití:
- Dřevo v exteriéru
- Dřevo bez kontaktu se zemí podle DIN EN 335-1, GK 2 a 3
- Rozměrově nestálé dřevěné prvky: např. ploty, dřevěné konstrukce, přístřešky pro auta, dřevěné obklady
- Dřevěné prvky s omezenou rozměrovou stabilitou: např. okenice, profilované desky, zahradní přístřešky
- Základní nátěr, mezivrstva a vrchní nátěr
Vlastnosti:
- Nutný pouze jeden nátěr
- 3v1: Impregnace, základní nátěr a lazura
- Chrání dřevo před vlhkostí a zabraňuje vzniku plísní způsobujících modrání
- riziko hniloby ve spojení s konstrukční ochranou dřeva
- Filmová ochrana proti plísním a řasám
- Proniká do hloubky
- Prodyšný
- Zářivé barvy
- Hedvábně matný
- Následné ošetření bez broušení
- Neodkapává, práce nad hlavou
Číslo barvy:
- 2715 světlý dub
- 2716 borovice
- 2717 borovice/modřín
- 2718 ořech
- 2719 teakové dřevo
- 2720 mahagon
- 2721 bílá
- 2722 stříbrošedá
- 2723 palisandr
Krémová impregnace pro měkké dřevo. Oblasti použití :
- Dřevo v exteriéru
- Dřevo bez kontaktu se zemí
- Rozměrově nestálé dřevěné prvky (pouze jako základní nátěr): např. ploty, dřevěné konstrukce, přístřešky pro auta, dřevěné obklady
- Dřevěné prvky s omezenou rozměrovou stabilitou (pouze jako základní nátěr): např. okenice, profilovaná prkna, zahradní přístřešky
- Rozměrově stálé dřevěné prvky (pouze jako základní nátěr): např. okna a dveře
- Předúprava pod zasklení a neprůhledné nátěry
- Chrání dřevo před vlhkostí
- Impregnační účinek: nasycení dřeva proti vlhkosti
- Dlouhodobější výsledek nátěru: Minimalizuje se bobtnání a smršťování dřeva
- V kombinaci s lazurami: rovnoměrnější vzhled lazury
- Snížení tmavého zabarvení dřeva
- Nutný pouze jeden nátěr
- Krémová forma: není nutné míchání a lze aplikovat nad hlavou bez stékání
- Proniká hluboko
- Stéká samostatně
Chybí mapování datového pole nebo vyhledávací hodnota
n.a.
- Objem
- 2500 l
- Rozměry
- 0.14 m x 0,14 m x 0,19 m
- Model
- Es ist kein Modell angegeben.
- Barva
- Průhledné
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 2.48 kg
- Kód EAN
- 4004707095693
- Číslo produktu
- 0000271403
- Objem
- 2500 l
- Rozměry
- 0.14 m x 0,14 m x 0,19 m
- Model
- Es ist kein Modell angegeben.
- Barva
- Průhledné
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 2.48 kg
- Kód EAN
- 4004707095693
- Číslo produktu
- 0000271403
Biocidní přípravky používejte opatrně. Před použitím si vždy přečtěte etiketu a informace o výrobku.
Es ist keine Registrierungsnummer für Biozidprodukte angegeben.
Žádné signální slovo
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P103 Před použitím si přečtěte údaje na štítku
P262 Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvem.
P270 Při používání tohoto výrobku nejezte, nepijte ani nekuřte.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P301 + P310 PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře/...
P305 + P351 + P338 PŘI KONTAKTU S OČIMA: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a jestliže to okolnosti umožní. Pokračujte ve vyplachování.
Odstraňte obsah/obal ...
P405 Skladujte uzamčené.
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt.EUH066 Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže.
EUH208 Obsahuje senzibilizující látku. Může vyvolat alergickou reakci.
K tomu se hodí také

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Bílá
369,20 Kč/1l
1 846,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Borovice
575,20 Kč/1l
1 438,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 5 l Pinie
499,60 Kč/1l
2 498,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 0.75 l Bezbarvý
610,67 Kč/1l
458,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Teak
800,42 Kč/1l
1 600,83 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Pinie
0,58 Kč/1l
1 438,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 2.5 l Hemlock
0,43 Kč/1l
1 073,00 Kč
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Bezbarvá
0,50 Kč/1l
2 486,55 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Dub světlý
640,33 Kč/1l
1 600,83 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Ořech
575,20 Kč/1l
1 438,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 0.75 l Pinie
717,33 Kč/1l
538,00 Kč
Prodejce: Surtep

Remmers HK-Lasur 5 l kbelík bezbarvý
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Teak
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS DF - Krycí barva 2.5 l Weiss / Bílá
468,51 Kč/1l
1 171,28 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Borovice
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS Vosková lazura 2.5 l Bílá
538,69 Kč/1l
1 346,73 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazura Grey Protect - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Silbergrau RC 970
489,60 Kč/1l
2 448,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS Speciální izolační základ 2.5 l Bílý
591,93 Kč/1l
1 479,83 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS HK lazurovací krém 0.75 l Ořech
717,33 Kč/1l
538,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Palisandr
378,00 Kč/1l
1 998,00 Kč
-108,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 890,00 Kč
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS HK lazura Grey Protect - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 2.5 l Silbergrau RC 970
0,55 Kč/1l
1 368,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS Tvrdý voskový olej PREMIUM 0.75 l Bezbarvý
824,00 Kč/1l
618,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Teak
0,44 Kč/1l
2 198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Palisandr
0,58 Kč/1l
1 438,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS HK lazurovací krém 2.5 l Mahagon
0,58 Kč/1l
1 438,00 Kč
Prodejce: Surtep

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Pinie
0,50 Kč/1l
2 486,55 Kč
Prodejce: Artisan

REMMERS UV+ Lazura - dekorativní lazura na dřevo 5 l Palisandr
439,60 Kč/1l
2 198,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep

Německá konzervační lazura na dřevo Wilckens Holzschutz lasur
327,81 Kč/1l
819,52 Kč
Prodejce: doenges1903

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 5 l Bílá
431,60 Kč/1l
2 158,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hahn-profi

REMMERS TOP Terasový olej na bázi rozpouštědel 5 l Teak
419,60 Kč/1l
2 098,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Surtep
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
78% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
78%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%11% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
11%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 29. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá volba
Objem 5 l
Krém na ochranu dřeva je poměrně hustý a po nanesení působí dobrým dojmem. Samozřejmě je příliš brzy na to, abychom mohli říci, jak dlouho vydrží. Na barvu je třeba si zvyknout (je trochu nažloutlá).
Ohodnoceno dne 8. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 8. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 8. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 8. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 25. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 9. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Ohodnoceno dne 14. srpna 2012 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

GLOREX 6 8600 200, 200 g, Bílá, Včelí vosk



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
456,20 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 281,00 Kč/1kg

Barviva na svíčky, tekutá forma, 21 barev, vhodné pro vosk, gelový vosk, parafínový vosk, včelí vosk, po 10 ml
1 669,02 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
166 902,00 Kč/1kg

Sada tekutých barviv pro svíčky – 16 barev, barvivo na bázi olejů vhodné pro sójový vosk, včelí vosk, parafínový vosk a gelový vosk
1 337,44 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
835,90 Kč/1kg

12 barev, tekuté barvivo do vosku, 10 ml, vhodné pro gelový vosk, parafínový vosk a včelí vosk
1 227,91 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
61 395,50 Kč/1kg

Univerzální lak ve spreji 400 ml lesklý černý 9005
216,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
542,47 Kč/1l

Sidolux, KH7, Środek odtłuszczający, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
404,59 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
539,45 Kč/1l