4,8



Na základě 4 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Epson Premium Glossy Photo Paper - 2 za 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 listů, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g
367,00 Kč
1 439,22 Kč / 1kg
plus 99,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
10h 08m 41s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
HP Premium Matte Photo Paper, 914 mm x 30,5 m (36 in x 100 ft), Matný, 210 g/m², Bílá, 15 - 35 °C, 0 - 40 °C, 5 - 95%605,71 Kč/1kg
4 034,05 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Další informace o reklamě
Hahnemühle Photo Luster 260, Semi-gloss, 260 g/m², Bílá, 265 µm, 610 mm, 30 m4 537,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Další informace o reklamě
Epson Papír Archival Matte A3+, 50 listů, 189 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Matný, 50 listy, 192 g/m², Bílá8 044,29 Kč/1kg
1 520,37 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
Epson Fotografický papír Premium Glossy A3+, 20 listů, 255 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Premium-gloss, 20 listy, 255 g/m², 95%3 388,16 Kč/1kg
847,04 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
1 379,73 Kč/1kg
252,49 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 40 listy
930,66 Kč/1kg
170,31 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 15 Listů, Premium-gloss, 255 g/m², A4, 15 listy, - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 -..., 1 kusů
645,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

MediaRange MRINK104, Vysoký lesk, 220 g/m², InkJet, Bílá, 50 listy, 100 mm
387,95 Kč/1kg
85,35 Kč
Prodejce: M_plus_L

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
2 532,74 Kč/1kg
341,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Epson Premium Semigloss Photo Paper, 100 x 150 mm, 251g/m2, 100 Sheets, 251 g/m², 1 kusů, 115 mm, 163 mm, 32 mm, 495 g
1 753,76 Kč/1kg
382,32 Kč
Prodejce: Warehouse

Epson Lesklý fotografický papír Glossy (130 x 180 mm), 200 g/m2, 50 listů, Lesk, 200 g/m², 13x18 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 50 listy, - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2010W -...
1 767,40 Kč/1kg
353,48 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

HP Fotopapír Everyday, lesklý, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 listů, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
884,38 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Canon 0775B003, Lesk, 210 g/m², 100 listy, 210 µm, 100 mm, 150 mm
339,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Epson Matný papír A4 Matte 167 g/m2, 50 listů, Matný, 167 g/m², A4, Bílá, Brožura, Kalendář, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 listy
785,26 Kč/1kg
510,42 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Fotografický papír A4 Premium Semigloss, 251 g/m2, 20 listů, Semi-gloss, 251 g/m², Bílá, Cards and gift wraps, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Foto, 20 listy, Expression Premium XP-900 Expression Premium XP-830 Expression Premium XP-820 Expression Premium...
725,14 Kč
Prodejce: VISO

Epson Premium Semigloss Photo Paper, DIN A3+, 250 g/m², 20 listů, 150 x 350 x 500 mm, A3+, 1,3 kg
1 083,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 50 Listů, Lesk, 183 g/m², InkJet, A4, 21x29.7 cm, Vícebarevný
426,10 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

EPSON paper A4 - 104g/m2 - 100sheets - photo quality ink jet
480,96 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 50 Listů, Premium-gloss, 255 g/m², A4, Bílá, Brožura, Kalendář, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal..., 50 listy
1 260,68 Kč/1kg
1 210,25 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Premium Glossy Photo Paper, DIN A4, 255g/m², 40 Sheets, 255 g/m², 460 g, 1 kusů, 236 mm, 350 mm, 12 mm
1 480,11 Kč/1kg
680,85 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ povrchu:
- Premium-gloss
- Hmotnost média:
- 255 g/m²
- Velikost papíru:
- 10x15 cm
- Barva:
- Bílá
- Nejlepší použití:
- Brožura, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Foto
- Listů v balení:
- 80 listy
- Kompatibilní produkty:
- - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 - SureColor SC-T5400 - SureColor SC-T5200D-PS - SureColor SC-T5200D - SureColor SC-T5200-PS - SureColor SC-T5200 PS MFP - SureColor SC-T5200 MFP HDD - SureColor SC-T5200 - SureColor SC-T5100N - SureColor SC-T5100 Series - SureColor SC-T5100 - SureColor SC-T3400N - SureColor SC-T3400 - SureColor SC-T3200-PS - SureColor SC-T3200 w/o stand - SureColor SC-T3200 Series - SureColor SC-T3200 - SureColor SC-T3100N - SureColor SC-T3100 Series - SureColor SC-T3100 - SureColor SC-T3000 w/o stand - SureColor SC-P9000V - SureColor SC-P9000 Violet Spectro - SureColor SC-P9000 Series - SureColor SC-P9000 STD Spectro - SureColor SC-P9000 STD - SureColor SC-P8000 Series - SureColor SC-P8000 STD Spectro - SureColor SC-P8000 STD - SureColor SC-P800 Roll Unit Promo - SureColor SC-P800 - SureColor SC-P7000V - SureColor SC-P7000 Violet Spectro - SureColor SC-P7000 Series - SureColor SC-P7000 STD Spectro - SureColor SC-P7000 STD - SureColor SC-P6000 Series - SureColor SC-P6000 STD Spectro - SureColor SC-P6000 STD - SureColor SC-P600 - SureColor SC-P5000 Violet Spectro 240v - SureColor SC-P5000 Violet Spectro - SureColor SC-P5000 Violet 240V - SureColor SC-P5000 Violet - SureColor SC-P5000 STD Spectro 240v - SureColor SC-P5000 STD Spectro - SureColor SC-P5000 STD 240V - SureColor SC-P5000 STD - SureColor SC-P400 - SureColor SC-P20000 - SureColor SC-P10000 - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression Premium XP-810 - Expression Premium XP-720 - Expression Premium XP-710 - Expression Premium XP-645 - Expression Premium XP-640 - Expression Premium XP-635 - Expression Premium XP-630 - Expression Premium XP-625 - Expression Premium XP-620 - Expression Premium XP-615 - Expression Premium XP-610 - Expression Premium XP-6005 - Expression Premium XP-6000 - Expression Premium XP-540 - Expression Premium XP-530 - Expression Premium XP-520 - Expression Premium XP-510 - Expression Photo XP-960 - Expression Photo XP-950 - Expression Photo XP-860 - Expression Photo XP-850 - Expression Photo XP-760 - Expression Photo XP-750 - Expression Photo XP-55 - Expression Photo HD XP-15000 - Expression Home XP-455 - Expression Home XP-452 - Expression Home XP-445 - Expression Home XP-442 - Expression Home XP-435 - Expression Home XP-432 - Expression Home XP-425 - Expression Home XP-422 - Expression Home XP-415 - Expression Home XP-412 - Expression Home XP-355 - Expression Home XP-352 - Expression Home XP-345 - Expression Home XP-342 - Expression Home XP-335 - Expression Home XP-332 - Expression Home XP-325 - Expression Home XP-322 - Expression Home XP-315 - Expression Home XP-312 - Expression Home XP-257 - Expression Home XP-255 - Expression Home XP-247 - Expression Home XP-245 - Expression Home XP-235 - Expression Home XP-225 - Expression Home XP-215 - Expression Home XP-212 - Epson WorkForce WF-7525 - Epson WorkForce WF-7515 - Epson WorkForce WF-7015 - Epson SureColor SC-T7000 - Epson SureColor SC-T5000 - Epson SureColor SC-T3000 - Epson Stylus Pro WT7900 Designer Edition - Epson Stylus Pro WT7900 - Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer UV - Epson Stylus Pro 9900 Spectro Proofer - Epson Stylus Pro 9900 - Epson Stylus Pro 9890 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 9890 - Epson Stylus Pro 9880 - Epson Stylus Pro 9700 - Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer UV - Epson Stylus Pro 7900 Spectro Proofer - Epson Stylus Pro 7900 - Epson Stylus Pro 7890 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 7880 - Epson Stylus Pro 7700 - Epson Stylus Pro 4900 SpectroProofer - Epson Stylus Pro 4900 Spectro Proofer Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 Spectro M1 - Epson Stylus Pro 4900 Designer Edition - Epson Stylus Pro 4900 - Epson Stylus Pro 4880 - Epson Stylus Pro 4800 - Epson Stylus Pro 3880 - Epson Stylus Pro 3800 - Epson Stylus Pro 11880 - Epson Stylus Photo R3000 - Epson Stylus Photo R2880 NiK bundle - Epson Stylus Photo R2880 + X-Rite i1 Display - Epson Stylus Photo R2880 - Epson Stylus Photo R2400 - Epson Stylus Photo R2000 - Epson Stylus Photo R1900 - Epson Stylus Photo R1800 - Epson Stylus Photo PX730WD - Epson Stylus Photo 2100 - Epson Stylus Photo 1500W - Epson Stylus Photo 1400 - Epson Stylus Photo 1290S - Epson Stylus Photo 1290 - Epson Stylus Office B1100 - Epson Expression Premium XP-800 - Epson Expression Premium XP-700 - Epson Expression Premium XP-605 - Epson Expression Premium XP-600 - Epson Expression Home XP-405WH - Epson Expression Home XP-405 - Epson Expression Home XP-305 - Epson Expression Home XP-30 - Epson Expression Home XP-205 - Epson Expression Home XP-202 - Epson Expression Home XP-102 - EcoTank ET-7750 - EcoTank ET-7700 - EcoTank ET-4750 - EcoTank ET-4500 - EcoTank ET-3750 - EcoTank ET-3700 - EcoTank ET-2750 - EcoTank ET-2711 - EcoTank ET-2710 - EcoTank ET-2700 - EcoTank ET-2600 - EcoTank ET-16500 - EcoTank ET-14000 - ET-2650
- Šířka:
- 100 mm
- Výška:
- 150 mm
- Velikost obalu (š x h x v):
- 107 x 156 x 30 mm
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
- Šířka balení:
- 110 mm
- Hloubka balení:
- 160 mm
- Výška balení:
- 30 mm
- Hmotnost včetně balení:
- 400 g
- 8715946403984
- Kód harmonizovaného systému:
- 37032000
- Počet na paletě:
- 800 kusů
- Množství na vrstvu:
- 160 kusů
- Množství na kartonové balení:
- 5 kusů
- Minimální množství objednávky:
- 10 kusů
- Počet hvězdiček:
- 3*
- Země původu:
- Japonsko
Lesklý fotografický papír Epson Premium
Tento vysoce kvalitní fotografický papír Epson je ideální pro výtisky, které musí splňovat velmi vysoké nároky.
Lesklý fotografický papír Premium Glossy Photo Paper je fotografický papír Epson s pěti zlatými hvězdičkami. S tímto papírem můžete dosáhnout vysoce kvalitních fotografií pro výjimečné okamžiky nebo zvláštní životní události.
Všechny fotopapíry Epson jsou výsledkem rozsáhlého výzkumu a vývoje. To zaručuje jejich harmonickou spolupráci s našimi tiskárnami Epson a inkoustovými technologiemi.
Každý typ papíru poskytuje odolné, hladké, brilantní a lesklé fotografie, takže je ideální pro fotoalba a fotorámečky.
Technické specifikace
| Podrobnosti - Formát (cm) | 10x15 |
| Podrobnosti - Povrch | Lesklý |
| Podrobnosti - Gramáž (g / m²) | 255.0 |
| Podrobnosti - Použití | jednostranný |
| Údaje - množství (listy) | 80 |
Ostré a zářivé výtisky vysoké kvality
Ideální pro širokou škálu profesionálních a každodenních aplikací, jako jsou brožury, kalendáře, fotodárky a pohlednice. Dlouhá životnost, vynikající odolnost proti blednutí nebo žloutnutí v průběhu času. Tento vysoce kvalitní papír je speciálně navržen tak, aby odrážel více světla pro získání ostřejších a živějších snímků a poskytoval vynikající reprodukci barev a brilantní obraz.
Objevte dokonalost lesklého fotografického papíru Epson Premium ve formátu 10 × 15 cm, který je ideální pro zachycení vašich nejcennějších vzpomínek. Tento vysoce kvalitní fotografický papír o hmotnosti 255 g/m2 nabízí lesklý povrch, který zvýrazní barvy a detaily vašich snímků.
Hlavní vlastnosti:
- Formát: 10x15 cm
- Hmotnost: 255 g/m²
- Povrchová úprava: prvotřídní lesklá
- Množství: 80 listů
- Kompatibilita: Optimalizováno pro tiskárny Epson
Fotografický papír Epson byl vyvinut tak, aby zajistil profesionální výsledky s širokou škálou tiskáren, zejména s modely Epson SureColor. Jeho prvotřídní lesklý povrch zajišťuje výjimečné podání barev, živé barvy a ostré detaily, které oživí vaše fotografie.
Díky svému vysoce kvalitnímu složení nabízí tento fotografický papír vynikající odolnost proti vodě a poškrábání, čímž zachovává krásu vašich snímků po dlouhou dobu. Hmotnost papíru 255 g/m² navíc zajišťuje příjemný pocit a dodává vašim výtiskům profesionální a vysoce kvalitní vzhled.
S 80 listy v balení budete mít velkorysou zásobu pro všechny své fotografické projekty, od dechberoucích výtisků krajiny až po cenné rodinné vzpomínky. Papír Epson o rozměrech 10 × 15 cm je ideální pro tvorbu fotoalb, personalizovaných pohlednic nebo malých zarámovaných výtisků.
Společnost BestDigit jako odborníci v oblasti digitálního tisku doporučuje pro dosažení optimálních výsledků používat tento fotografický papír Epson. Jeho kompatibilita s inkousty Epson zajišťuje věrné a dlouhotrvající podání barev, takže vaše vzpomínky zůstanou po dlouhou dobu živé.
Nespokojte se s průměrnými výtisky - rozhodněte se pro špičkovou kvalitu lesklého fotopapíru Epson Premium a oživte své snímky brilantními barvami a ostrými detaily. Nakupte nyní u BestDigit a posuňte svůj tisk fotografií na profesionální úroveň!
Obecné
Množství balení
2 (specifikace platí pro jednu položku)
Typ média
Typ média
Fotografický papír
Povrchová úprava
Lesklý
Velikosti médií
100 x 150 mm
Technologie tisku
Inkoustový tisk
Množství v balení
40 listů
Hmotnost média
255 g/m²
Informace o kompatibilitě
Kompatibilní s
Epson L130, L220, L310, L355, L365, L555, L565, L655, L810, MUFC Tiskárny Epson EcoTank ET-14000, ET-16500, ET-2600, ET-2650, ET-2650 Unlimited, ET-2750, ET-2750U, ET-2751, ET-2756, ET-2850, ET-2850U,
ET-2851, ET-2856, ET-3750, ET-4500, ET-4750, ET-4750 Unlimited, ET-4750U, ET-4850, ET-4850U, ET-7700, ET-7750 Epson Expression Home XP-102, XP-202, XP-205, XP-212, XP-215, XP-225, XP-235, XP-245,
XP-247, XP-30, XP-305, XP-312, XP-315, XP-322, XP-325, XP-342, XP-345, XP-402, XP-405, XP-415, XP-422, XP-425, XP-432, XP-435, XP-442, XP-445, XP-530 Epson Expression Home HD XP-15000 Epson Expression Photo XP-55,
XP-750, XP-760, XP-850, XP-860, XP-950, XP-960 Epson Expression Premium XP-530, XP-540, XP-540 Media Bundle, XP-605, XP-610, XP-615, XP-620, XP-630, XP-635, XP-640, XP-645, XP-810, XP-900,
XP-900 Nálepky Epson PictureMate 260 Epson Stylus D120, D92, DX4400, DX4450, DX7400, DX7450, DX8400, DX8450, DX9400F, Pro 3880, Pro 3880 Mirage Edition, S20, S21, SX100, SX105, SX110, SX115, SX200,
SX205, SX210, SX215, SX400, SX405, SX410, SX415, SX435W, SX510W, SX515W, SX535WD, SX600FW, SX610FW Epson Stylus Office B40W, B42WD, BX300F, BX305F, BX310FN, BX320FW, BX600FW, BX610FW, BX635FWD,
BX925FWD Epson Stylus Photo 1290, 1290S, 1400, 1500W, PX650, PX660, PX700W, PX710W, PX810FW, R1800, R1900, R2400, R285, R2880, R800, RX585, RX685 Epson SureColor P800 Designer Edition, SC-P800 Epson WorkForce WF-100W,
WF-2010W, WF-2630, WF-2630WF, WF-2650DWF, WF-2660DWF, WF-2750DWF, WF-2760DWF, WF-3620DWF, WF-3620DWF Stickers, WF-3640DTWF, WF-7110DTW, WF-7610DWF Epson WorkForce Pro WF-4630DWF, WF-4640DTWF
Premium Glossy Photo Paper, 255g/m2, 10 x 15, 1 + 1 (celkem 80 listu)
Speciální lesklý fotografický papír Premium Glossy Photo. Nejkvalitnější fotografický papír vhodný pro zvláštní příležitosti a vzácné vzpomínky.
Velikost papíru: 100 x 150 mm
Hmotnost papíru: 255 g
Počet listů: 80
Barva výrobku : bílá
Šířka : 10 cm
Rozměry (ŠxHxV): 156 x 107 x 15 mm
Výška : 15 cm
Typ povrchové úpravy : Lesk
Počet listů v balení : 80
Velikost média (1 list): 100 x 150 mm
Hmotnost tiskového média: 255 g/m²
Typ : Prémiový lesklý fotografický papír
Další vlastnosti : 80 listů
Název produktu výrobce : Lesklý fotografický papír Premium
Rozměr: 10 x 15
Hustota : 255 g/m²
Dřevo : 3,00 g
Pět zlatých hvězdiček splňuje nejvyšší nároky. S tímto vysoce kvalitním fotopapírem můžete tisknout na nejvyšší úrovni. S gramáží 255 g/m² nabízí papír optimální výkon a trvanlivost pro profesionální použití. Zvolte pět zlatých hvězdiček a získejte tu nejlepší kvalitu. S tímto propagačním balením získáte 80 kusů za cenu standardního balení 40 kusů! ! !
EPSON Premium Glossy S042167 – Hartie Photo 10x15 80coli 225g/mp EPSON Premium Glossy S042167 - 10 x 15, 80 listů, 225 g/m Výrobce EPSON Číslo dílu výrobce C13S042167 Popis Prémiový papír Epson je ideální pro vytváření trvanlivých barevných fotografických výtisků. Prémiový papír může vytvářet výtisky s životností srovnatelnou s výtisky zpracovávanými ve fotolaboratoři. Jeho neuvěřitelná světlostálost, brilantní reprodukce barev a pevná základna se spojují a vytvářejí výtisky, které nejen vypadají jako standardní fotografie, ale mají také podobnou odolnost. Úhrnem Balené množství 2 (Specifikace platí pro jednu položku) média Typ média Fotografický papír Povrchová úprava Třpytivé Rozměry média 100x150mm Technologie tisku Tryskové letadlo Incosten Včetně množství 40 listů Hmotnost média 255 g/m2 Informace o kompatibilitě Kompatibilní s Epson L130, L220, L310, L355, L365, L555, L565, L655, L810, tiskárna MUFCEpson EcoTank ET-14000, ET-16500, ET-2600, ET-2650, 5 ET-2650, 0 ET-2670 Unlimited,0 , ET-2751, ET-2756, ET-2850, ET-2850U, ET-2851, ET-2856, ET-3750, ET-4500, ET-4750, ET-4750 Unlimited, ET-4750U, ET ET-4850U, ET-7700, ET-7750Epson Expression Home XP-102, XP-202, XP-205, XP-212, XP-215, XP-225, XP-235, XP-245, XP-247, XP -30, XP-305, XP-312, XP-315, XP-322, XP-325, XP-342, XP-345, XP-402, XP-405, XP-415, XP-422, XP-425 , XP-432, XP-435, XP-442, XP-445, XP-530Epson Expression Home HD XP-15000Epson Expression Photo XP-55, XP-750, XP-760, XP-850, XP-860, XP - 950, XP-960Epson Expression Premium XP-530, XP-540, XP-540 Media Pack, XP-605, XP-610, XP-615, XP-620, XP-630, XP-635, XP-640, XP -645, XP-810, XP-900, XP-900 NálepkaEpson PictureMate 260Epson Stylus D120, D92, DX4400, DX4450, DX7400, DX7450, DX8400, DX8450, DX9408, Mirage 2 Edition, S2 Pro 08 Pro, DX94081 Edition SX100, b 305 F, BX310 FN, BX320FW, BX600FW, BX610FW Edition , Nálepka SC-P800EPSON WORKFORCE WF- 100W, WF-2010W, WF-2630, WF-2630WF, WF-2650DWF, WF-2660DWF, WF-2750DWF, WF-2760DWF,20DWF-63 40DTWF, WF-7110DTW, WF-7610DW FEPSON WorkForce Pro WF-4630DWF, WF-4640DTWF Technické údaje poskytuje třetí strana. Neneseme žádnou odpovědnost za chyby v těchto datech.
Epson Premium Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 40 listů. Typ povrchu: Prémiový lesklý, Hmotnost média: 255 g/m², Barva výrobku: bílá. Šířka: 100 mm, výška: 150 mm. Množství v balení: 1 kus(y), Šířka balení: 110 mm, Hloubka balení: 160 mm. Počet výrobků na paletě: 800 kusů, Počet výrobků na jedné vrstvě palety: 160 kusů, Počet výrobků v přepravním kartonu: 5 kusů. Země původu: Čína Doplňte obrázek Nedělejte kompromisy při výběru fotopapíru. Předveďte své fotografie v jejich skutečné kráse s tímto lesklým fotopapírem Premium. Tento vynikající, vysoce kvalitní fotopapír poskytuje ideální dotvoření fotografií - od velkolepých krajin až po cenné rodinné události. Papír s pryskyřičnou povrchovou úpravou nejenže vypadá výjimečně, ale je také výjimečný na dotek díky své gramáži 255 g/m².Dokonalý týmPokud zkombinujete tento papír a originální inkousty Epson, získáte fotografie odolné proti rozmazání a vodě s živými barvami, krásnými tóny a neuvěřitelnými detaily. Tento papír byl speciálně vyvinut pro použití s portfoliem inkoustů a tiskáren Epson, aby poskytoval nejlepší možnou kvalitu. To pro vás znamená, že okamžiky budou zachyceny realisticky, s přirozenými barvami, plynulou gradací, realistickými pleťovými tóny a dalšími vlastnostmi.Vaše fotografie vám vydrží po mnoho letFotografie jsou o zachycení výjimečných okamžiků - můžete si tedy být jisti, že tento papír byl navržen a testován pro spolupráci s našimi tiskárnami a inkousty, aby poskytoval řešení s dlouhou životností.ideální pro jakoukoli tiskárnuKvalita lesklého fotografického papíru Premium je zárukou vždy vynikajících výsledků. Zkušenosti společnosti Epson tak může využít každý.
Epson Premium Glossy Photo Paper 10x15 cm je vysoce kvalitní fotografický papír, který dodá vašim fotografiím profesionální lesk. S hmotností 255 g na metr čtvereční a balením obsahujícím 80 listů je tento papír ideální pro tisk fotografií s ostrými detaily a živými barvami.
. Balení obsahuje 80 listů, 255 g/m2, Lesklý povrch, jednostranný.
Krátké informace: Epson Premium Glossy Photo Paper BOGOF - fotografický papír, lesklý - 100 x 150 mm - 255 g/m2 - 40 listů (balení po 2) Skupina Spotřební materiál pro tiskárny Výrobce Epson Art. No. C13S042167 EAN/UPC 8715946388540 Popis produktu: Epson Epson je určen pro tiskárnu Epson: Epson Premium Glossy Photo Paper BOGOF - Fotopapír, lesklý - 40 listů Množství v balení 2 (specifikace platí pro jednu položku) Typ média Fotopapír, lesklý Rozměr média 100 x 150 mm Tisková technologie Inkjet Hmotnost média 255 g/m2 Obsahuje 40 listů Podrobný popis Obecný Množství v balení 2 (specifikace platí pro jednu položku) Typ média Fotopapír, lesklý Rozměr média 100 x 150 mm Tisková technologie Inkjet Obsahuje 40 listů Hmotnost média 255 g/m2
Epson C13S042167 2x 40 Epson Premium Glossy Photo Paper 10x15 cm, 255 g
Lesklý fotografický papír EPSON Premium inkjet 255g/m2 100x150mm 2x40 listů 1 balení BOGOF
- Šířka
- 10 cm
- Délka
- 16 cm
- Plocha
- 0.015 m²
- Barva
- Bílá
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 255 g/m²
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 255 g
- Kód EAN
- 87159463885408715946403984
- Číslo produktu
- C13S042167
- Šířka
- 10 cm
- Délka
- 16 cm
- Plocha
- 0.015 m²
- Barva
- Bílá
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 255 g/m²
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Hmotnost
- 255 g
- Kód EAN
- 87159463885408715946403984
- Číslo produktu
- C13S042167
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Epson Lesklý fotografický papír Glossy (130 x 180 mm), 200 g/m2, 50 listů, Lesk, 200 g/m², 13x18 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 50 listy, - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3620DWF - WorkForce WF-2010W -...
1 767,40 Kč/1kg
353,48 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 40 listy
930,66 Kč/1kg
170,31 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Lesklý fotografický papír Glossy (100 x 150 mm), 200 g/m2, 100 listů, Lesk, 200 g/m², 10x15 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 100 listy, - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -...
2 062,90 Kč/1kg
412,58 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
1 379,73 Kč/1kg
252,49 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Ultra Glossy Photo Paper - 13x18cm - 50 Listů, Extra lesk, 300 g/m², 13x18 cm, Brožura, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo..., 50 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
585,60 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson EcoTank L8050, Dye Ink, 5760 x 1440 DPI, 8" x 12" (20x30 cm), Duplexní tisk, Wi-Fi, Černá
10 128,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Vibrační trenažér Gymtek® s vibrační deskou - do 180 kg - 5 tréninkových programů, 99 úrovní - 2 rozšiřující pásy - Bluetooth, dálkové ovládání, LCD, reproduktor
2 511,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Nodium-Group

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 100 Listů, Lesk, 183 g/m², 10x15 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 100 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
862,08 Kč/1kg
327,59 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
2 186,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

HillMiles E Bike, městské elektrokolo a E-Hollandbike s 36V 13Ah baterií do 80-100km, SHIMANO 7 rychlostí, 250W motor a 25km/h, MileCity1
14 981,00 Kč
-618,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
14 362,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NordicHome

Epson Expression Premium XP-6100, InkJet, Barevný tisk, 5760 x 1440 DPI, A4, Přímý tisk, Černá
7 277,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Bluetooth Karaoke mikrofon Ruční dětský bezdrátový přenosný rádiový mikrofon Ruční karaoke mikrofon Stereofonní zvuk Kondenzátor Zlaté retušování
257,99 Kč
-96,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
161,29 Kč
Prodejce: Retoo

MediaRange MRINK114, Lesk, 220 g/m², Bílá, 50 listy, 130 mm, 180 mm
181,64 Kč
Prodejce: M_plus_L

XXL kazety pro Epson 604XL XP2200 3205 2205 3200 4200 WF2910 2930 2935 4205 Černá
61,11 Kč
Prodejce: GP-TONER

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 561,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime

Hama Home X10CD, Příčné skartování, 22 cm, 4 x 40 mm, 15 l, 10 listy, 72 dB
1 826,32 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: MrPackage

Esperanza EKH008, Černá, Pracovní deska, Indukční varná deska se zónami, Sklo, 2 zóna/zón, 2 zóna/zón
2 221,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Xiaomi Redmi 9AT 32 GB Dual-Sim Granite Grey J
5 213,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
2 532,74 Kč/1kg
341,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

MediaRange MRINK104, Vysoký lesk, 220 g/m², InkJet, Bílá, 50 listy, 100 mm
387,95 Kč/1kg
85,35 Kč
Prodejce: M_plus_L

Epson Premium Semigloss Photo Paper, 100 x 150 mm, 251g/m2, 100 Sheets, 251 g/m², 1 kusů, 115 mm, 163 mm, 32 mm, 495 g
1 753,76 Kč/1kg
382,32 Kč
Prodejce: Warehouse

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

Epson Lesklý fotografický papír Premium Glossy (130 x 180 mm), 255 g/m2, 30 listů, Premium-gloss, 255 g/m², 13x18 cm, Bílá, Brožura, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo..., 30 listy
1 637,65 Kč/1kg
417,60 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Premium Glossy Photo Paper - A4 - 15 Listů, Premium-gloss, 255 g/m², A4, 15 listy, - SureColor SC-T7200D-PS - SureColor SC-T7200D - SureColor SC-T7200-PS - SureColor SC-T7200 -..., 1 kusů
645,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Epson Fotografický papír A4 Archival Matte 189 g/m2, 50 listů, Matný, 192 g/m², A4, Bílá, Brožura, Kalendář, Cards and gift wraps, Office printing, Photo collage, Seasonal decorations..., 50 listy
810,96 Kč/1kg
592,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

HP Fotopapír Everyday, lesklý, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 listů, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
884,38 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Bosch Serie 4 WTH83V03, Stojací, Přední plnění, Kondenzace, Bílá, Otočné, Pravý
19 657,46 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: BRaUN_Elektro
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 9. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Canon 2768B067, Vysoký lesk, 300 g/m², A2, Bílá, 20 listy
2 141,02 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

50x třpytivý papír ve formátu A4: Barevný třpytivý papír s gramáží 250 g/m² - Ideální pro ruční práce a kreativní design - Fotokarton a papír do tiskárny
145,99 Kč
Prodejce: tkgruppe

Epson Papír Archival Matte A3+, 50 listů, 189 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Matný, 50 listy, 192 g/m², Bílá
1 520,37 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
8 044,29 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A2, 25 listů, 255 g/m2, Premium-gloss, 255 g/m², A2, RC/PE, 25 listy, 95%
1 401,09 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
5 494,47 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3, 20 listů, 255 g/m2, Premium-gloss, 255 g/m², A3, Bílá, RC/PE, Photo collage, Photo gifts, Foto
1 262,73 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
4 951,88 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3+, 20 listů, 255 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Premium-gloss, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
847,04 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
3 388,16 Kč/1kg

INRUI Retro Brown Texture Photo Background 1.8x2.4m Vinyl Portrait Professional
1 719,53 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Fotoalbum 10x15, 400 kapes, plátěné zasouvací album fialové barvy
1 436,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

INRUI Retro abstraktní hnědá textura fotografické pozadí 1,5x2,1m
1 329,00 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Epson Papír Archival Matte A3, 50 listů, 189 g/m2, Matný, 192 g/m², A3, Bílá, Paper, Kalendář, Cards and gift wraps, Photo collage, Foto
1 138,26 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
6 022,54 Kč/1kg

BioCork Tmavé pozadí 50x33x2,5 cm tmavé prodloužené pozadí
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PD Media, lesklý fotopapír, formát A4, 180 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, vysoce lesklý fotopapír
208,16 Kč
Prodejce: PDMedia

Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Bílá, 50 listy



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
782,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

PD Media, fotopapír, lesklý, formát A4, 150 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, extra lesklý, fotografický papír
162,17 Kč
Prodejce: PDMedia

Epson Photo Paper Glossy - A3+ - 20 Listů, Lesk, 200 g/m², A3+, Kalendář, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Foto, 20 listy, - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -...



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
912,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
644,52 Kč/1kg

Canon 2311B021, 260 g/m², A3
1 002,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
3 781,13 Kč/1kg

Hudební poznámka Klipsy na papír,Klipsy na papír,Roztomilé klipy na papír,Barevné klipy na papír,Kancelářské klipy na papír,Kovové klipy na papír
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
9 875,00 Kč/1m

HP Lesklý profesionální kancelářský papír , 200 g/m2, A4 (210 × 297 mm), 150 listů, Laserový tisk, A4 (210x297 mm), Lesk, 150 listy, 200 g/m², Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,33 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
437,11 Kč/1kg

Canon 1033A001, Inkoustový tisk, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Bílá, 200 listy
955,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

SIGEL IP714 Inkjet Photo Paper Everyday - A4, vysoký lesk, 170 g/m², 50 listů
465,76 Kč
Prodejce: M_plus_L
724,35 Kč/1kg