5,0



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Bílá, 50 listy782,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
MediaRange MRINK104, Vysoký lesk, 220 g/m², InkJet, Bílá, 50 listy, 100 mm387,95 Kč/1kg
85,35 Kč
Prodejce: M_plus_L

Další informace o reklamě
Epson Premium Glossy Photo Paper - 2 za 1, 100 x 150 mm, 255 g/m², 80 listů, 156 x 107 x 15 mm, 100 x 150 mm, 255 g1 439,22 Kč/1kg
367,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Další informace o reklamě
Armor M10581, Laserový tisk, A4 (210x297 mm), Lesk, 25 listy, 200 g/m², Bílá138,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Canon PP-201, 10 x 15 cm
358,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

HP Fotopapír Everyday, lesklý, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 listů, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
884,38 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Epson Value Glossy Photo Paper - A4 - 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 20 listy, - Expression Premium XP-900 - Expression Premium XP-830 - Expression Premium XP-820 - Expression...
1 235,14 Kč/1kg
226,03 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
2 532,74 Kč/1kg
341,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Canon 0775B082, Lesk, A4, 20 listy
348,61 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Canon PP-201, 150 mm, 100 mm
155,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Epson Value Glossy Photo Paper - 10x15cm - 2x 20 Listů, Lesk, 183 g/m², A4, 10x15 cm, Kalendář, Cards and gift wraps, Daily use, Masks and party, Office printing, Photo collage,..., 40 listy
930,66 Kč/1kg
170,31 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Fotografický papír Canon A3 HR101
14,93 Kč/1kg
149,30 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Canon 1686B015, 260 g/m², 101.6 x 152.4, 10x15, 50 listy
307,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

HP Everyday Glossy Photo Paper, 25 listů/A4/210 x 297 mm, Lesk, InkJet, 21x29.7 cm, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, Firemní, Enterprise, 15 - 30 °C
1 028,96 Kč/1kg
267,53 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

Colorway PG2300504R, Lesk, 230 g/m², Bílá, 50 listy, 280 µm, 5 - 25 °C
202,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Canon 3634C002, 10x15 cm, Bílá, 5 listy, PIXMA iP110 wb PIXMA E204 PIXMA G2501 PIXMA MG2550S PIXMA MG6650
311,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Colorway PG1800504R, Lesk, 180 g/m², InkJet, 10x15 cm, Bílá, Foto
180,70 Kč
Prodejce: Warehouse

Canon 8568B001, Sublimační inkoust, Value pack
846,00 Kč
Prodejce: Warehouse

Canon 1686B072, 5 listy
259,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Canon 2311B021, 260 g/m², A3
3 572,23 Kč/1kg
991,00 Kč
-44,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
946,64 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Lesklý fotografický papír pro tisk fotografií a výtisků pro každodenní použití umožňuje dosáhnout úrovně kvality fotografického servisu. Fotopapír pro každodenní použití je cenově výhodný způsob, jak si doma vytisknout fotografie z dovolené s lesklým povrchem.
- Lesklý povrch
- Ideální pro každodenní tisk fotografií
- Perfektně spolupracuje s inkousty Canon ChromaLife100+
- Typ média: Tiskárna pro tisk papíru na papíry s vysokou gramáží: Fotopapír
- Typ média: Lesklý
- Formát: 100 x 150 mm
- Počet listů: počet kusů v balení: 100 ks/bal.
- Hmotnost papíru: 170 g/m²
- Typ povrchu:
- Lesk
- Hmotnost média:
- 210 g/m²
- Listů v balení:
- 100 listy
- Tloušťka tiskového materiálu:
- 210 µm
- Šířka:
- 100 mm
- Výška:
- 150 mm
- Kód harmonizovaného systému:
- 37032000
- Jas tiskového materiálu:
- 94
Lesklý papír pro každodenní použití Canon GP-501
Lesklý fotografický papír pro každodenní použití a tisk v laboratorní kvalitě. S lesklým fotopapírem pro každodenní použití můžete svým domácím fotografiím z dovolené dodat lesklý povrch za málo peněz.
- Lesklý povrch
- Ideální pro časté tisknutí
- Dokonale sladěný s inkousty ChromaLife100+
Fotografie z dovolené
Pokud chcete vytisknout fotografie z dovolené v laboratorní kvalitě, lesklý fotografický papír je ideální volbou pro každodenní použití.
Rychleschnoucí fotografie
Originální fotografický papír od společnosti Canon má povrchovou úpravu s mikropóry, které rychle absorbují inkoust a zabraňují tak jeho přebytku na povrchu papíru. Výsledkem jsou okamžitě suché výtisky fotografií.
Dokonalý lesk
U lesklého papíru od společnosti Canon je inkoust zachycen ještě hlouběji pod lesklým povrchem, než je tomu u jiných papírů. To znamená, že lesklý povrch je vždy lesklý.
Fotografie, které vydrží celý život
Lesklý papír Photo pro každodenní použití je dokonale sladěn s inkousty Canon ChromaLife100+. S tiskovou hlavou Canon FINE, originálními inkousty Canon a vybraným fotografickým papírem Canon můžete zachytit své oblíbené okamžiky, chránit snímky před okolním prostředím a světlem a uchovat jejich kvalitu pro další generace
Technické specifikace
| Podrobnosti - povrch | Lesklý |
| Podrobnosti - Gramáž (g / m²) | 200.0 |
| Podrobnosti - Použití | jednostranný |
| Údaje - Formát (cm) | 10x15 |
| Údaje - Množství (listy) | 100 |
Fotografický papír Canon GP-501 v lesklém provedení je určený
pro
každodenní použití při tisku cenově dostupných fotografií. Balení
obsahuje 100 kusů o formátu 10 x 15 cm.
Specifikace:
Formát: 10 x 15 cm
Gramáž: 200 g/m2
Počet kusů: 100
Originální fotografický papír od společnosti Canon má mikroporézní vrstvu, která rychle absorbuje inkoust a zabraňuje tak jeho přebytku na povrchu papíru.
Výsledkem jsou okamžitě suché výtisky fotografií.
Formát papíru: 10 x 15 cm
Hmotnost papíru: 200 g/m²
Rozměry balení: 18,4 x 11,2 x 2,4 cm; 310 gramů
Rozsah dodávky:
- balení: 100 listů
Kompatibilní s následujícími tiskárnami:
Canon i80 / 90
PIXMA iP1200 / iP1300 / iP1500 / iP1600 / iP1600 Brockhaus / iP1700 / iP2000 / iP2200 / iP3300 / IP4000 / iP4200 / iP4300 / iP5200 / iP5300 / iP6210D / iP6220D / iP6310D / iP6600D / iP6700D / iP90 / iP90v / iX4000 / iX5000 / MG2555 / mini260 / MP160 / MP180 / MP450 / MP460 / MP490 / MP500 / MP510 / MP530 / MP550 / MP560 / MP600 / MP600R / MP760 / MP780 / MP800 / MP800R / MP810 / MP830 / MP950 / MP960 / MX330 / Pro9000
SmartBase MP700 Photo
SELPHY DS810
Profesionální papír pro inkoustové tiskárny. Tento papír je speciálně navržen pro nejlepší kvalitu tisku pro vaše inkoustové tiskárny. S tímto papírem můžete vytvářet jasné a živé výtisky s profesionálním vzhledem. Nabízí vynikající reprodukci barev a ostrost, takže vaše výtisky budou vždy vypadat působivě. Papír je navíc vysoce kvalitní a má hladký povrch, takže se snadno podává vaší tiskárnou a nezpůsobuje ucpávání. S tímto profesionálním papírem dosáhnete vynikajících výsledků při každém tisku.
Specifikace: Tiskárna je vybavena speciálním papírem pro tisk na papír:
- Vhodné pro inkoustové tiskárny
- profesionální kvalita tisku
- Smazatelné a živé výsledky tisku
- Vynikající reprodukce barev a ostrost
- Vysoce kvalitní papír s hladkým povrchem
- zabraňuje ucpávání tiskárny
- Ideální pro různé tiskové úlohy
Fotografický lesklý papír pro každodenní použití a pro opakovaný tisk v téměř laboratorní kvalitě. S fotografickým lesklým papírem pro každodenní použití můžete svým fotografiím z dovolené doma dodat lesklý povrch za málo peněz.
> Hlavní informace
- 210 g
- m²
- Typ povrchu: lesklý
- 100 listů
> Typ výrobku
- Papír
- Kategorie uší (ElektroG): nepodstatné
> Doprava
- WEEE: 31262607
> Základní vlastnosti
- Barva: bez barvy
- Výška: 150 mm
- Šířka: 100 mm
> Rozsah dodávky
- Canon GP-501 lesklý fotografický papír 10x15 cm - 100 listů
Fotografický lesklý papír pro každodenní použití
Speciální vlastnosti
- Perfektně sladěný s inkousty ChromaLife100+
- Lesklý povrch
- Ideální pro časté tisknutí
Fotografický lesklý papír pro každodenní tisk v kvalitě blízké laboratorním výtiskům. S každodenním fotografickým lesklým papírem můžete svým fotografiím z dovolené dodat lesklý povrch doma za málo peněz.
Další specifikace
Tiskový materiál - jas
94
Hmotnost a rozměry
Výška
150 mm
Šířka
100 mm
Vlastnosti
Listy v balení
100 listů
Typ povrchu
Lesk
Tloušťka tiskového média
210 µm
Hmotnost média
210 g/m²
Pokud se zajímáte o IT a elektroniku, máte rádi aktuální informace o technologiích a neunikne vám ani sebemenší detail, kupte si lesklý fotografický papír Canon 0775B003 10 x 15 cm (100 uds) za bezkonkurenční cenu.
- Formát: 10 x 15 cm
- Obsahuje: 100 uds
- Features: Lesklý povrch
200g lesklý fotografický papír 10x15 (100) pro úsporné každodenní fotografování. Ideální pro sdílení digitálních fotografií.
Aby vaše výtisky fotografií skutečně zapůsobily, musí být použit ten správný materiál - s fotopapírem Canon GP-501 10,0 x 15,0 s vysokým leskem 200 g/m2 na 100 listů získáte vysoce kvalitní výtisky, které zanechají dojemPro zajímavé informace o produktu Canon GP-501 10,0 x 15,0 s vysokým leskem 200 g/m2 na 100 listů fotopapíru jednoduše čtěte dále!Formát a gramáž papíru - aby se vše vešloStránky jsou k dispozici ve formátu 10,0 x 15,0 cm. Ideální pro vaše fotografické materiály! Hmotnost papíru je rovněž 200 g/m2. Tato hodnota vám poskytne přibližný odhad tloušťky a stability. Fotopapír Canon GP-501 10,0 x 15,0 vysoký lesk 200 g/m2 100 listů lze zařadit do kategorie kartonu.přehled možných způsobů použití zbožíVhodnými zařízeními pro toto zboží jsou tiskárny, konkrétně inkoustová zařízení. Níže si můžete přečíst, k čemu je materiál primárně určen: k profesionálním výtiskům s vysokým obsahem fotografií. S těmito znalostmi můžete výrobek vhodně použít.speciální vlastnosti výrobkuChcete získat všechny speciální informace na první pohled? Pak zde máme:vysoce lesklý povrch, rychleschnoucí, nízká citlivost na poškrábání, lze tisknout jednostranně, potažená zadní strana, lze tisknout bez okrajů.prezent s větším leskemPovrch papíru se u každého výrobku liší. Zde získáte výrobek s vysokým leskem - ideální pro brilantní výtisky fotografií, plakátů a výkresů CAD.výrobek splňuje vaše požadavky? 1 balení = 100 listů fotopapíru Canon GP-501 10,0 x 15,0 vysoký lesk 200 g/m2 100 listů vám bude doručeno. pro zajímavé informace o produktu fotopapír Canon GP-501 10,0 x 15,0 vysoký lesk 200 g/m2 100 listů jednoduše čtěte dále!stránky jsou k dispozici ve formátu 10,0 x 15,0 cm. Ideální pro vaše fotografické materiály! Hmotnost papíru je rovněž 200 g/m2. Tato hodnota vám poskytne přibližný odhad tloušťky a stability. Fotopapír Canon GP-501 10,0 x 15,0 vysoký lesk 200 g/m2 100 listů lze zařadit do kategorie karton Vhodnými zařízeními pro tento článek jsou tiskárny, konkrétně inkoustové přístroje. Níže si můžete přečíst, k čemu je materiál primárně určen: k profesionálním výtiskům s vysokým obsahem fotografií. S těmito znalostmi můžete výrobek dobře využít a na první pohled získat všechny potřebné speciální informace Tak tedy jdeme na to: Povrch papíru se u jednotlivých výrobků liší. Zde získáte produkt s vysokým leskem - ideální pro brilantní výtisky fotografií, plakátů a výkresů CAD. 1 balení = 100 listů fotografického papíru Canon GP-501 10,0 x 15,0 s vysokým leskem 200 g/m2 100 listů vám doručíme.
Inhalt: 100 Blatt (0775B001)
0775B003 CANON Fotopapier 10x15cm 50
. Balení obsahuje 100 listů, 200 g/m2, Lesklý povrch, jednostranný.
Krátké informace: Canon GP 501 - Fotopapír, lesklý - 100 x 150 mm - 100 listů Skupina Spotřební materiál pro tiskárny Výrobce Canon Art. Číslo 0775B003 Model GP 501 EAN/UPC 4960999293967 Popis produktu: Canon GP 501 - Fotopapír, lesklý - 100 listů Typ média Fotopapír, lesklý Rozměr média 100 x 150 mm Technologie tisku Inkjet Dodávané množství 100 listů Podrobný popis média Typ média Fotopapír, lesklý Rozměr média 100 x 150 mm Technologie tisku Inkjet Dodávané množství 100 listů
Canon GP-501, Typ povrchu: Lesklý, Hmotnost média: 210 g/m², Počet listů v balení: 100 listů. Šířka: 100 mm, výška: 150 mm
Fotografický lesklý papír - 210 g/m² - 100 listů - formát A6 (10 x 15 cm) - GP501
Fotografický lesklý papír GP-501,210g/m2 10 x15cm pro IP1600, IP4200, 1Polyuretan= 100 listů IP2200,IP6600D, MP800
Canon GP-501, 10x15 fotopapír lesklý, 100 ks, 200g
Inkoustové fotografické papíry pro obzvláště dobré výsledky. K dispozici v mnoha formátech a povrchových úpravách.
CANON GP-501 lesklý inkoustový fotografický papír 210g/m2 10x15cm 100 listů 1 balení
- Rozměry
- 10x15 cm
- Šířka
- 10 cm
- Délka
- 15 cm
- Plocha
- 0.015 m²
- Barva
- Bílá
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 210 g/m²
- Výrobce
- Obsah balení
- 100 listů
- Počet kusů
- 15
- Hmotnost
- 370 g
- Kód EAN
- 49609992939671000243957830100024395783
- Číslo produktu
- 0775B003
- Rozměry
- 10x15 cm
- Šířka
- 10 cm
- Délka
- 15 cm
- Plocha
- 0.015 m²
- Barva
- Bílá
- Gramáž (hmotnost na m²)
- 210 g/m²
- Výrobce
- Obsah balení
- 100 listů
- Počet kusů
- 15
- Hmotnost
- 370 g
- Kód EAN
- 49609992939671000243957830100024395783
- Číslo produktu
- 0775B003
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

MediaRange MRINK107, Lesk, 135 g/m², InkJet, A4, Bílá, 100 listy
2 532,74 Kč/1kg
341,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Přihrádka na notebook, Polyester
877,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LANG-ON

Kiduku Kombinovaný kočárek 3v1 Béžový
5 350,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Roztomilý plyšový polštář Seal Pillow, plyšový polštář Seal Pillow, plyšová hračka na spaní, polštář Seal Pillow s buclatou plyšovou náplní
559,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Halantex Dětské povlečení MINECRAFT MNC129BL
589,00 Kč
-30,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
559,00 Kč
Prodejce: XzoneDE

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 5G 512 GB Dual-Sim Midnight Black
10 921,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kabel Primewire Premium DisplayPort na DisplayPort s nylonovým pláštěm 4K 3840 x 2160 @ 60 Hz - 2 m
145,48 Kč/1m
290,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach

Canon SELPHY CP1000, Sublimační, 300 x 300 DPI, Přímý tisk, Bílá
3 294,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Canon PIXMA TS3350, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
7 798,80 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: NovaMBSmart

Univerzální záclonové válečky bílé 50 kusů
36,23 Kč
Prodejce: Bestlivings

Happet akvarijní ozdoba R007 zámek 18,5 cm
7 234,65 Kč/1m
1 338,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

Canon 2311B060, Lesk, 265 g/m², Laserová/inkoustová tiskárna, Bílá, 20 listy, 130 mm
878,94 Kč/1kg
232,92 Kč
Prodejce: Black-Dragon-Distribution

Solární křišťálová koule Pohádková světla Barevné vodotěsné venkovní vnitřní dekorace pro zahradu Balkon Svatební strana Vánoce, 5m 20LED
474,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Standardní kopírovací papír A4 75 g (500 listů)
149,57 Kč
Prodejce: eu-bay_de

2x Inkoustové patrony PG-545 + CL-546 XL pro CANON MG2550 MG2555 MG2950 MX494 MX495
1 098,63 Kč
-246,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
852,63 Kč
Prodejce: GP-TONER

BaByliss CHROMFX CORDLESS CLIPPER Chrome Lithium
2 227,91 Kč/1kg
2 521,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mamabrum Skládací dětská podložka na hraní XXL
788,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Canon PIXMA TS3450, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
5 048,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

GNCC P1 Vnitřní sledovací kamera WLAN s APP, 360°, 1080P, noční vidění, sledování pohybu, obousměrný zvuk
655,45 Kč
Prodejce: Connected-Living

Chytré hodinky s funkcí volání přes Bluetooth, vodotěsné fitness hodinky s krytím IP68, se sportovními režimy, monitor srdečního tepu, monitor spánku pro iOS a Android, černá barva
899,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Hangtong-DE
![Obrázek produktu pro EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
EASYmaxx síť proti hmyzu do oken s Magic Click | Moskytiéru lze individuálně zkrátit na velikost pro všechna okna do 150 x 130 cm | Snadná instalace pomocí 12 magnetů - bez vrtání a šroubování [černá]
194,55 Kč/1m
291,82 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

iGlobal Dětská postýlka 2 v 1 s matrací Výškově nastavitelná, přestavitelná na postel pro mladší děti Zásuvka pod postelí bílá 120x60 cm
6 250,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alinco

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

HP Fotopapír Everyday, lesklý, 200 g/m2, 10 x 15 cm (101 x 152 mm), 100 listů, 10x15 cm, 100 listy, Funguje s inkoustovými tiskárnami, optimalizováno pro originální inkoust HP, 15 - 30 °C, 5 - 30 °C, 20 - 80%
884,38 Kč/1kg
283,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Canon PG-545, Standardní výtěžnost, Černá, Inkoust na pigmentové bázi, 1 kusů, 180 str., Balení po jednom
496,71 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Spokojen, ale trochu velký
Ohodnoceno dne 12. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Doporučuji tento produkt
Ohodnoceno dne 18. srpna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Produkt 1A
1A zboží
Ohodnoceno dne 19. července 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Fotopapír
Dobrý
Ohodnoceno dne 4. ledna 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Třída
Ohodnoceno dne 4. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

50x třpytivý papír ve formátu A4: Barevný třpytivý papír s gramáží 250 g/m² - Ideální pro ruční práce a kreativní design - Fotokarton a papír do tiskárny
145,99 Kč
Prodejce: tkgruppe

Epson Papír Archival Matte A3+, 50 listů, 189 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Matný, 50 listy, 192 g/m², Bílá
1 521,20 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
8 048,68 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3, 20 listů, 255 g/m2, Premium-gloss, 255 g/m², A3, Bílá, RC/PE, Photo collage, Photo gifts, Foto
1 224,45 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
4 801,76 Kč/1kg

Epson Fotografický papír Premium Glossy A3+, 20 listů, 255 g/m2, Inkoustový tisk, A3+ (330x483 mm), Premium-gloss, 20 listy, 255 g/m², 95%



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
823,36 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
3 293,44 Kč/1kg

INRUI Retro Brown Texture Photo Background 1.8x2.4m Vinyl Portrait Professional
1 719,53 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Fotoalbum 10x15, 400 kapes, plátěné zasouvací album fialové barvy
1 436,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

INRUI Retro abstraktní hnědá textura fotografické pozadí 1,5x2,1m
1 329,00 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Epson Papír Archival Matte A3, 50 listů, 189 g/m2, Matný, 192 g/m², A3, Bílá, Paper, Kalendář, Cards and gift wraps, Photo collage, Foto
1 138,60 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
6 024,34 Kč/1kg

BioCork Tmavé pozadí 50x33x2,5 cm tmavé prodloužené pozadí
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PD Media, lesklý fotopapír, formát A4, 180 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, vysoce lesklý fotopapír
208,16 Kč
Prodejce: PDMedia

Canon 3215C002, 5x7.6 cm, 2x3", Bílá, 50 listy



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
782,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

PD Media, fotopapír, lesklý, formát A4, 150 g/m², 50 listů, pro inkoustové tiskárny, extra lesklý, fotografický papír
162,17 Kč
Prodejce: PDMedia

Epson Photo Paper Glossy - A3+ - 20 Listů, Lesk, 200 g/m², A3+, Kalendář, Office printing, Photo collage, Photo gifts, Seasonal decorations and gifts, Foto, 20 listy, - WorkForce WF-7620DTWF - WorkForce WF-7610DWF - WorkForce WF-7110DTW - WorkForce WF-3640DTWF -...



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
801,45 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
566,40 Kč/1kg

Hudební poznámka Klipsy na papír,Klipsy na papír,Roztomilé klipy na papír,Barevné klipy na papír,Kancelářské klipy na papír,Kovové klipy na papír
395,00 Kč
Prodejce: Zanjo24
9 875,00 Kč/1m

HP Lesklý profesionální kancelářský papír , 200 g/m2, A4 (210 × 297 mm), 150 listů, Laserový tisk, A4 (210x297 mm), Lesk, 150 listy, 200 g/m², Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
887,66 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ
437,27 Kč/1kg

Canon 1033A001, Inkoustový tisk, A4 (210x297 mm), 200 listy, 106 g/m², Bílá, 200 listy
955,00 Kč
Prodejce: TisknuLevneCZ

SIGEL IP714 Inkjet Photo Paper Everyday - A4, vysoký lesk, 170 g/m², 50 listů
465,76 Kč
Prodejce: M_plus_L
724,35 Kč/1kg